رفتن به مطلب

پلی استیشن اسلیم 1 ترابایت

mehriaghvari
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و ارض ادب به شما

کاربران حرفه ای لیون کامپیوتر 💚

ازتون کمک میخوام

قرار یه کنسول پلی استیشن 4 اسلیم 1ترابایت بخرم برای داداشم.

امشب رفتم چندفروشگاه ک  بخرم طرف گفته چه بازیهایی میخوام و خلاصه اخرش رسیدیم به جایی ک باید دستگاه پیشش بمونه تا بازیهارو نصب کنه

حالا هنوز دستگارو ندیده میگفت باشه یه پولی بده و برو تا فردا....

ازونجایی که من سر در نمیارم استرس گرفتم

نمیدونم اینکار درسته یا نه؟ هرجایی بخوام بگیرم باید اینکارو کنم؟ جایی نیست ک اینجوری نباشه؟

میترسم یچیزایی ازش بردارن یا احتمالش هست ک دسته دوم به عنوان آکبند و یا فیک بهم بفروشن؟اصلا این دستگاها پلمپ مطمئن داره ک اگه فک پلمپ شه ، مشخص بشه؟(تاحالا بسته بندی و باکسش و ندیدم)

اصلا راهی داره ک فرق بین دستگاه باز شده و دسته دوم و نوشو بفهمم؟

مرسی از لیون کامپیوتر و مدیریت محترم سایت💓

لینک به دیدگاه

اگر اطلاعاتی دارین خواهشا بمن بگید. من نمیدونم اینکار درسته یا نه؟ ممکنه دسته دوم بهم به عنوان نو بفروشن؟

لینک به دیدگاه

من دستگاه رو خریدم .به یکی نشونش دادم گفت دسته دوم و حرف A B دستگاه با کارتون مغایرت داره و رفتم پسش دادم و پولم و گرفتم. واقعا ممنون شما خیلی کمکم کردین 😭

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 27 شهریور 1398 در 23:31، mehriaghvari گفته است :

من دستگاه رو خریدم .به یکی نشونش دادم گفت دسته دوم و حرف A B دستگاه با کارتون مغایرت داره و رفتم پسش دادم و پولم و گرفتم. واقعا ممنون شما خیلی کمکم کردین 1f62d.png

داداش من خودمم زیاد از کنسول سردر نمیارم ولی االان فروشگاهای اینترنتی یه سری کنسولو دارن میفروشن که از قبل توسط نمایندگی روش بازی ریخته شده و لازم نیست دستگاهو به کسی بسپری

شاید قیمتاش یه کوچولو با بیرون فرق کنه اما حداقل مطمینی  که جنس اصله و دست دوم یا فیک نمیندازن بهت

لینک به دیدگاه

من دستگاه رو خریدم .به یکی نشونش دادم گفت دسته دوم و حرف A B دستگاه با کارتون مغایرت داره و رفتم پسش دادم و پولم و گرفتم. واقعا ممنون شما خیلی کمکم کردین 1f62d.png

دوست عزیز اگه دستگاه باز شده باشه پشتش برچسب Warranty Void نداره درضمن تشخیص دسته دوم یا نو بودن دستگاه خیلی راحته اگه سوالی دارین درخدمتم 

لینک به دیدگاه

دسته دوم بودن که راحته تشخیصش اما اون A و B نشون دهنده حجم حافظه کنسول هست که A میشه 500 گیگ و B میشه 1 ترابایت برا همینه کنسول پرو که فقط 1 ترا هارد داره فقط و فقط حرف B رو داره

Image result for ps4 slim warranty wound sticker location

این استیکر یکی از نشونه هایی که اگه نبود یا پاره شده بود کنسول باز شده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...