رفتن به مطلب

مشکل fatal error با بازی TDPA - Man of Medan

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از عنوان تاپیک معلوم از همون لحظه اول فتال ارورر میده و تا یه جاهایی میاد بازی ولی اخر سر هم کرش میکنه بازی 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

از عنوان تاپیک معلوم از همون لحظه اول فتال ارورر میده و تا یه جاهایی میاد بازی ولی اخر سر هم کرش میکنه بازی 

سلام

تا کجا میاد؟

تا لوگو؟

منو؟

اینترو؟

خوده بازی؟

لینک به دیدگاه

سلام, همه vc++هارو نصب کنید و با تنظیمات گرافیکی پایین تست کنید شاید درست شد.

لینک به دیدگاه

یه دفه اومد رفت بدون مشکل ۷۷ فریم میداد ولی دفعات بعد کرش وکرش حذفش کردم 

لینک به دیدگاه

شما واسه همه ی بازیها همین مشکل رو دارین . تاپیک بازی control که دو سه روز پیش زدین هنوز به جایی نرسیده .

شما یا ویندوزتون رو از جای درستی دانلود نکردین (با توجه به اینکه قبلا گفته بودین چند بار ویندوز عوض کردین ولی باز هم از بازیها میپره بیرون)

یا سیستمتون مشکل سخت افزاری داره .

یک بار کل سیستم رو جدا کن دوباره سر هم کن . کیت رم . گرافیک تمام کابلهای پاور و هاردها .

اگر مقدوره رمها و گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کن .

دمای تمام قطعات رو مانیتور کن .

لینک به دیدگاه

خب شما توی تمام مشکلاتی که با بازی ها دارید می گید "یه دفعه رفته تو ولی دفعه بعد دیگه اجرا نمی شه" ضمنا همه بازی ها شما کرک شده است برای همین من فکر می کنم ممکنه مشکل از آنتی ویروس سیسم یا حتی خود دفندر ویندوز 10 باشه. یعنی شما دفعه اول داخل می شید ولی دفندر/آنتی ویروس کرک رو تشخیص می ده و اونو پاک یا غیر فعال می کنه و دفعه بعد که اجرا می کنید دیگه بازی کار نمی کنه.

پیشنهاد می کنم بازی رو پاک کنید و بعد هر نوع آنتی ویروس یا نرم افزار محافظی که دارید رو غیر فعال کنید. ضمنا خود دفندر ویندوز 10 رو هم غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید و امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

در در 25 شهریور 1398 در 20:53، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

شما واسه همه ی بازیها همین مشکل رو دارین . تاپیک بازی control که دو سه روز پیش زدین هنوز به جایی نرسیده .

شما یا ویندوزتون رو از جای درستی دانلود نکردین (با توجه به اینکه قبلا گفته بودین چند بار ویندوز عوض کردین ولی باز هم از بازیها میپره بیرون)

یا سیستمتون مشکل سخت افزاری داره .

یک بار کل سیستم رو جدا کن دوباره سر هم کن . کیت رم . گرافیک تمام کابلهای پاور و هاردها .

اگر مقدوره رمها و گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کن .

دمای تمام قطعات رو مانیتور کن .

نه عزیز فقط این دوتا بازی مشکل هست و بازی کنترل که معلوم شدش برای رمه کمبود رم باعث میشدش ولی اینو نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در در 25 شهریور 1398 در 22:50، amir44 گفته است :

خب شما توی تمام مشکلاتی که با بازی ها دارید می گید "یه دفعه رفته تو ولی دفعه بعد دیگه اجرا نمی شه" ضمنا همه بازی ها شما کرک شده است برای همین من فکر می کنم ممکنه مشکل از آنتی ویروس سیسم یا حتی خود دفندر ویندوز 10 باشه. یعنی شما دفعه اول داخل می شید ولی دفندر/آنتی ویروس کرک رو تشخیص می ده و اونو پاک یا غیر فعال می کنه و دفعه بعد که اجرا می کنید دیگه بازی کار نمی کنه.

پیشنهاد می کنم بازی رو پاک کنید و بعد هر نوع آنتی ویروس یا نرم افزار محافظی که دارید رو غیر فعال کنید. ضمنا خود دفندر ویندوز 10 رو هم غیر فعال کنید و دوباره نصب کنید و امتحان کنید.

دفندر ویندوز قطع میشه .نه بازیای دیگه مشکلشون مرتفع شده فقط این دوتا بازی مونده اونا مشکل از ریختن بعضی فایلهای مورد نیاز ویژوال بوده که با حذف اونا درست شده 

مشکل برای این دوتا پا بر جاست و قبل از اجرا هم پوشه بازی هم فایل اجرایی از دسترس دیفندر ویندوز خارج شده 

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

ببخشید میدونم این پست قدیمیه ولی خواستم بپرسم مشکلتون با بازی Man Of Medan حل شد چون واسه منم دقیقا به همین مشکل خورد یعنی لوگو میومد لودینگ میومد ان صفحه ی تنظیمات و ورود به بازی هم میومد ولی وقتی کلیک می کردی دیگه داخل بازی نمی رفت و روی یه صفحه ی سیاه می موند. بعد از سه بار تلاش یکبار رفت داخل بازی و بازی هم خوب و روان اجرا شد و همه چیز عالی بود ولی وقتی از بازی بیرون اومدم دفعه ی بعدی حتی همون لولگوی اول رو هم با گیر و مکس میاورد و کلا تکه تکه با گیر میرفت تا منو بازی و بعدش هم که دیگه توی بازی کلا نرفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...