رفتن به مطلب

خرید گرافیک gigabyte 1070 ti ***msi titanum 1070 ti

hooman1970
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان گرامی قصد خرید این کارت دارم برای پروژه های کاری SLI کنم 

کارت حتما تا یکسال و نیم دیگر گارانتی اواژنگ داشته باشد . خرید فقط حضوری در تهران . خواهشا با شهرستان برایم مشکل دار می باشد

کارت با ضمانت کامل ماین نشده باشد مصرف گمینگ موردی ندارد زیرا گیمرها خوب می دانند از کارت چگونه مراقبت کنند تست 3D MARK  هم داشته باشد در اولویت است

کارت msi platanium 1070 ti  گارانتی دار بدون ماین مورد تاِیید است

قیمت پیشنهادی خصوصی اعلام کنید

با کمال تشکر

ویرایش شده توسط hooman1970
تغییرات در برند گرافیک
لینک به دیدگاه

با سلام دوستان بسیار تحقیق کردم در سایت های تخصصی  اینترنت خارج  از کشور کارت 1070 ti درست و حساابی تو SLI  جواب نمیده و احتمال نگتیو دارده لذا از این تصمیم منصرف شدم

کمال پوزش از مدیر ارشد انجمن

😯☹️

لینک به دیدگاه

در در 31 شهریور 1398 در 11:30، hooman1970 گفته است :

با سلام دوستان بسیار تحقیق کردم در سایت های تخصصی  اینترنت خارج  از کشور کارت 1070 ti درست و حساابی تو SLI  جواب نمیده و احتمال نگتیو دارده لذا از این تصمیم منصرف شدم

کمال پوزش از مدیر ارشد انجمن

1f62f.png2639.png

https://www.youtube.com/watch?v=QmVNwcaLpG4

من این ویدئو رو دیدم و خلاف نظر شما بود

از کجا شما چنین تحقیقی کردید ؟

حتی تو برخی از گیم ها خیلی بهتر از یه دونه 1080Ti عمل میکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MStreamer گفته است :

https://www.youtube.com/watch?v=QmVNwcaLpG4

من این ویدئو رو دیدم و خلاف نظر شما بود

از کجا شما چنین تحقیقی کردید ؟

حتی تو برخی از گیم ها خیلی بهتر از یه دونه 1080Ti عمل میکنه

با سللام دوست عزیز من اکه دیگه اهل بازی نیستم  اما بسیار گشتم تو sli 1070 ti در یوتیوپ کلا دوتا ویدیو بود که زیاد مرجع نبود اما تو سایت تخصصی  در سه بازی مترو اکسدوس که بالاترین گرافیک دارد بی اثر بوده و روی  بازی ca;ll of duty اخریش و یه بازی دیگه نتیجه منفی بود و سینگل کارت اعلام کرده متاسفانه روی کوگل کروم من نرم افزار پاک کردن  رد پا نصبه خودشه یا من هچند روز پیش پاک کردم در کل ان  چیزهایی که تا الان در باره انویدیا دیدم زیادخود شرکت  تا همین الان راغب به نتیجه خوب در SLI نیست  روی بیشتر کارت  ها یه جورایی این قابلیت را بسته مثل 1660 TI یا 2060  که هنوز دقیق مطالعه نکردم ام انطور که خبر دارم  شرکت AMD در گرافیک های فعلی هم زیاد موفق نبوده و بسیار کارت های داغی هستند غیر کاستوم 100 درجه بوده . خوب  تا حدی  من ضرر کردم چون مجبورم برم یک 2080 بخرم که کلا بازی تمام شود تا در شک و یقین باشم اگر حوصله ش داشتی یه تحقیقی بفرمایید بازهم کمال تشکر که نظر دادید البته اینم بگم در 1080 مشکلی اصلا ندیدم  اما سیاست تجاری شرکته ها هر سال در حال تشویق تعویض قطعات پی سی هستند  حتی قابلیت RAY TRACING  در RTX نسل جدید در یوتیوپ های تست بازی ها دیدم انچنان فرقی نمی کرد هر چند به قول کارشناسان اهل فن می بایست یکسال بگذرد تا نتیجه هر طرحی مشخص شود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...