رفتن به مطلب

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

حیف زودتر نذاشتید پوریا جان، چند هفته پیش این پایینی ها رو از رو ناچاری خریدم...! :(

(اما اگه cl پایین تری بود حتما برش می داشتم و با اینها عوض می کردم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حیف زودتر نذاشتید پوریا جان، چند هفته پیش این پایینی ها رو از رو ناچاری خریدم...! :(

درود

هیچ موقع غصه گذشته ها رو نخور دادا.منم تا حالا شده چندین بار اون قطعه ای که میخواستم رو گیرم نیومده و یه چیز مشابه حالا یا ضعیفتر یا گرونتر تهیه کردم و بعد اون چیزی که میخواستم ریخته تو بازار.

منم این چند روزه سعی کردم پول جور کنم یه پکشو بردارم ولی نشد چون باید قسط میدادم.حتما قسمت ما نبوده؟ :(

چون تصمیم داشتم با اینا رو تایمینگ کار کنم یه خورده یاد بگیرم. :wacko:

لینک به دیدگاه

نیما جان رم هایی که تهیه کردی خیلی خوبن . فکر کنم من رکورد فرکانس 2100 هم با این رم ها دیدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اخه اگه اور شده باشه همون اول دیگه میزارم رو xmp و همیشه می مونه اما اور که می کنی دلم نمی اد همیشه رو اون حالت کامپیوترو نگه دارم یجور وجدانم درگیر می شه! :D واسه همین می خواستم یه 2200-2133 با حداقل cl ممکن اماده بخرم!(9)

البته اگه گیرم بیاد اونی که مد نظرمه حتما عوض می کنم! اما اگه خرید نکرده بودم اینو حتما بر می داشتم چون واقعا رم های خوبی هستند با این قیمت مناسبی که برای فروش قرار دادید!

در ضمن لطف می کنید بگید با چه تنظیماتی این رم منو تا این حد اور کردید البته اگه یادتون هست!!!

با تشکر @};-

------------

دوست عزیز من غصه ی گذشته رو نخوردم فقط گفتم موقعی که ما می خواستیم بخریم از این رم ها نبود تو بازار تازه با این قیمت، خداییش راست می گی فکر کنم دارم غصه می خورم که چرا ما مثل اون وریا به همه چیزی دسترسی نداریم!!!

نشاله شما هم بخواسته هاتون برسید!

-----------

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

آخرین پیشنهاد 155000تومان در همین فروم بوده.

جمعه ظهر تاپیک بسته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

رمها امروز صبح رسید دستم ...

آک هستن و حتی پلاستیکشونم باز نشده ، دوستان به هیچ وجه شک نکنن که رمها دست دو باشه ...

همین که اولین معامله رو با پوریا جان داشتم خیلی خوشحالم و امیدوارم دوباره جنس های قیمت خوب بزارن که بخریم :دی

لینک به دیدگاه

رمها امروز صبح رسید دستم ...

آک هستن و حتی پلاستیکشونم باز نشده ، دوستان به هیچ وجه شک نکنن که رمها دست دو باشه ...

همین که اولین معامله رو با پوریا جان داشتم خیلی خوشحالم و امیدوارم دوباره جنس های قیمت خوب بزارن که بخریم :دی

نظر لطفت هست مهدی جان . مبارکتون باشه.

پک دوم به قیمت 155000 تومان به سالار عزیز فروخته شد. سالار جان شما هم مبارکتون باشه.

البته الان خود سالار عزیز رم های خودش رو که 2 تا 2 گیگ از همین برند هست رو برای فروش گذاشتند دوستان اگر مایلند می تونند اونها رو تهیه کنند.

با تشکر . تاپیک بسته می شود. @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...