رفتن به مطلب

محفلی برای اشتراک مشکلات سیپیوهای رایزن در رندرینگ و سرور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

با توجه به اینکه نسل سوم رایزن هم داره کم کم وارد کشور میشه  و قیمت نسل دوم و اول کاهش پیدا کرده،

فرصت خوبی  هست برای دوستانی که نیاز به تهییه این باندل ها دارن ولی نمیدونن ایا مشکلات اخیر  نظیر کرش  و ناپایداری و  ... راجع به رندر و سرور حل شده یا خیر.

بنابر این دوستان با تجربه بیان و مشکلات خودشونو  پیرامون این دو حوزه به اشتراک بزارن  که ایا مشکلات به قوت خود باقیست یا حل شده یا مشکلات جدید تری اضافه شده؟

متشکر

لینک به دیدگاه

ما که نفهمیدم این رایزن با تعداد هسته های بالاتر و قدرت هسته ی بیشتر چطوری تو گیم به اندازه ی اینتل خوب نیست! 🤐

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ما که نفهمیدم این رایزن با تعداد هسته های بالاتر و قدرت هسته ی بیشتر چطوری تو گیم به اندازه ی اینتل خوب نیست! 1f910.png

نسبت اینتل با رایزن و amd مثل نسبت محمد علی کلی با رونی کولمنه،کلی بدن کوچکتری داشت ولی دوران خودش همه رو ناک اوت میکرد،رونی کولمن هم یه عمر جلو دوربین فیگور میگرفت ،که بعدش ده بار بیوفته گوشه بیمارستانو زیر تیغ جراحی

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

ما که نفهمیدم این رایزن با تعداد هسته های بالاتر و قدرت هسته ی بیشتر چطوری تو گیم به اندازه ی اینتل خوب نیست! 1f910.png

دوستان بحث فقط در حوزه رندر و سرور هست 🙏

اگه تجربه ای دارید اشتراک بزارید

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود

فکر بکنم در گیم بیشتر قدرت تک هسته ملاک باشه و در این زمینه، اینتل همیشه از amd برتر بوده.البته یکسری مسایل دیگه هم دخیله..

لینک به دیدگاه

تایپیک خوبیه.

البته  بهتر بود تیتر خنثی می بود. مثلا «تجربه کار با پردازنده های رایزن در رندرینگ و سرور»

من خودم دلیل عدم خرید پردازنده رایزن بحث پایداری در پردازش سنگین و طولانی مدت در لینوکس هستش.

هیچ مرجعی وجود نداره در مورد پایداری این پردازنده ها در سیستم عامل لینوکس و تحت استرس شدید و طولانی مدت صحبت کرده باشه.

خوشحال میشم دوستانی که از این پردازنده در لینوکس استفاده می کنن و پردازش سنگین هم انجام میدن بیان و تجربه اشون رو در اختیار دیگران بذارن.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

تایپیک خوبیه.

البته  بهتر بود تیتر خنثی می بود. مثلا «تجربه کار با پردازنده های رایزن در رندرینگ و سرور»

من خودم دلیل عدم خرید پردازنده رایزن بحث پایداری در پردازش سنگین و طولانی مدت در لینوکس هستش.

هیچ مرجعی وجود نداره در مورد پایداری این پردازنده ها در سیستم عامل لینوکس و تحت استرس شدید و طولانی مدت صحبت کرده باشه.

خوشحال میشم دوستانی که از این پردازنده در لینوکس استفاده می کنن و پردازش سنگین هم انجام میدن بیان و تجربه اشون رو در اختیار دیگران بذارن.

قسمت اول رو واقعا هرچی بزارم سلیقه مطرحه و بلخره یکی ناراضی پیدا میشه😁

قسمت دوم هم قطعا مشکلات داره ولی بیشتر دوست دارم با سندیت دیگران اشتراک بزارن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mَd گفته است :

قسمت اول رو واقعا هرچی بزارم سلیقه مطرحه و بلخره یکی ناراضی پیدا میشه1f601.png

قسمت دوم هم قطعا مشکلات داره ولی بیشتر دوست دارم با سندیت دیگران اشتراک بزارن

من پیشنهادم برای تغییر نظر خودت بود. ینی انتخاب تیتر خنثی بهتر هستش. استارتر تایپیک هستی و انتخاب تیتر به عهدی استارتر هست. اگه فکر می کنی این تیتر بهتره بحثی توش نیست.

جدا از این، تو مباحث سلیقه ای نگاه نمی کنن آیا همه از یه طرح راضین یا نه چون معمولا همه راضی نمیشن. بلکه نگاه می کنن که کدوم طرح احتمالا موافقان بیشتری داره و تاثیر مفیدتری می تونه رو افراد بیشتری بذاره. من فکر کردم تیتر خنثی مفیدتره و نظرم رو گفتم و اصراریم ندارم نظرم درسته.

در نهایت بگم تایپیک مفیدی هست و اگه دوستان مشارکت کنن می تونه به خیلیا من جمله خودم کمک کنه. کل انجمن شده مقایسه عملکرد پردازنده ها در گیم و رندرینگ و بحث پایداری اصلا بهش پرداخته نشده، مخصوصا پایداری در سیستم عامل های دیگه من جمله لینوکس. احتمالا هم شاید دغدغه افراد زیادی نباشه این مورد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

من پیشنهادم برای تغییر نظر خودت بود. ینی انتخاب تیتر خنثی بهتر هستش. استارتر تایپیک هستی و انتخاب تیتر به عهدی استارتر هست. اگه فکر می کنی این تیتر بهتره بحثی توش نیست.

جدا از این، تو مباحث سلیقه ای نگاه نمی کنن آیا همه از یه طرح راضین یا نه چون معمولا همه راضی نمیشن. بلکه نگاه می کنن که کدوم طرح احتمالا موافقان بیشتری داره و تاثیر مفیدتری می تونه رو افراد بیشتری بذاره. من فکر کردم تیتر خنثی مفیدتره و نظرم رو گفتم و اصراریم ندارم نظرم درسته.

در نهایت بگم تایپیک مفیدی هست و اگه دوستان مشارکت کنن می تونه به خیلیا من جمله خودم کمک کنه. کل انجمن شده مقایسه عملکرد پردازنده ها در گیم و رندرینگ و بحث پایداری اصلا بهش پرداخته نشده، مخصوصا پایداری در سیستم عامل های دیگه من جمله لینوکس. احتمالا هم شاید دغدغه افراد زیادی نباشه این مورد.

قسمت اول که نمیتونم تغیر بدم تایمش گذشته

قسمت دوم هم کسی انگار علاقه مند نیست شرکت کنه:-(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...