رفتن به مطلب

مشاوره تخصصی درباره راه اندازی گیم نت

Mahdi8063
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشین دوستان من میخام برای یک گیم نت یکی از رفقام برم و 7 تا سیستم تهیه کنم .

میخاستم بدونم با بودجه 650 هزار تومان یک سیستم بدون موس و کیبورد و خود کیسش (منظورم قوطیشه) چی بگیرم بهتره .

مانیتورش هم ارزونترین مانیتور 19 اینچ واید باشه . از برند aoc هم باشه ایرادی نداره

لطفا با قیمت بهم بگین دوستان=D>

لینک به دیدگاه

• ارسال 166
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پیشنهاد بنده اینه

Intel Dual-Core E5200 - 2.5GHz - 45 nm

MB ASUS P5QL PRO

TeamGroup- Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB

Seagate-SATA2 - 320 GB +

HIS HD 4770 - 512MB

ASUS - DRW- SATA

LG - 19" - W1942S:-?

قیمتها به ترتیب

70

105

45

50

150

28

170

البته باید مشخص بشه پاورا جدا میخاین یا نه همون که رو کیسه

اگه جدا بخاین این کافیه POWER GREEN GP430A قیمت 40

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

AMD Athlon II X2 250 74

MB GIGABYTE MA770-UD3 95

TeamGroup 2GB*2 1066 CL6 85

hdd 500gb samsung 52

club3d 4850 512mb 135

odd lite on 26

monitor AOC LCD931fwz 160

627جمعا

لینک به دیدگاه

سلام دوستان از پیشنهاداتتون واقعا ممونم فکر میکنین قطعات زیر چطوره ؟

athlon II 245

Giga m52ls3p

maxtor 160 چون بیشتر از این نیازی نیست

2*1 crusial 800

lg w1943

green 485

راستی آقای حسینی لطفا قطعات بالا رو برای 7 تا سیستم برام قیمت بزنین .

راستی یه جوری قیمت بزنین که دیگه ... :D

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده اینه

Intel Dual-Core E5200 - 2.5GHz - 45 nm

MB ASUS P5QL PRO

TeamGroup- Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB

Seagate-SATA2 - 320 GB +

HIS HD 4770 - 512MB

ASUS - DRW- SATA

LG - 19" - W1942S:-?

قیمتها به ترتیب

70

105

45

50

150

28

170

البته باید مشخص بشه پاورا جدا میخاین یا نه همون که رو کیسه

اگه جدا بخاین این کافیه POWER GREEN GP430A قیمت 40

با سلام

براي گيم نت سيستم خوبي هست و كارايي مورد نياز رو ارائه ميده .

در ضمن من فكر نمي كنم سيستم مورد استفاده براي گيم نت نيازي به اپتيكال درايور داشته باشه و ميشه اون 28 تومان رو براي ارتقا سي پي يو در نظر گرفت .

با اين حساب پيشنهاد بنده همون پيشنهاد koorosh kabir عزيز ميباشد با اين تفاوت كه به جاي E5200 من E6300 رو پيشنهاد ميدم.

AMD Athlon II X2 250 74

MB GIGABYTE MA770-UD3 95

TeamGroup 2GB*2 1066 CL6 85

hdd 500gb samsung 52

club3d 4850 512mb 135

odd lite on 26

monitor AOC LCD931fwz 160

627جمعا

دوست عزيز سيستم بدي نيست ولي در بعضي موارد ديگه خيلي زياده روي كرديد:

به نظر من هارد 250 براي گيم نت كافي مي باشد و نيازي به خرج اضافه و گرفتن هارد 500 نمي باشد.

باز هم ميگم كه فكر نمي كنم سيستم گيم نت به اپتيكال درايور نيازي داشته باشه - چون همه ي سيستم ها با هم LAN هستن و توسط سرور ميشه همه ي تغييرات رو بر روي هر يك از سيستم ها اعمال كرد در ضمن پورتهاي USB براي جا به جايي اطلاعات كافي مي باشد و خريد اپتيكال درايور به نظر من خرج اضافي هست.

در آخر بايد بگم كه اين دو دوست عزيز 2تا سيستم خوب با دو پلتفورم جداگانه پيشنهاد دادند و اگه من بودم اينتل رو انتخاب ميكردم ولي اتخاب با شماست .

با تشكر :D:cool::confused:

لینک به دیدگاه

mahdi8063 گفت است :
راستی آقای حسینی لطفا قطعات بالا رو برای 7 تا سیستم برام قیمت بزنین .

راستی یه جوری قیمت بزنین که دیگه ... :D

چشم عزیز ولی من هم یه پیشنهاد میدم بعدا بهتون قیمت میدم

پیشنهاد من اینه :و قیمتها حدودی رو میگزارم

M.B biostar p43 a7 = 80

CPU E6300 = 88

RAM 2GB 800 TEAM = 44

VGA 9600GT = 100

HDD 250GB = 42

power 430W GREEN= 41

case green MD 121 = 29

K.b = 10

mouse = 5

LCD AOC 203VW برای گیم هر چی بزرگتر بهتر قیمت حدودا 156 تومان

قیمت کل این سیستم حدودا 600 در میادش .

یادتون باشه هیچ وقت برای گیم نت زیاد خرج نکنید طوری کار کنید که بعدا خواستید ارتقا بدید بتونید . برای کارت گرافیک 9600GT هم خیلی زیاده .

لینک به دیدگاه

saeed_hosseiny گفت است :
پیشنهاد من اینه :و قیمتها حدودی رو میگزارم

M.B biostar p43 a7 = 80

CPU E6300 = 88

RAM 2GB 800 TEAM = 44

VGA 9600GT = 100

HDD 250GB = 42

power 430W GREEN= 41

case green MD 121 = 29

K.b = 10

mouse = 5

LCD AOC 203VW برای گیم هر چی بزرگتر بهتر قیمت حدودا 156 تومان

قیمت کل این سیستم حدودا 600 در میادش .

یادتون باشه هیچ وقت برای گیم نت زیاد خرج نکنید طوری کار کنید که بعدا خواستید ارتقا بدید بتونید . برای کارت گرافیک 9600GT هم خیلی زیاده .

ممنونم آقای حسینی ولی راسیاتش میخام amd بردارم چون حداقل گارانتی 3 ساله داره و هزینش هم کمتر از اینتل هستش ، درسته که سرعت بیشتری داره ولی ...:D

در مورد هارد هم اگه میشه دوستان دیگه از این به بعد تو پیشنهاداتشون هاردهای 160 رو قرار بدن چون میبینم 250 هزینه اضافی هست!!!:confused:

راستش این سیستمها رو هم یکی از دوستانم بهم سفارش داده برای خرید و گفته 700 در بیاد ولی با صحبتهای شما دوستان عزیز معلومه که هزینه الکی میخاد بکنه ، بنابراین باید در این مورد باهاش صحبت کنم .:confused:

در آخر از تمام بچه ها که وقت با ارزش خودشون رو به کار بنده اختصاص دادن خیلی ممنونم=D>

در مورد داریو دی وی دی هم باید بگم که دوستان درست میگن و فقط یک اپتیکال درایو احتیاج دارم و بقیه کارهامو با sharing انجام خواهم داد =D>

لینک به دیدگاه

ممنونم آقای حسینی ولی راسیاتش میخام amd بردارم چون حداقل گارانتی 3 ساله داره و هزینش هم کمتر از اینتل هستش ، درسته که سرعت بیشتری داره ولی ...:D

در مورد هارد هم اگه میشه دوستان دیگه از این به بعد تو پیشنهاداتشون هاردهای 160 رو قرار بدن چون میبینم 250 هزینه اضافی هست!!!:confused:

راستش این سیستمها رو هم یکی از دوستانم بهم سفارش داده برای خرید و گفته 700 در بیاد ولی با صحبتهای شما دوستان عزیز معلومه که هزینه الکی میخاد بکنه ، بنابراین باید در این مورد باهاش صحبت کنم .:confused:

در آخر از تمام بچه ها که وقت با ارزش خودشون رو به کار بنده اختصاص دادن خیلی ممنونم=d>

amd میخوای جمع کنی پیشنهادم روی مادربورد و cpu اینه :

M.b asus m4a 78 se = 78

cpu 245 x2 = 67

در مورد هارد 250 بگیرید میودنی چرا ؟ چون فقط 3000 تومان از 160 گرونتره و بعدا پشیمون نمیشی عزیز

در مورد خرید سیتسم هم اگر جایی سراغ دارید که مشکلی نیست ولی اگر برای تهیه مشکلی داشیتد من در خدمتم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی خیلی ممنونم حالا پس اگه میشه قیمت خودتونو با سیستم amd که بهم پیشنهاد دادین . برام پ-خ بزنین .

البته قیمت برای 7 تا سیستم که احتمالا 2 تا سیستم جدا دیگه باشه بخام باهاشون بردارم ولی قطعاتش هنوز معلوم نیست .

پس شما لطفا فعلا قیمت قطعات زیر رو برام تو پ-خ بزارین :

cpu : 245 amd

main: asus m4a78se

hdd: western ya maxtor 250

ram : team 2*1 bus 800

power : green 430

vga : 9600 حالا اگه میشه قیمت 9600 برندهای مختلف رو برام بزارین تا ببینم کدومش بیشتر میصرفه

ممنونم از زحماتتون=D>

آقای حسینی ممنونم براتون پ - خ زدم اگه میشه جوابش رو زودتر بهم بدین :D

و از زحماتتون هم ممنونم=D>

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام 

میخواستم بدونم قیمت متوسط کامپیوتر های مخصوص گیم نت که بتونه بازی ها به روز را بیاره بالا چنده ؟
البته با توحه به بازی ها معمولی که در گیم نت انجام میشه

و به نظر شما قیمت کلی برای زدن یک گیم نت معمولی چنده ؟
ذرضمن شما TV رو پیشنهاد میکنید یا MONITOR !؟ 

من اگه بخوام چنتا سخت افزار قوی برای آنلاین ببندم و چنتا سخت افزار متوسط برای بازی ها گیمنتی به نظرتون خوبه ؟

در ضمن علاوه بر سیستم های کامپیوتری سیستمی سخت افزاری برای شبکه کردن لازمه ؟
وچگونست ؟ آیا خود من میتونم اینکارو بکنم ؟

فعلا در حال حاضر ۱۰ ت برای سیستم های کامپیوتری (البته ۱-۲ ت بالاتر ۱ پایینتر مهم نیست!)
من در نظر دارم بازی ها در حال حاضرو بتونیم راحت باهاش آنلاین بزنیم یعنی از این نظر خیالم راحت باشه که سیستمام قوی ان و هرکسی هر بازی ای خواست بتونه انجام بده...
حالا به نظرتون سیستم ها رو به دوقسمت خیلی عالی و متوسط تقسیم کنم چطوره ؟ چون اکثرا میان گیم نت برای بازی های که آنچنان سیستم قوی نمیخوام پس مثلا در حال حاضر اگه ۶ تا سیستم باشه (۴تا متوسط و ۲ تا قوی چطوره؟)
البته من میخوام سیستم ها رو به دو قسمت آنلاین و لن تقسیم کنم به نظرتون اینجوری خوبه؟
دو اینکه چون در حال حاضر ۱۰  ت میخوام برا سیستم بذارم کنار به نظرت تعداد سیستم کم مثلا ۶ تا ولی قوی خوبه ؟
مانتیورم برام خیلی مهمه چون جذابیت سیستم و مغازرو میبره بالا

همه اینها برای گیمنت 

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام .

شما دقیقا مشخص کن که چند تا سیستم میخوای ، چه بازیهایی قراره بازی بشه ، مانیتور تا چه سایزی مناسبه ، کیفیت اجرای بازیها هم مهمه و یا اینکه فقط به صورت مناسب اجرا بشن .

اینها رو مشخص کن . امشب برات یک لیست مناسب تهیه میکنم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من تو ابادان گیمنت دارم و چندتا هم راه اندازی کردم.

تخصصم بازیهای لن هست و مدیر ارشد گیم تو سایت ها هستم.

برای گیمنت نمیتونید دو قسمت کنید. برای انلاینم سیستمهای قوی لازم ندارید.

سیستم 1 تومنی هم بسه. فقط کیس. مانیتورم 19 سام یا ال جی بردار. بدون گارانتی !

با 12 میلیون میتونی 10 تا سیستم ببندی. برا سرورم سیستم قوی زیاد لازم نیست ، فقط مانیتور باید درست باشه تا چشت داغون نشه ! حتما ای پی اس بگیر و حداقل 22 اینچ تا با فاصله بتونی کار کنی.

هر کمکی خواستید بخصوص در زمینه بازی من در خدمتم.

سیستم هم حتما از لیون بگیر چون قیمت مناسب و پشتیبانی درست دارن. و تعداد بخوای بهت تخفیف میدن.

استاد آقا حامد هستن که براتون سیستم میبندن . اما اگر درامد برات مهمه حداقل 10 تا سیستم باید داشته باشی چون با کمتر درامدت زیاد جالب نخواهد بود. مثلا با 8 تا سیستم روزی حدودا 80 تومن داری با ساعتی 1500.

لینک به دیدگاه

من در نظرم دو تا سیستم قوی برای بازی های آنلاین بود با مانیتورهای بزرگ و کلا سیستمی اختصاصی و ۴ تا سیستم مخصوص LAN که سیستمهایی تفریبا متوسط میخواد چون اکثرا کسانی که بازی ها LAN میکنند سیستمی قوی نمیخواد بازیهای مختصش 

ولی برای آنلاین مثلا BATTLE FIELD 4 یا CALL OF DUTY GHOST سیستم های قوی ای نیاز منده 

حالا نظر شما چیه؟

در مورد قیمت میگم در حا حاضر ۱۰ تومن برای سیستم موجوده 

چنتا و جحوری تو بهترین شرایط میتونم ببندم 

و یکی دیگه در مورد شبکه کردن هست که آیا کار خاصی باید انجام بدم و خودم با آموزش میتونم پیش برم یا خیلی تخصصیه ؟

با تشکر 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

به هیچ عنوان نمی تونید بازیهای مثا گاست و بتفیلد4 و ... رو تو گیمنت به تعداد بالا راحت بازی کنید! یه نفر به زور بازی میکنیم. چون نیازمندیهای زیادی داره. مثل پینگ و تایم اوت پایین. وقتی سیستما تعداد بشن، پینگ خود به خود بالا میره و کلی داستان دیگه. کلا فکر اینجور انلاین رو از سرت بنداز دور.

من بر اساس تجربه راهنمایی کردم. تو نظر بالا هم کامل بهتون گفتم.

برای شبکه کردن خودتون میتونید. بازی هم من دارم. بازی هایی که هنوز آموزشش قرار داده نشده! مثل کال آف اوپس!

کدوم شهر هستید؟ باید تو کار گیمنت علاقه داشته باشید چون مشکلات خیلی زیاده. مثلا سیستما ویروس گرفتن و امروز کلا ویندوز عوض کردیم و بازی داریم میریزیم.

اگر خواستی پیام خصوصی بده تا شماره بدم و هر راهنمایی خواستی در خدمتم.

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

احتمال لن شدن بتل 3 و کال اف دیوتی بلاک اپس زیاده

کال اف 6 و کال اف 8 هم که لن میشه

بازهای دیگه هم احتمال هک دارن و احتمال لن شدن.

پس بهتر سیستم مناسب ولی طوری  بسته شه که در اینده بشه باش اینا رو بازی کرد(یعنی قابلیت ارتقاع داشته باشه)

برا بازهایی هم که تو گیم نت عمومی هست (مثل کانتر -ورد وارکرافت و...)میشه از گرافیک خود پردازنده استفاده گرد(سری هاسول)

برا مانیتور هم اونایی که ای پی اس هستن 22 و گرون هستن بهتره همون 20 اینچ باشه با قیمت حدود 370

کنسول هم جایگاه ویژه ای تو لن داره

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

الان با گرافیک ۶۱۰ داریم استفاده میکنیم، اوپس و mw2,3 و بدکمپانی۲ و.... .

تا الان مشکلی نداشتیم.

لینک به دیدگاه

خوب دوستان ممنون میشم منو در انتخاب سیستم راهنمایی کنید 

یه سیستم نسبتا قوی برای بازی های امروز و فردا که بتونم با خیال راحت بازی ها رو اجرا کنم و ب فریم دهی خوب (بازی های نسل امروز مثل watch dogs - bf4 و نسل فردا)

چند در میاد و چی پیشنهاد میکنید

یه سیستم نسبتا خوب که بتونه تقریبا همه بازی های امروز اجرا و در حالت معمولی بازی کرد چی پیشنهاد میکنید و چند در میاد 

ممنون

لینک به دیدگاه

با مانیتور 1500 میتونی جور کنی.

حداقل 8 تا ببند. به اقا حامد بگو دقیق بهت مدل میده و قیمت و تخفیف !

بهش پیام بده و فردا به لیون زنگ بزن.

فقط یادت نره حداقل 8تا !
اصلا هم به فکر انلاین مثل بتفیلد 4 نباش چون همه دوست دارن با کسی که کنارش هست بازی کنه و دعوا ! و به خاطر سر و صدا اصلا نمیشه اینجور انلاین ها رو انجام داد. خودم هیچ وقت تو گیمنت انلاین بازی نمیکنم چه برسه به کاربرا.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این سی پی بو  A10-7850K چجوریاست؟ گرافیک هم داره ... به نظرتون جواب میده واسه بازی ؟ و چه بازی هایی؟  کلا میخوام با قدرت گرافیک مجتمع این CPU آشنا بشم 

کسی آشناییت داره ؟
در ضمن اگه بخوام یه گرافیک دیگه کنارش بذارم خوب مچ میشه ؟
ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این سی پی بو  A10-7850K چجوریاست؟ گرافیک هم داره ... به نظرتون جواب میده واسه بازی ؟ و چه بازی هایی؟  کلا میخوام با قدرت گرافیک مجتمع این CPU آشنا بشم 

کسی آشناییت داره ؟

در ضمن اگه بخوام یه گرافیک دیگه کنارش بذارم خوب مچ میشه ؟

ممنون

از لحاظ جواب دهی جواب میده(سی پی یو  قوی هستش گرافیک داخلیش هم بسیار قدرتمند(نسبت به گرافیک سی پی یو های دیگه)

اگه بخای گرافیک دیگه هم بندازی کنارش هم جواب میده

ولی قیمت ارزونی نداره!!!حدود 600 تا 630 فک کنم قیمتشه!!

شما یه Intel Pentium G3220 Haswell 3.0GHz بگیری از همون گرافیک داخلیش برای بازی های سبک میتونی استفاده کنی تازه قیمتش زیر 200 می افته

نهایت دوست داشتی گرافیک سسیستم ها رو قوی کنی همون  250میندازی روش (سر جم خیلی ارزون تر از A10-7850K برات تموم میشه)

مهم تر از همه  amd نگیر چون از لحاظ پیشتیبانی به مشکل بر خواهی خورد(اگه 2 سال دیگه مادر بوردش خراب شه مادر بوردشو با ماکافت گیر میاری! چون نوی amd هم به سختی گیر میاد و بعد از مدتی مدل های قدیمی دیکه وارد نمیشن)

یا اگه بخای بفروشیشون به سختی ازت میخرن و افت قیمت شدید پیدا میکنه

زیاد هم برا خودت سختش نکن!همون سیستمی که تو گیم ای مگ برات پیشنهاد دادم همه این چیزا رو مد نظر قرار داده بودم (ولی ظاهرا برعکس اون همه اصرای که داشتی اصلا نه توضیحاتو خوندی نه برات اهمیت داشته) :laughing: @};-

چند مثال بازی هم برا اینکه حدود قدرتشو بدونی

22ddmshln1l1c8tounf.png

oaeo9o2ov8xql4nnhybt.png

yztqet6s1ctsrlm1nxu8.png

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

سلام مهرزاد جان 

نه مهرزاد جان من کامل خوندم پستتو  ولی چون خودم خیلی حساسم تو انتخاب سیستم تحقیق زیاد میکنم همه جا تا بهترینو بگیرم

خود منم نظرم بر این بود که intel بهتره ولی برای سیستمهای گیمنت amd مورد نظر جامع تر و کامل تر و به نوعی خیال آدم راحته در صورتی که بخوای با intel سیستم ببیندی باید سیستم قوی ای ببندی که همه باهم مچ باشن و در این صورت هزینه قطعاتش بالاتر 

ولی با این جرفی که شما زدی یه سرچ دیگه زدم نسل جدید هازولو میبینم خیلی خوب کار کرده 

یه سایت هست که فریم بازی هارو میده (چیزی که خیلی مهمه برام)

http://www.pc-specs.com/cpu/comparison-versus/1867/2133/pentium-g3220-3-0ghz-vs-pentium-g3460-3-5ghz

مقایسه فریم گیم ها رو میبینید ؟

یعنی این فریم ها فقط از طریق گرافیک cpu و بدون هیچ گرافیک اضاف نشده ای رخ میده ؟

آخه خیلی بعیده با خرید یه cpu و graphic مجتمع که حدود ۲۰۰ میشه بتونی battle 4 رو با فریم ۴۰ بزنی البته تنظیمات بازی مشخص نیست چگونست و همینجوری قدرتش نشون داده 

ببین 

من اگه بخوام سیستم ها گیمنو ببندم اول از مانیتور شروع میکنم چون خیلی برام مهمه با توجه به DESIGNE ای در نظر دارم 

میخوام سیستمی ببندم که از نظر resoulation  و فریم دهی خیالم راحت باشه 

حالا یا tv میذارم یا monitor 

پس به نظر شما سیستمو با intel ببندم 

البته اگه این compare ها درست باشه برای بازی ها در سایت بالا 

درضمن مهرزاد جان خود شما گرافیکو R7 250 معرفی کردی که از شرکت AMD ست و خود شما تو این تاپیک میگی محصولات AMD نخر!

به نظرت بهتر نیست برای سیستمهای قوی GTX بذارم بغلش 

الته صرفه جویی در گرافیک با توجه به قدرت و هزینه برام مهمه 

ممنون

ویرایش شده توسط HadiMSC
لینک به دیدگاه

رفیق، این سیستما برای گیمنت هستند نه استفاده شخصی!

اونا که میان گیم نت فرم برا چیشونه؟! می خواد یه ساعت بازی کنه بره.

اصلیترین چیز درامده که با سیستم بیشتر و تبلیغات بدست میاد.

سی پی یو amd منظورشون بود، گرافیکاش خوبه.

لینک به دیدگاه

(جوابها با رنگ قرمز در تقل قول )

سلام مهرزاد جان 

سلام هادی جان.

نه مهرزاد جان من کامل خوندم پستتو  ولی چون خودم خیلی حساسم تو انتخاب سیستم تحقیق زیاد میکنم همه جا تا بهترینو بگیرم

فک کردم نخوندی :D (کار خوبی میکنی تحقیق کامل کن بعد خرید انجام بده)

خود منم نظرم بر این بود که intel بهتره ولی برای سیستمهای گیمنت amd مورد نظر جامع تر و کامل تر و به نوعی خیال آدم راحته در صورتی که بخوای با intel سیستم ببیندی باید سیستم قوی ای ببندی که همه باهم مچ باشن و در این صورت هزینه قطعاتش بالاتر 

ولی با این جرفی که شما زدی یه سرچ دیگه زدم نسل جدید هازولو میبینم خیلی خوب کار کرده 

در مورد اینتل و ای ام دی بستن عرضم به حضور هادی خان که هر دو خوبن و ای ام دی هم مناسب تره ولی من فردای کارتو هم پیش بینی کردم (شاید در اینده خاستی تغییر شغل بدی شاید فردا دچار خرابی سیتم شدی شاید خواستی ارتقاع بدی)

پس بهتر اینتل ببندی(از ایند هیچ کس خبر نداره پس بهتر کاری کنی که فردا دچار مشکل نشی)

در مورد گارفیک داخلی سی پی یو سری هاسول باید بگم خیلی خوب شدن(البت3220 به پای A10-7850K نمیرسه)ولی قیمتاشون زمین تا اسمون فرق داره !

شما اگر بازهای گیم نت که عمومی هستن مثل ورد اف وار کرافت مثل کانترمثل کال اف 4یا اینا رو بخای راحت میتونی با3220 در رزولیشن معمولی اجراش کنی خیلی هم ارزون تره(400 تومن ارزون تر)

نهایتش خواستی بازی قوی تری رو تو گیم نت راه بندازی خوب میتونی یه گرافیک بزاری تنگش نه زرر کردی ند کارایی کمتر نسبت به A10-7850K میگیری(تاز ترکیب 3220 با یه 250 خیلی از A10-7850K قوی تره )

در صورتی اگه بخای الان A10-7850K بگیری کلی هزینه بالا میره (نباید از همون اول همهچیزو سنگین بگیری که)به گقته دوست عزیزمون"gosbe" تعدا سیستما رو بیشتر کنی بهتره.

سیستمایی که من پیشنهاد دادم کاملا متغیر هست حتی اگه دقت کرده باشه برا پاور کمی دست بالا گذاشتم هم برا کار مداوم هم برا ارتقاع

وشما  میتونی بالانسشون کنی اون 2 سیستمی هم که گرافیک گذاشتم به درخواست خودت بود وگرنه همونم میتونی فعلا بدون گرافیک شروع کنی و در صورت نیاز گرافیک بزاری(ولی شما باز تحقیقاتو انجام بده و از اساتید لیون هم کمک بگیر)

یه سایت هست که فریم بازی هارو میده (چیزی که خیلی مهمه برام)

http://www.pc-specs.com/cpu/comparison-versus/1867/2133/pentium-g3220-3-0ghz-vs-pentium-g3460-3-5ghz

مقایسه فریم گیم ها رو میبینید ؟

یعنی این فریم ها فقط از طریق گرافیک cpu و بدون هیچ گرافیک اضاف نشده ای رخ میده ؟

آخه خیلی بعیده با خرید یه cpu و graphic مجتمع که حدود ۲۰۰ میشه بتونی battle 4 رو با فریم ۴۰ بزنی البته تنظیمات بازی مشخص نیست چگونست و همینجوری قدرتش نشون داده 

خوب 40 فریم خیلی چیزی شاخی نیست و اینکه افت فریم تو این محدود به زیر 30 هم خواهی داشت ولی شما از اول فک راه اندازی بتل 4 تو گیم نت نباش اول بازی های سبک و عمومی مثل کانتر ورد وار کرافت کالاف  4 و امثالهوم

بعد اگه دیدی خوبه و میصرفه میری طرف همیچن بازهایی (بتل 4 رو باید اورج بگری و کلی هزینه داره تازه کلی پهنا باند برا استیشنت میخای)

ببین 

من اگه بخوام سیستم ها گیمنو ببندم اول از مانیتور شروع میکنم چون خیلی برام مهمه با توجه به DESIGNE ای در نظر دارم 

میخوام سیستمی ببندم که از نظر resoulation  و فریم دهی خیالم راحت باشه 

حالا یا tv میذارم یا monitor 

برا مانیتور نمیتونی تی وی بزاری چون هم گرون میشه هم چش کیمرا رو به شدت اذیت میکنه(باید نور محیط زیاد باشه)که در نهایت اگه نور محیطو زیاد کنی  مصرف برقو اینچیزا به همراه داره

تا میتونی باید بهینه کار کنی از 20 اینچ به بالا تر برات کلی هزینها در پی خواهد داشت

اگه کنسول هم تو گیم نتت گذاشتی  مانیتور 30 اینچ پیشنهاد میشه(برا فوتبال دو نفری که حال کنن واسه خودشون)

تازه مانیتوراتم اصلا تو فکر رزولیشن فول نباش چون اگه برا پی سی باشه که نیاز به سخت افزارتو بالا میبر اگه برا کنسول باشه که اون روزلیشن رو ساپورت نمیکنه(30 اینچ ارزون بگیر اونم led )

پس به نظر شما سیستمو با intel ببندم 

البته اگه این compare ها درست باشه برای بازی ها در سایت بالا 

درضمن مهرزاد جان خود شما گرافیکو R7 250 معرفی کردی که از شرکت AMD ست و خود شما تو این تاپیک میگی محصولات AMD نخر!

به نظرت بهتر نیست برای سیستمهای قوی GTX بذارم بغلش 

الته صرفه جویی در گرافیک با توجه به قدرت و هزینه برام مهمه 

خوب وقتی اسم سیستم اینتل و ای ام دی میاد مبحث سر مادر بورد و سی پی یو هست(حتی تو توضیحات بالاهم اشاره کرده بود که مادر بورداشون زود نایاب میشن و برا ارتقاع یا برا فروش درد سر دارن)پس اصلا پیشنهاد نمیشن

در مبحث گرافیک همه چیز فرق میکنه و به خاطر تناسب کارایی به قیمت تو ردهای پایین amd پیشنهاد میشه واینکه جدید ترین مدل اون رو پیشنهاد دادم(الان ارزون ترین مدل تو انویدیا سری جدیدش 740 هست که از این بالاتره قیمتش)

ممنون

خواش میکنم داداش امیدوارم بتونی بهترین گیم نت رو برا جایی که در نظر داری راه بندازی

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

آقا مهرزاد کاملا درست میگن فقط گرافیک حتما لازم هست و حداقل 610 بزار یا اگر میتونی هزینه کنی یه 630 ، 128 بیت بزار  یا 640 .

تو کال اف 8  و 9 کم میارن سیستمات و بد کمپانی 2 . در اینده نزدیک بتل 3.

یکی یا دوتا کنسول بزار برای فوتبال چون با پی سی زیاد جالب نیست. و جا رو میگیرن اگر دو نفر جفت هم بشینن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...