رفتن به مطلب

ارزش‌گذاری سیستم کامپیوتری

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت دوستان بخیر.موردی پیش اومده اگه دوستان مطلع در بخش قیمت گذاری قطعات کامپیوتری کمک کنن ممنون میشم. حقیقتش بنده زمانی که مجرد بودم سیستمی  جمع کرده بودم ولی بعد ازدواج این سیستم بدون استفاده مونده خونه پدرم. حالا می خوام به قیمت روز از ایشون بخرمش. اگه لطف کنید ارزش روز این سیستم رو بهم بگید ممنونتون میشم. فقط دو نکته:
مادربرد،گرافیک،سی پی یو، یکی از هاردها، کیس و پاور حدود  پنج سال پیش خریدم و رم ها، مانیتور و هارد دوم برای سه سال پیشه. نکته دوم هم اینکه همه قطعات زمان خرید نو بوده و هیچ کدوم دسته دوم نبود
Monitor : ASUS MX239H
Motherboard : GIGABYTE H97-D3H-CF
Cpu: CORE i5 4690
Graphic: GTX 770 2 GIG
Ram:16 GIG (2*8) CRUCIAL  DDR3 1600MHZ
HDD: 4 TB(1.SEAGATE ST2000DM001 - 2.SEAGATE ST20000DM006)
Power:GREEN 700W(GP700A-HP)
Case: GREEN X1BASIC

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، SURRENNA گفته است :

سلام وقت دوستان بخیر.موردی پیش اومده اگه دوستان مطلع در بخش قیمت گذاری قطعات کامپیوتری کمک کنن ممنون میشم. حقیقتش بنده زمانی که مجرد بودم سیستمی  جمع کرده بودم ولی بعد ازدواج این سیستم بدون استفاده مونده خونه پدرم. حالا می خوام به قیمت روز از ایشون بخرمش. اگه لطف کنید ارزش روز این سیستم رو بهم بگید ممنونتون میشم. فقط دو نکته:
مادربرد،گرافیک،سی پی یو، یکی از هاردها، کیس و پاور حدود  پنج سال پیش خریدم و رم ها، مانیتور و هارد دوم برای سه سال پیشه. نکته دوم هم اینکه همه قطعات زمان خرید نو بوده و هیچ کدوم دسته دوم نبود
Monitor : ASUS MX239H
Motherboard : GIGABYTE H97-D3H-CF
Cpu: CORE i5 4690
Graphic: GTX 770 2 GIG
Ram:16 GIG (2*8) CRUCIAL  DDR3 1600MHZ
HDD: 4 TB(1.SEAGATE ST2000DM001 - 2.SEAGATE ST20000DM006)
Power:GREEN 700W(GP700A-HP)
Case: GREEN X1BASIC

درود
7 تا 8 میلیون
باز دوستان بیشتر میدونن من قیمت حدودی گفتم

لینک به دیدگاه

سلام. ممنون از پاسخگویی شما جناب اسلشر. پس من حد بالا یعنی 8 تومن رو در نظر بگیرم منصفانس دیگه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

بنده قیمت مانیتور رو نمی دونم؛ کیس ۶ الی ۶.۵ میلیون 

ویرایش :

کیس حداقل ۵.۵ و مانیتور حداقل ۲.۵ ارزش دارد

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، SURRENNA گفته است :

سلام. ممنون از پاسخگویی شما جناب اسلشر. پس من حد بالا یعنی 8 تومن رو در نظر بگیرم منصفانس دیگه؟ 

قیمت یوزر تا 8,500 هم میشه گذاشت 

لینک به دیدگاه

تشکر مجدد از دو دوست عزیز. سیستم رو برای استفاده خودم می خوام نه فروش. فقط از این بابت وسواس قیمت واقعی  داشتم و با شما مشورت کردم که خدای نکرده قیمت پایینی نگم به پدرم. دوست ندارم برادر یا خواهرم بعداً بگن کلاه سر ایشون گذاشتم. (زمونه بدیه عزیزترین افراد هم ممکنه زخم زبون بزنن) پدرم بنده خدا هیچی از کامپیوتر نمی دونه الان اگه بهش بگم 3 تومن می ارزه پولشو میگیره میگه دستت درد نکنه وردار ببرش...
بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...