رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید ----> پرینتر ، اسکنر ، کپی ، فکس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با خسته نباشید خدمت دوستان انجمن

هر چهار تا رو میخوام ولی نمیدونم همه کاره بگیرم خوبه یا نه چون هر چیزی تخصصیش بهتره مثل اینو میمونه که دوربین گوشی های هوشمند امروزه رو با دوربین های حرفه ای مقایسه کنی!

بین مارک های canon، hp، samsung گیر افتادم، در واقع خوب دوتای اولی پیشکسوت هستن و سومی کمی تازه وارد ولی سامسونگ نشون داده دست به کاری بزنه میترکونه! ( گالاکسی )

سایز هم برای خدمات کامپیوتری میخوام ، نمیدونم A4 بگیرم یا A3 ?

در مورد تمامی موارد بالا مشاوره میخواستم ، اگه همه کاره خوبه چند تا مدل معرفی کنین ، اگه نه خوب برای هر کدومشون تو قیمت های مختلف اونی که با توجه به قیمت کارایی خوبی داده و جواب پس داده معرفی کنید. البته از قیمت هیچ کدومشون با خبر نیستم!

ممنون.

ویرایش شده توسط هیث لجر
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید حداکثر هزینه ای که می خواهید انجام بدهید هم مشخص کنید و همچین تعداد صفحه ای که در ماه قراره چاپ کنید را مشخص کنید تا دوستان متخصص راهنمایی کنند .همچنین مشخص کنید رنگی نیاز دارید یا نه.

دستگاه های 4 کاره با چاپa3 من که زیر 1تومن تا حالا نشنیدم داشته باشه

لینک به دیدگاه

اگر سایز A3 بخوای باید دستگاه فتوکپی لیزری تک رنگ با قابلیت اسکن ، پرینت و فکس بگیری . البته همراه با فکسش کمه . ولی A4 مدلهای زیادی هست . مثلا Samsung SCX-4623FH گزینه خوبیه که برای دفاتر خدماتی کوچک خوبه . قیمتش حدود 240-250 بود که با توجه به افزایش قیمتها فکر کنم حدود 300 رسیده باشه .

لینک به دیدگاه

سلام، آقا حامد

همون A4 میخوام و رنگی باشه و لیزری

فرق تک رنگ با رنگی چیه؟

تو وب که گشتم اینا رو پیدا کردم تا 450 هم میتونم هزینه کنم

البته تو مشخصاتشون فکر کنم بعضی هاشون یا همشون! زده بود تک رنگ.

فقط بگم رنگیشو برای مصارف شخصی میخوام یعنی رفیقم که میخواد مغازه بزنه رنگیشو برای خودش و استفاده ی شخصیش میخواد

پس از نظر رنگی فقط کیفیتش مهمه.

کپی و اسکن و فکس رو واسه مغازه میخواد که خب باید جواب مشتریهاشو بده و کم نیاره.

SAMSUNG - SCX-4824FN

SAMSUNG - SCX-4828FN

CANON - i-SENSYS MF4570dn

CANON - i-SENSYS MF4580 dn

CANON - i-SENSYS MF4450

HP LaserJet Pro M1214

همشون بین 400 تا 450 به پول خودمون قیمت دارن

البته مطمئن نیستم چون قیمت دلارشون رو با قیمت دلار این روزا حساب کردم این شد!

ویرایش شده توسط هیث لجر
لینک به دیدگاه

چی میخواد پرینت رنگی بگیره ؟ عکس با کیفیت یا تصویر معمولی ؟ پرینترهای لیزری رنگی برای پرینت گرفتن عکسهای با کیفیت خوب نیستن . رنگها رو اونطوری که باید باشن چاپ نمیکنن . برای پرینت عکس خوب باید از پرینتر جوهرافشان مناسب استفاده کرد .

شما باید ببینی چفدر در روز و ماه پرینت داری . چون پرینتر های رومیزی تا یک حدی کشش دارن . مثلا اون مدلی که تو پست بالا گفتم تا 12000 پرینت در ماه کشش داره . یعنی حدودا روزی 400 تا پرینت . یا مدل SAMSUNG - SCX-4828FN که گفتی بالا حرفه ای تره و تا 50000 پرینت در ماه کشش داره و سرعت بالاتری هم داره . حالا شما به کدوم یکی بیشتر احتیاج داری ؟

من سامسونگ رو بیشتر پیشنهاد میدم چون اینجا خدمات بهتری داره ، گارانتی خوبی داره و قطعاتش راحتتر پیدا میشه . بسته به احتیاجت انتخاب کن . سعی نکن الکی گرون بخری و فکر کنی چون گرونتره بهتره . ببین کدوم بیشتر به کارت میاد .

لینک به دیدگاه

ممنون آقا حامد.

باز موقع خرید برای مشورت نهایی مزاحم میشم.

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد.

رفیقم نظرش عوض شده میخواد خدمات پرینت رنگی بده.

با این حساب لیزری به صرفه تر نیست!

در ضمن هر چهار تا کار رو جدا بگیره یا چهار کاره بگیره؟

هر چی شما بگی . تا 400 هم میتونه هزینه کنه.

لینک به دیدگاه

منظورت از خدمات پرینت رنگی چیه دقیقا ؟ میخواد عکسهای مردم رو براشون پرینت کنه یا اینکه فایلهای رنگی پرینت بگیره ؟ پرینتر رنگی لیزری برای کار و گرفتن پرینت فایلهای رنگی مناسبتر و بصرفه تره . درسته قیمت اولیه اون بالاست . ولی هزینه تمام شده یک پرینت از پرینترهای جوهرافشان خیلی کمتره . یک برگ پرینت رنگی با پرینتر جوهر افشان حدود 700-800 تومان هزینه داره . ولی با لیزری حدود 200-100 تومان . اگر از دستگاههای کپی لیزری استفاده کنی این هزینه کمتر هم میشه .

اگر فقط یک دستگاه کوچک میخواد که کارش رو راه بندازه و روزی 100-50 تا پرینت بگیره باهاش همین چندکاره ها خوب هستن . تا 600-700 تومان میتونه گیر بیاره . البته لیزری رنگی . ولی اگر روز 400-500 برگ پرینت میگیره از این دسنگاهای کپی که پرینتر هم هستن میتونه بگیره . اونها اسکنر هم دارن ، ولی فکس رو بیشترشون ندارن . قیمتشون اگر استوک باشه از 4-3 مبلیون شروع میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...