رفتن به مطلب

فروش چند کیت رم معمولی و حرفه ای

سالار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا 64 خریدارم.من اومدم قبل 10 سر بزنم تقصیر ایرانسل بود آنتنش رفته بود این وایمکس لا مصب.

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان 10:30 دقیقه زمان مزایده برای رمهای کینگ مکس به پایان میرسه ! زمان دقیق رو مشخص کردم تا دوستان هر پیشنهادی دارن بدن و من سر وقت ببندم تا کسی دلخور نشه.

رمهای پاتریوت همچنان موجود هستند !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

دوستان 10:30 دقیقه زمان مزایده برای رمهای کینگ مکس به پایان میرسه ! زمان دقیق رو مشخص کردم تا دوستان هر پیشنهادی دارن بدن و من سر وقت ببندم تا کسی دلخور نشه.

رمهای پارتیوت همچنان موجود هستند !

67 تومن آخرش.

لینک به دیدگاه

مزایده برای ر مهای کینگ مکس به پایان رسید ..... مبارکت باشه روزبه جان :)

----------------------------

قیمت رمهای پاتریوت هم اوردم رو 100 فیکس . پایینتر خدایش راه نداره..... خدایش دوستان رم 2133 ای کیفیت 100 تومان وجود نداره. اتیش زدم به مالمم :lol:

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

رم پاتریوت همچنان موجود هست.

ققیمت پایشم 100 !!

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

سالار جان به من میگی روزی یه آپ خودت 2تا میدی. ای شیطون :D

لینک به دیدگاه

اوپش شرمند... باید بعد 12 میدادم. به ساعت درست نگاه نکردم ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

up.... رم 2133 پارتیوت همچنان موجود هست . قیمت پایه کیت 4 گیگ فقط 100 تومان !

لینک به دیدگاه

قیمت ارزون میدی سالار جان . همه جا 3 تا صد تومن هست. شما 4 تا (4 گیگ) را میدی 100 تومن. :D :D

up

لینک به دیدگاه

بد نوشتی هومن خان ، هر کس ندونه فکر میکنه که سالار 4 تا ماژول 4 گیگ رو داره میده 100 تومان :D

لینک به دیدگاه

درست میگید حامد جان . مدلی که من نوشتم ممکنه باعث سوئ تفاهم بشه.

دوستان رم مورد نظر این هست کیت 4 گیگ ( 2 تا 2گیگ) رم Pariot Viper Xtreme division 2 2133

@};-

لینک به دیدگاه

عزیز اینقدر از این رم ها تعریف کردید که با اینکه قوی ترین سیستمم چیپ P31 هست ولی بدجور وسوسه شدم فعلاً اینا رو بگیرم تا خدا رو چه دیدی ، یه مین هم از آسمون واسمون افتاد !

یه چندتا سوال .

رو 27-7-10-7@2133 با ولتاژ 1.65 پایدار میشه ؟

دو مدل از این رم هست یکی Cl9 و یک cl11 . این کدوم مدله ؟ چون یه خورده عجیبه با همون ولتاژ 1.65 رو cl7 پایدار شه . یا اینکه کلاً این یه مدل دیگست ؟

http://patriotmemory.com/products/detailp.jsp?prodline=5&catid=34&prodgroupid=194&id=1043&type=1

http://patriotmemory.com/products/detailp.jsp?prodline=5&catid=34&prodgroupid=194&id=1093&type=1

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما هر کاری کردیم نشد یخده پول اضاف بیاریم از خرجهایی که داریم این رمارو برداریم.نمیدونم چرا وضع اینطوری شده هرچی پول در میاری به شب نرسیده طی میشه :( (تمام میشود). :D

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل 9-11-9-27هست.بله رو اون ولتاژ پایدار میشه CL7.البته نه با هر مین بورد و پردازنده ای.البته شما تا 1.7 هم بدی موردی نداره.چون قسمت چیپ های این رم کاملا با مس پوشونده شده(برای انتقال گرمای بیشتر به هیت سینک اصلی)و براحتی دماش دفع میشه.

لینک به دیدگاه

درسته الان که عکس رو کامل دیدم ELK هست :دی

با هر مین و پردازنده ای یعنی چی ؟ مطمئناً سراغ H67 یا amd نمیرم ولی با یه بورد P67 معمولی مثلاً p8p67 و یه 2400K کارم راه میوفته ؟

دماش که مشکلی نیست یه بلایی سرش میارم ولی خب بیشتر که چه عرض کنم ، دقیقاً می خوام با تایمینگ پایین رم رو بیشتر واسه تجربه تست کنم ، واسه همین می خوام دستم بسته نباشه ، با این تعاریف و وضع بازار هم فکر نکنم رم بهتر از این با این قیمت موجود باشه .

ما هر کاری کردیم نشد یخده پول اضاف بیاریم از خرجهایی که داریم این رمارو برداریم.نمیدونم چرا وضع اینطوری شده هرچی پول در میاری به شب نرسیده طی میشه

:(

(تمام میشود).

:D

والا بخدا هنوز کرایه خونمو ندادم ! دیدم در هر صورت باید برم واسه ماه بعد ، واسه همین ته جیبو گفتیم اینجوری ذخیره کنیم ! از اینجور رما هم که هر روز دمه دره خونه آدمو نمیزنه ، حداقل ما بریم دره خونشو بزنیم !

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

P67 معمولی مثلاً p8p67 و یه 2400K کارم راه میوفته ؟

2400K

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...