رفتن به مطلب

انتخاب بین بایواستار RX560 4GB DDR5 یا ASUS RX550-4G GDDR5

7khat32
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من بین انتخاب این دو مردد موندم، از طرفی قیمت بایو استار هم خیلی مناسب هست و هم اینکه یه مدل بالاتره، ولی مدل ASUS با اینکه یه مدل پایینتره ولی از مدل بایو استار گرونتره.

بایواستار توی فروشگاه لیون موجوده تازه آورده به قیمت ۱.۲۸۰ 

ایسوس rx 550 توی سایتهای معتبر دیگه پایینترین قیمتش ۱.۳۸۰

حالا بنظرتون چرا این مدل بایو استار با اینکه بالاتره مدلش از ۵۵۰ ایسوس ارزونتره؟ توی فریم ریت و ... ممکنه کم بیاره با اینکه مدلش بالاتر هست؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، 7khat32 گفته است :

سلام

من بین انتخاب این دو مردد موندم، از طرفی قیمت بایو استار هم خیلی مناسب هست و هم اینکه یه مدل بالاتره، ولی مدل ASUS با اینکه یه مدل پایینتره ولی از مدل بایو استار گرونتره.

بایواستار توی فروشگاه لیون موجوده تازه آورده به قیمت ۱.۲۸۰ 

ایسوس rx 550 توی سایتهای معتبر دیگه پایینترین قیمتش ۱.۳۸۰

حالا بنظرتون چرا این مدل بایو استار با اینکه بالاتره مدلش از ۵۵۰ ایسوس ارزونتره؟ توی فریم ریت و ... ممکنه کم بیاره با اینکه مدلش بالاتر هست؟

ممنون.

واقعا سوال داره ؟ معلومه 560

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط بخاطر مارک هست

بدون شک ۵۶۰ بگیر

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

واقعا سوال داره ؟ معلومه 560

:) 

بیشتر برای من قیمتهاش جای سوال بود اصن چرا اینجوری؟ 😁

بازم ممنون.

در 4 ساعت قبل، WINNER گفته است :

فقط بخاطر مارک هست

بدون شک ۵۶۰ بگیر

و ممنون از شما حتمن همینکار رو میکنم 💐

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی 

اینجوری بگم بهت اگه برای کوتاه مدت میخوای بایواستار بگیر 

ولی اگه برای طولانی مدت میخوای از کارت استفاده کنی و قصد تعویض نداری ایسوس بسیار مناسب هست نه از لحاظ قدرتی چون همه میدونن 550هیچ حرفی نداره بلکه از لحاظ کیفی خدمتتون عرض میکنم 

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

دوستان درسته VRM های بایو استار درحد ایسوز نیست ولی 100% چیپ هاشون از یه Batch هست و سری آخر AMD هست پس فرقی باهم نمیکنن از نظر کیفیتی...

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان.

اینجوری بیشتر گیج شدم 😂

من نهایت استفاده ام DOTA 2 هست و گاهی اوقات اگر هوس(؟!) کنم یه فوتبالی GTA V ای چیزی بزنم،  روی رزولوشن ۱۰۸۰ دوست دارم کمترین لگ و افت فریم رو توی این رنج قیمتی داشته باشم. کامپیوتر هم طوری هست که اصلن خاموش نمیشه و میشه اینجوری گفت که سیستمم ۲۴ ساعته روشنه. حالا ممکنه گرافیک بایو استار مدار تغذیه اش  و ... بهینه؟ خوش ساخت؟ و ...؟ نباشه و کمتر عمر کنه؟

در حد ۲-۳ سال میخوام فقط جواب بده ولی  همیشه هم در دسترس باشه :)

ممنون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گول قیمت گزاری رو نخور و همون 560 رو بخر!

خیلی چیزا تو ایران اینطوری شده ، مخصوصا بعد اتفاقا یکی دوسال اخیر !  قیمت گذاری های کاملا احمقانه روی بعضی برندها به شدت تو ایران مد شده ! مردم هم دنبال اطلاعات نیستن ، فقط حرف گوش میکنن ( حرف افراد مثلا مطمئن )

بایواستار هم یه شرکت بزرگ سازنده قطعات کامپیوتره مثل ایسوز

حالا بعضی ها جو سازی میکنن جوری برند خودشون رو میبرن بالا که انگار چیه حالا !! ( جواب هم داده ماشاا... قشنگ بعضی ها به بهانه برند خوش نامشون کلی رو قیمت کالا میزارن !)

اگر بحث خرابیه خب اگر ایسوز خراب نمیشد گارانتی لازم نداشت ! 

گاهی وقت ها علت آمار بالای خرابی یه برند ارزون قیمت به این خاطره که افراد کم بضاعت تر اون برند رو میخرن و اکثر این افراد کم بضاعت دارای پاور های بی کیفیت و مشکل دار  و سیستم برق بدون محافظ هستن و موارد مشابه که باعث میشه آمار خرابی قطعاتشون بالاتر بره . وگرنه در شرایط یکسان این کارت ها نه از نظر کارایی و نه از نظر کیفیت و دوام تفاوت چندانی باهم ندارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...