رفتن به مطلب

مشاوره برای بستن سیستم تا 7 تومن

HTM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گرامی خسته نباشید

قصد خرید سیستم داشتم چون خودم با بازار آشنا نیستم  میخواستم اگر لطف کنید بهم  پیشنهاد بدین 

مانیتور ،هارد ،  موس ، کی بورد ، رایتر ، اسپیکر اینهارو نمیخوام

- بودجه ای که  برای خرید این سیستم دارم ،   تا 7 تومن 

سیستم مادربوردش جوری باشه که وسایلش رو در آینده بتونم آپدیت کنم  و گرافیکش بازیهای روزرو اگه جواب بده عالیه

ممنون میشم دوستان پیشنهاد بدن برای قطعات

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

گیمینگ در چه رزولیشنی مد نظرتون هست ؟

کاربرد سیستم فقط گیمینگه ؟

لینک به دیدگاه

بسیار خب ، میخوایم بهترین کیس ممکن رو با توجه به رده کاربری شما در این رده قیمتی بهتون پیشنهاد بدم. منتهی از اونجایی که میخواید در آینده امکان ارتقای پردازنده و قطعات وجود داشته باشه ، ناچارا باید مین برد با چیپست پرچمدار بردارید که همین باعث افزایش قیمت به بیش از 7 میلیون تومان میشه. در واقع تقریبا با 8 میلیون تومان میتونید بهترین کانفیگ ممکن رو در این رده قیمتی داشته باشید :

مادربرد Gigabyte Z370 HD3 | قیمت :  1.800.000 تومان

پردازنده : Intel Core i3-9100F  | قیمت :  1.120.000 تومان

کارت گرافیک Gigabyte RX 570 OC Gaming MI WF 2X 4GB  | قیمت :  2.070.000  تومان

رم Geil Evo Forza DC 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4 | قیمت : 1.250.000  تومان

حافظه اس اس دی Lexar NS100 128GB SATA III SSD  | قیمت :  250.000 تومان

هارددیسک :   Toshiba P300 500GB 7200RPM 64MB Buffer HDD | قیمت :  260.000 تومان

پاور (منبع تغذیه) Enermax NAXN 450W  | قیمت :  600.000  تومان

کیس Master Tech T200 GX | قیمت : 350.000  تومان

فن کیس : میتونید از مدل های GREEN GF120-RGB CASE FAN استفاده کنید که جلوه بصری جذابی هم به کیس میدن.

جمعا 7.700.000 تومان (بدون احتساب فن های کیس)

حتما قبل از اسمبل بایستی بایوس مین برد آپدیت بشه چون پردازنده نسل نهمی هست.

با توجه به مدار تغذیه قدرتمند مین برد ، امکان ارتقا در آینده وجود داره.

با وجود 120 گیگ حافظه پرسرعت SSD و 500 گیگ فضای ذخیره سازی HDD همزمان سرعت و حجم بالا رو در اختیار خواهید داشت.

این سیستم برای اجرای کلیه بازی های روز با تنظیمات معقول در روزلوشن 1080FHD با جزئیات قابل قبول کافی هست.

رم ها رو هم 16 گیگ از برند Geil براتون برداشتم که هیچ لگ و هنگی در عملیات های سنگین نخواهد داشت.

کیس رو هم مدلی برداشتیم که علاوه بر زیبایی ظاهری از قابلیت خنک کنندگی بالایی برخوردار باشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

6 hours ago, big VULTURE said:

سلام

گیمینگ در چه رزولیشنی مد نظرتون هست ؟

کاربرد سیستم فقط گیمینگه ؟

سلام ، والا گیمر حرفه ای نیستم فقط بتونم یکسری بازی انجام بدم  اگر بازیهای روز هم بالا بیاره که چه بهتر ، و کار با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ و افترافکت هم انجام بشه

3 hours ago, airoonia said:

بسیار خب ، میخوایم بهترین کیس ممکن رو با توجه به رده کاربری شما در این رده قیمتی بهتون پیشنهاد بدم. منتهی از اونجایی که میخواید در آینده امکان ارتقای پردازنده و قطعات وجود داشته باشه ، ناچارا باید مین برد با چیپست پرچمدار بردارید که همین باعث افزایش قیمت به بیش از 7 میلیون تومان میشه. در واقع تقریبا با 8 میلیون تومان میتونید بهترین کانفیگ ممکن رو در این رده قیمتی داشته باشید :

مادربرد Gigabyte Z370 HD3 | قیمت :  1.800.000 تومان

پردازنده : Intel Core i3-9100F  | قیمت :  1.120.000 تومان

کارت گرافیک Gigabyte RX 570 OC Gaming MI WF 2X 4GB  | قیمت :  2.070.000  تومان

رم Geil Evo Forza DC 16GB 8GBx2 2400Mhz CL16 DDR4 | قیمت : 1.250.000  تومان

حافظه اس اس دی Lexar NS100 128GB SATA III SSD  | قیمت :  250.000 تومان

هارددیسک :   Toshiba P300 500GB 7200RPM 64MB Buffer HDD | قیمت :  260.000 تومان

پاور (منبع تغذیه) Enermax NAXN 450W  | قیمت :  600.000  تومان

کیس Master Tech T200 GX | قیمت : 350.000  تومان

فن کیس : میتونید از مدل های GREEN GF120-RGB CASE FAN استفاده کنید که جلوه بصری جذابی هم به کیس میدن.

جمعا 7.700.000 تومان (بدون احتساب فن های کیس)

حتما قبل از اسمبل بایستی بایوس مین برد آپدیت بشه چون پردازنده نسل نهمی هست.

با توجه به مدار تغذیه قدرتمند مین برد ، امکان ارتقا در آینده وجود داره.

با وجود 120 گیگ حافظه پرسرعت SSD و 500 گیگ فضای ذخیره سازی HDD همزمان سرعت و حجم بالا رو در اختیار خواهید داشت.

این سیستم برای اجرای کلیه بازی های روز با تنظیمات معقول در روزلوشن 1080FHD با جزئیات قابل قبول کافی هست.

رم ها رو هم 16 گیگ از برند Geil براتون برداشتم که هیچ لگ و هنگی در عملیات های سنگین نخواهد داشت.

کیس رو هم مدلی برداشتیم که علاوه بر زیبایی ظاهری از قابلیت خنک کنندگی بالایی برخوردار باشه.

موفق باشید.

سلام جناب ، خیلی لطف کردین ازتون ممنونم ، البته هارد اچ اچ دی دارم ، احتما یدونه اس اس دی بگیرم

بنظرتون در شرایط فعلی بازار خرید کنم یا بمونم چند ماه دیگه ممکن هست قیمت ها بیاد پایین تر ؟ 

دوستان دیگری هم اگر دیدگاه خودشون رو قرار بدن خوشحال میشم

مرسی🌹

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، HTM گفته است :

سلام ، والا گیمر حرفه ای نیستم فقط بتونم یکسری بازی انجام بدم  اگر بازیهای روز هم بالا بیاره که چه بهتر ، و کار با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ و افترافکت هم انجام بشه

سلام جناب ، خیلی لطف کردین ازتون ممنونم ، البته هارد اچ اچ دی دارم ، احتما یدونه اس اس دی بگیرم

بنظرتون در شرایط فعلی بازار خرید کنم یا بمونم چند ماه دیگه ممکن هست قیمت ها بیاد پایین تر ؟ 

دوستان دیگری هم اگر دیدگاه خودشون رو قرار بدن خوشحال میشم

مرسی1f339.png

اگر HDD دارید پس پیشنهاد میکنم SSD رو از برند سامسونگ مدل 960 یا 970 Evo بردارید.

اگر برای کارای گرافیکی سنگین و رندرگیری بصورت حرفه ای میخواهید که بودجه خیلی بالاتر باید بره. چون گفتید واسه افترافکت سوال واسم پیش اومد که آیا می‌خواهید در سطح حرفه ای کار کنید یا خیر.

در مورد قیمت ها هم راستش نمیتونم پیشنهاد خاصی بدم ولی تجربه خودم : عید امسال یه گرافیک ۱۰۶۰ شش گیگ + کیس گرین زد۴ آستیاک + پاور ریدمکس ۶۰۰ وات رو روی همدیگه خریدم ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ولی الان فقط گرافیکش شده ۵ میلیون تومن.

حالا بازم بقیه دوستان میتونن بهتر کمکتون کنن.

لینک به دیدگاه

3 hours ago, airoonia said:

اگر HDD دارید پس پیشنهاد میکنم SSD رو از برند سامسونگ مدل 960 یا 970 Evo بردارید.

اگر برای کارای گرافیکی سنگین و رندرگیری بصورت حرفه ای میخواهید که بودجه خیلی بالاتر باید بره. چون گفتید واسه افترافکت سوال واسم پیش اومد که آیا می‌خواهید در سطح حرفه ای کار کنید یا خیر.

در مورد قیمت ها هم راستش نمیتونم پیشنهاد خاصی بدم ولی تجربه خودم : عید امسال یه گرافیک ۱۰۶۰ شش گیگ + کیس گرین زد۴ آستیاک + پاور ریدمکس ۶۰۰ وات رو روی همدیگه خریدم ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ولی الان فقط گرافیکش شده ۵ میلیون تومن.

حالا بازم بقیه دوستان میتونن بهتر کمکتون کنن.

درسته پس ssd سامسونگ رو مد نظر قرار میدم

خیر کارهای رندر گیری سنگین نیست . بعضی وقتا فقط کار میکنم که اونقدر سنگین نیست

لطف کردین

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

19 hours ago, mohammad osmani said:

ممنون  1f339.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...