رفتن به مطلب

فیلمها رو از کجا دانلود کنیم؟ (هنزنمایی جدید دوستان)!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 35 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

کسی لیچر رایگان تورنت سایت یا  ربات تلگرام داره؟

لیچر تورنت رایگان:

https://www.seedr.cc/

https://kinno.herokuapp.com/

https://offcloud.com/

https://transfercloud.io/

لیچر تورنت با ربات تلگرام:

@uploadbot 

@torrentleech_bot

لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

لیچر تورنت رایگان:

https://www.seedr.cc/

https://kinno.herokuapp.com/

https://offcloud.com/

https://transfercloud.io/

@uploadbot 

@torrentleech_bot

بهترین لیچر رایگانی که چهار سال استفاده میکردم پارسال یک نفر توی لیون  گذاشت کمتر از یک ماه بعد بسته شد و هم فیلتر شد و هم با شبکه شخصی انتقال داده باز نمیشد .

کلا ترکید از ریشه. بعد یکی دیگه اون یکی لیچر رایگان که دو سال استفاده میکردم رو گذاشت توی فروم اون هم 15 روز بعد کنفه یکون شد 😂

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

بهترین لیچر رایگانی که چهار سال استفاده میکردم پارسال یک نفر توی لیون  گذاشت کمتر از یک ماه بعد بسته شد و هم فیلتر شد و هم با شبکه شخصی انتقال داده باز نمیشد .

کلا ترکید از ریشه. بعد یکی دیگه اون یکی لیچر رایگان که دو سال استفاده میکردم رو گذاشت توی فروم اون هم 15 روز بعد کنفه یکون شد 1f602.png

پس کاملا معلومه اینجاا هم دوستانی هستن که فعالیت می کنن. 

در 12 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

لیچر تورنت رایگان:

واقعا از بابت قرار دادن لینک ها ممنونم. به نظرم با این اوضاعی که دوستمون mANTEL گفتن این لینک ها رو هم حذف کنی و خصوصی بفرستی خیلی بهتره . بعد دو سه هفته این لینک ها هم داغون می شن هم خودت دستت رو هوا می مونه هم بقیه 😄

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

سلام. جدا؟ من فکر می کردم رو سرورهای خارجی آپلود می کنن. یکی از دوستان که سایت کار می کنه بهم گفته بود. پس برای همین با ایرانسل هم سرعت نه تا ده مگابایت سرعت دانلود می داده. 

حالا اگر سایت های فیلم، دیتاهاشون رو به سرورهای خارجی انتقال بدن سرعت تا چه حدی کاهش پیدا می کنه؟ و مهمتر از همه با این کار حق عضویت هم می گیرن ، قبل این قضیه سایت هایی بودن که ماهی هفت هشت تومن حق عضویت می گرفتن. اگر این کار بشه وسرورها همگی خارجی بشن  با هزینه ها و دردسرهایی که سایت ها سر این قضیه خواهند کشید به نظرتون حق عضویت تا چه حدی امکان افزایش داره؟

بله مهندس، زیاد فرق نداره اما رو سرور ایران باشه ارتباط استیبل تری داری و همچنین ضریب نمیخوره و حجم کمتری ازت کم میشه رو سرور ایران

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

بله مهندس، زیاد فرق نداره اما رو سرور ایران باشه ارتباط استیبل تری داری و همچنین ضریب نمیخوره و حجم کمتری ازت کم میشه رو سرور ایران

من از دانلودها بازی زیاد دانلود می کنم. اما تو ضریب کمتر برام محاسبه نمی شه. اگر سرور داخلی باشه که باید کمتر حساب کنن.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

من از دانلودها بازی زیاد دانلود می کنم. اما تو ضریب کمتر برام محاسبه نمی شه. اگر سرور داخلی باشه که باید کمتر حساب کنن.

,والا من برای هم که از http://trainbit.com دانلود میکنم داخلی حساب نمیشه . یک گیگ دانلود یک گیگ از حسابم کم میکنه.

در صورتی که http://trainbit.com توی تمام سایتها اسمش به عنوان ترافیک داخلی هست.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

با دیده بان حساب نکردم ولی با مبین نت هم دی ال فاکس و دانلودها نیم بها حساب شد

لینک به دیدگاه

فازشون چیه؟؟؟ اینا کلی درامد از حجم مصرفی دانلود فیلم داشتن! چند میلیون نفر پول حجم و اینترنت میدن که فیلم ببینن و دانلود کنن ، همش هم بره تو جیب اینا اونوقت...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

Capture.JPG.a7f310aa0a36ee8d5aba04d9312b563f.JPG

یکی نیس بگه تو که همیشه میگی دست من نیس من هیچکارم چرا استعفا نمیدی دیگه؟؟

ناموسا کسی میدونه وظیفه این مفت خور چیه؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

یکی نیس بگه تو که همیشه میگی دست من نیس من هیچکارم چرا استعفا نمیدی دیگه؟؟

ناموسا کسی میدونه وظیفه این مفت خور چیه؟؟

مفت خوری

لینک به دیدگاه

دوستان یک احتمال بسیار قوی دیگه ای هم هستش این که  قرار اتفاقی بی افته یا داخلی شایدم خارجی

به احتمال زیاد قرار گرونی صورت بگیره یا افزایش قیمت شدیدی داشته باشیم.  یا بنزین سهمیه بندی بشه .یا خدا می دونه چه خبری هستش

این بستن سایت های دانلود فیلم  انداختن جلو که مردم سرگرم کنند که خودشون دست به گند کاری و کثافت کاری بزنن، دودش تو چشم مردم بره.

قطعا همینه تمامی اینها برای سرگرم کردن مردم هستش که حواسشون به گرونی ها و ... نباشه.

چون موج جدید گرونی ها داره میاد.  بعد از اربعین صبر کنید و ببینید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

چون موج جدید گرونی ها داره میاد.  بعد از اربعین صبر کنید و ببینید.

دلیل و فکتی هم برای این حرفتون دارید؟

فعلا که خبری از جنگ نیست و همه  غلاف کردن 

از نظر داخلی هم که اتفاق جدیدی نیوفتاده

پس رو چه حسابی قراره موج جدید گرونی بیاد؟قیمت ها که یکمم کاهش پیدا کرده

فکر می کنید بنزینم اگه ازاد کنن مگه چقدر میخواد تاثیر بذاره!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

دلیل و فکتی هم برای این حرفتون دارید؟

فعلا که خبری از جنگ نیست و همه  غلاف کردن 

از نظر داخلی هم که اتفاق جدیدی نیوفتاده

پس رو چه حسابی قراره موج جدید گرونی بیاد؟قیمت ها که یکمم کاهش پیدا کرده

فکر می کنید بنزینم اگه ازاد کنن مگه چقدر میخواد تاثیر بذاره!

همینکه شما دارید ماله میکشید و هنوز هیچی نشده به فکر ماست مالی هستید یعنی قطعا میخواد خبری بشه:D.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

حالا جدا از اینکه باز توجه به افزایش قیمت های دو سال اخیر و وضع فعلی بازار اصلا افزایش قیمتی پیش بینی نمیشه که هیچ احتمالا یه مقدار کاهش هم داشته باشیم

تمامی مواردی هم که گفتید اگر به فرض محال اتفاق بیفتن اینقدری بزرگ هست جو خبریش و اینقدر تاثیرش زیاد هست(تقریبا تمام مردم ایران) که بسته شدن سایت های ایرانی ( قشر اندکی که در مقابل تمام مردم ایران اصلا دیده نمیشه) اصلا دیده نشه در مقابلش و هیچ تاثیری نتونه روی پخش خبر اون بزاره

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

https://t.me/Mohammadmosaed

یه سر به این کانال تلگرامی بزنید و خبر آخر رو بخونید

نوید واقعه وحشتناکی رو در اینده ای بسیار نزدیک میده

اینجا متنو ننوشتم که یوقت تاپیک بسته نشه

الان تو توئیتر دیدم و رفتم تو کانال خوندم واویلا

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

همینکه شما دارید ماله میکشید و هنوز هیچی نشده به فکر ماست مالی هستید یعنی قطعا میخواد خبری بشه:D.

بابا ماله چیه شمام یه چیزی یاد گرفتید

هنوز متوجه نیستید که اینجور خبرا به نفع دلال جماعته و اینطوری زمینه رو اماده میکنن برا گرونی بیشتر؟ندیدید وقتی گرونی میشه این بازاریا چطور کبکشون خروس میخونه و با هر کدوم حرف میزنی میگن به زودی خیلی گرون ترم میشه؟

درسته وضعیت بده ولی قرار نیست هر کس هر حرفی زد سریع قبول کنیم و پول بیشتری بریزیم تو جیب دلال ها!طرف اومده بدون هیچ دلیل و مدرکی میگه به زودی شاهد موج جدید گرونی ها باشید!!!خب این جز اینکه دل دلال های پست فطرتو شاد کنه چه نتیجه دیگه ای داره

خوبه همه دیدن جو روانی تو یکی دو سال اخیر چقدر تاثیر داشته تو بالا و پایین شدن قیمتا

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

حاجی گرونی تموم شد تازه الان قیمتا نسبت به دلار بالا هم هست

دوستمونم راست میگه چون تو سیاست خارجی اینا دهن عربستان و امریکارو صاف کردن و این یعنی عمرا جنگ بشه

اتفاقا مطمئن باش هرکی خودش دلاله و یا سودی میبره اینجور مواقع جو میده تا ملت بترسن و قیمتا الکی باز بره بالا

ملتم زودباور و ساده و همیشه باعث میشن این قشر به اهداف خودشون برسن

نباید به اینجور افراد اجازه بدیم بیشتر از این جو رو متشنج کنن

حالا من نمیگم اونی که گفت به زودی گرون میشه خودشم دلاله ولی مطمئنن این حرفارو دلالا پخش میکنن و تو دهن مردم عادی هم میندازن

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

حاجی گرونی تموم شد تازه الان قیمتا نسبت به دلار بالا هم هست

دوستمونم راست میگه چون تو سیاست خارجی اینا دهن عربستان و امریکارو صاف کردن و این یعنی عمرا جنگ بشه

اتفاقا مطمئن باش هرکی خودش دلاله و یا سودی میبره اینجور مواقع جو میده تا ملت بترسن و قیمتا الکی باز بره بالا

ملتم زودباور و ساده و همیشه باعث میشن این قشر به اهداف خودشون برسن

نباید به اینجور افراد اجازه بدیم بیشتر از این جو رو متشنج کنن

حالا من نمیگم اونی که گفت به زودی گرون میشه خودشم دلاله ولی مطمئنن این حرفارو دلالا پخش میکنن و تو دهن مردم ادی هم میندازن

چی میگی حاجی خودت میفهمی اصلا ؟

گرونی تموم شد.

قیمتها بالاس.

ج.ا دهن امریکا و عربستان صاف کرده

هرکی بگه گرونیه دلاله

ملت زود باور  و سادن

این آخری رو راست گفتی اگه ساده نبودیم امثال شما سوار مردم نبودید.

قبل از اینکه رم 8 گیگ ddr4 از 350 هزار تومان بشه 1 میلیون و دویست امثال تو با ای دی های شبیه خودت میگفتن قیمت دلار حبابه دلار همون 4 تومانه . وقتی قیمتها سخت افزار رفت بالا کلا غیب شدن.

تو هم روش...

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

این آخری رو راست گفتی اگه ساده نبودیم امثال شما سوار مردم نبودید.

حاجی این چه مدل حرف زدنه

من یادم نمیاد تا حالا ازینا دفاع کرده باشم

ولی نمیدونم چرا شماها یه مطلب ساده رو متوجه نمیشید

مشکلات اقتصادی یه طرف وضعیت صنعت و تولید یه طرف تحریما یه طرف

اینا همه تاثیر داره

ولی میدونی من چی میگم؟اینکه شما اگه میخوای اخطاری بدی با دلیل و مدرک باشه

وقتی همه چی بهم ریختس چهارتا دلالم میان اینجا هی جو الکی میدن و مثلا اگه قراره یه چیزی قیمتش 2 برابر بشه سر همین چیزا 3 برابر میشه!

خب مگه ندیدی وقتی دلار رسید به 18 این دلالای عوضی گفتن صبر کن 50 تومنم میشه؟الان چند ماه گذشته؟پس چی شد؟دوره فلانی که وقتی دلار از هزار رفت رو چهار هزار باز این دلالای عوضی مگه نگفتن صبر کن تا یه ماه دیگه 10 هزار تومنم میشه؟پس چی شد

بابا من مگه خوشم میاد ازینا؟ولی میگم جو ندید الکی که وضعیت از اینی که هستم بدتر بشه!ماشاالله ایرانی .... هم بکنن که از جاش تکون نمیخوره پس لااقل با این حرفا زمینه رو برا سود بیشتر دلالا اماده نکنید

خدایی ندیدی دلار وقتی هر روز میرفت بالا این دلالا تو ...شون عروسی بود؟!

در مورد سیاست خارجی هم نمیشه اینجا زیاد حرف زد چون حیفه تاپیک بسته بشه ولی میبینی که ترامپ سر اینکه بازم انتخاب بشه کاری به اینا نداره و واقعا بعیده بخواد فعلا جنگی بشه!دهن عربستان صاف شد ولی جرات نداره حرف بزنه!غیر اینه؟؟؟ و داخل هم اتفاقه جدیدی نیوفتاده!مگه افتاده؟پس طرف بیاد بگه چرا بعد اربعین قرار موج گرونی بیاد

خدا وکیلی خودتون دارید برا خودتون میزنید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ahmad35 گفته است :

خدا وکیلی خودتون دارید برا خودتون میزنید

بی خیال شید اینجا هرکی غر الکی نزنه و بگه فکت بیارید بهش میگن ماله کش

دوستان بیاید دوباره تو بحث لینک دادن واسه دانلود تا تایپیکو نبستن😁

لینک به دیدگاه

داشتم Seinfeld رو دانلود میکردم ... 

به این کار میگن Ter.ro--ri.sm

لینک به دیدگاه

واقعا الان استارتر بیاد اینا رو ببینه با خودش چی میگه

این بحث ها هزاربار تکرار شده همه جا یعنی تاپیکی نبوده که توش اینارو نگفته باشید، دقت هم کنید همیشه یه تعداد کاربر انگشت شمار که به این مسائل علاقه دارند شروع به صحبت و ادامه بحث میکنند اقا خب نکن دیگه :|

باور کنید اینجا یه تاپیک کوچیک تو یه فروم کوچیک بیش نیست و با گفتن این صحبت ها کسی  اگاه نمیشه کاربر های اینجا هم این حرف ها رو بسیار شنیدند و نیازی به بیان دوباره نیست

مردم هم هرطوری هستند بیشتر از 99% حتی نمیدونند فروم یعنی چی و اصلا تا حالا تو هیچ فرومی فعالیت نداشتند پس شما اگه خیلی دنبال آگاه سازی هستی برو دنبال اون 99% باش.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

واقعا الان استارتر بیاد اینا رو ببینه با خودش چی میگه

این بحث ها هزاربار تکرار شده همه جا یعنی تاپیکی نبوده که توش اینارو نگفته باشید، دقت هم کنید همیشه یه تعداد کاربر انگشت شمار که به این مسائل علاقه دارند شروع به صحبت و ادامه بحث میکنند اقا خب نکن دیگه :|

باور کنید اینجا یه تاپیک کوچیک تو یه فروم کوچیک بیش نیست و با گفتن این صحبت ها کسی  اگاه نمیشه کاربر های اینجا هم این حرف ها رو بسیار شنیدند و نیازی به بیان دوباره نیست

مردم هم هرطوری هستند بیشتر از 99% حتی نمیدونند فروم یعنی چی و اصلا تا حالا تو هیچ فرومی فعالیت نداشتند پس شما اگه خیلی دنبال آگاه سازی هستی برو دنبال اون 99% باش.

لینک بدید کش ندید😁

بلاخره یه نفر درست و حسابی توضیح نداد این تورنت و اینا چیه و چطور باید دانلود کنیم

شما هم یه لینکی دادی من دیدم یه سری فیلم هست برا دانلود ولی پیدا نکردم قسمت جستجو نداره؟چطوریاس؟

جستجو داره ها ولی هرچی میزنم جواب نمیده!یا مشکل از نت منه؟

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...