رفتن به مطلب

از کارت بانکیم دزدی شد!

Peacekeeper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

من مشکلمو میام اینجا با مردم در میان میزارم که هم راهنمایی بگیرم هم مردم بهمن و اینکارو نکنن! اون وقت کسی پیدا میشه بلایی که سرم اومده رو مسخره میکنه! اونم بدون اینکه بفهمه فکر و ذهن من کجا بوده که این کارو با سرگیجی انجام دادم. هزارتا مشکل دارم. مثل بعضیا فکر ذهنم آزاد نیست! قضاوت کردن جاهلانه و کورکورانه راحته ولی درک کردن.. نه..

دوست عزیز خودتو ناراحت نکن. کلا بعضیا فک میکنن چون بیشتر پای اینترنت میشینن و چهارتا چیز بلدن میتونن به بقیه از بالا نگاه کنن و اشتباهات طرف رو تو سرشون بکوبونن. البته مظلوم نمایی میکنن و بین حرفاشون یه توصیه هایی هم میکنن که بگن کمک هم کردن ولی تو دلشون کلی هم از بدبختی و اشتباهات بقیه کیف میکنن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، mَd گفته است :

بازم مشخصه شما داری از دید خودت متن رو میخونی

من نمیدونم این چه تفکریه هرکی یه جا گیر میکنه حرف بقیه رو از دید تمسخر میگیره اخرشم میگه خودت گیر میکنی میفهمی

دوستان میگن مقصر شمایی این تمسخر نیست 

میگیم سواد رسانه نداری این تمسخر نیست

کسی مدعی دانای کل نشد این که مزخرفه حرفشو زدن و کسیم اینجا نگفت من بلدم من بلدم

راه حل رو که بیان کردن گفتن شکایت کن و تا جایی که ممکنه اطلاعات کامل به پلیس بده 

من نقطه ضعف شمارو گفتم که بدونی اون کلاه بردار با ساده ترین روش کارشو کرده و  چیز پیچیده و حرکت بزرگ سازماتی علیه شما نبوده

دیگه از ساده ترین روش هم گول بخوره ادم چی میشه اسمشو گذاشت؟  

😅 شما بازم برو از همین سایت ها خرید کن موفق باشی 

درضمن کسی مسؤل سهل‌انگاری و به نقل از خودتون "گیجی"  شما نیست و قرارم نیست مسؤلش باشه نه اینجا نه هیچ کجا

کسی از تو نظری خواست؟ اول که با اون لحن صحبت کردی من گفتم شما دیگه نظر نده نمیخوام یعنی! شما باز ادامه دادی زیادی حرف زدن! مثلا اینجا اینارو میگی فکر کردی خیلی باسوادی یا چی؟ خودتو چی فرض کردی؟ شما یجوری صحبت میکنی که انگار همه چیزرو میدونی و داری داد میزنی رسما من همه چیز رو میدونم! شما بیسواادی! سواد رسانه ای نداری! خب آدم به این چی اسمی بزاره؟ 😂

دوما: من مگه گفتم کسی مسئوله از گیجیم؟ من میگم قضاوت نکنین چیزی رو نفهمیده! شما هم فقط مثل بچه 10 ساله فقط میحرفی!! خدا میدونه چند سالته که اینارو تو نت میخونی و میای اینجا کپی میکنی! اسمتم میزاری باسواد رسانه ای! 

اگه سواد داری اینو هم باید بدونی که اگه ادامه بدی در تاپیک من واسه حرف زدن اضافه گزارش میشی! تمام.

ویرایش شده توسط Peacekeeper
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

دوست عزیز خودتو ناراحت نکن. کلا بعضیا فک میکنن چون بیشتر پای اینترنت میشینن و چهارتا چیز بلدن میتونن به بقیه از بالا نگاه کنن و اشتباهات طرف رو تو سرشون بکوبونن. البته مظلوم نمایی میکنن و بین حرفاشون یه توصیه هایی هم میکنن که بگن کمک هم کردن ولی تو دلشون کلی هم از بدبختی و اشتباهات بقیه کیف میکنن.

دقیقا داداش. اینا بیان تو دنیای واقعی هیچی حالیشون نمیشه.چنتا مطلب خوندن فکر کردن همه چیز رو میفمن! تنها چیزی که میدونن کیف کردن از اشتباهات بقیه است..

ویرایش شده توسط Peacekeeper
لینک به دیدگاه

سلام داداش

اولا بی نهایت متاسفم واسه مشکلی که براتون پیش اومده 

انشاالله با پیگیری و صبر به پولتون می‌رسید و اون از خدا بی خبرها هم به دام میفتن

من نمیدونم چرا یه سری ها انگار لوله تفنگ گذاشتی تو دهنشون که هرجا و تو هر موضوعی باید بیان و نظر بدن 

آخه برادر من این بنده خدا الان کلی پول ازش رفته اعصابش داغونه 

اونوقت شما اومدی چهارتا توهین هم بهش میکنی! 

بیخیال داداش من. مرحم نیستی لطفا نمک نپاش 

لینک به دیدگاه

دوستان اگه نمی تونید کمک کنید نمک رو زخم نباشید.

نصیحت های خودتون رو برای خودتون نگه دارید یا اینکه طوری بگید طرف آسیب دیده ناراحت و اذیت نشه.

تو یه جامعه و یه کشتی هستیم هوای هم رو داشته باشیم در نهایت سودش به خودمون میرسه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش

اولا بی نهایت متاسفم واسه مشکلی که براتون پیش اومده 

انشاالله با پیگیری و صبر به پولتون می‌رسید و اون از خدا بی خبرها هم به دام میفتن

من نمیدونم چرا یه سری ها انگار لوله تفنگ گذاشتی تو دهنشون که هرجا و تو هر موضوعی باید بیان و نظر بدن 

آخه برادر من این بنده خدا الان کلی پول ازش رفته اعصابش داغونه 

اونوقت شما اومدی چهارتا توهین هم بهش میکنی! 

بیخیال داداش من. مرحم نیستی لطفا نمک نپاش 

ممنون از شما دوست بزرگوار. امروز صبح شکایت کردم انشاالله که حل میشه.

در 42 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

دوستان اگه نمی تونید کمک کنید نمک رو زخم نباشید.

نصیحت های خودتون رو برای خودتون نگه دارید یا اینکه طوری بگید طرف آسیب دیده ناراحت و اذیت نشه.

تو یه جامعه و یه کشتی هستیم هوای هم رو داشته باشیم در نهایت سودش به خودمون میرسه.

همچین آدمایی باید اول شخصیت خودشون رو بالا ببرن بعد بیان در مورد سواد رسانه ای صحبت کنن. بیخیال معلومه که بچه است هنوز.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

ممنون از شما دوست بزرگوار. امروز صبح شکایت کردم انشاالله که حل میشه.

همچین آدمایی باید اول شخصیت خودشون رو بالا ببرن بعد بیان در مورد سواد رسانه ای صحبت کنن. بیخیال معلومه که بچه است هنوز.

ایشالله نه تنها شما بلکه همه کسانی که این اتفاق براشون افتاده حل بشه.دوستان به جای نمک تو زخم پاچیدن،راه حل پیشگیری رو بگید.

ولی دامین سایت کلاهبرداری شده کلا از رده خارج شده.اما با حساب بانکی مقصد میشه فتا پولتون رو زنده کنه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اتفاقا چند هفته پیش از یکی از آشناهای بنده با روشی نزدیک به این ولی تو دنیای واقعی(در واقع از کارتش یه کپی گرفته بودن) 4 میلیون دزدیدن که خوشخبتانه بعد از یک ماه فتا پیداش کرد و پولو کامل پس گرفت

آدم دیگه جرات نمیکنه کارت بکشه...........

کلا دزدی و کلاهبرداری تو خون بسیاری از مردم عزیز است،اسمشو میزارن زرنگی هر طور شده باید به یک شیوه ای سر طرف مقابل کلاه بزاریم که بعدا جلو بقیه پزش رو بدیم

همسایه ما 2 یخچالشو عوض کرد یخچال های قبلیش رو گذاشته واسه فروش هر دو سامسونگ سالم بدون مشکل ظاهری  بعد خریداره اومده میگه هر کدوم رو 400بر میدارم !!طرف با ماشین شاسی بلند اومده بود نباید اینو بگیری بزنی لهش کنی جز اینکه وقت ادم رو میگیره قیمت پرت هم میده👿

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

بازم مشخصه شما داری از دید خودت متن رو میخونی

من نمیدونم این چه تفکریه هرکی یه جا گیر میکنه حرف بقیه رو از دید تمسخر میگیره اخرشم میگه خودت گیر میکنی میفهمی

دوستان میگن مقصر شمایی این تمسخر نیست 

میگیم سواد رسانه نداری این تمسخر نیست

کسی مدعی دانای کل نشد این که مزخرفه حرفشو زدن و کسیم اینجا نگفت من بلدم من بلدم

راه حل رو که بیان کردن گفتن شکایت کن و تا جایی که ممکنه اطلاعات کامل به پلیس بده 

من نقطه ضعف شمارو گفتم که بدونی اون کلاه بردار با ساده ترین روش کارشو کرده و  چیز پیچیده و حرکت بزرگ سازماتی علیه شما نبوده

دیگه از ساده ترین روش هم گول بخوره ادم چی میشه اسمشو گذاشت؟  

😅 شما بازم برو از همین سایت ها خرید کن موفق باشی 

درضمن کسی مسؤل سهل‌انگاری و به نقل از خودتون "گیجی"  شما نیست و قرارم نیست مسؤلش باشه نه اینجا نه هیچ کجا

جنگ و دعوا میکنید یا کمک و راهنمایی؟

بنده خدا خبر نداشته دیگه حتی برای خودم هم اتفاق افتاده ولی نه به این مبلغ.همه که از وقتی به دنیا اومدیم خدای اینترنت که نبودیم!

شما میتونستید به جای این همه متلک و مسخره کردن راهنمایی کنید که تنها راهش شکایته و حداقلش یه راهنمایی برای پیشگیری میکردید کافی بود.

مقصر اصلی هم ایشون نیستن.اونایی هستن که جلوی اینجور سایت هارو نمیگیرن.

به هر حال اتفاقه دیگه ممکنه برای تک تک ما اتفاق بیوفته.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ap70 گفته است :

ایشالله نه تنها شما بلکه همه کسانی که این اتفاق براشون افتاده حل بشه.دوستان به جای نمک تو زخم پاچیدن،راه حل پیشگیری رو بگید.

ولی دامین سایت کلاهبرداری شده کلا از رده خارج شده.اما با حساب بانکی مقصد میشه فتا پولتون رو زنده کنه.

انشالله

داداش چطوری میشه با حساب بانکی مقصد پول رو برگردوند؟ امروز که رفتم بانک. رئیس بانک چک کرد دید که طرف پول رو که از همه انتقال میداده سریع برمیداشته. حسابشم مصدود شده. از همه جا هم شکایت شده بهش.

من امروز شکایت کردم ولی بخاطر تعطیلی موند واسه شنبه که بدست فتا برسه. حالا نمیدونم چطوری میخوان پول رو پس بدن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ap70 گفته است :

مقصر اصلی هم ایشون نیستن.اونایی هستن که جلوی اینجور سایت هارو نمیگیرن.

من همین الان میتونم 10تا دامین بخرم و درست کنم دقیقا چجوری باید جلوشو بگیرن ؟ مگه قانون خاصی داره ؟ باید دزدی بشه و گزارش بدن تا جلوشو بگیرن!  قانون خاصی  هم نداره چون یه چیز همه گانیه 

در این موارد مقصر در وهله اول کاربره بعد کلاه بردار شما وقتی در خونت بازه یکی میاد دزدی مشکل از شماست یا دزد؟

پلیس فتا شاید بالغ بر 100 بار در سال از طریق رسانه های صدا و سیما و رادیو به فیشینگ  و کلاه برداری های اینترنتی پرداخته حتی در سایتشم بهش پرداخته در موضوعات گوناگون

اینم مثلا  قسمت موردنظر

https://www.cyberpolice.ir/learning/110791/فیشینگ-phishing#no-back

https://www.cyberpolice.ir/news/3881/کلاهبرداری-فیشینگ-چیست؟#no-back

هرچند بدون نقص و ایراد نیست اما در حدی که به سایت مشکوک بشی کافیه

پس مقصر در وهله اول خودمونیم بعد سارق

تلوزیون رو دیدی؟ طرف سارق ملیاردی بود از طریق کشوندن طرف پای عابر بانک یا جا زدن به جای فلان شخص کلاه برداری میکرد طرفم شک نمیکرد چرا شماره طرف فرق داره اصلا بزا زنگ بزنم ببینم مشکل چیه !

هیچی راحت 2دستی بدون هیچ اجباری پولو تقدیم میکردن 

من مسخره نکردم گفتم در این مورد از دست کسی کاری برنمیاد منتظر امید واهی دادن نباش 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

انشالله

داداش چطوری میشه با حساب بانکی مقصد پول رو برگردوند؟ امروز که رفتم بانک. رئیس بانک چک کرد دید که طرف پول رو که از همه انتقال میداده سریع برمیداشته. حسابشم مصدود شده. از همه جا هم شکایت شده بهش.

من امروز شکایت کردم ولی بخاطر تعطیلی موند واسه شنبه که بدست فتا برسه. حالا نمیدونم چطوری میخوان پول رو پس بدن.

تقریبا از لحاظ قانونی نشدنیه باید حساب مسدود شه شخص دستگیر شه

فقطم شما  مطالبه گرنیستی بقیم هستن

باید شخص دستگیر بشه اموال مسروقه جمع اوری بشه بعدشاکی رو صدا میزنن برای برگردوندن

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، mَd گفته است :

من همین الان میتونم 10تا دامین بخرم و درست کنم دقیقا چجوری باید جلوشو بگیرن ؟ مگه قانون خاصی داره ؟ باید دزدی بشه و گزارش بدن تا جلوشو بگیرن!  قانون خاصی  هم نداره چون یه چیز همه گانیه 

در این موارد مقصر در وهله اول کاربره بعد کلاه بردار شما وقتی در خونت بازه یکی میاد دزدی مشکل از شماست یا دزد؟

پلیس فتا شاید بالغ بر 100 بار در سال از طریق رسانه های صدا و سیما و رادیو به فیشینگ  و کلاه برداری های اینترنتی پرداخته حتی در سایتشم بهش پرداخته در موضوعات گوناگون

اینم مثلا  قسمت موردنظر

https://www.cyberpolice.ir/learning/110791/فیشینگ-phishing#no-back

https://www.cyberpolice.ir/news/3881/کلاهبرداری-فیشینگ-چیست؟#no-back

هرچند بدون نقص و ایراد نیست اما در حدی که به سایت مشکوک بشی کافیه

پس مقصر در وهله اول خودمونیم بعد سارق

تلوزیون رو دیدی؟ طرف سارق ملیاردی بود از طریق کشوندن طرف پای عابر بانک یا جا زدن به جای فلان شخص کلاه برداری میکرد طرفم شک نمیکرد چرا شماره طرف فرق داره اصلا بزا زنگ بزنم ببینم مشکل چیه !

هیچی راحت 2دستی بدون هیچ اجباری پولو تقدیم میکردن 

من مسخره نکردم گفتم در این مورد از دست کسی کاری برنمیاد منتظر امید واهی دادن نباش 

همین خیلی قانون بدیه!

چون هرکس که دلش بخواد میتونه دامین سوار کنه رو سایتش!

باید یکم سفت بگیرن این خرید دامین رو و شرایطش رو سخت کنن تا اگه هم کلاهبرداری شد بتونن هویت اصلی کلاهبردار رو شناسایی کنن

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

انشالله

همین که حساب کلاهبردار رو در اختیار دارن میتونن کلابردار رو در عرض یک هفته الی یک ماه دستگیر کنن. شما زیاد نگران نباشید خدا بخواد حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ap70 گفته است :

همین خیلی قانون بدیه!

چون هرکس که دلش بخواد میتونه دامین سوار کنه رو سایتش!

باید یکم سفت بگیرن این خرید دامین رو و شرایطش رو سخت کنن تا اگه هم کلاهبرداری شد بتونن هویت اصلی کلاهبردار رو شناسایی کنن

ثبت که میشه شما میخوای بخری ازت میپرسه ولی خوب وصل به سیستم ثبت احوال نیست برا همین تقلب میشه کرد 

اره میتونن به ثبت احوال وصل کننش و همه چیو با کد ملی و شماره موبایل شخصی تطبیق بدن  البته فکر میکنم محدودیت زیر ساخت و بین المللی بودنش این اجازه رو نده چون در زیرساخت نیستم نمیدونم بشه یا نشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mَd گفته است :

واقعا انگار ما دست داریم به جایی یا مثلا مقامی داریم انتظار معجزه دارن

خودشون از هر درگاه مسخره ای خرید میکنن بعد اینجا تایپک میزنن

این همه کد های ussd معتبر و برنامه های بانکی و ایرانسل من هست باز طرف میره از دامین های چرت و پرت خرید میکنه 

😕 خدایی از ماست که برماست 

دوست عزیز کمی قبل از نوشتن هر حرفی ، در موردش فکر کنید . خیلی از کلمات شما در نظر کاربرانی که میخونن توهین و تمسخره . این بار رو به شما تذکر دادم ، در صورتی که به همین روش گفتار و نوشتار ادامه بدید ، برخورد های شدیدتری با شما میشه .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed گفته است :

خیلی از کلمات شما در نظر کاربرانی که میخونن توهین و تمسخره

مدیر محترم در قسمتی که هایلایت شده من مسول چگونگی برداشت دیگرانم؟ خوبه خودتون نوشتید در نظر دیگران اینجوریه ! در واقعیت ممکنه اینجوری نباشه  ونیست!

من در اینجا اعلام براعت کردم  

در 35 دقیقه قبل، mَd گفته است :

لینک به دیدگاه

سلام.والا منم 3روزه 5هزار تومن شارژ گرفتم از آپ هنوز گوشیم شارژ نشده پولم هم برنگشته احتمالن بجای خمس و زکات رفته.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، lali city گفته است :

سلام.والا منم 3روزه 5هزار تومن شارژ گرفتم از آپ هنوز گوشیم شارژ نشده پولم هم برنگشته احتمالن بجای خمس و زکات رفته.

اپ نمیدونم چشه کلا درگاهش دیر پردازه 🙂 مثلا نت میخری 30مین بعد فعال میشه 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mَd گفته است :

اپ نمیدونم چشه کلا درگاهش دیر پردازه 🙂 مثلا نت میخری 30مین بعد فعال میشه 

برای منکه آنی درجا میاد، شاید مشکل از گوشیتونه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mَd گفته است :

مدیر محترم در قسمتی که هایلایت شده من مسول چگونگی برداشت دیگرانم؟ خوبه خودتون نوشتید در نظر دیگران اینجوریه ! در واقعیت ممکنه اینجوری نباشه  ونیست!

دقیقا شما مسئول چگونگی برداشت دیگران از نوشته هاتون هستید . برای همین گفتم در موردش فکر کنید .

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mَd گفته است :

دوست عزیز

می بینی که خیلیا من جمله مدیر فروم که هر روز با ده ها نفر سر و کار داره نوشته های شما رو تمسخر آمیز برداشت کردن. اینکه شما طوری بنویسید که تعداد قابل توجهی چیزی که مد نظر شما نیست برداشت کنن بیشتر اینو می رسونه که نوع نوشتنتون ایراد داره. به نظرم قبل اینکه به سواد رسانه ای این دوستمون گیر بدی. بهتره رو سواد انشای خودت کار کنی که من بعد این یاد بگیری طوری بنویسی خیلی از خواننده ها بد منظورت رو متوجه نشن.

به نظرم بهتر هست بیشتر موضوع ادامه پیدا نکنه و به احترام استارتر تایپیک، موضوع حول مشکل ایشون ادامه پیدا کنه و الکی منحرف نشه. امیدوارم استارتر هم مشکلش هرچه زودتر حل بشه.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز کمی قبل از نوشتن هر حرفی ، در موردش فکر کنید . خیلی از کلمات شما در نظر کاربرانی که میخونن توهین و تمسخره . این بار رو به شما تذکر دادم ، در صورتی که به همین روش گفتار و نوشتار ادامه بدید ، برخورد های شدیدتری با شما میشه .

ممنون که رسیدگی کردین.

لینک به دیدگاه

دوستان من سوالی داشتم. میخواستم واسه ویندوز و آندروید یه آنتی ویروس بخرم که لایسنشش اوریجینال باشه. ار کجا میتونم بخرم که معتبر باشه؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

دوستان من سوالی داشتم. میخواستم واسه ویندوز و آندروید یه آنتی ویروس بخرم که لایسنشش اوریجینال باشه. ار کجا میتونم بخرم که معتبر باشه؟

بنظر من هزینه اضافیه،سعی کن هر برنامه و یا هر فایل و یا هر لینک در اینترنت رو باز نکنی ،صفحه های pop up رو به محض که بالا میاد با سرعت کلید بک رو بزن تا ببنده،خیلی از این لینکا برنامه ها مخرب و فایل مخرب دارن چه برا سیستم اندروید و چه اینکه زمانی که گوشی رو به pc وصل میکنین کامپیوترو الوده میکنن،کلا پیشگیری همیشه بهتر درمانه هزینه هم نداره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...