رفتن به مطلب

مشاوره تخصصی درباره راه اندازی گیم نت

Mahdi8063
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با تشکر از دوستان با تجربه عزیز

قفط کاربر gosbe  (ببخشید اسمتو نمیدونم) منظورت از 610, gtx هست ؟

مرزاد جان بذار مطمعن باشم :

شما میگی من میتونم با سیستم پیشنهادی چه بازی هایی و با چه تنظیماتی چه فریم هایی بگیرم ؟

البته چون مانیتور خیلی مهمه واسم و فعلا هم مشخص نشده و مطمعنا هیمنطور که توهم اعتقاد داری برند lg رو میگیرم ولی اینچ رو حداکثر ۲۷ در نظر بگیر 

حالا این سیستم پیشنهادی چجوری عمل میکنه ؟

و اگه یه گرافیک قوی اینویدیا بخوام بذارم که خوب باشه چجوریه ؟ خیلی تفاوت قیمت داره با amd 

چون من یه بار سر این گرافیک های amd خیلی اذیت شدم خلاصه خاطره خوبی ندارم ازش

ولی فک میکنم با انویدیا سیستم مچتره 

قدرت g3220 ...

اگه بخوام با cpu intel g3220 سیستم ببندم
از نظر cpu  خوب عمل میکنه برای بازی های الان ونسل بعد و مچ میشه با گرفیک دیگه ای حالا یا amd یا Nvidia 
قدرت cpu رو میخوام بدونم و اینکه در آینده اذیتم نکنه که مجبور بشم سیستمارو عوض کنم چون بازی های الان همه به cpu خوب هم نیازمندن برای احرای خوب

یه بار یادمه گرافیک gtx 56ti و یه سی پی یو نه چندان خوب تو یه سیتسمی فریم ۲۰ میگرفتم تو مکس پین۳ یا اصلا bf4 رو بالا نمیورد به خاطر قدرت ضعیف cpu 

و در آخر ممنون میشم با در نظر گرفتن سیستم پیشنهادی شما بگی من چه بازی ها و چه فریمها میتونم داشته باشم و خیالم راحت باشه

با تشکر

ویرایش شده توسط HadiMSC
لینک به دیدگاه

• ارسال 166
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز

شما گیمنت رو کجا می خواین بزنید؟ ساعتی چقدر؟ مانیتور ۲۷!!!!! حداکثر ۲۰ بدون گارانتی از آقای برزویی بگیر ۲۹۰.

خیر gt 610. اگر ۲۰ بزاری حداقل ۶۳۰ بزار ۱۲۸ بیت.

واقعیت من تا الان فرم نگرفتم. اگر خواستی از بازی mw3 با 610 رو حالت اچ دی میگیرم و میزارم.

فرم زیاد مهم نیست. این برای شما و تو خونست نه گیمنت.

البته شما صاحب اختیار هستید. میتونی سیستم ۵ میلیونی بزاری اما درامد داره براتون؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من تو ابادان گیمنت دارم و چندتا هم راه اندازی کردم.

تخصصم بازیهای لن هست و مدیر ارشد گیم تو سایت ها هستم.

برای گیمنت نمیتونید دو قسمت کنید. برای انلاینم سیستمهای قوی لازم ندارید.

سیستم 1 تومنی هم بسه. فقط کیس. مانیتورم 19 سام یا ال جی بردار. بدون گارانتی !

با 12 میلیون میتونی 10 تا سیستم ببندی. برا سرورم سیستم قوی زیاد لازم نیست ، فقط مانیتور باید درست باشه تا چشت داغون نشه ! حتما ای پی اس بگیر و حداقل 22 اینچ تا با فاصله بتونی کار کنی.

هر کمکی خواستید بخصوص در زمینه بازی من در خدمتم.

سیستم هم حتما از لیون بگیر چون قیمت مناسب و پشتیبانی درست دارن. و تعداد بخوای بهت تخفیف میدن.

استاد آقا حامد هستن که براتون سیستم میبندن . اما اگر درامد برات مهمه حداقل 10 تا سیستم باید داشته باشی چون با کمتر درامدت زیاد جالب نخواهد بود. مثلا با 8 تا سیستم روزی حدودا 80 تومن داری با ساعتی 1500.

من که هرجور حساب میکنم با 10 تومن به زور میشه 3 تا سیستم خوب بست...

دوست عزیز میشه مشخصات دقیق هر سیستم 1.2 میلیونی رو که میفرمایید بنویسید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

gt 610 به گرافیک پنتیوم g3220 نمیرسه!

به نظر من حداقل هر سیستم 1.7  آب میخوره.اونم با پنتیوم .در غیر اینصورت صد در صد در آینده برات دردسر مطلق میشه

مانیتور هم خودش معضلیه.

لینک به دیدگاه

من که هرجور حساب میکنم با 10 تومن به زور میشه 3 تا سیستم خوب بست...

دوست عزیز میشه مشخصات دقیق هر سیستم 1.2 میلیونی رو که میفرمایید بنویسید؟

عزیز ،خوب بله

اما گیمنت و کار میشه. مشخصات سیستم ها رو فردا براتون مینویسم. اما از اقا حامد سوال کنید بهتر راهنمایتون میکنه.

لینک به دیدگاه

gt 610 به گرافیک پنتیوم g3220 نمیرسه!

به نظر من حداقل هر سیستم 1.7 آب میخوره.اونم با پنتیوم .در غیر اینصورت صد در صد در آینده برات دردسر مطلق میشه

مانیتور هم خودش معضلیه.

واقعیت سی پی یو ما amd هست و با گرافیکش pes2013 رو با کیفیت متوسط بازی میکنن. اما بازیای گیمنت تا الان با ۶۱۰ گالاکسی که داریم مشکل نداشتن . بازم میگم من هیچ تخصصی در بستن سیستم ندارم. فقط از نظر بودجه و درامد دارم میگم.

گیمنت دوستمون سی پی یو i3 هست و ۶۳۰ اونم خیلی خوب دارن کار میدن اما ۱۵۰۰ سیستماش شدن ما ۱۲۰۰ و خورده ای.

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

شما میگی من میتونم با سیستم پیشنهادی چه بازی هایی و با چه تنظیماتی چه فریم هایی بگیرم ؟

البته چون مانیتور خیلی مهمه واسم و فعلا هم مشخص نشده و مطمعنا هیمنطور که توهم اعتقاد داری برند lg رو میگیرم ولی اینچ رو حداکثر ۲۷ در نظر بگیر 

و اگه یه گرافیک قوی اینویدیا بخوام بذارم که خوب باشه چجوریه ؟ خیلی تفاوت قیمت داره با amd 

قدرت g3220 ...

از نظر cpu  خوب عمل میکنه برای بازی های الان ونسل بعد و مچ میشه با گرفیک دیگه ای حالا یا amd یا Nvidia 

قدرت cpu رو میخوام بدونم و اینکه در آینده اذیتم نکنه که مجبور بشم سیستمارو عوض کنم چون بازی های الان همه به cpu خوب هم نیازمندن برای احرای خوب

یه بار یادمه گرافیک gtx 56ti و یه سی پی یو نه چندان خوب تو یه سیتسمی فریم ۲۰ میگرفتم تو مکس پین۳ یا اصلا bf4 رو بالا نمیورد به خاطر قدرت ضعیف cpu 

و در آخر ممنون میشم با در نظر گرفتن سیستم پیشنهادی شما بگی من چه بازی ها و چه فریمها میتونم داشته باشم و خیالم راحت باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود بر هادی خان در نقل قول جوابایی دادم

بازیهای عمومی گیم نت: ورد وار کراف -کانتر-کال اف 4 با تنظیمات متوسط مقدار فریم رو نمیدونم ولی باعث ازار نخاهد بود

تا اونجا که من در اطلاع هستم دیگه ال جی مدل 27 اینچ قبلی رو تولید نمیکنه(نمیدونم مدل جدید زده یا نه)

ولی اون زمانی هم که تولید میکرد قیمت کمی نداشت

الانم بخای 27 اینچ بگیری کمش فک کنم حدود 1350 فقط مانیتور برات هزینه داره(اونم از برند اسوس این قیمت دیدم )

هموشونم فول اچ دی هستن و اینکه نیاز به سخت افزار بالاتری دارین

دیگه این سیستم پیشنهادی جواب گو رزولیشن فول نخاهد بود و در نتیجه سیستمت هم میره بالا شاید با این اوصاف بتونی 3تا4  سیستم با مانیتور 27 بخری!!(تازه یکیشم باید بزاری برا سرور)

نه انویدیا هم خوش قیمت داره مثلا 630 که قیمتی حدود 250 و  قدرتی تقریبا معادل با r7240 داره یا 640  که قیمتی حدود 400 و قدرتی حدودای r7250 ولی سریهای  r7 هم جدید ترن هم کمی قوی تر و ارزون تر(در کل تو گرافیم ای ام دی به صرف تر میشه برات)

ربطی به مچ بودن و اذیت کردن نداره هر دو با هم سازگاری دارن(فقط برند خوب بگیر اذیت نشی )

برند اسوس یا ام اس ای یا گیگا بایت یا ایکس اف ایکس هم گارانتی خوبی دارن هم کیفیت خوب

قدرت g3220 ...

نیگا اینا با شرایط مالی و متناسب باگرافیک  ومناسب با گیم نت پیشنهاد داده شده و بهترین انتخابه وگرنه اگه تو فکرباشی گرافک 800 تومنی روش بندازی  افت فریم خاهد داشت

نه این چیزا نیست این داستان گلوگاه این سی پی یو با این رده از گرافیکها زیادی گنده شده !!بعضی بازیها که مصرف زیادی از سی پی یو میکنن(مثل کرایسیس )کمی باعث افت فریم در این رده از گرافیک ها میشن ولی بسیار ناچیز

تازه دوستان 2020 که از3220  کمی ظعیف تر داشتن با گرافیک 760gtx  تو بازی کرایسیس 45 فریم هم میگرفتن(البت 760 بیشتر از اینا باید فریم میداده وسی پی یو باعث افت بین 10 تا 15 فریم شده)

تازه اونم با گراف760 و سی پی یو 2020 که از 3220 قدری ضعیف تره!

والا دقیق مدل گرافیک داخلی g3220رو نمیدونم(اگه دوستان میدونن بگن)

با این سایت حدود فریمها رو با معرفی گرافیک و سی پی یو میتونید بدونید

http://www.futuremark.com/hardware/game_requirements_check

با تشکر

موفق باشید

ویرایش شده توسط mehrxad(مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

بعد از مدت ها تصمیم گرفتیم با دوستان سری به گیمنت بزنیم صرفاً جهت تفریح، که خب به شدت نا امید شدیم از وضع گیم نت هایی که از قدیم میشناختیم.

به همین خاطر از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند درخواست میکنم به اشتراک بذارند.

نکاتی که در این زمینه مهمه، لطفاً به صورت کامل عنوان کنید.

1.آدرس دقیق

2.عنوان هایی که در محل ارائه میشه و همچنین آنلاین یا آفلاین بودن (lan)

3.وضعیت دقیق سیستم ها (نه دقیقاً مدل گرافیک و ... بلکه کیفیت موس و کیبورد و مانیتور و غیره )

4.وضعیت فضای گیمنت، از جمله آزاد بودن، کیفیت صندلی، میز و غیره ...

5.قیمت !

هدف اصلیم گیمنت های تهران هست، ولی اطلاعات در مورد شهر های دیگه هم میتونه مفید باشه.

لینک به دیدگاه

درود

بعد از مدت ها تصمیم گرفتیم با دوستان سری به گیمنت بزنیم صرفاً جهت تفریح، که خب به شدت نا امید شدیم از وضع گیم نت هایی که از قدیم میشناختیم.

به همین خاطر از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند درخواست میکنم به اشتراک بذارند.

نکاتی که در این زمینه مهمه، لطفاً به صورت کامل عنوان کنید.

یه infinity نامی هست روبروی حسینیه ارشاده از نظر کیفیت لوازم کی بورداش زیاد مالی نیست ولی آخرین باری که رفتم بیشتر موساشو کرده بود razer deathader chroma یه سری هم موس roccat داشن که اونام خوب بود ....

ساعتی هم فکر کنم 2500 یا 3 تومن بود....

بازی هم cod4 ,csgo,cs 1.6 ,dota 2 رو قطعی میدونم داره یه سری گیمای دیگه هم هست شاد رو بعضی سیستماش نباشه +برای بازی هایی مثل cs:go و دوتا 2 باید با اکانت استیمت اونجا لاگین کنی (وcsgo هم باید ارجینال داشته باشی)......

وضعیت فضاشم بد نیست و میز و صندلیش قابل قبوله حالا آزادیو نمی دونم منظورت چه ولی اگر منظورت مخطلت بودنه من دختر تا حالا اونجا ندیدم..... 

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

یه infinity نامی هست روبروی حسینیه ارشاده از نظر کیفیت لوازم کی بورداش زیاد مالی نیست ولی آخرین باری که رفتم بیشتر موساشو کرده بود razer deathader chroma یه سری هم موس roccat داشن که اونام خوب بود ....

ساعتی هم فکر کنم 2500 یا 3 تومن بود....

بازی هم cod4 ,csgo,cs 1.6 ,dota 2 رو قطعی میدونم داره یه سری گیمای دیگه هم هست شاد رو بعضی سیستماش نباشه +برای بازی هایی مثل cs:go و دوتا 2 باید با اکانت استیمت اونجا لاگین کنی (وcsgo هم باید ارجینال داشته باشی)......

وضعیت فضاشم بد نیست و میز و صندلیش قابل قبوله حالا آزادیو نمی دونم منظورت چه ولی اگر منظورت مخطلت بودنه من دختر تا حالا اونجا ندیدم.....

ممنون @};-

واسه خودم مهم csgo ئه بیشتر، خودم که اکانت دارم ولی خب اصولش اینه که خود گیمنت هم اکانت بازی داشته باشه اگه فقط سرویس اورجینال ارائه میده ...

وضعیت فضا منظور همون کیفیت جاست، یه جا رفتم هنوز مانیتور 17" Crt داشت، از نظر جا هم تنگ ...

وضعیت مانیتور و هدست رو هم به پستتون اضافه کنید ممنون میشم، هدست به نظر خودم تو گیمنت خیلی مهمه چون اصولاً فضای پر سرو صدا و شلوغی هست ....

لینک به دیدگاه

ممنون @};-

واسه خودم مهم csgo ئه بیشتر، خودم که اکانت دارم ولی خب اصولش اینه که خود گیمنت هم اکانت بازی داشته باشه اگه فقط سرویس اورجینال ارائه میده ...

وضعیت فضا منظور همون کیفیت جاست، یه جا رفتم هنوز مانیتور 17" Crt داشت، از نظر جا هم تنگ ...

وضعیت مانیتور و هدست رو هم به پستتون اضافه کنید ممنون میشم، هدست به نظر خودم تو گیمنت خیلی مهمه چون اصولاً فضای پر سرو صدا و شلوغی هست ....

جاش تنگ که نه نیست بزرگه مانیتوراش همه lcd هست فکر کنم هم 19 اینچ یا 20 اینچ هم بودن مطمئن نیستم.....

هدستاش زیاد تعریفی نداره ولی انگار جدیدا هدست جدید هم آورده نمیدونم اگر خیلی مهمه هدست خودتو میتونی ببری ....

یا اینکه اتاق vip بگیری (اگه خالی باشه) که اونجا فکر کنم هدستاشم ریزر kraken بود...... 

+

در مورد گیم هم نمیشه که از هر بازی اورجینال 60 تا اکانت داشته باشه بعدشم هی یوزر و پس به این و اون بده ... هرکی بخواد میره با اکانت خودش بازی می کنه.....

در مورد بازی ها هم الان یادم اومد lol و hots هم داشت ...(انارو مطمئنم باز باید بری لیست بازیارو خودت ببینی).....

لینک به دیدگاه

درود
برادر عزیزم شما خیلی دلت خوشه :)
اینجا ایرانه  مردم دارن  از گشنگی میمیرن هیچکسی ام از ترس نیروهای بالادستی و  آبروش و حرف مردم و ..... صداش در نمیاد
اونوقت شما به فکر اکانت و بازی اورجینال در گیمنت اونم با کیبورد و موس و هد فون و سیستم های حرفه ای ملیونی هستی :D
اگر قرار باشه چنین امکاناتی در یک گیمنت بذارن حداقل ساعتی 10 تومن باید باشه که اگرم باشه من بعید میدونم کسی چنین پولی بده بره گیم نت؟؟؟

من خودم گیمنت زیادی رفتم
همه مانیتورها crt 17
فقط cs1.6 وcod4 وwar craft و gta iv داشتن
با سیستم های قدیمی
اون  گیم شما در منزل اجرا کنی خیلی راحت تر ه تا بیرون از خونه

اینارو گفتم که بدونی اینجا همه به فکر اینن که یه پیکان مدل 50 بگیرن بندازن کف خیابون و باهاش یه لغمه نون در بیارن کسی به فکر رفا مردم و امکانات نیست
موفق باشی :)

لینک به دیدگاه

تو شهر ما یه گیم نت هست زدش سر کوچه ای که حدود 5 تا مدرسه اطرافشه ساعتی 1000 تومن.سیستم هاش هم 775 چون اکثرن کانتر بازی میکنن دم دستگاش هم معمولیه زمستون که مدارس بازه سرش خیلی شلوغه تابستون هم چون همون دانش اموزا بازی میکردن تجدید شدن دوباره میان پیشش :D

ولی تابستون هم سرش شلوغه 

خلاصه خیلی درامد داره

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

با سلام
دوستان
بنده میخاستم 1 گیم نت با 10 سیستم راه اندازی کنم
ممکنه بهم لیست قطعات پیشنهادی بدید ؟
هر سیستم تا سقف 35000000 باشه

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

اگه واسه گیم نته فکر کنم هزینه ای ک برای هر پی سی در نظر گرفتی زیاد باشه ها

به نظر من سعی کن بجاش تعداد رو بیشتر کنی

لینک به دیدگاه

نه اتفاقا خوبه تو گیم نت ما الان بچه ها بیشتر رینبو میزنن تا کانتر سیستم قوی  بگیره بهتر

لینک به دیدگاه

با تشکر از نظر دوستان
من یه لیست تهیه کردم. اگر ممکنه روش نظر بدید
ثانیا میخام جوری باشه که حداقل تا 2 سال تضمینی کار کنن سیستم ها

اگر کسی تجربه ای در باب امور گیم نت داره ممنون میشم به من اطلاع بده

photo_2017-02-26_16-58-42.jpg

photo_2017-02-26_16-58-52.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/07, 11:26:42، NaeemSameti گفته است :

درود

قراره چه بازیهایی اجرا بشه؟

با مانیتور ؟

درود
با LCD مدنظرمه
یا 22 یا 24 اینچ

لیست بازی ها:
Dota 2
lol

Overwatch
Heroes of the storm

Rainbow 6
CS:GO
Call of duty 4

Left 4 dead

Split second

Need For speed ( collection )

GTA

ِ
ویرایش شده توسط Legions
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم صبر کن بعد عید خرید کن بخصوص با اومد رایزن قیمت اینتل شکسته میشه

اگه الان میخوای بخری صبر کن شب بهت پیشنهاد میدم

راجب سیستم خودت ، برد گرون به دردت نمیخوره ، پاور کیفیت خوبی نداره مانیتور هم سعی با زمان تاخیر پایین بگیری چون تو بازیهای شوتر خیلی مهمه

کیس هم زیاده واسه گیم نت پایین تر بگیر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان ممنون میشم اگر نظراتتون رو بشنوم
باید سیستم ها رو خریداری کنم
لطف کنید سیستم های پیشنهادی رو معرفی کنید

لینک به دیدگاه

سلام.

Capture.thumb.JPG.68d7fe4292d084a19cdf16cd885dfd37.JPG

تو مانیتور زیاد وارد نیستم بزار دوستان بیان نظر بدن .برای مانیتور 650 تومن مونده
کارت گرافیک الان اف خورده 100 تومن بهتره الان تهیه کنی

ویرایش شده توسط AliReza-Lion
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...