رفتن به مطلب

مشاوره تخصصی درباره راه اندازی گیم نت

Mahdi8063
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز هزینه هاش اصلا نمیشه بنده بگم چون فرق داره اینجا و اونجا فردا یا پس فردا باید خودتون بگردین با چند جا حتی شده اون سر کشور ببینین کجا میتونین بهترین قیمت هارو بگیرید 

بوفه هم بستگی به فرهنگ خرج کردن جوون های اون شهر داره که چه چیز هایی بزارید 

یک یخچال برای نوشیدنی سرد و یک ویترین برای خوردنی

فقط به هیچ وجه نوشیدنی گرم ندین مگر اینکه بخوای یه نفر مخصوص اینکار بزارید و فضای جدا برای خورد و خوراک 

برای رهن هم تا جای امکان با اجاره برین جلو چون تو این شرایط فعلی شما اون مبلغ رهنی که میدین بعد قرار داد هیچ ارزشی دیگه نخواهد داشت و ارزشش میاد پایین مگر اینکه مبلغ کمی باشه

ممنون از شما 

من قصدم اینه که 6 تا اسلیم بذارم حتما باید پرو هم بذارم ؟

بعد یه سوال دیگه بازی هارو هکی بخرم بریزم یا مدل دیگه ؟

به نظرتون هر دستگاه اول کار روزی چند ساعت کار میکنه توی یه جای پر رفت و آمد حداقل ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 166
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یه سوال دیگه که داشتم اینه که میشه تلویزیون 32 بذارم ؟؟؟ خوبش رو ؟

و اینکه اگر فقط 6 تا اسلیم بذارم و 6 تلویزیون 32 اینچ و فضای اونجا رو هم خیلی شیک کنم خوب نیستش ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

یه سوال دیگه که داشتم اینه که میشه تلویزیون 32 بذارم ؟؟؟ خوبش رو ؟

و اینکه اگر فقط 6 تا اسلیم بذارم و 6 تلویزیون 32 اینچ و فضای اونجا رو هم خیلی شیک کنم خوب نیستش ؟

نگا کنید باید بقیه گیمسنترهای اونجارو بسنجید

۳۲ به نظر من کوچیک هست و حداقل ۴۰لازمه اختلاف قیمتی هم ندارن مارک tcl بگیرین هم قیمت مناسب هم کیفیت خوب

باید یک چیزی از بقیه جاها بهتر باشه تا مشتری از اونجا بیاد جای شما

درمورد ساعت کارکرد هم شهر با شهر فرق داره باید کاری کنید مشتری بشناسه گیمسنتر رو

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Game World گفته است :

با سلام خدمت تمام دوستای گل فروم همون طور که مشخصه قصد راه اندازی گیم نت رو دارم در شهر تبریز و بودجم هم فعلا 100 میلیون تومان است 

خدمت شما ارز کنم قصد من اینه که با این 100 میلیون یه جایی رو رهن کنم و با بقیش دستگاه PS4 و تلویزیون بگیرم و بقیه لوازم مورد نیاز 

حالا سوال هایی که از شما عزیزان و واردان در این حوضه میخواستم بپرسم اینه :

1 . چه تعداد دستگاه خریداری بشود با توجه به بودجه و چه مدلی و اینکه نو تهیه شود یا کارکرده ؟

2 . تلویزیون نو تهیه شود یا کارکرده و اینکه چه سایزی و چه رزولوشنی ؟

3 . مبل راحتی  چه طور با چه قیمتی بگیرم خوبه ؟

4 . به نظر شما علاوه بر PS4 آیا سرگرمی دیگری میتونه وجود داشته باشه که قرار بدم مثلا دارت ؟

5 . درآمد میانگینی که یه گیم نت به جیب میزنه چنده تو شهری مثل تبریز و درجای پر رفت و آمد ؟

6 .  آیا اینکار فعلا عاقلانه هست یا نه و اینکه آیا کار بهتری میشه کرد با 100 تومن که بتونی هرماه درآمدش رو برداری ؟

7 . و درنهایت اگه بخوام گیم نت بزنم چه پیشنهاد هایی دارید و راهنمایی که بتونه کمک کنه درآمدش بیشتر بشه و گیم نت محبوبی بشه به عنوان مثال چه دکوراسیونی داشته باشه و یا استیکرهای گیمینگ و ...

ممنون میشم بنده حقیر رو در این مورد راهنمایی بفرمایید تا هرچه سریع تر اقدامات لازم رو انجام بدم 

یا علی

درود 
1.دستگاه سری Fat بگیر و کارکرده تمیز
2.تلویزیون حداقل 40 اینچ بگیر نو 
3.اطلاع ندارم
4.همون ps4 بزار اول 
5.توی تهران با ساعتی 7 تومن جایی که شناسه معمولا 10-12 تومن درامد داره ماهانه تبریز اطلاع ندارم
6.بیتکوین بخر 😅
7.مسابقه بزار هر هفته تراکت پخش کن کانال تلگرام بزن 
موفق و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Game World گفته است :

میخوام 6 تا اسلیم 1 ترا و 2 تا پرو بگیرم 

برای pro باید تلویزیون 4k بزارین و هیچ صرفه اقتصادی نداره pro مگر برای بعضی بازی های Online که کمی Advantage میده به بازیکن مثل Call Of Duty Black Ops 4

لینک به دیدگاه

بوفه خیلی ایده ی خوبیه.من با دوستم 3 ساعت رفتیم گیم نت نوبتی از سوپر مارکت خوراکی و آب می خریدیم و می خوردیم.

حالا اگر توی بوفه ی شما آب معدنی کوچک باشه خیلی عالیه

یا آدامس

و  تمام چیز هایی که بچه های کوچک آرزوشون هست

(یکی از بدی های گیم نت فضای مزخرفشه همه ی ملت به هم فحش خ.ار م.ادر میدن که ....)

(یکی رو من دیدم می گفت تو خ.ار م.ادر منو ------ کردی) 🤣🤣🤣

در کل شغل های دیگه بهتره

چون پول برق و حقوقش در نمیاد

نکته ی طلایی----> گیم نتی که خنک باشه خیلی گیم نت شاخیه(تو فصل زمستان گرم باشه)

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم از همه دوستان من دومورد رو در نظر دارم اگه میشه بگید کدوم بهتره ؟

1 . خرید 6  دستگاه اسلیم نو + 6  دستگاه تلویزیون 43 اینچ نو + 6 تا مبل راحتی 2 نفره نو + 6 تا دوال شاک اضافه + 6 تا میز برای تلویزیون ها + 1 عدد دارت نو + 2 عدد فوتبال دستی نو + یخچال نو + بوفه

2 . خرید 6 تا دستگاه اسلیم نو + 2 دستگاه پرو نو + 6 دستگاه تلویزیون 43 اینچ + 8 تا مبل راحتی 2 نفره + 2 دستگاه تلویزیون 55 اینچ 4K +هشت تا دوال شاک اضافه + 8 تا میز برای تلویزیون ها + یخچال نو + بوفه

دوستان چند نکته هم بگم من اینطوری حساب کتاب کردم که اگه هر دستگاه از 12 ساعتی که مغازه باز هستش حداقل 7 ساعت کارکنه جمعا 6 تا دستگاه میشه چیزی حدود 45 ساعت که اگه هزینه هر ساعت باشه 5.000

تومان سرجمع یک روز کاری میشه حدود 225.000 تومان که حالا سود فروش خوراکی و سود دارت و فوتبال دستی هم بشه چیزی حدود 50.000 تومان کلا میشه 275.000 تومان برای حالت اول که سرماه میشه حداقل 8 میلیون

تومان که از این پول حدود 1.5 میلیون تومان میره برای اجاره و 500.000 تومان میره برای هزینه برق و میمونه 6 میلیون تومان که توی بدترین حالت حداقل 4 تومان سود میمونه 

برای حالت دوم هم میشه چیزی شبیه همین 

اما سوال های آخر :

1. بازی هارو چه طوری بخرم به صورت هکی خوبه ؟؟؟؟؟

2 . کنسولی که میخرم 500 گیگ باشه یا 1 ترا ؟

ممنون میشم سوال های بنده رو پاسخ بدید .

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Game World گفته است :

1 . خرید 6  دستگاه اسلیم نو + 6  دستگاه تلویزیون 43 اینچ نو + 6 تا مبل راحتی 2 نفره نو + 6 تا دوال شاک اضافه + 6 تا میز برای تلویزیون ها + 1 عدد دارت نو + 2 عدد فوتبال دستی نو + یخچال نو + بوفه

2 . خرید 6 تا دستگاه اسلیم نو + 2 دستگاه پرو نو + 6 دستگاه تلویزیون 43 اینچ + 8 تا مبل راحتی 2 نفره + 2 دستگاه تلویزیون 55 اینچ 4K +هشت تا دوال شاک اضافه + 8 تا میز برای تلویزیون ها + یخچال نو + بوفه

دوستان چند نکته هم بگم من اینطوری حساب کتاب کردم که اگه هر دستگاه از 12 ساعتی که مغازه باز هستش حداقل 7 ساعت کارکنه جمعا 6 تا دستگاه میشه چیزی حدود 45 ساعت که اگه هزینه هر ساعت باشه 5.000

تومان سرجمع یک روز کاری میشه حدود 225.000 تومان که حالا سود فروش خوراکی و سود دارت و فوتبال دستی هم بشه چیزی حدود 50.000 تومان کلا میشه 275.000 تومان برای حالت اول که سرماه میشه حداقل 8 میلیون

تومان که از این پول حدود 1.5 میلیون تومان میره برای اجاره و 500.000 تومان میره برای هزینه برق و میمونه 6 میلیون تومان که توی بدترین حالت حداقل 4 تومان سود میمونه 

اما سوال های آخر :

مورد اول و دوم سرمایش خیلی با هم متفاوت هست و دومی سرمایش بیشتر

نگاه کنید بنده به عنوان صاحب گیم سنتر از تجربه خودم میگم اصلا نظر بقیه در شرایط شما مهم نیست بستگی به شهر و فرهنگ تفریحی شهرتون داره شاید یکجا مورد اول بهتر باشه یکجا دیگه مورد دوم

اگر شهرتون جایی نیست که ps4 pro داشته باشه پس شما بزارید اگر بتونید آنلاین هم راه اندازی کنید که بهتر

بازی ها رو اگر بخواین هکی بگیرین ارزون تر در میاد ولی دیگه امکان بروز بودن رو ازتوت میگیره و اینگه ps4 هکی خور و تو کم پیدا میشه یا بهتر بگم نوش پیدا نمیشه 

بازی ظرفیتی استفاده کنید هم قیمت مناسب هم بروز هم جدید و برای آنلاین هم اکانت های مناسب هست فقط اصلا از دیسک استفاده نکنید که استهلاک خیلی میره بالا

یک نکته خیلی مهم اینه اول کار خیلی ها میان دودوتا میکنن میگن خب اینقدر درآمد دارم ایول پس بزنم تو کار بعد ماه اول نصف اونم ندارن ناامید میشن! پس اصلا اینجوری حساب نکنید

تو این زمونه سرگرمی درامد داره و کارش توکارهای آزاد واقعا عالی هست ولی نیاز به صبر و حوصله و کار خوب داره پس اگر تصمیم 100درصد دارید برید تو کارش اصلا نمیخواد درامد رو پیشبینی کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نگاه کنید بنده به عنوان صاحب گیم سنتر از تجربه خودم میگم اصلا نظر بقیه در شرایط شما مهم نیست بستگی به شهر و فرهنگ تفریحی شهرتون داره شاید یکجا مورد اول بهتر باشه یکجا دیگه مورد دوم

اگر شهرتون جایی نیست که ps4 pro داشته باشه پس شما بزارید اگر بتونید آنلاین هم راه اندازی کنید که بهتر

بازی ها رو اگر بخواین هکی بگیرین ارزون تر در میاد ولی دیگه امکان بروز بودن رو ازتوت میگیره و اینگه ps4 هکی خور و تو کم پیدا میشه یا بهتر بگم نوش پیدا نمیشه 

بازی ظرفیتی استفاده کنید هم قیمت مناسب هم بروز هم جدید و برای آنلاین هم اکانت های مناسب هست فقط اصلا از دیسک استفاده نکنید که استهلاک خیلی میره بالا

یک نکته خیلی مهم اینه اول کار خیلی ها میان دودوتا میکنن میگن خب اینقدر درآمد دارم ایول پس بزنم تو کار بعد ماه اول نصف اونم ندارن ناامید میشن! پس اصلا اینجوری حساب نکنید

تو این زمونه سرگرمی درامد داره و کارش توکارهای آزاد واقعا عالی هست ولی نیاز به صبر و حوصله و کار خوب داره پس اگر تصمیم 100درصد دارید برید تو کارش اصلا نمیخواد درامد رو پیشبینی کنید

ممنون از شما دوست عزیز من نظرم روی مورد 1 هست 

لینک به دیدگاه

در در 22 شهریور 1398 در 16:54، Game World گفته است :

اما سوال های آخر :

درود مورد 1 بهتره مورد 2 اصلا جالب نیست در اینده اگه شلوغ شد به سلامتی میتونید 2 دستگاه اسلیم یا همون پرو اضافه کنید 

بازی هارو اگه آنلاین هم میخواین بزارین یا باید اکانت قانونی باشه یا دیسک اگه کلا آفلاین و بدون آپدیت میخواین باشه هکی به صرفه س 

کنسول ام 1 ترا بگیری اگه هکی میخواین بزنین اگه نه که 500 

موفق و پاینده باشید

لینک به دیدگاه

در در 23 شهریور 1398 در 11:24، mitternacht گفته است :

گرامی کنسول کپی خور پیدا نمیشه منظور ایشون اکانت ترکیبی یا همون هکی هست به نظرم کپی خور زیاد جالب نیست چون بازی جدیدتر از God Of War و PES  2018 و FIFA 18 نداره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود مورد 1 بهتره مورد 2 اصلا جالب نیست در اینده اگه شلوغ شد به سلامتی میتونید 2 دستگاه اسلیم یا همون پرو اضافه کنید 

بازی هارو اگه آنلاین هم میخواین بزارین یا باید اکانت قانونی باشه یا دیسک اگه کلا آفلاین و بدون آپدیت میخواین باشه هکی به صرفه س 

کنسول ام 1 ترا بگیری اگه هکی میخواین بزنین اگه نه که 500 

موفق و پاینده باشید

متشکرم از شما نظر خود بنده روی مورد 1 هست اما به نظر شما مبل رو چیکار کنم چون نوش خیلی گرونه از یه طرف میخوام که یکدست و یک رنگ باشه ؟

در ضمن من میخوام اکانت هکی بگیرم اگه هکی بگیرم میتونم بازی رو آپدیت کنم یا حتی خود کنسول رو آپدیت بزنم ؟ ظرفیت 1 چه طور میشه کنسول رو آپدیت کرد ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

متشکرم از شما نظر خود بنده روی مورد 1 هست اما به نظر شما مبل رو چیکار کنم چون نوش خیلی گرونه از یه طرف میخوام که یکدست و یک رنگ باشه ؟

در ضمن من میخوام اکانت هکی بگیرم اگه هکی بگیرم میتونم بازی رو آپدیت کنم یا حتی خود کنسول رو آپدیت بزنم ؟ ظرفیت 1 چه طور میشه کنسول رو آپدیت کرد ؟

هکی فقط اون موقع که بازی دیتا میخوره میشه آپدیت کرد ظرفیت یک هم همونطور در واقع اکانت هکی یه جور اکانت ظرفیت 1 حساب میشه در ضمن اکانت ظرفیت 1 بعد از اینکه بازی ریخته شد نباید به نت وصل کرد کنسولو وگرنه بازی قفل میشه در مورد هکی هم همینطور هست ولی احتمالش 50/50 هست یعنی شما ریسک میکنی بعد از یه مدت که اکانت هکی زدی میخوای بازی آپدیت کنی به نت وصل میکنی احتمالش 50/50 هست که بازی قفل شه یا نشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

هکی فقط اون موقع که بازی دیتا میخوره میشه آپدیت کرد ظرفیت یک هم همونطور در واقع اکانت هکی یه جور اکانت ظرفیت 1 حساب میشه در ضمن اکانت ظرفیت 1 بعد از اینکه بازی ریخته شد نباید به نت وصل کرد کنسولو وگرنه بازی قفل میشه در مورد هکی هم همینطور هست ولی احتمالش 50/50 هست یعنی شما ریسک میکنی بعد از یه مدت که اکانت هکی زدی میخوای بازی آپدیت کنی به نت وصل میکنی احتمالش 50/50 هست که بازی قفل شه یا نشه 

(هکی فقط اون موقع که بازی دیتا میخوره میشه آپدیت کرد) این قسمت رو میشه بیشتر توضیح بدید متوجه نشدم ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

(هکی فقط اون موقع که بازی دیتا میخوره میشه آپدیت کرد) این قسمت رو میشه بیشتر توضیح بدید متوجه نشدم ؟

یعنی فقط همون موقع که شما دستگارو میدی برات اکانت هکی بازی بزنن میتونن بازیو آپدیتم بکنن بعدش که دستگارو تحویل گرفتی  نمیشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

یعنی فقط همون موقع که شما دستگارو میدی برات اکانت هکی بازی بزنن میتونن بازیو آپدیتم بکنن بعدش که دستگارو تحویل گرفتی  نمیشه 

من قصدم اینه که بازی هارو هکی بزنم بعدش بتونم خود دستگاه رو به روز رسانی کنم 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Game World گفته است :

من قصدم اینه که بازی هارو هکی بزنم بعدش بتونم خود دستگاه رو به روز رسانی کنم 

همونطور که گفتم شدنیه ولی احتمال 50درصد هست که بعضی بازی ها قفل بشه و نیاز باشه تا یه اکانت دیگه اکتیو بشه تا قفل باز بشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

همونطور که گفتم شدنیه ولی احتمال 50درصد هست که بعضی بازی ها قفل بشه و نیاز باشه تا یه اکانت دیگه اکتیو بشه تا قفل باز بشه 

متشکرم از شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود دوستان عزیز

بنده به علت یه سری شرایطی بوجود اومده قصد تغییر مکان گیمسنترم رو دارم 

در مکان فعلی از اینترنت FTTH مخابرات استفاده میکنم که بسیار مناسب هست سرعت بالا ترافیک نسبتا بالا با قیمت مناسب البته پینگ برای بعضی بازی ها مثل rainbow six کمی بالاست که اونم کاهش پینگ استفاده میکنم

حالا جای جدیدی که قرار هست برم متاسفانه فیبر نوری نیست(فکر نمیکردم یک روزی از فیبر نوری نبودن ناراحت بشم 😅)

به همین علت باید دنبال راه حل دیگه ای باشم

متاسفانه adsl اصلا جوابگوی نیاز بنده نیست هرچقدر هم که کیفیت خط مناسب باشه (چون جای الانم adsl دارم برای پشتیبان با کیفیت خط بسیار بالا) ولی زمانی که یکی از سیستم ها کوچکترین آپدیتی بخواد پینگ کلی افزایش و باعث لگ میشه برای همین هیچ جوره مناسب نیست

حالا از دوستان میخوام اگر راه حلی دارن در اختیار بنده بزارن

البته چون شهرستان هستم اینترنت وایرلس هم پوشش نمیده و هیچ کدوم از شرکت ها نمیدادن

نکات لازم که باید گفته بشه:

۱-پینگ مناسبی داشته باشه (زیر ۱۲۰ باشه ) 

۲-سرعت بالا چون اگر مثل adsl نهایت ۱۶مگ باشه با آپدیت یک سیستم سیستم های دیگه افزایش پینگ و لگ خواهند داشت

۳- قیمت مناسب داشته باشه مثلا ftth ماهیانه کمتر از ۲۰۰تومان هزینه داشت حالا تا ۳۰۰ نهایت ۴۰۰ مشکلی نیست ولی هرچی کمتر بهتر

۴-ترافیک مصرفی بالاست حداقل ۳۰۰گیگ ترافیک بین المللی

۵- استیبل باشه (البته میدونم سخته تو ایران) ولی خب حداقل قطعی داشته باشه مثلا ftth در طول هفته مجموع قطعیش به ۵دقیقه هم نمیرسه اونم شرایط خاص 

پیشاپیش از تمامی دوستان ممنون بابت به اشتراک گذاری نظراتتون 

لینک به دیدگاه

البته با تحقیق ۲روزه خودم فعلا به TD-LTE رسیدم 

پس اگر دوستان تجربه استفاده از این مورد رو دارن ممنون میشم تجربشون رو در اختیار بزارن 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

البته با تحقیق ۲روزه خودم فعلا به TD-LTE رسیدم 

پس اگر دوستان تجربه استفاده از این مورد رو دارن ممنون میشم تجربشون رو در اختیار بزارن 

TD-LTE پینگش بالاست کاهش پینگ هم روش تاثیر نداره،کسی برات پینگ گرفت بگو از 8.8.8.8و سرور کانتر نباشه برن از رینبو بزارن مثلا که میادش رو 180

نت تایپش هم strict هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...