رفتن به مطلب

از کارت بانکیم دزدی شد!

Peacekeeper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Peacekeeper گفته است :

فیشینگ چیه؟ من هیچوقت اعتماد نمیکنم ولی بخاطر اینکه عجله ای بود متاسفانه یه غلطی کردیم..

چقدر طول میکشه تا پولمو بگیرم؟

فیشینگ همون دزدی اطلاعات و کلاهبرداریه با این تفاوت که :

کلاهبردار با جلب اعتماد باعث میشه  قربانی خودش اطلاعات را در اختیارش قرار بده

لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا الان یادم افتاد  فهمیدم که موقعی که خواسته بودم شارژ بخرم واسه اینترنت از اون سایت بعد دادن اطلاعات  ارور داده بود که پرداخت موفق نبوده دوباره امتحان کنیدو این چیزا! صددرصد الان مطمئن شدم که ازم از اون سایت کلاهبرداری شده..

ویرایش شده توسط Peacekeeper
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

برید پلیس فتا شکایت کنید.

شماره حسابی ک بهش پول واریز شده چ بانکیه؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Peacekeeper گفته است :

آقا الان یادم افتاد  فهمیدم که موقعی که خواسته بودم شارژ بخرم واسه اینترنت از اون سایت بعد دادن اطلاعات  ارور داده بود که پرداخت موفق نبوده دوباره امتحان کنیدو این چیزا! صددرصد الان مطمئن شدم که ازم از اون سایت کلاهبرداری شده..

دقیقا سایتای فیشینگ این مدلیه. همیشه ارور پرداخت ناموفق میدن. قطعا اونجا اطلاعاتت رو سرقت کردن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

کی این رمز یه بار مصرف لعنتی رو راه می اندازن فیشینگ کلا نسل منقرض بشه خدا می دونه.

سلام ، افزونه شاپرک نصب کنید اگه درگاه مشکلی نداشته باشه خودش تیک میزنه

راجب درگاه هم اگه شک داشته باشید اولین بار رمز کارتو عمدا اشتباه بزنید اگه پیغام داد رمز اشتباهه بدونید درگاه اصلیه اگه پیغام داد عملیات با موفقیت انجام شد بدونید یه کار جا میلنگه و کلاهبرداریه

واسه شارژ هم مستقیم از سایت ایرانسل بزنید ، به این آپهای وطنی همم اعتمادی نیست کلی ازت دسترسی میگیرن و یه جورایی آدم احساس میکنه جاسوسی میکنن مثل کارت ملی هوشمند هم کلی از ملت پول گرفتن و هم اثر انگشت 10 تای آدمو گرفتن بدون سوء سابقه رفتیم تو سیستم و البته عرضه نداشتن اونم بدن (بنده تیرماه پارسال ثبت کردم هنوز صادر نشده!)

لینک به دیدگاه

اتفاقا چند هفته پیش از یکی از آشناهای بنده با روشی نزدیک به این ولی تو دنیای واقعی(در واقع از کارتش یه کپی گرفته بودن) 4 میلیون دزدیدن که خوشخبتانه بعد از یک ماه فتا پیداش کرد و پولو کامل پس گرفت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام ، افزونه شاپرک نصب کنید اگه درگاه مشکلی نداشته باشه خودش تیک میزنه

راجب درگاه هم اگه شک داشته باشید اولین بار رمز کارتو عمدا اشتباه بزنید اگه پیغام داد رمز اشتباهه بدونید درگاه اصلیه اگه پیغام داد عملیات با موفقیت انجام شد بدونید یه کار جا میلنگه و کلاهبرداریه

واسه شارژ هم مستقیم از سایت ایرانسل بزنید ، به این آپهای وطنی همم اعتمادی نیست کلی ازت دسترسی میگیرن و یه جورایی آدم احساس میکنه جاسوسی میکنن مثل کارت ملی هوشمند هم کلی از ملت پول گرفتن و هم اثر انگشت 10 تای آدمو گرفتن بدون سوء سابقه رفتیم تو سیستم و البته عرضه نداشتن اونم بدن (بنده تیرماه پارسال ثبت کردم هنوز صادر نشده!)

روی گوشی میشه افزونه شاپرک نصب کرد؟

درمورد درگاه هم اون روش که گفتید رمز رو اشتباه بزنید جواب نمیده. الان سایتای فیشینگ زرنگ شدن شما چه رمز رو اشتباه بزنی چه درست، میزنه عملیات ناموفق. در نتیجه روشی که گفتید جواب نمیده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اتفاقا چند هفته پیش از یکی از آشناهای بنده با روشی نزدیک به این ولی تو دنیای واقعی(در واقع از کارتش یه کپی گرفته بودن) 4 میلیون دزدیدن که خوشخبتانه بعد از یک ماه فتا پیداش کرد و پولو کامل پس گرفت

رمز یه بارمصرف برای کارت فیزیکی هم باید باشه وگرنه این مدل دزدی ها باز ادامه پیدا می کنه.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

خوب راست میگه دیگه،برنامه ایرانسل من رو برا چی ساختن،شما مردم انگار دوست دارین یه بلا سرتون بیاد که بعدش آه و ناله کنین

واقعا انگار ما دست داریم به جایی یا مثلا مقامی داریم انتظار معجزه دارن

خودشون از هر درگاه مسخره ای خرید میکنن بعد اینجا تایپک میزنن

این همه کد های ussd معتبر و برنامه های بانکی و ایرانسل من هست باز طرف میره از دامین های چرت و پرت خرید میکنه 

😕 خدایی از ماست که برماست 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دستگاه کارت خوان اسکمر بوده بله ازینا هست مخصوصا بین دست فروش ها که ممکنه 1روز فقط 1مکان خاص باشن و فردا دیگه نباشن 

کلا بخوان جلوگیری کنن باید تو زیرساخت دست ببرن 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mَd گفته است :

واقعا انگار ما دست داریم به جایی یا مثلا مقامی داریم انتظار معجزه دارن

خودشون از هر درگاه مسخره ای خرید میکنن بعد اینجا تایپک میزنن

این همه کد های ussd معتبر و برنامه های بانکی و ایرانسل من هست باز طرف میره از دامین های چرت و پرت خرید میکنه 

1f615.png خدایی از ماست که برماست 

همش برمیگرده به حس زرنگی دروغین ،مثلا اگه از فلان جا بخری مالیات نداره،مردم هم فکر میکنن زرنگن ،واقعا اینجور کلاه برداریا کاملا قابل تشخیصه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanhhh گفته است :

همش برمیگرده به حس زرنگی دروغین ،مثلا اگه از فلان جا بخری مالیات نداره،مردم هم فکر میکنن زرنگن ،واقعا اینجور کلاه برداریا کاملا قابل تشخیصه 

این برمیگرده به سواد رسانه ای! 

استارتر شما اول از همه رمز دوم رو عوض کن یا حسابتو ببند

دوم برو برای شکایت 

سوم هیچوقت طمع نکن

درنهایت امیدوارم پولت برگشت بخوره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

درمورد درگاه هم اون روش که گفتید رمز رو اشتباه بزنید جواب نمیده. الان سایتای فیشینگ زرنگ شدن شما چه رمز رو اشتباه بزنی چه درست، میزنه عملیات ناموفق. در نتیجه روشی که گفتید جواب نمیده.

روی گوشی اطلاعی ندارم باید تست کنید 

جدیدا وقتی مطلبی لایک میشه اعلامیه میاد !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

فیشینگ همون دزدی اطلاعات و کلاهبرداریه با این تفاوت که :

کلاهبردار با جلب اعتماد باعث میشه  قربانی خودش اطلاعات را در اختیارش قرار بده

سلام

فیشینگ صفحه ایی است که کلاهبردار ها (هکر ها)رو درست مثل صفحه پرداخت بانکی درست میکنن(همون قلابیش میشه)

وقتی که شما اطلاعاتتون رو وارد میکنید ، شماره کارتتون،رمز کارتتون،ccv2 و غیره تو دیتابیس سرور ذخیره میشه.

حتما از افزونه شاپرک استفاده کنید.اگه تو موزیلا باشه بهتره چون خودم هم تو موزیلا نصبش کردم.

حتما از سایت هایی که نماد اعتماد دارن (تو فوتر سایت هستش) از درگاه بانکی استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Peacekeeper گفته است :

سلام

متاسفانه امروز خواستم اینترنت بانک سپهم رو چک کنم دیدم که حدود 2روز پیش از حسابم حدود 1 میلیون 900 هزار تومان دزدی شده! از حساب من به فردی با نام محمد ابراهیمی که اصلا نمیشناسمش بصورت اینترنتی انقال داده شده!

وقتی اینو دیدم شوکه شدم!

آخرین خریدی هم که اینترنتی انجام دادم واسه اینترنت ایرانسل بود در تاریخ : 98/6/9 که 32ت از سایت https://cartbama.com/  خرید کرده بودم

که یعنی یک روز قبل دزدی شدن!

در تاریخ 96/6/10 ساعت 22.47 دقیقه هم دزدی شده!

الان این سایت رو چک کردم که دیدم اصلا این سایت باز نمیشه! یعنی چی؟ یعنی اینا اطلاعاتمو دزدی کردن؟

من بدبخت الان چکار کنم؟!

سه تا نکته ساده داره درگاهها:

1.یه قفل میاد کنار آدرس بار

2.آدرسها حتما https باشن

3.به شکل آدرس توجه کن

بعد با خیال راحت خرید کن.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

درود

امیدوارم به کار بیاید:

https://virgool.io/@imohamad/shaparak-verifier-zayyggubbryc

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

امیدوارم به کار بیاید:

https://virgool.io/@imohamad/shaparak-verifier-zayyggubbryc

ممنون خیلی مفید بود.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

برید پلیس فتا شکایت کنید.

شماره حسابی ک بهش پول واریز شده چ بانکیه؟

سلام. امروز رفتم شکایت. ببینیم چی میشه.

سپه بود.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

چطوری پیداش کردن و برگردوندن؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

در 13 ساعت قبل، mَd گفته است :

این برمیگرده به سواد رسانه ای! 

استارتر شما اول از همه رمز دوم رو عوض کن یا حسابتو ببند

دوم برو برای شکایت 

سوم هیچوقت طمع نکن

درنهایت امیدوارم پولت برگشت بخوره 

1- منظور از سواد چیه؟ یعنی سواد نداریم؟!!

2-شکایت کردم

3-من هیچوقت نه تمعی داشتم نه چیزی! بخاطر اینکه سایت ایرانسل لود نمیشد مجبور شدم از یه سایت دیگه بخرم. . اونم با همون قیمت اصلی. که نتونستم بخرم..  که اینجوری قلابی از آب دراومد متاسفانه..

4- ممنون. ولی یه پیشهناد: وقتی میبینی اعصاب کسی خورده بهش درس نده. اونم با اون لحن صحبت کردن! من اینجا تاپیک باز کردم تا راهنمایی بگیرم نه که بیام از کسی درس زندگی یاد بگیرم. متوجهم کمکی از کسی نمیاد. شاید کسی باشه که براش اتفاق افتاده باشه و بتونه راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

منظور از سواد چیه؟ یعنی سواد نداریم؟!

اگه داشتید که تو دام دزد بزرگوار نمیوفتادید 

وقتی حتی فیشینگ هم نمیدونید چیه قطعا سواد رسانه ای ابتدایی رو ندارید باید اطلاعات کافی از نوع حملات، بخصوص نحوه حملات جوجه هکرها داشته باشید که شامل مهندسی اجتماعی و فیشینگ و مجموعه ابتدایی بدافزارها میشه

اگه سایت ایرانسل لود نمیشد که بعید میدونم بهتر بود با ussd یا ایرانسلمن خرید میکردید هرچند سایت های معتبر دیگم هست..

تنها کمک دوستان فقط همینه بگن برو شکایت کن چه توقعی دارید اخه! 

متاسفانه باید قبول کنید تا رشد کنید! 

اینجا فضای متنی هست قطعا وقتی عصبی هستید در همون حالتم متن رو زننده میخونید این حالت طبیعی بدنه و مشکل بازم از من نیست چون حالت متنی اصلا لحنی رو مشخص نمیکنه 😅

به هرحال امیدوارم مشکل شما رفع بشه 

از کجا این سایتو پیدا کردید اگه غیر از سرچ انجین بوده اون محفل رو هم به پلیس گزارش کنید 

به نظرم گیر میوفته چون جوجه هست 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mَd گفته است :

اگه داشتید که تو دام دزد بزرگوار نمیوفتادید 

وقتی حتی فیشینگ هم نمیدونید چیه قطعا سواد رسانه ای ابتدایی رو ندارید باید اطلاعات کافی از نوع حملات، بخصوص نحوه حملات جوجه هکرها داشته باشید که شامل مهندسی اجتماعی و فیشینگ و مجموعه ابتدایی بدافزارها میشه

اگه سایت ایرانسل لود نمیشد که بعید میدونم بهتر بود با ussd یا ایرانسلمن خرید میکردید هرچند سایت های معتبر دیگم هست..

تنها کمک دوستان فقط همینه بگن برو شکایت کن چه توقعی دارید اخه! 

متاسفانه باید قبول کنید تا رشد کنید! 

اینجا فضای متنی هست قطعا وقتی عصبی هستید در همون حالتم متن رو زننده میخونید این حالت طبیعی بدنه و مشکل بازم از من نیست چون حالت متنی اصلا لحنی رو مشخص نمیکنه 1f605.png

به هرحال امیدوارم مشکل شما رفع بشه 

از کجا این سایتو پیدا کردید اگه غیر از سرچ انجین بوده اون محفل رو هم به پلیس گزارش کنید 

به نظرم گیر میوفته چون جوجه هست 

باشه من سواد ندارم شما سواد و شخصیت داری باید بهمی که چطور باید با شخصی صحبت کنی! میگی فضای متنی هست ولی خودت میگی :

( اگه داشتید که تو دام دزد بزرگوار نمیوفتادید 

وقتی حتی فیشینگ هم نمیدونید چیه قطعا سواد رسانه ای ابتدایی رو ندارید)

حتما این رو هم در اون حالت خوندم آره؟ 😂

خواهشا دیگه شما جواب نده. شما خدای سواد رسانه ای هستی قبول 😂😂

اینم یادت باشه الان مسخره مکینی.. یه زمونی خدا سر خودت میاره خدایی نکرده.. اون موقغ میفهمی جریان چیه.. 😉 انشاالله کی هیچوقت کسی تجربه نکنه.

لینک به دیدگاه

من مشکلمو میام اینجا با مردم در میان میزارم که هم راهنمایی بگیرم هم مردم بهمن و اینکارو نکنن! اون وقت کسی پیدا میشه بلایی که سرم اومده رو مسخره میکنه! اونم بدون اینکه بفهمه فکر و ذهن من کجا بوده که این کارو با سرگیجی انجام دادم. هزارتا مشکل دارم. مثل بعضیا فکر ذهنم آزاد نیست! قضاوت کردن جاهلانه و کورکورانه راحته ولی درک کردن.. نه..

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

باشه من سواد ندارم شما سواد و شخصیت داری باید بهمی که چطور باید با شخصی صحبت کنی! میگی فضای متنی هست ولی خودت میگی :

حتما این رو هم در اون حالت خوندم آره؟ 1f602.png

خواهشا دیگه شما جواب نده. شما خدای سواد رسانه ای هستی قبول 1f602.png1f602.png

1f609.png

😅

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

حتما این رو هم در اون حالت خوندم آره؟ 1f602.png

خواهشا دیگه شما جواب نده. شما خدای سواد رسانه ای هستی قبول 1f602.png1f602.png

اینم یادت باشه الان مسخره مکینی.. یه زمونی خدا سر خودت میاره خدایی نکرده.. اون موقغ میفهمی جریان چیه.. 1f609.png انشاالله کی هیچوقت کسی تجربه نکنه.

بازم مشخصه شما داری از دید خودت متن رو میخونی

من نمیدونم این چه تفکریه هرکی یه جا گیر میکنه حرف بقیه رو از دید تمسخر میگیره اخرشم میگه خودت گیر میکنی میفهمی

دوستان میگن مقصر شمایی این تمسخر نیست 

میگیم سواد رسانه نداری این تمسخر نیست

کسی مدعی دانای کل نشد این که مزخرفه حرفشو زدن و کسیم اینجا نگفت من بلدم من بلدم

راه حل رو که بیان کردن گفتن شکایت کن و تا جایی که ممکنه اطلاعات کامل به پلیس بده 

من نقطه ضعف شمارو گفتم که بدونی اون کلاه بردار با ساده ترین روش کارشو کرده و  چیز پیچیده و حرکت بزرگ سازماتی علیه شما نبوده

دیگه از ساده ترین روش هم گول بخوره ادم چی میشه اسمشو گذاشت؟  

😅 شما بازم برو از همین سایت ها خرید کن موفق باشی 

درضمن کسی مسؤل سهل‌انگاری و به نقل از خودتون "گیجی"  شما نیست و قرارم نیست مسؤلش باشه نه اینجا نه هیچ کجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...