رفتن به مطلب

فروش چند کیت رم معمولی و حرفه ای

سالار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان و کاربرای عزیز......

نمیدونم چی شده بازار فروش رم یکهو داغ شده ^^ . منم چند تا کیت رم برای فروش دارم که به شرح زیر است :

1- دو عدد ماژول 4 گیگی رم کینگ مکس فرکانس 1333 . این دو رم ترجیحا باهم فروخته خواهند شد . قیمت برای هر ماژول 30 تومان خواهد بود و به صورت جفت هم 60 تومان !

2. کیت 4 گیگ ( 2 تا 2گیگ) رم Pariot Viper Xtreme division 2 2133 . این رم در حال حاضر در بازار بسیار کم شده و امروز هم از فرایند موجودی گرفتم تو انبار نداشتن و قیمت موارد موجود تو بازا رو گرفتم 150-155 بود . این کیت در حا ل حاضر تو ایران یکی از بهترین رمهای موجود برای سندی بریج با قیمت حوالی 150 هست و رقیب نداره. تو فرکانس خودش (2133) بدون اور تامینگ عالی میزنه ! قیمت پایه برای این رم 105 تومان در نظر گرفتم که از 30% هم کمی پایینتر هست که دیگه دوستان خریدار هم راضی باشن.

این رمها در فرکانس دانکلاک شده 1600 بدون افزایش ولتاژ تایمینگ 6-8-6-24-1 رو میزنن و تو فرکانس 2133 هم بدون افزایش ولتاژ 7-10-7-27-1 رو میزنن. البته رو این فرکانس2133 به توانایی و کیفیت مموری کنترلر پردانده هم وابستست ! این فرکانسها در حال اور نشده سپ پی یو هست و خود دوستان اگر پردازنده رو اور کنن میتونن 1666 6-8-6-24-1 بگیرن یا رو فرکانس بالاتر تست کنن ( همه اینها بدون اعمال ولتاژ و در حالت استاک هست)

----------------------------------

همه کیتها گارانتی دارن.

اولویت با خریداران ساکن تهران هست و کالا در محل دفتر لیون تحویل دوستان داده میشه.

برای شهرستان هزینه پست با خریدار هست !

----------------------------------

تاپیک تا عصر یکشنبه باز خواهد بود و به بالاترین قیمت فروخته میشه.

post-6481-0-72901600-1326417358_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سالار 2 تا 4 گیگ گرفتی ، می خوای 2 تا 2 گیگت رو رد کنی بره شیطون !!! ;)

لینک به دیدگاه

اره دیگه عزیز.. این رمهای پاتریوت درسته عالی بودن تا الان ولی برای من فتوشاپ کار 4 گیگ کم میاد . برای بازی زیاد هم هست ولی فتو شاپ و پوسترسازی حداقل 8 گیگ میخواد . دیگه مجبوری باید این 4 گیگ بدم بره ( پول لازم شدم).

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سالار جون با چه ولتاژی ازشون CL8 میگیری؟

راستی یه سوال دیگه اینکه ماژول های با حجم بیشتر مثلا 4 گیگ انعطاف پذیریشون تو اورکلاک و کم کردن تایمینگ کمتره نسبت به 2 گیگ و 1 گیگ؟درسته؟

الان رکوردهای دنیار و دارن با ماژولهای 1 گیگ میزنن.هم تایمینگ و هم فرکانس.

راستی اینا تو ایران موجود نیستن؟

http://www.teamgroup.com.tw/filterable_product/tabs_detail/data/en/9/536/zfKsFi.html

لینک به دیدگاه

Hex عزیز پست اول رو ویرایش کردم و تایمینگها رو گذاشتم.

مسلما در دنیا برای زدن رکورد فرکانس رم ماژول یک گیگ ایده ال هست. هر چه میزان حجم رم کمتر باشه فشار رو مموری کنترلر کمتره مسلما و خود رم راحت تر فرکانس میخوره!! این رمها برای تست 06 و vantage و عالی هست ولی برای زدن ماکسیمم رکورد جهانی باید سراغ رم دیگری بری.

شرمند من در مورد رم تیم گروپ تو بازار هیچ اطلاعی ندارم ولی شخصا تا به حال اون مدل رو تو بازار ندیدم

لینک به دیدگاه

هر دوماژول 4GB رو به قیمت پایه خریدارم. :D

اینا گارانتیش چیه؟

ویرایش شده توسط روزبه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش

رمهای کینگ مکس با گارانتی آواژنگ هستند معمولا ولی لیبل اینا معلوم نیست کاملا.باید از خود سالار جون بپرسی.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز گارانتی اواژنگ هست. تا یکشبنه شب بالاتر نبود مال شما ^^.

ساکن کجا هستید دوست عزیز ؟

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز گارانتی اواژنگ هست. تا یکشبنه شب بالاتر نبود مال شما ^^.

ساکن کجا هستید دوست عزیز ؟

آهان مرسی از جوابت.تا یکشنبه منتظر میمونیم.ساکن تهرانم.سمت غرب، صادقیه ^_^

سالار جان راستی اینا آکبند هستند دیگه درسته؟

ویرایش شده توسط روزبه
لینک به دیدگاه

نه عزیزم این رمها اکبند نیستن . رمهای کینگ مکس 1 ماه کار کردن و رمهای پاتریوت هم حوالی 6 ماه . اگر اکبند بودن به قیمت اکبند میدادم دوست عزیز . رمهای 4 گیگی کینگ مکس اکبندش حوالی 40 هست ! البته من قطعه نگهدار خوبی هستم و هر کسی از من کالایی خریده کالا با نو فرقی نداشته ^^ . ایندر قطعه رو تمیز نگه میدارم که تو عکسها هم عین اکبند میمونه ^^

لینک به دیدگاه

اگه اینطور باشه که به نظرم خیلی منطقی نمیاد خریدش!!!

اینجارو ببین داداش. باس 1600 وCL 7 رو این قیمت میده.تماس گرفتم.اگه تهران پیدا کنم البته

8GB از این رم با این مشخصات میشه 100 تومن.بعد 8GB باس 1333 با CL 9 هشتاد تومنه؟

ویرایش شده توسط روزبه
لینک به دیدگاه

البته من خودم الان بین خرید 4GB باس 1600 و8GB باس 1333 موندم.نظر شما چیه؟کدوم کارایی محسوس تری میده به نظرت با توجه به تایمینگ خوب اون باس 1600 که بالا لینک دادم؟

لینک به دیدگاه

عزیزم اون رم 2 گیگ هست .. اینها کیت تک ماژول 4 گیگی هستن که رو هم میشه 8 گیگ. شما 4 تا 2 گیگ کینگ مکس 1600 برداری برات در میاد 100 تومان !!! خودت بهتر نیاز خودتو میدونی . اینها رمهای مین استریم ارازن قیمت 4 گیگ هستن برای کسی که نیاز به رم حجم بالا با هزینه خیلی کم داره . دیگه من 25 درصد از روی این رمها کم هم کردم و 60 دارم میدم ^^.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

اینجارو ببین داداش. باس 1600 وCL 7 رو این قیمت میده.تماس گرفتم.اگه تهران پیدا کنم البته

سالار جان ببخشید وسط تاپیکت ، پا به رهنه دویدم .

زنگ زدید داشتند ؟ 2 گیگ ، 1600 ، CL7 ؟ 24500 ؟ اگر 4 تا تهیه کنید من به قیمت 29000 تومان خریدارم (4500 روی هر کدوم خیر ببر) . خوبه ؟

لینک به دیدگاه

پویا جان شما با قایق موتوری هم وسط حرف من بپری قدمت رو چشم و حرفم زیر پات ^^

روزبه جان در جوب سوالت در مورد فرق کارایی بین 1600 و1333 تو پلتفورم سندی بریج تقریبا صفر هست !! سندی بریج اونقدر پهنای باند بالا و زمان اخیر پایین داره که فرکانس و حتی تایمینگ تغییر خیلی کمی ایجاد میکنه مگر تو بنچمارکینگ خیلی دقیق !! ولی حجم رم تاثیر زیادی داره . برای پلتفورم AMD هم فرقش زیاد نیست و مثلا در بازی 3-5 فریم بیشتر بگیرید .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سالار جون با تغییر Dividing(یه همچین چیزی هست)همون نسبت fsb:dram رو میگما مثلا میتونم رم رو ،رو فرکانس بالاتر قرار بدم.مثلا 2000

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سالار جان ببخشید وسط تاپیکت ، پا به رهنه دویدم .

زنگ زدید داشتند ؟ 2 گیگ ، 1600 ، CL7 ؟ 24500 ؟ اگر 4 تا تهیه کنید من به قیمت 29000 تومان خریدارم (4500 روی هر کدوم خیر ببر) . خوبه ؟

پویا جان من که دلال نیستم بخرم بفروشم برا سیستم خودم می خوام شما اگه نیاز داری خوب خودت بگیر ازهمون لینکی که گذاشتم داداش ;)

تا یکشنبه صبر کنیم اگر کسی بالاتر نبود خودم بر میدارم سالار جان.مرسی ازجوابت ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش به تعداد 10 عدد از این رم با قیمت 27000تومان وجه نقد یعنی 270000تومان خریدارم.برای شما 25000تومان صرف داره.دقیقا همین مدل که گذاشتی رو میخوام.ماژول دو گیگ با هیت سینک شونه ای باس 1600 و تاخیر 7.باور کن کمک به دیگران دلالی نیست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

Hex عزیز به پلتفورمتون بستگی داره . پلتفورم سندی بریج برای مثال فرکانس رم 2000 تو دیوایدرهاش نداره و به ترتیب 1333-1600-1866-2133 هست ولی برای AMD بله می تونید بزارید. البته یادتون باشه فرکانس 2000 فرکانس خیلی بالایی به حساب میاد و مثلا برای پردانده های AMD سری قدیمی بسیار بعیده که اصلا سیستم بالا بیاد یا پایدار بمونه. اون AMD ها سر 1900 دیگه جونشون در میومد !! برای سندی شما روی 2133 هم میوتنی بزاری و با پروفایل XMP بالا بیای و مشکلی هم نخواهد ولی برای پایداریش باید مموری کنترلر پردازنده شما قوی باشه که خوب هر پردازنده ای نیست.

--------------

دوستان زیاد روی قیمت های فافا حساس نشید . این شرکت رویهش اینه که قیمت رو بسیار پایین میزنه و بعدش زنگ میزنی میگن موجود ندارن و یک مدل رم دیگر به شما پیشنهاد میکنن . این طریقه جذب مشتریشون هست !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سالار جان شما نمیخوای مثل پوریا آتیش بازی راه بندازی ؟ اگر خواستی راه بندازی منو خبر کن تا پردازنده و مادربوردت رو بردارم :D;) آپ بود:p

لینک به دیدگاه

مزایده تا فردا بعد از ظهر به پایان میرسه.

رم های کینگ مکس ت ا ین لحظه برای روزبه جان هستند.

دوستان رمهای پاتریوت 2133 4 گیگ حرفه ای با این قیمت پیدا نمکنیدا. این رمها 100% حرفه ای هستند و 2133 CL7 عین اب خوردن میزنن . از دستتون میر ها ^^ :p .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

دوستان من باید برم جایی و حوالی 10 شب بر میگیردم . حوالی 10 زمان مزایده برای رم کینگ مکس به پایان میرسه !! تا این لحظه بهنام جان بالاترین پیشنهاد رو دادن ! ساکن کجا هستنید بهنام جان ؟

---------------------------

رم پاتریوت همچنان موجود هست.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...