رفتن به مطلب

فروش یک عدد xbox slim 4gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان راستش من برا تولد خواهر زادم که 8 سالشه یه xbox slim 4gb خریدم ، چون من خودم دارم و میومد میدید حی میگفت یکی برام بخر دایی بعد من 2 ماه پیش خریدم براش الان میبینم نمیتونه بازی کنه چون خدایی به اینجاش فکر نکرده بودم سخته برا یه بچه 8 ساله و بدتر اعصابش خورد میشه برا همین مجبور شدم برم یه ps2 براش بخرم الانم اینو میفروشمش چون دوتا به دردم نمیخوره داشته باشم به یکیش نمیرسم چه برسه دوتا باز کسی خواست در خدمتم دستگاه کاملا نوو در حد اک هستش . جدیدترین اپدیت داشتبورد و جدیدترین فریمور یا همون lt3 روشه .

اینم شماره تماسمه کسی خواست در خدمتم : 09399759184

من با توجه به تمیز بودنش و استفاده کمی که ازش شده خودم 520 مد نظرمه به نظرمم قیمت خوبیه ، درایورشم لایتون عالیه .

هرکیم جدا خواست مستقیم زنگ بزنه یا مسیج بدین بگین XBOX SLIM 360 میخاییم فقط زنگ یا مسیج ، چون من سایت خیلی کم میام .

اینم چنتا عکس از xbox معذرت شب بود بعد من خواب الود بودم کنسولو برعکس گذاشتم .

kgs8sswzbvb5017y05e.jpg

9tsr2zd0ofshtjrq0cr7.jpg

lu2hlhbun9e4bp8peiv5.jpg

a1x7kv9kxn5jhu5gnnj4.jpg

z3qpvqbaswc6k23d2n.jpg

jromokopko3pgjjrhft.jpg

n812tj9l1i3unvmydim.jpg

qz46azw885g0rj1iz4ia.jpg

sh351x36lb37hedwmbn.jpg

eux3vv8vop8njhplic.jpg

دوستان الان تو سایت پایین میتونین قیمت کنسول xbox slim 4 gb میتونین ببین تازه برا من جدیدتریت داشتبورد و جدیدترین فریمورو روش داره اونم بخای ب بریزین باید 20 تومنم پول اونو بدین . که کلی هزینه میشه درحالیکه برا من همرو داره .

لینک

حتما به قیمت سایتای دیگه دقت کنین بعد متوجه میشین من قیمت خوبی دادم الکیم تماس نگیرین 490 میدین اخه کی 610 تومنو الان میفروشن 490 میده یا مثلا 500 تومن من 520 میدم کسیم خواست در خدمتم .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

اگه تو سایت نیومدم چون امتحان دارم پس همون زنگ یا مسیج بدین دوستان اگه کسی خواست .

لینک به دیدگاه

انقد نخریدین اون موقع 500 تومن بود نو دستگاه الان شده 610 تومن باز من 520 میدم بازم دیر نشده .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

همی الان بخای اینو بخری دارن 610 میدن . کسی خواست در خدمتم .

هرکیم جدا خواست مستقیم زنگ بزنه یا مسیج بدین بگین XBOX SLIM 360 میخاییم فقط زنگ یا مسیج ، چون من سایت خیلی کم میام .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

کجای کرج؟؟؟؟

منم کرجم پایینترم را داره

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

این قیمتیکه گذاشتم عالیه الان سایتای دیگه میدونی چنده قیمت خیلی بالا رفته

تهه این صفحه رو بخونین شما قیمت چند زده اگه دقت کنین .

لینک

نه فقط این سایتا اینکه هر روز به روز میشه قیمتاش همه سایتا قیمتاش معلومه و قیمت بالاست . اگه خواستین من در خدمتتونم خوشحال میشم به بچه کرجی بفروشم به همشهریمون باز تصمیم نهایی با شماست .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

خواهشن الکی هم مزاحم نشین من قیمتی دادم قیمت بالام معلومه قیمت بازار به دردتون میخوره در خدمتتونم اگه نه که هیچ . چون از خود کنسول معلومه چقد تمیزه یکی این کاره باشه رو هوا میزنتش .

520 تومن میفروشم قیمتشم منصفانه هستش نصبت به بازار که 610 میفروشن خودتون تو سایتا دارین میبینین دیگه ک منم میفروشم چون میخام گوشی گالکسی s2 بخرم .

ویرایش شده توسط moeino
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...