رفتن به مطلب

مردد بودن بین دو مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه مشاوره ای در انتخاب مانیتور به من میکنید دوستان.اول بگم کار خاصی با سیستم نمیکنم،بیشتر استفاده ای که دارم وب گردی هست،و یه سری کارای معمولی که نیاز به پردازش سنگنین ندارند مثلا کانورت کردن فایلهای صوتی.فقط چون ممکنه بخوام با شبکه آشنا بشم،نیاز داشته باشم vmware نصب کنم و با سیستم عامل های شبکه یه آشنایی کلی داشته باشم.اهل اورکلاک هم نیستم.
گیم هم زیاد نمیزنم شاید سالی 3،4 تا بازی کنم.کیفیت گیم هم برام مهم نیست که low باشه یا high .کارت گرافیک هم فعلا ندارم و دارم با پردازنده گرافیکی i5-8400 سر میکنم.کیس رو همین دوماه پیش بستم

بین دو تا مانیتور گیر کردم.بودجم هم محدوده نهایت تا 2 میلیون بتونم جور کنم.

1-
LG 22MP58VQ Monitor 21.5 Inch

2-
ال جی مدل 22MK430H-B سایز 21.5 اینچ

مانیتور اولی رو تو دیوار دیدم.طرف نوشته نو هست اصلا به برق هم زده نشده.1500 میخوادش.سفید رنگ هم هست .دومی رو توی لیون با گارانتی شرکتی زدن 1670.
تویه سایت الجی هم مقایسه کردم بین این دو مدل ولی هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشو داشت.مثلا اولی کابل hdmi نداره ولی دومی داره.اولی به دیوار نصب نمیشه ولی دومی نصب میشه.اولی dvi میخوره ولی دومی نه.ظاهرا رفرش بیت اولی 60 هرتز ولی دومی 75 هرتز.اشتراکات زیاد داشتند و تفاوت اندکی بینشون بود.

چیکار کنم دوستان؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

هیچکس جز خودت نمیتونه جوابشو پیدا کنه،بر حسب شرایط و توقعات خودت یکی رو انتخاب کن،دوست گرامی منکه از دل شما خبر ندارم بدونم می خوای به دیوار وصل کنی یا نکنی که بخوام مشاوره بدم😂شما خودت آمار جفت مانیتور ها رو درآوردی😁

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

بیا یه مانیتور دست دو s22f3gg بخر خودم یدونه دارم در حد اکبند

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است :

کارت گرافیک هم فعلا ندارم و دارم با پردازنده گرافیکی i5-8400 سر میکنم

مثل خودمی :D

لینک به دیدگاه

به نظرم اولی رو بخر چون دومی dvi نداره و dvi خیلی لازم میشه و تبدیل هم روی گرافیک های رده بالا ( اونایی که بالا و پایین خط صافه دوتا پین ندارن ) جواب نمیده .

ولی این که میگه نو هست و به برق نزدم ببخشید حرف مفت زده خواسته بازار گرمی کنه . مگه میشه کسی مانیتور بخره و به برق نزنه و استفاده نکنه 

لینک به دیدگاه

درود. 

زیاد وسواس خرج نده یکی رو انتخاب کن بره هردو زیاد فرق چندانی ندارن باهم. 

لینک به دیدگاه

سلام 

بدون شک گزینه اول عالیه

من  mp48 رو دارم و باید بگم فوق العاده هست کیفیتش 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

نه اونی که پنلش تی ان آخرش 400 هست ولی اونی که ips،430

تشکر از همه دوستان.(اینکه تشکر زیر پستهاتون نمیزنم به خاطر اینکه لیون اجازه نمیده.به خاطر تازه وارد بودن یعنی؟!)

احتمالا همون اولی رو بخرم.من عکساشو دیدم.پلاستیک پایه مانیتور هم کنده نشده.گفت هر وقت خواستیش ببریش جلوی خودت تستش میکنم. نمیدونم همون چند دقیقه کافیه بفهمم سالمه یا باید بیشتر تست بگیرم؟!

من همین امروز عصر زنگ زدم الان گفت فروش رفت.فکر کنم آخرش مانیتور لیون رو بخرم.طرف خیلی ارزون خریده.گفت از اصفهان خریده

ویرایش شده توسط mohammad7966
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

24 اینچ بخر بعدا پشیمون میشی

چرا 24 اینچ؟ به خاطر بازی میگید؟لیون یکی داره همون 430h که 1900میده.

لینک به دیدگاه

گزینه اول بهتره ،خودم یه مدت میخاستم بخرم دست دوشو،که نشد 

۲۱.۵ اینچم انتخاب بهتریه برای ppi بیشتر ،یا همون پیکسل فشرده شده تر 

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام.لطفا حذف شود.با تشکر

ویرایش شده توسط mohammad7966
حل شدن مشکل
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...