رفتن به مطلب

مشاوره تخصصی درباره راه اندازی گیم نت

Mahdi8063
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 47 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

TD-LTE پینگش بالاست کاهش پینگ هم روش تاثیر نداره،کسی برات پینگ گرفت بگو از 8.8.8.8و سرور کانتر نباشه برن از رینبو بزارن مثلا که میادش رو 180

نت تایپش هم strict هست

همه ی اوپراتورها strict هست ؟ البته بنده از ایرانسل و همراه اول نمیخوام بگیرم 

آسیاتک یکی از دوستان برای استفاده شخصی گرفته بود و تعریف میکرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 166
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

td بستگی به منطقه داره الان گیم نت محل ما ایرانسل داره که قبلا برای دوست کافه ای پینگ گرفتم و خوب بود 

باید ببینید کدوم شرکت پینگ بهتری تو منطقون میده

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، zen گفته است :

فقط پوینت تو پوینت بگیر. 

اگر اطلاعاتی دارین لطفاذبیشتر توضیح بدین

درموردش شنیدم ولی شرایطش هزینهاش و اینکه پوشش سراسری دارن و همه جا ساپورت میشه ایا

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اگر اطلاعاتی دارین لطفاذبیشتر توضیح بدین

درموردش شنیدم ولی شرایطش هزینهاش و اینکه پوشش سراسری دارن و همه جا ساپورت میشه ایا

یه مورد من شنیدم TD LTE اختصاصی (یه چی بین TD LTE و P2P ) 

تجهیزات کمتری نسبت به P2P میخواد ، سرعت و پینگشم از TD LTE بهتره و البته گرونتره (باز از P2P ارزون تره)

شرکت های محدودی این نوع نت رو ارایه میدن . باید تحقیق کنین.

مثلا این شرکت توی تهران میده :

https://www.zi-tel.com

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

کدوم شهر هستید؟ptp فقط تهران.

Td هم از شرکت ماهان تهیه کنید ۱۵۰ گیگ حدود ۲۰۰ تومن، چون از دکل همراه اول هم استفاده میکنند پینگ اون پایینه.

ویرایش شده توسط surena
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، surena گفته است :

کدوم شهر هستید؟ptp فقط تهران.

Td هم از شرکت ماهان تهیه کنید ۱۵۰ گیگ حدود ۲۰۰ تومن، چون از دکل همراه اول هم استفاده میکنند پینگ اون پایینه.

تشکر از شما

سبزوار خراسان رضوی

آٰره اتفاقا همین شرکت رو صحبت کردن فعلا گزینه مناسبی هست البته چون نمایندگی نداشت استان ما شک کردم پوشش بده ولی اگر از دکل همراه اول استفاده میکنه پس عالیه

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه مودم های td-lte داستانش برای استفاده سیم کارت های اوپراتورهای مختلف چی؟

میدونم مودم ها لاک شده ی هر شرکت هست و مثلا نمیشه از سیم کارت همراه اول رو مودم ایرانسل استفاده کرد

حالا اگر مودم آنلاک باشه چطور ؟ 

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوستان کسی میدونه مودم های td-lte داستانش برای استفاده سیم کارت های اوپراتورهای مختلف چی؟

میدونم مودم ها لاک شده ی هر شرکت هست و مثلا نمیشه از سیم کارت همراه اول رو مودم ایرانسل استفاده کرد

حالا اگر مودم آنلاک باشه چطور ؟ 

یجا خوندم که فرکانسی که ایرانسل روش td میده ۳۵۰۰ هست در عوض همراه اول (یا همون مبین نت) و بقیه شرکتا روی ۲۶۰۰ سرویس میدن

اونجوری که شنیدم مودم های b612 که ایرانسل بنام tf60 میده یجورایی مود شده هست که فرکانس ۳۵۰۰رو بخونه،که مثلا میگفتن اگه انلاک میشد برمیگشت به تنظیمات کارخونه که دیگه نمیشد td ایرانسلو بده ،اما فرکانس td 2600 رو اجرا میکنه

بازم مطمئن نیستم

ادیت : مودم انلاک خالص b612 فرکانس باند ۳۸ که ۲۶۰۰ باشه و باند 43 که ۳۵۰۰ باشه رو ساپورت میکنه البته مدل b612s 25d

بقیه مودم هارو خبر ندارم

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

یجا خوندم که فرکانسی که ایرانسل روش td میده ۳۵۰۰ هست در عوض همراه اول (یا همون مبین نت) و بقیه شرکتا روی ۲۶۰۰ سرویس میدن

اونجوری که شنیدم مودم های b612 که ایرانسل بنام tf60 میده یجورایی مود شده هست که فرکانس ۳۵۰۰رو بخونه،که مثلا میگفتن اگه انلاک میشد برمیگشت به تنظیمات کارخونه که دیگه نمیشد td ایرانسلو بده ،اما فرکانس td 2600 رو اجرا میکنه

بازم مطمئن نیستم

ادیت : مودم انلاک خالص b612 فرکانس باند ۳۸ که ۲۶۰۰ باشه و باند 43 که ۳۵۰۰ باشه رو ساپورت میکنه البته مدل b612s 25d

بقیه مودم هارو خبر ندارم

مودم من مبین نته مدل SLC-130S42G  توی مشخصات سایت سازندش زده 3500. الان هم ایرانسل شروع کرده فروش سیم کارت  tdlte بدون مودم من هم دنبال اینم بتونم این مودم رو انلاک کنم اما راهی پیدا نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

مودم من مبین نته مدل SLC-130S42G  توی مشخصات سایت سازندش زده 3500. الان هم ایرانسل شروع کرده فروش سیم کارت  tdlte بدون مودم من هم دنبال اینم بتونم این مودم رو انلاک کنم اما راهی پیدا نمیکنم

تا قبل اینکه فریم ور ۱۹۶ بیاد و مزایاش مثل قابلیت تجمیع و mimo ،مردم میتونستن انلاک کنن ،اما بعد ارتقا به این فریمور ،قابل انلاک نیست،و حتی اونایی که انلاکم کرده بودن مودم هاشون اتوماتیک لاک شد،چون بعد انلاک هنوزم یه سری اطلاعات از ایرانسل و مبین نت داخل مودم میمونه

فکر نکنم هیچ راهی باشه،اما فروم 4pda رو دنبال کن اونجا نحوه انلاک مودم هارو میزارن،که ایرانی الاصل های اینجا یاد میگیرن ،و با انلاک مودم های مردم کاسبی میکردن 

لینک به دیدگاه

من td-lte رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم، چراکه بالانس نیست و پینگ کاملا متغیری داره در ساعات روز به شدت پایین و بالا میره همینطور تایم اوت زیادی داره، به نظر من همون ای دی اس ال رو راه بنداز با سرویس کاهش پینگ، شاتل مورد خوبیه چرا که سرویس گیم میده، نهایتا اگر دسترسی ندارید تلفن ثابت بگیرید

لینک به دیدگاه

نت های 4g و‌ td-lte واسه گیم مناسب نیست.

من یه تست سرعت گرفتم با 4g از‌ ookla‌ پینگمو ۱۶ نشون میده.

بعد رفتم تست پینگ‌۸.۸.۸.۸ گرفتم 

پینگ رو ۱۴۰ بود!!!!!!!!!!

پینگ ۴.۲.۲.۴ رو نگم دیگه!!!!!

رو ۱۸۰ اینطورا بود!!!!

شما به تست سرعتی که ookla میده تکیه نکن.

پینگ بگیری از سیستم متوجه قضیه میشی.

تازه من تهران هستم که 4g اینجوری پینگ میده. بقیه جاها فک کنم اوضاع وخیم تر باشه.

ولی با adsl خوده مخابرات تو ۸.۸.۸.۸ بهم پینگ ۴۰ میده!!!!!!

من تازه با ookla با مودم td-lte مبین نت تست سرعت گرفتم

پینگمو اونجا ۳۰ نشون داد.

حالا خودت حساب کن اگه ۸.۸.۸.۸ میگیرفتم چند میداد.

فک کنم ۲۰۰ میداد پینگ.

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Deafrock گفته است :

من td-lte رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم، چراکه بالانس نیست و پینگ کاملا متغیری داره در ساعات روز به شدت پایین و بالا میره همینطور تایم اوت زیادی داره، به نظر من همون ای دی اس ال رو راه بنداز با سرویس کاهش پینگ، شاتل مورد خوبیه چرا که سرویس گیم میده، نهایتا اگر دسترسی ندارید تلفن ثابت بگیرید

adsl مشکلی که داره اینکه وقتی در حال دانلود کوچکترین چیزی باشه پینگ افزایش پیدا میکنه 

مثلا وقتی یک سیستم داره چند مگ بازیو اپدیت میکنه بقیه سیستما بازیشون نابود میشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

adsl مشکلی که داره اینکه وقتی در حال دانلود کوچکترین چیزی باشه پینگ افزایش پیدا میکنه 

مثلا وقتی یک سیستم داره چند مگ بازیو اپدیت میکنه بقیه سیستما بازیشون نابود میشه

یاید پراس اند کانس قضیه رو در نظر بگیرید، مشکلی که شما دارید در مقابل مزیتی که از adsl میگیرید چیزی ب حساب نمیاد که اون رو هم میتونید برنامه ریزی کنید و با نصب یک نرمفزار جلوی دانلود و آپدیت خودکار رو بگیرید و در زمان مناسب همه آپدیت ها رو اجرا کنید، 

چراکه شما دنبال پینگ موثری هستید و با تغییر کانکشن کنونیتون به tdlte هیچ نتیجه ای حاصل نمیکنید بجز یک سرعت دانلود ، در ضمن شرایطی که دوست شما از tflte داره میتونه کاملا متفاوت باشه، 

و اگه به فکر همچنین ایده ای هستید باید فکر آب و هوای نامناسب رو هم کنید چراکه کاملا ارتباط شما رو تحت تاثیر قرار میده، 

تا جایی که این بنده ناچیز اطلاع دارم و تحقیق کردم گزینه شما ایده ال نیست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان بنده گیم سنتر دارم و از تاریخ ۱۰ اسفند تعطیل هستیم. قرار بود از ۲۳ فروردین دوباره شروع به کار کنیم ولی شغل ما در لیست مشاغل پرخطر قرار گرفته و گفتن باید تا عادی شدن اوضاع تعطیل باشید و خب با این وضع و رعایت مردم فهمیده کشور اوضاع به این زودی عادی نمیشه 

اگر قرار باشه همچنان  تعطیل بمونیم بدبخت میشم 😩  

حالا بنده قصد دارم تعدادی از سیستم هارو اجاره بدم البته از دردسرهاش آگاهم ولی خب چاره ای نیست و ازونجایی که تاحالا ندیدم جایی سیستم اجاره بده نمیدونم چه هزینه ای برای اجاره دادن مناسب هست البته کنسول ps4 و xbox زیاد هستن کرایه میدن و از ۵۰ هزار تومان برای ۲۴ ساعت هست تا ۸۰ تومان بستگی به شهر ولی درمورد سیستم نمونش رو ندیدم 

خب کاملا مشخص هست که سیستم هم گرونتره از کنسول و هم ریسکش بیشتر و البته کاراییش هم بیشتر و خب قطعا باید گرونتر باشه اجارش ولی اینکه چقدر مناسب هست هم برای بنده که ریسکش ارزش داشته باشه هم مشتری 

اگر نظری هم دارین کلا بفرمایید که چه مواردی رو در نظر بگیرم که مشکلی پیش نیاد 

پیشاپیش ممنون 

لینک به دیدگاه

به نظر من واسه 24 ساعت مبلغ 150 تومان باید معقول باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم به ریسکش نمیارزه مگر اینکه اقداماتی در اینباره انجام بدید حالا خودتون بهتر میدونید چه ضمانتی لازمه تا از مشتری بگیرید

توی کنسول طرف اجاره میکنه دو نفری فوتبال میزنن نمیدونم توی سیستم چه بازی میخوان انجام بدن ولی به نظرم 50 الی 100 تومن خوبه

لینک به دیدگاه

بنظر من این کار رو نکن

یکی از دوستان که سالها کلوپ داره و همیشه کنسول کرایه میده هنوز که هنوزه میشنوم کنسولو بردن پس نیاوردن

با اینکه دوتا مدرک از یک شخص+اثر انگشت میگیره

طرف کارت ملی و یه مدرک دیگه میده بیخیال مدارکش میشه کنسولو بالا میکشه

pc  هم که کلی قطعه قابل تعویض داره این نکته رو هم باید حواست باشه

یا باید پلمپ کنی کیس رو با برچسب مخصوص یا کلا بیخیالش بشی

به سردردش نمیارزه بنظر من

باید سالم تحویل بدی سالم تحویل بگیری . این شامل موس کیبورد کیس مانیتور حتی سیستم عامل میشه و هردفعه هم تمام اینارو باید چک کنی یه بار موقع اجاره دادن یه بار موقع تحویل .

لینک به دیدگاه

به نظرم به درد سرش  نمیارزه

و اینکه خودش باعث انتقال بیماری میشه ریسک نکنید

سیستم هارو بزارین ماین کنن شاید یه مبلغی در اورد :D

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

بنظر من این کار رو نکن

یکی از دوستان که سالها کلوپ داره و همیشه کنسول کرایه میده هنوز که هنوزه میشنوم کنسولو بردن پس نیاوردن

با اینکه دوتا مدرک از یک شخص+اثر انگشت میگیره

طرف کارت ملی و یه مدرک دیگه میده بیخیال مدارکش میشه کنسولو بالا میکشه

pc  هم که کلی قطعه قابل تعویض داره این نکته رو هم باید حواست باشه

یا باید پلمپ کنی کیس رو با برچسب مخصوص یا کلا بیخیالش بشی

به سردردش نمیارزه بنظر من

باید سالم تحویل بدی سالم تحویل بگیری . این شامل موس کیبورد کیس مانیتور حتی سیستم عامل میشه و هردفعه هم تمام اینارو باید چک کنی یه بار موقع اجاره دادن یه بار موقع تحویل .

ممنون البته از بابت دزدی مشکلی نیست طرف آشناست

لینک به دیدگاه

کنسول رو اجاره میکنن چون قابل حمل هست و کاملا آماده به کار

نه مانیتور میخواد نه موس نه کیبورد

تو هتل هم حتی میشه بازی کرد  ولی کامپیوتر اینطور  نیست

بعدی میدونم کسی کامپیوتر رو اجاره کنه

لینک به دیدگاه

چرا اینقدر گرون؟ 

من اگه کسی برای هر24 ساعت پی سی 50 تومنم ازم بگیره بازم کرایه نمیکنم. شاید یه سریا باشن ولی من اینکارو نمیکنم چون با توجه به تعداد بالای گیم ها اجاره کمتر از یه ماه اصلا فایده نداره برای لذت بردن از بازی ها. که تازه با حساب 50 تومن میشه 1.5 پول!. من به شخصه بخوام همچین کاری کنم یه سیستم کارکرده 2-3 تومنی  میخرم یه سال استفاده میکنم بعدش بخوام بفروشم نهایت 500 تومن افت کنه که اونم فکر نکنم توی کارکرده اونقدر افت کنه.. البته خودمم میخواستم یه سیستم اجاره کنم به خاطر اینکه هنوز سیستم نتونستم جمع کنم ولی نه با این گونه قیمتا.

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

ممنون البته از بابت دزدی مشکلی نیست طرف آشناست

خواهش میکنم

اخه نوشته بودین تعدادی فکر کردم میخاین به مشتری هاتون کرایه بدین

اگه اشناست که دردسرش خیلی کمتره

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، jj-191 گفته است :

ولی نه با این گونه قیمتا.

یعنی شما میگی کرایه سیستم باید کمتر از 50 تومن باشه روزی :|  اصن نمیارزه به دردسرش به من حتی 1 میلیونم بدن روزی من این کارو نمیکنم بعد شما میگی  50 تومنم زیاده 😶
من دیگه رد دادم...😬

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...