رفتن به مطلب

درخواست لینک بازی outlast

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام کسی لینک بازیو سراغ داره بم بده ممنون میشم

بازی مثل ویچر ۳که اولو اخرش صحنه +۱۸ داره همه گذاشتن کسی ایراد نمیگیره اونوقت گیر دادن به بازی ای که بچه ایرانی خ.ایه نمیکنه دانلود کنه

لینک به دیدگاه

دیگه خیلی به سختی بتونی این بازی رو تو سایت های ایرانی برای دانلود پیدا کنی. بهترین راه همون تورنت هست 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

دیگه خیلی به سختی بتونی این بازی رو تو سایت های ایرانی برای دانلود پیدا کنی. بهترین راه همون تورنت هست 

اره دستت درد نکنه

تو سایت steam unlocked گرفتم،حالا دیگه ویروسی بود نبود فرقی بحالم نداره

لینک به دیدگاه

اینا یه زمانایی خفیف میخوردن 80درصد همین الان در میاد22تومن دیگه همیشه داریش ،قبل گرونیای مفت میخریدم این بازی ها رو،یا witcherهم به همین شکل در حالت معمولش کلا ارزون هست تخفیف میخوره میشه یکی دو دلار،ارزشش رو داره الان هر چی بخوای دانلود کنی به دستور مقام فلان لینکش حذف شده

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینا یه زمانایی خفیف میخوردن 80درصد همین الان در میاد22تومن دیگه همیشه داریش ،قبل گرونیای مفت میخریدم این بازی ها رو،یا witcherهم به همین شکل در حالت معمولش کلا ارزون هست تخفیف میخوره میشه یکی دو دلار،ارزشش رو داره الان هر چی بخوای دانلود کنی به دستور مقام فلان لینکش حذف شده

نه بابا اونطورم که فکر کنی وضع خراب نیست،فوقش یکم بیشتر گوگلو باید بگردی،حالا من از همون سایته گرفتمش،جواب میده

با ۲۲تومن میشه یه بسته همراه اول گرفت ۴۵۰گیگ بازی گرفت خخخخ

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

من گشتم همچین طرحی چیدا نکردم، میشه راجع به این طرح و فعالسازیش بیشتر توضیح بدی....

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Little Man گفته است :

من گشتم همچین طرحی چیدا نکردم، میشه راجع به این طرح و فعالسازیش بیشتر توضیح بدی....

وقتی سرچ کنی همراه اول لینک بسته هاش رو میاره

https://www.mci.ir/notrino-plans

به منوها دقت کن نامحدود شبانه رو انتخاب کن

Untitled.thumb.png.74a658650214880b132e371178d08804.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

نه بابا اونطورم که فکر کنی وضع خراب نیست،فوقش یکم بیشتر گوگلو باید بگردی،حالا من از همون سایته گرفتمش،جواب میده

یعنی با کمترین هزینه می خواید همه چیزو داشته باشید😂این بسته رو من دو سال دارم استفاده میکنم شایدم بیشتر،یه زمانی اصلا کدش تو سایت نبود اون موقع کلا نامحدود بود الان شده450 گیگ ولی قیمت 30هزار تومان بود که شده 19.900با مالیاش میشه 22تومن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

وقتی سرچ کنی همراه اول لینک بسته هاش رو میاره

https://www.mci.ir/notrino-plans

به منوها دقت کن نامحدود شبانه رو انتخاب کن

Untitled.thumb.png.74a658650214880b132e371178d08804.png

داداش ممنون از راهنماییت من اول توی نرم افزار همراه من گشتم پیدا نکردم، بازم ممنون این طرح خیلی به کار من میاد...

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Little Man گفته است :

داداش ممنون از راهنماییت من اول توی نرم افزار همراه من گشتم پیدا نکردم، بازم ممنون این طرح خیلی به کار من میاد...

اون کلا طرح های شبانه رو نداره یه مدتی هم کدش رو از سایت برداشته بود،کدش رو یه جا یادداشت کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...