رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید Xbox one X

3ilEN3er
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

(ابتدا تا ته بخونید بعد نظر بدید)

قصد دارم xbox one x  دست دوم بگیرم با توجه به اینکه TV منزل پشتیبانی از 4K میکنه اما چندتا نکته بود که مردد شدم

1 - برخی افراد رو دیوار که آگهی فروش این کنسول رو دادند ادعا کردند که یک هفته اس خریدند و ... چطور یه نفر هزینه میکنه و بعد از یک هفته میخاد بفروشه ؟؟

2 - شنیدم برخی بازی ها فریز میشه و مشکلاتی همچون هنگ و ... داره که باید از پریز بکشی

3- در فروشگاه نارسیس چندتا از همین کنسول ها رو که خراب شدند دیدم حالا به چه دلیلی نمیدونم اما فروشنده ادعا میکرد به خاطر کپی کردن بازی ها اینطور شدند.

4- آیا کابل خاصی برای اتصال کنسول به TV نیازه برای 4k یا همین کابل معمولی HDMI اوکی هست.

5- بازی هاش کپی خوره یا باید بصورت دیسکی تهیه بشه ؟

6 - چندتا بازی داره که میشه بصورت دونفره همزمان بازی کرد ؟ (مثل Gears of war 5 ) جدید و قدیمش مهم نیست مهم کیفیت هست

ممنون میشم دوستانی که در حال حاضر کنسول رو دارند یا خریدند و فروختند راهنمایی کنند نه اونایی که یه چیزی خوندند از سطح اینترنت

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام 

من حدود 4 سال ایکس باکس وان معمولی دارم و دوستام وان ایکس مزایا و معایبش رو میگم خودتون تصمیم بگیرید:

1-اینایی که دیوار کلاهبرداریه

2-ایکس باکس لایو سروراش از طرف isp های ایران بن شده که برای لاگین به دی ان اس نیاز دارین و دردسره

3-بازیاش تو تهران گیر نمیاد چه برسه به جا های دیگه گیر بیاد هم نسبت به نسخه ps4 اون 200-300 تومن گرون تره

4-اون کپی کردن و خراب شدن دروغ محضه و فقط با اتصال به اینترنت بعد از کپی بازیا رخ میده

5-کپی خور میشه با هزینه ای معقول

6-کابل خاصی برای فورکی لازم نیست ولی با کابل اپتیکال میتونین لذت بازیتونو بیشتر کنین

7-فریز و هنگ و اینا هم مشکل بازیه وگرنه کنشول خودش از لحاظ سخت افزاری خیلی بهینه است و هر مشکلی وجود داره نرم افزاریه که بیشتر باگ های بازیه

8-اپدیت های فورکی خیلی سنگینه که تا 60 گیگ هم امکان داره بره

ولی در کل نظر من رو بخواین من هم پی سی پلی دادم و هم ایکس باکس دارم و پی اس فور

نطر من اگه سیستممون قویه و پول بستن سیستم خوبی دارید بهترین پی سیه

ولی اگه کنسول میخواین پی اس فور پرو بهترین گزینه اس که قیمت کمتری داره نسبتا و بازی هاش همه جا هست و انلاین بازی کردنش راحته و قطعات جانبی هم ارزونه

کنسول پی اس فور پرو هم بخواین براتون با قیمت معقول گیر میارم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 9 مهر 1398 در 10:56، MStreamer گفته است :

سلام

قصد دارم xbox one x  دست دوم بگیرم با توجه به اینکه TV منزل پشتیبانی از 4K میکنه اما چندتا نکته بود که مردد شدم

1 - برخی افراد رو دیوار که آگهی فروش این کنسول رو دادند ادعا کردند که یک هفته اس خریدند و ... چطور یه نفر هزینه میکنه و بعد از یک هفته میخاد بفروشه ؟؟

همونطور که دوستمون گفتن احتمال بالا کلاهبرداری هست البته ممکنه موارد نادری هم واقعی باشه

2 - شنیدم برخی بازی ها فریز میشه و مشکلاتی همچون هنگ و ... داره که باید از پریز بکشی

این مشکل رو چندتا از کاربرها گزارش کرده بودن(فک کنم سایت گیم اسپات یا یوروگیمرز یا هردوش بود دقیق یادم نیست) و بعضی از افراد تونسته بودن با تعویض کابل و بعضی از افراد با تعویض منبع تغذیه(پاور) کنسول مشکلشون رفع شده بود و البته اینم بگم تعداد این مورد ها کم بوده

3- در فروشگاه نارسیس چندتا از همین کنسول ها رو که خراب شدند دیدم حالا به چه دلیلی نمیدونم اما فروشنده ادعا میکرد به خاطر کپی کردن بازی ها اینطور شدند.

کپی کردن بازی نه تنها روی XBOX بلکه روی PS4 هم که سونی مثل چی چپ و راست بن میکنه باعث سوختن کنسول نمیشه. ایشون دزد دلالی هستند که میخوان بازیهای باد کرده روی دستشونو بفروشن. تنها موردی که ممکنه پیش بیاد لاک شدن بازیها و در موراردی لاک شدن اکانتتون هست(اگه بازی دیجیتال خریده باشید ممکنه پولتون پرپر بشه)

4- آیا کابل خاصی برای اتصال کنسول به TV نیازه برای 4k یا همین کابل معمولی HDMI اوکی هست.

برای 4K کابل خاص لازم نیست همون HDMI معمولی کفایت میکنه اصلش اینه کنسول و تلویزیون هردو HDMI2.0 و 2.1 رو ساپورت کنن(همین الان کنسول PS4 پروی خودمو با کابل HDMI که سال 88 برای PS3 خریده بودم متصل کردم و مشکلی نداره) اگر لازمه بیشتر توضیح بدم که چرا نوع و جنس کابل اصلا تو کیفیت تاثیر نداره (یعنی کابل 50 تومنی با کابل 500 تومنی فرقی نداره)

هر دو حالت میشه. هم کپی خور هم دیسکی  البته دیسکاش خیلی سخت گیر میاد چون استفاده کننده تو ایران کمه

6 - چندتا بازی داره که میشه بصورت دونفره همزمان بازی کرد ؟ (مثل Gears of war 5 ) جدید و قدیمش مهم نیست مهم کیفیت هست

ممنون میشم دوستانی که در حال حاضر کنسول رو دارند یا خریدند و فروختند راهنمایی کنند نه اونایی که یه چیزی خوندند از سطح اینترنت

من از سطح اینترنت خوندم و اونایی که منطقیه رو براتون میگم + یه مورد رو تجربه شخصی میگم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 9 مهر 1398 در 10:56، MStreamer گفته است :

سلام

1-اینجوریه دیگه سوال کردن نداره
2-فک نکنم
3-دروغ میگه
4-HDMI
5-کپی خور داره 
6- تو نت سرچ کن 

لینک به دیدگاه

الان اصلا موقع خوبی برای خرید کنسول نیست  به زودی کنسول های نسل بعد عرضه میشن و کنسول های این نسل رسما از دور خارج میشن

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام 

از دوستان کسانی که کنسول فوق رو داشتند دعوت میکنم شرکت کنند

و اینکه در خرید این کنسول دست دوم باید چه موارد مهمی رو چک کرد

لینک به دیدگاه

در در 6 آبان 1398 در 17:43، ParsaEs گفته است :

سلام 

من حدود 4 سال ایکس باکس وان معمولی دارم و دوستام وان ایکس مزایا و معایبش رو میگم خودتون تصمیم بگیرید:

1-اینایی که دیوار کلاهبرداریه

2-ایکس باکس لایو سروراش از طرف isp های ایران بن شده که برای لاگین به دی ان اس نیاز دارین و دردسره

3-بازیاش تو تهران گیر نمیاد چه برسه به جا های دیگه گیر بیاد هم نسبت به نسخه ps4 اون 200-300 تومن گرون تره

4-اون کپی کردن و خراب شدن دروغ محضه و فقط با اتصال به اینترنت بعد از کپی بازیا رخ میده

5-کپی خور میشه با هزینه ای معقول

6-کابل خاصی برای فورکی لازم نیست ولی با کابل اپتیکال میتونین لذت بازیتونو بیشتر کنین

7-فریز و هنگ و اینا هم مشکل بازیه وگرنه کنشول خودش از لحاظ سخت افزاری خیلی بهینه است و هر مشکلی وجود داره نرم افزاریه که بیشتر باگ های بازیه

8-اپدیت های فورکی خیلی سنگینه که تا 60 گیگ هم امکان داره بره

ولی در کل نظر من رو بخواین من هم پی سی پلی دادم و هم ایکس باکس دارم و پی اس فور

نطر من اگه سیستممون قویه و پول بستن سیستم خوبی دارید بهترین پی سیه

ولی اگه کنسول میخواین پی اس فور پرو بهترین گزینه اس که قیمت کمتری داره نسبتا و بازی هاش همه جا هست و انلاین بازی کردنش راحته و قطعات جانبی هم ارزونه

کنسول پی اس فور پرو هم بخواین براتون با قیمت معقول گیر میارم

جمله اخرتون رو اون موقع ندیدم و خوب پولی که داشتم خرج شد 

الان میتونید گیر بیارید و با چه قیمتی ؟ البته ۲ دسته 

لینک به دیدگاه

در در 6 آبان 1398 در 17:58، MojArch گفته است :

من از سطح اینترنت خوندم و اونایی که منطقیه رو براتون میگم + یه مورد رو تجربه شخصی میگم

گفتید یه مورد رو تجربه شخصی میگم اما چیزی نگفتید

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، محب الحسین (ع) گفته است :

جمله اخرتون رو اون موقع ندیدم و خوب پولی که داشتم خرج شد 

الان میتونید گیر بیارید و با چه قیمتی ؟ البته ۲ دسته 

بله

دو دسته الان ریسکش زیاده چون دسته فیک زیاده و خریدش روی کنسول ریسک

ولی اگه کنسول رو میخواین حدود3800 الی 4000 تومن گیر بیارم (حدود 200 الی 500 تومن زیر قیمت بازار)

دسته پی سی و فرمون بازی پیسی هم دارم اگه بخواین با قیمت معقول تقدیم میکنم

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

بله

دو دسته الان ریسکش زیاده چون دسته فیک زیاده و خریدش روی کنسول ریسک

ولی اگه کنسول رو میخواین حدود3800 الی 4000 تومن گیر بیارم (حدود 200 الی 500 تومن زیر قیمت بازار)

دسته پی سی و فرمون بازی پیسی هم دارم اگه بخواین با قیمت معقول تقدیم میکنم

سلام

دسته فیک xbox one x فکر نمیکنم اما  ps4 pro  چرا

خارج از فروم xbox one x  دو دسته با چندین بازی با قیمت 4 ت خریداری شد

ختم تاپیک

@mrezaee

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...