رفتن به مطلب

انتخاب بین cooler master vanguard 850w gold یا Green GP850B-OCPT

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
دوست عزیز من پیشنهادی در مورد خرید کدوم پاور ندارم ولی چون کاربر تازه وارد هستین یک پیشنهاد دوستانه خدمتتون عرض میکنم.د ر کل تو این فروم هر وقت بحث مقایسه محصولات گرین و نمونه های خارجی میشه نظرات متعصبانه زیاد می شنوید  و در اخر بحث هم به بیراهه میره.  در کل هر دو پاور تو یک سطح هستن هر کدوم رو خودت دوست داشتی همون رو بخر[emoji6]

داداش تقریبا همه ی بچه هایی که توی این تاپیک شرکت کردن همه بدون تعصب نظر دادن. خیلی هاشون پاور یوزر و با تجربه ان.

انتخاب ها بسیار نزدیکه و هر کسی نظر خودشو داده از نظر من پاسخ ها ۹۹ درصد منطقی بوده.

همچنین پاسخ خود شما که گفتین هرکدومو خودت دوست داشتی بخر، این هم پاسخ منطقیه وقتی دو انتخاب هر دو عالی هستند.

بی دلیل نباید به بقیه برچسب تعصب زد.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

داداش تقریبا همه ی بچه هایی که توی این تاپیک شرکت کردن همه بدون تعصب نظر دادن. خیلی هاشون پاور یوزر و با تجربه ان.

انتخاب ها بسیار نزدیکه و هر کسی نظر خودشو داده از نظر من پاسخ ها ۹۹ درصد منطقی بوده.

همچنین پاسخ خود شما که گفتین هرکدومو خودت دوست داشتی بخر، این هم پاسخ منطقیه وقتی دو انتخاب هر دو عالی هستند.

بی دلیل نباید به بقیه برچسب تعصب زد.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

با سلام  و عرض احترام

نظر من برای زدن برچسب تعصب به شخص خاصی نیست. و تا حد امکان سعی کردم تا جمله بندی هام رو طوری انتخاب کنم که احیانا کسی ناراحت نشه و اتفاقا من با نظرات شما (که با پشتوانه فنی بیان شده بود)  در مورد پاورهای دو برند کاملا موافق بودم.

اما شما قطعا بیشتر از من در جریان تاپیک هایی که به هر نحوی به محصولات گرین مرتبط میشن هستین. نظرات صفر و یکی و تکراری در مورد این محصول فراوانه که اتفاقا تو همین تاپیک هم هست(با احترام به تمام دوستان نظر دهنده توی این تاپیک).

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
خسته نباشید
دقیقا اکثر مدل های سیلوراستون توی بررسی ها گند زدن مخصوصا مدل هایی که وارد ایران شدن
دلیل خاصی داره بنظرتون ؟
چقدرم قیمت های فضایی دارن آدم پر هاش میریزه وقتی قیمتهاش رو میبینه

سیلور استون هم پاور خوب داره منتها ایران نمیاد. :)

قیمت فضاییش مال اینه که احتمالا از دید وارد کننده اسم برندش شبیه سیلوستر استالونه است. وگرنه اگر میدونست این چیه اینطوری قیمت نمیگذاشت.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده قصد تخریب گرین رو ندارم (هر چند دیگه تا آخر عمرم از پاور گرین استفاده نمیکنم) ولی به نظرم کولرمستر بخر

بنده یه پاور گرین ۶۵۰ داشتم حدود یه ماه پیش کاملا ناگهانی سوخت بدون هیچ دلیلی، حالا میتونستم با این مشکل کنار بیام ولی مسئله بدتر اینه که کارت‌گرافیک رو هم نابود کرد...

شما بهتره کولر مستر بخری، مطمئنا معتبرتر هست و با خیال راحت‌تری میتونی استفاده کنی

اگه خواستی یه نگاه به تاپیک زیر هم بنداز، اونجا یه سری توضیحات در مورد سوختن پاور و آسیب به کارت‌گرافیک دادم:

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

پیشنهاد بنده هم کولرمستر هست , با وجود قیمت گذاری عجیب گرین دیگه اصلا خرید این برند بصرفه نیست!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

بنده قصد تخریب گرین رو ندارم (هر چند دیگه تا آخر عمرم از پاور گرین استفاده نمیکنم) ولی به نظرم کولرمستر بخر

بنده یه پاور گرین ۶۵۰ داشتم حدود یه ماه پیش کاملا ناگهانی سوخت بدون هیچ دلیلی، حالا میتونستم با این مشکل کنار بیام ولی مسئله بدتر اینه که کارت‌گرافیک رو هم نابود کرد...

شما بهتره کولر مستر بخری، مطمئنا معتبرتر هست و با خیال راحت‌تری میتونی استفاده کنی

اگه خواستی یه نگاه به تاپیک زیر هم بنداز، اونجا یه سری توضیحات در مورد سوختن پاور و آسیب به کارت‌گرافیک دادم:

650 گولد سری UK بوده؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

650 گولد سری UK بوده؟

بله همین مدل

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650a-uk-80plus-gold-psu-37.html

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

بله همین مدل

درسته، منم چنین مشکلی داشتم با سری UK، تا زمانی که گارانتی داشت برای منم خوب کار کرد، گارانتیش که تموم شد دو تا هارد دیسکم از بین رفت. سری UK در حد یکی دو سال جوابگو هست و به قول گفتنی I learned it the hard way

اما داستان سری UK با OCPT خیلی فرق می کنه زمین تا آسمون کیفیت و کلاس این دو پاور با هم متفاوته. چون سری UK کیفیت نداشت دلیل نمیشه کل یک برند رو نفی کرد.

مدل با مدل متفاوته.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

درسته، منم چنین مشکلی داشتم با سری UK، تا زمانی که گارانتی داشت برای منم خوب کار کرد، گارانتیش که تموم شد دو تا هارد دیسکم از بین رفت. سری UK در حد یکی دو سال جوابگو هست و به قول گفتنی I learned it the hard way

اما داستان سری UK با OCPT خیلی فرق می کنه زمین تا آسمون کیفیت و کلاس این دو پاور با هم متفاوته. چون سری UK کیفیت نداشت دلیل نمیشه کل یک برند رو نفی کرد.

مدل با مدل متفاوته.

پاور منم ۱۰ روز بعد از اتمام گارانتی خراب شد! انگار تاریخ انقضاشون همون ۳ ساله

از کیفیت بقیه مدل‌های گرین اطلاعی ندارم ولی به هر حال دیگه جرئت نمیکنم سمت پاور گرین برم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...