رفتن به مطلب

تمام شدن سریع اینترنت بدون مصرف :|

ParsaEs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینترنت شاتل دارم 3 گیگ حجم خریدم تو کمتر 3 ساعت تموم شد با اینکه کلا 200-300 مگ بیشتر استفاده نکردم

با پشتیبانی حرف زدم میگه شبکه شخصی انتقال داده میزنی حجم بیشتر میسوزونه همینه که هست :|

یکبار دیگه هم با پشتیبانی صحبت میکنم اگه جواب سر راست بدن اسکرین میگیرم و پرونده ای علیه اینا درست میکنم.

شما هم تجربه این موضوع رو داشتین؟

لینک به دیدگاه

عجیبه این مشکلاتی که میگید دارید خودم به شخصه مخابرات نداشتم ولی سایر isp هایی که داشتم هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم البته همیشه مصرف دقیق  تمام دیوایس ها رو چک میکردم و همچنین تنظیمات مودم رو طوری تنظیم میکردم که قطعا از هک نشدنش اطمینان داشته باشم.

یک بار من 3 گیگ از ایرانسل خریدم و با اون 3 گیگ، 7 گیگ دانلود کردم و همچنان 500 مگ باقی مونده بود😂 البته این اتفاق همون یک بار افتاد.

شما هم چک کنید مصرف دقیق سیستمتون چه قدره و ضمن اینکه گاها بعضی دیوایس ها که از چشمتون دور هستن مصرف بسیار زیادی دارن که مثلا یکیش میتونه تلویزیون هوشمند باشه یا آپدیت ویندوز

در هر صورت توصیه میکنم یک بار تمام دیوایس هارو از مودم قطع کنید و فقط سیستمتون رو وصل کنید بعد مصرف دقیق اینترنت رو مانیتور کنید و تست بگیرید ببینیم نتیجه چی میشه

لینک به دیدگاه

حالا بخاطر 3 گیگ نمی خواد داستان راه بندازی چک کن ببین وای فای چیزی دانلود نکرده آپدیتی چیزی،شاتل من چندین سال داشتم در هر موردی افتضاح بود حجم دزدی نمیکرد اون معمولا کار مخابراته

لینک به دیدگاه

در در 13 مهر 1398 در 21:10، Coffee Addicted گفته است :

حالا بخاطر 3 گیگ نمی خواد داستان راه بندازی چک کن ببین وای فای چیزی دانلود نکرده آپدیتی چیزی،شاتل من چندین سال داشتم در هر موردی افتضاح بود حجم دزدی نمیکرد اون معمولا کار مخابراته

ایم کوچیک ترین مثال بود

یه بار بیست گیگم تو 12 ساعت تموم شد

درصورتی سرعت من جوریه که هرکاری بکنی تو 12 ساعت 20 گیگ دانلود نمیشه

لینک به دیدگاه

درود.

بنده هم شاتل همچین مشکلی داشتم بنده 200 گیگ حجم گرفته بودم یک ساله طبق همیشه که این حجم در طی 3 ماه به پایان رسید!! بعدش بنده پنجا گیگ خریدم اون 15 روزه بعد با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن دانلود میکنید! و همچین جوابایی دفعه بعد نرم افزار du meter ریختم و 500 مگ مصرف کردم حجم 10 گیگم تموم شد! 

خواستم تخلیه کنم گفتن شما داخل جشنواره خریدید تا 400 هزاتومن واریز نکنید تخلیه نمیکنیم!!!
اخرش یه یه میلیونی ازمون بالاکشیدن اومدم داتک . پینگش مناسبه پشتیبانی خوبی داره قعطیم نداره یه کیلوبایتم حجمو اینور اونور نمیکنه طوری که هربار کلی حجم اضافه میارم.

مخابرات هم که قبلش داشتم 100 تومن ازم دزدید پارس انلاینم که پینگش فوق بالا بود هرکیم زنگ میزد اینترنت قطع میشد همیشه هم میگفتن مشکل خودتونید!

پیشنهادم اینهست در اولین فرصت شاتلو تخلیه کنید .

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

ایم کوچیک ترین مثال بود

در 15 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود.

بنده هم شاتل همچین مشکلی داشتم بنده 200 گیگ حجم گرفته بودم یک ساله طبق همیشه که این حجم در طی 3 ماه به پایان رسید!! بعدش بنده پنجا گیگ خریدم اون 15 روزه بعد با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن دانلود میکنید! و همچین جوابایی دفعه بعد نرم افزار du meter ریختم و 500 مگ مصرف کردم حجم 10 گیگم تموم شد! 

خواستم تخلیه کنم گفتن شما داخل جشنواره خریدید تا 400 هزاتومن واریز نکنید تخلیه نمیکنیم!!!
اخرش یه یه میلیونی ازمون بالاکشیدن اومدم داتک . پینگش مناسبه پشتیبانی خوبی داره قعطیم نداره یه کیلوبایتم حجمو اینور اونور نمیکنه طوری که هربار کلی حجم اضافه میارم.

مخابرات هم که قبلش داشتم 100 تومن ازم دزدید پارس انلاینم که پینگش فوق بالا بود هرکیم زنگ میزد اینترنت قطع میشد همیشه هم میگفتن مشکل خودتونید!

حالا نمیگم مشکل شما اینی هست که میگم و شاید هم واقعا حجم دزدی میکنه شاتل

ولی من چند ساله که شاتل دارم  و همه چیز اوکی بود

اما دو سال پیش به چنین مشکلی برخوردم و دیدم به شکل وحشتناکی حجم کم میشه

خلاصه مصرف سیستم رو بطور دقیق چک کردم و بررسی کردم که کسی از نتم استفاده نمیکنه تو در و همسایه😄

به هیچ نتیجه ای نرسیدم تا اینکه فهمیدم یکی از تلویزیون های ما که به نت وصله حتی در حالت خاموش بودن(فقط به برق وصله)هم به شکل وحشتناکی ترافیک میخوره😨

مجبور شدم دسترسیشو قطع کنم و همه چیز درست شد

منظور اینکه بطور دقیق تمام وسایلی که به شبکه  وصل هستن رو بررسی کنید و همچنیم مطمئن بشید کسی پسوردتون رو بدست نیاورده باشه تا بدون اطلاع شما حجمتون رو مصرف کن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، (Naughty boy) گفته است :

درود عزیز.

والا بنده تلویزیون هوشمند ندارم و دستگاه های متصل هم داخل ESET قابل مشاهده هستند بنده چندین بار این موضوع رو چک کردم حتی رمز رو 50 رقمی گذاشتم😅 چون تنها استفاده کننده همین کامپیوتر هست و داخل نرم افزار های متعدد هم چک کردم هیچ دستگاهی متصل نباشه درضمن اگر اینطور که شما میگید بود الان حجم بنده با داتک هم چند بار تا الان باید تموم میشد ولی بنده 300 گیگ یک ساله داتک گرفتم 170 گیگش تازه حروم شد!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در 13 مهر 1398 در 18:43، ParsaEs گفته است :

اینترنت شاتل دارم 3 گیگ حجم خریدم تو کمتر 3 ساعت تموم شد با اینکه کلا 200-300 مگ بیشتر استفاده نکردم

با پشتیبانی حرف زدم میگه شبکه شخصی انتقال داده میزنی حجم بیشتر میسوزونه همینه که هست :|

یکبار دیگه هم با پشتیبانی صحبت میکنم اگه جواب سر راست بدن اسکرین میگیرم و پرونده ای علیه اینا درست میکنم.

شاتل که یکم دزدی میکنه.

یارو هم چه خری بوده گفته "شبکه شخصی انتقال داده میزنی حجم بیشتر میسوزونه"، بهش باید جایزه احمقانه ترین حرف سال رو داد.

لینک به دیدگاه

من این مشکلو با اپراتور ایرانسل داشتم که دیگه نت هامو از شرکت همراه اول میگیرم.
بسته ایرانسل 4 گیگ 1 ماهه میزدم 15 روزه تموم میشد در حالی که 4 گیگ رو نت همراه اول گرفتنی 1 گیگ هم اضافه میاد برام ، البته دوستان هم ناراضی هستن از مصرف نت ایرانسل ، فک کنم سوبله حساب میکنه.

ویرایش شده توسط XPS
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

ایم کوچیک ترین مثال بود

سلام 

دوست عزیز شاتل بخاطر یکم حجم دزدی نمیکنه که اگر یه نفر شکایت کنه مشکل براش پیش بیاد ! 

همیشه یه چیزی توی شبکه شما هست که اینترنت مصرف کنه و شما وظیفتونه که این مورد رو پیدا کنید ! من خودم یه مدت برای شرکت نخل کرمان کار کردم و تمامی کسانی رو که همچین حرفی زدن رو بهشون ثابت کردم که خودتون مصرف کردید ! 

البته ناگفته نماند که این قضیه مصرف داخلی و خارجی هم داستانی و بعضی اوقات خراب کاری میشه و بین الملل حساب میکنه .... 

ولی تا به حال من مورد دزدی هیچ وقت توی هیچ ISP اینترنتی که کارکردم (همراه اول - ایرانسل - شاتل - نخل یا همون شرکت داتک تهران - اسیاتک - مخابرات - های وب ) دزدی حجمی ندیدم

لینک به دیدگاه

,

شاید برنامه ای اینو مصرف کرده باشه.networx یا چیز های دیگه نصب کن و مطمئن شو.اسیاتک دارم میخوام تغییر سرویس بدم.شاتل سرعتش چطوره؟تعرفه هاش کم حجم ان.چطور باهاش سر میکنین؟دنبال isp خوب میگردم.بین یه چند تایی گیر  گیر کردم.های وب رو دیدم خیلی به صرفه بود.منتها سرعتشون رو نمیدونم چطوریه.کسی های وب داره؟

الان سرویس دو مگ 80 گیگ در ماه خریدم سرعتش از سایتهایی که سروراش اسیاتک باشه تا 1200 کیلوبایت میره عادیش هم بین 500 تا 700 هست.الان سرعت 4 مگ های وب بخرم 500 میده بهم چطوریه؟یا پهنای باند ازاده؟ممنون میشم دوستان کمک کنن

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

شما لنگ 3 گیگ هستین
من چی بگم
image.thumb.png.a4e0d6037ec617c02c3ccc4deb187d46.png

20 گیگ دانلود میکنی جای 4 برابر 10 برابر حساب میشه
image.thumb.png.7dabfb257fe4fbc6a6f3b1d733c13288.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منم با آسیاتک همین مشکل رو داشتم. 1 گیگ اینترنت در عرض یک ربع وب گردی تموم میشد!

جالبتر وقتی نت هم قطع بود حجم دائما کمتر و منفی تر میشد! یعنی منفی 200 مگ صبح تو یکی دو ساعت میشدمنفی 400 مگ! در صورتی که اصلا نت قطع بود و معلوم شد این حجم رو بابت باز کردن پنل خودشون با تعرفه بین الملل کم می کنن!!!

دقت کنید داشبورد آسیاتک رایگان که نبود هیچ نیم بها یا اینترانت با ضریب یک هم نبود و بصورت دوبل کم میشد! فکر کنید باقی سایت ها چه اتفاقی میافتاد؟!

مستندات ارائه دادم به 195 معلوم شد که همه چیز رو چندبرابر ترافیک بین الملل کم میکردن و اصلا سایت های داخلی  رایگان، نیم بها، داخلی ضریب 1 (اینترنت ملی) که معرفی شدن برای ISP ها رو برای کاربرا اعمال نکردن. همینطور پس از اتمام حجم ارتباط رو هم از اینترنت قطع می کردن که اینم تخلف بود.

کلا بعد از یک هفته کشمکش گفتن درصورتی که سرویس جدید بگیرید 100 گیگ هم ما بهتون اضافه میدیم برای جبران که نهایتا تصمیم گرفتم کوچ کنم به پارس آنلاین . خداروشکر اینجا فعلا مشکلی نیست از این بابت و حجم زیاد هم میارم!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام 

دوست عزیز شاتل بخاطر یکم حجم دزدی نمیکنه که اگر یه نفر شکایت کنه مشکل براش پیش بیاد ! 

همیشه یه چیزی توی شبکه شما هست که اینترنت مصرف کنه و شما وظیفتونه که این مورد رو پیدا کنید ! من خودم یه مدت برای شرکت نخل کرمان کار کردم و تمامی کسانی رو که همچین حرفی زدن رو بهشون ثابت کردم که خودتون مصرف کردید ! 

البته ناگفته نماند که این قضیه مصرف داخلی و خارجی هم داستانی و بعضی اوقات خراب کاری میشه و بین الملل حساب میکنه .... 

ولی تا به حال من مورد دزدی هیچ وقت توی هیچ ISP اینترنتی که کارکردم (همراه اول - ایرانسل - شاتل - نخل یا همون شرکت داتک تهران - اسیاتک - مخابرات - های وب ) دزدی حجمی ندیدم

شما ندیدی ولی من 90 هزارتومن خسارت گرفتم عزیز!

دوبار 45 هزار تومنی شارژ منو همراه اول خورد، از گوشیم فقط لپتاپ من استفاده میکرد که اونم لینوکس بود و تا اشاره نمیکردم یک کیلوبایت هم رد نمیشد و اینکه با باز کردن 3 تا پیج 80 درصد 16 گیگ یعنی حدود 13 گیگ مصرف بشه خیلی مسخرست وقتی زنگ زدم وپشتیبانی گفت گوشیت مصرف کرده شما متوجه نشدی منم گوشیم بلکبری کیلوبایت رد کنه لاگ میکنه با مدارک مستند اینو خسارت گرفتم. مورد بعدی هم بسته رو خریدم بعد حدود 5-10 دقیقه بعد پیامک اومد که بسته ندارید و مصرف آزاد حساب میشه زنگ زدم پشتیبانی اول گفت مصرف کردی بهش گفتم عزیز من همش 10 دقیقس که بسته خریدم مگه نت همراه اول 5G تشریف داره که ظرف 10 دقیقه 16 گیگ مصرف بشه؟(سرعت نت من با توجه به میزان انتن دهی بد منطقه مون بین 5 تا 7 مگابایت بر ثانیه است یعنی در بد ترین حالت اگر دانلود هم داشتم طی 10 دقیقه بین 3 تا 5 گیگ مصرف میشد نه 16 گیگ که اینم خسارت گرفتم)

البته خوشبختانه از اون تاریخ به بعد مشکل اینچنینی نداشتم لازم به ذکره تو اون دوره هر 2-3 روز یکبار سیستمشون قاطی پاتی میکرد میگفت مشترک گرامی شما بسته اینترنتی ندارید و مصرف شما تعرفه ازاد حساب میشه منم :63_astonished:

لینک به دیدگاه

تو هماراسیستم هم هرزگاهی دزدی حجم انجام میشه اصلا یه دفه ای حجمتو کات میکنن...داداش اینا همشون دزد بی ناموسن

چون مال من مودم mac آدرس هست حک نمیشه دیگه مصرف هم ندارم

ویرایش شده توسط solimany922
لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم قبلا همین مشکلو با شاتل داشتم واقعا مصرف بیخود بود -البته اونا میگفتن مشکل از سمت منه اما موضوع اینجا بود من رو دوتا خط تلفن اینترنت داشتم

هم شاتل هم اسیاتک اما اسیاتک اصلا مصرف نمیشد وقتی ازش استفاده میکردم

هرچند الان اسیاتک هم مزخرف شده اینترنت 160 گیگ 4 مگ گرفتم  استفاده زیادی نداشتم بیشترین استفادم یوتیوب فیلم دیدن بود دانلود باهاش نمیکردم

تا قبل اینکه اسیاتک گرون کنه قیمتهارو هر ماه سرویس 160 گیگ میگرفتم راحت 30 روز کامل داشتم اما از ماه قبل که گرون کردن اینترنتم  تو 12 روز تموم شد ... ظاهران مصرف هم چند برابر کردن

این ماهم که نمیخواستم بگیرم زنگ زدن مجبورم کردن اینترنت بگیرم گفتن اگه نگیریم اینترنتمو کامل جمع میکنند اما داستان از اینجا شروع میشه که گفتن ما برای تو همون سرویس تمدید کردیم شما فقط پول واریز کن. 

اما بعد واریز متوجه شدم  تعداد روزهای که اینترنت نگرفته بودم از روی اینترنت اصلیم کسر کردن رسما هیچی از اینترنتم نمونده O.o

بلافاصله براشون تماس گرفتم گفتن اشتباه شده برات درست میکنیم روزهایی که کسر شد رو برمیگردونیم - جالب اینجاست که طرف بهم میگه فقط روز برمیگردونیم  کار دیگه نمیخواد اما در عوض سرویسمو کامل جمع کردن

یک هفته تمام اینترنتم قطع بود بعد چندین چندین  بار تماس گرفتن اخر  گفتن ما پولتو برگشت زدیم تو باید دوباره سرویس بگیری 

اما خنده دار اینجاست به خاطر یک گیگ اینترنت مصرفی و کلا یک روز نیم اینترنت داشتن  15 تومن  گفتن باز باید دوباره واریز کنم  رسما به جای 55 هزارتومن پول یه اینترنت 4 مگ 70 هزار تومن پیاده شدم:S

لینک به دیدگاه

یه مورد بسیار عجیب که بیشتر وقت ها رخ میده برام اینه وقتی من سرویس اول ماه میخرم سرعت خوب و حجم دیر میره و تا اینکه ترافیک خریداری شده تموم شد ترافیک اضافه میخرم  تو هوا تموم میشه.بار اول بار دوم بار سوم و ... خیلی زود تموم  میشن.مربوط به یه بار دو بار هم نیست.انگار اومدن کاری کردن که کاربر مجبور بشه دوباره وسط وسط ماه تمدید کنه بره 80 گیگ بخره 40 تومن.

برای بقیه پیش افتاده؟

لینک به دیدگاه

در در 13 مهر 1398 در 18:50، hadi mp گفته است :

تجربه؟! دوست عزیز چندین ساله وضعیت ما با مخابرات اینه؛ هیچکس هم پاسخگو نیست .

در در 13 مهر 1398 در 19:48، testaccount گفته است :

نرم افزار اندازه گیری میزان مصرف اینترنت نصب کنید و مصرف ترافیک سیستم خودتون را اندازه بگیرید.

Glasswire

NetWorx

در در 13 مهر 1398 در 19:53، Alirezatha گفته است :

عجیبه این مشکلاتی که میگید دارید خودم به شخصه مخابرات نداشتم ولی سایر isp هایی که داشتم هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم البته همیشه مصرف دقیق  تمام دیوایس ها رو چک میکردم و همچنین تنظیمات مودم رو طوری تنظیم میکردم که قطعا از هک نشدنش اطمینان داشته باشم.

یک بار من 3 گیگ از ایرانسل خریدم و با اون 3 گیگ، 7 گیگ دانلود کردم و همچنان 500 مگ باقی مونده بود1f602.png البته این اتفاق همون یک بار افتاد.

شما هم چک کنید مصرف دقیق سیستمتون چه قدره و ضمن اینکه گاها بعضی دیوایس ها که از چشمتون دور هستن مصرف بسیار زیادی دارن که مثلا یکیش میتونه تلویزیون هوشمند باشه یا آپدیت ویندوز

در هر صورت توصیه میکنم یک بار تمام دیوایس هارو از مودم قطع کنید و فقط سیستمتون رو وصل کنید بعد مصرف دقیق اینترنت رو مانیتور کنید و تست بگیرید ببینیم نتیجه چی میشه

در در 13 مهر 1398 در 21:10، Coffee Addicted گفته است :

در در 15 مهر 1398 در 17:08، ParsaEs گفته است :

ایم کوچیک ترین مثال بود

در در 15 مهر 1398 در 17:43، GRANDAM گفته است :

درود.

در 23 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

حالا نمیگم مشکل شما اینی هست که میگم و شاید هم واقعا حجم دزدی میکنه شاتل

ولی من چند ساله که شاتل دارم  و همه چیز اوکی بود

اما دو سال پیش به چنین مشکلی برخوردم و دیدم به شکل وحشتناکی حجم کم میشه

خلاصه مصرف سیستم رو بطور دقیق چک کردم و بررسی کردم که کسی از نتم استفاده نمیکنه تو در و همسایه1f604.png

به هیچ نتیجه ای نرسیدم تا اینکه فهمیدم یکی از تلویزیون های ما که به نت وصله حتی در حالت خاموش بودن(فقط به برق وصله)هم به شکل وحشتناکی ترافیک میخوره1f628.png

مجبور شدم دسترسیشو قطع کنم و همه چیز درست شد

منظور اینکه بطور دقیق تمام وسایلی که به شبکه  وصل هستن رو بررسی کنید و همچنیم مطمئن بشید کسی پسوردتون رو بدست نیاورده باشه تا بدون اطلاع شما حجمتون رو مصرف کن

در 23 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود عزیز.

والا بنده تلویزیون هوشمند ندارم و دستگاه های متصل هم داخل ESET قابل مشاهده هستند بنده چندین بار این موضوع رو چک کردم حتی رمز رو 50 رقمی گذاشتم1f605.png چون تنها استفاده کننده همین کامپیوتر هست و داخل نرم افزار های متعدد هم چک کردم هیچ دستگاهی متصل نباشه درضمن اگر اینطور که شما میگید بود الان حجم بنده با داتک هم چند بار تا الان باید تموم میشد ولی بنده 300 گیگ یک ساله داتک گرفتم 170 گیگش تازه حروم شد!

موفق باشید.

در 23 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سامانه 195 شکایت کن

در 23 ساعت قبل، micpet گفته است :

شاتل که یکم دزدی میکنه.

یارو هم چه خری بوده گفته "شبکه شخصی انتقال داده میزنی حجم بیشتر میسوزونه"، بهش باید جایزه احمقانه ترین حرف سال رو داد.

در 22 ساعت قبل، XPS گفته است :

من این مشکلو با اپراتور ایرانسل داشتم که دیگه نت هامو از شرکت همراه اول میگیرم.
بسته ایرانسل 4 گیگ 1 ماهه میزدم 15 روزه تموم میشد در حالی که 4 گیگ رو نت همراه اول گرفتنی 1 گیگ هم اضافه میاد برام ، البته دوستان هم ناراضی هستن از مصرف نت ایرانسل ، فک کنم سوبله حساب میکنه.

در 22 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام 

در 17 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

,

شاید برنامه ای اینو مصرف کرده باشه.networx یا چیز های دیگه نصب کن و مطمئن شو.اسیاتک دارم میخوام تغییر سرویس بدم.شاتل سرعتش چطوره؟تعرفه هاش کم حجم ان.چطور باهاش سر میکنین؟دنبال isp خوب میگردم.بین یه چند تایی گیر  گیر کردم.های وب رو دیدم خیلی به صرفه بود.منتها سرعتشون رو نمیدونم چطوریه.کسی های وب داره؟

الان سرویس دو مگ 80 گیگ در ماه خریدم سرعتش از سایتهایی که سروراش اسیاتک باشه تا 1200 کیلوبایت میره عادیش هم بین 500 تا 700 هست.الان سرعت 4 مگ های وب بخرم 500 میده بهم چطوریه؟یا پهنای باند ازاده؟ممنون میشم دوستان کمک کنن

در 17 ساعت قبل، RoTeL1TY گفته است :

شما لنگ 3 گیگ هستین
من چی بگم
image.thumb.png.a4e0d6037ec617c02c3ccc4deb187d46.png

20 گیگ دانلود میکنی جای 4 برابر 10 برابر حساب میشه
image.thumb.png.7dabfb257fe4fbc6a6f3b1d733c13288.png

در 15 ساعت قبل، MojArch گفته است :

شما ندیدی ولی من 90 هزارتومن خسارت گرفتم عزیز!

دوبار 45 هزار تومنی شارژ منو همراه اول خورد، از گوشیم فقط لپتاپ من استفاده میکرد که اونم لینوکس بود و تا اشاره نمیکردم یک کیلوبایت هم رد نمیشد و اینکه با باز کردن 3 تا پیج 80 درصد 16 گیگ یعنی حدود 13 گیگ مصرف بشه خیلی مسخرست وقتی زنگ زدم وپشتیبانی گفت گوشیت مصرف کرده شما متوجه نشدی منم گوشیم بلکبری کیلوبایت رد کنه لاگ میکنه با مدارک مستند اینو خسارت گرفتم. مورد بعدی هم بسته رو خریدم بعد حدود 5-10 دقیقه بعد پیامک اومد که بسته ندارید و مصرف آزاد حساب میشه زنگ زدم پشتیبانی اول گفت مصرف کردی بهش گفتم عزیز من همش 10 دقیقس که بسته خریدم مگه نت همراه اول 5G تشریف داره که ظرف 10 دقیقه 16 گیگ مصرف بشه؟(سرعت نت من با توجه به میزان انتن دهی بد منطقه مون بین 5 تا 7 مگابایت بر ثانیه است یعنی در بد ترین حالت اگر دانلود هم داشتم طی 10 دقیقه بین 3 تا 5 گیگ مصرف میشد نه 16 گیگ که اینم خسارت گرفتم)

البته خوشبختانه از اون تاریخ به بعد مشکل اینچنینی نداشتم لازم به ذکره تو اون دوره هر 2-3 روز یکبار سیستمشون قاطی پاتی میکرد میگفت مشترک گرامی شما بسته اینترنتی ندارید و مصرف شما تعرفه ازاد حساب میشه منم :63_astonished:

در 16 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

منم با آسیاتک همین مشکل رو داشتم. 1 گیگ اینترنت در عرض یک ربع وب گردی تموم میشد!

جالبتر وقتی نت هم قطع بود حجم دائما کمتر و منفی تر میشد! یعنی منفی 200 مگ صبح تو یکی دو ساعت میشدمنفی 400 مگ! در صورتی که اصلا نت قطع بود و معلوم شد این حجم رو بابت باز کردن پنل خودشون با تعرفه بین الملل کم می کنن!!!

دقت کنید داشبورد آسیاتک رایگان که نبود هیچ نیم بها یا اینترانت با ضریب یک هم نبود و بصورت دوبل کم میشد! فکر کنید باقی سایت ها چه اتفاقی میافتاد؟!

مستندات ارائه دادم به 195 معلوم شد که همه چیز رو چندبرابر ترافیک بین الملل کم میکردن و اصلا سایت های داخلی  رایگان، نیم بها، داخلی ضریب 1 (اینترنت ملی) که معرفی شدن برای ISP ها رو برای کاربرا اعمال نکردن. همینطور پس از اتمام حجم ارتباط رو هم از اینترنت قطع می کردن که اینم تخلف بود.

کلا بعد از یک هفته کشمکش گفتن درصورتی که سرویس جدید بگیرید 100 گیگ هم ما بهتون اضافه میدیم برای جبران که نهایتا تصمیم گرفتم کوچ کنم به پارس آنلاین . خداروشکر اینجا فعلا مشکلی نیست از این بابت و حجم زیاد هم میارم!

در 11 ساعت قبل، solimany922 گفته است :

تو هماراسیستم هم هرزگاهی دزدی حجم انجام میشه اصلا یه دفه ای حجمتو کات میکنن...داداش اینا همشون دزد بی ناموسن

چون مال من مودم mac آدرس هست حک نمیشه دیگه مصرف هم ندارم

در 10 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوست عزیز منم قبلا همین مشکلو با شاتل داشتم واقعا مصرف بیخود بود -البته اونا میگفتن مشکل از سمت منه اما موضوع اینجا بود من رو دوتا خط تلفن اینترنت داشتم

هم شاتل هم اسیاتک اما اسیاتک اصلا مصرف نمیشد وقتی ازش استفاده میکردم

هرچند الان اسیاتک هم مزخرف شده اینترنت 160 گیگ 4 مگ گرفتم  استفاده زیادی نداشتم بیشترین استفادم یوتیوب فیلم دیدن بود دانلود باهاش نمیکردم

تا قبل اینکه اسیاتک گرون کنه قیمتهارو هر ماه سرویس 160 گیگ میگرفتم راحت 30 روز کامل داشتم اما از ماه قبل که گرون کردن اینترنتم  تو 12 روز تموم شد ... ظاهران مصرف هم چند برابر کردن

این ماهم که نمیخواستم بگیرم زنگ زدن مجبورم کردن اینترنت بگیرم گفتن اگه نگیریم اینترنتمو کامل جمع میکنند اما داستان از اینجا شروع میشه که گفتن ما برای تو همون سرویس تمدید کردیم شما فقط پول واریز کن. 

اما بعد واریز متوجه شدم  تعداد روزهای که اینترنت نگرفته بودم از روی اینترنت اصلیم کسر کردن رسما هیچی از اینترنتم نمونده O.o

بلافاصله براشون تماس گرفتم گفتن اشتباه شده برات درست میکنیم روزهایی که کسر شد رو برمیگردونیم - جالب اینجاست که طرف بهم میگه فقط روز برمیگردونیم  کار دیگه نمیخواد اما در عوض سرویسمو کامل جمع کردن

یک هفته تمام اینترنتم قطع بود بعد چندین چندین  بار تماس گرفتن اخر  گفتن ما پولتو برگشت زدیم تو باید دوباره سرویس بگیری 

اما خنده دار اینجاست به خاطر یک گیگ اینترنت مصرفی و کلا یک روز نیم اینترنت داشتن  15 تومن  گفتن باز باید دوباره واریز کنم  رسما به جای 55 هزارتومن پول یه اینترنت 4 مگ 70 هزار تومن پیاده شدم:S

در 10 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

یه مورد بسیار عجیب که بیشتر وقت ها رخ میده برام اینه وقتی من سرویس اول ماه میخرم سرعت خوب و حجم دیر میره و تا اینکه ترافیک خریداری شده تموم شد ترافیک اضافه میخرم  تو هوا تموم میشه.بار اول بار دوم بار سوم و ... خیلی زود تموم  میشن.مربوط به یه بار دو بار هم نیست.انگار اومدن کاری کردن که کاربر مجبور بشه دوباره وسط وسط ماه تمدید کنه بره 80 گیگ بخره 40 تومن.

برای بقیه پیش افتاده؟

دوستان تک تک نظرات رو خوندم و یکسری پاره توضیحات:

1-دوستانی که میگن مودم هک شده بنده مک ادرس پورت کردم پس همچین مشکلی پیش نمیاد.

2-تلویزیون و هر وسیله دیگه ای رو قطع کردم و بررسی هم کردم مصرفی هم ندارم.

3-والا نمیتونم شاتل رو تخلیه کنم اگه قطع کنم فقط اجازه مخابرات رو میدن که عمرا مخابرات بگیرم.

4-حجم خوری ایرانسل بیشتر نباشه کمتر هم نیست

و در پایان بگم عین دوستمون hassan.sk اگه اشتباه نکنم که یه پرونده کامل و جامع درست کردن علیه گرین و گارانتیش من هم حتما این کارو میکنم

شما هم امیدوارم پیگیر باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

1-تنظیمات مودم رو طوری اعمال کنید که فقط mac -id های مد نظر شما بتونن بهش وصل بشه کاری که خودم کردم - تا کسی نتونه به مودم من وصل بشه. ( MAC-ID های مجاز )

2-اگه ویندوز 10 داشته باشی، حواست به آبدیت هاش باشه.-تو نت سرچ کن داستان دستت میاد.

3-نرم افزارWindows Firewall control رو هم نصب کن تا هر چیزی تو سیستمت خاس از نت استفاده کنه تحت مدیریت خودت باشه - برا برنامه های کرکی هم مناسبه!

4-یه سری نرم افزار نمایش نت مصرفی برا موبایل و pc هستش - رو موبایل/سیستم تک تک اعضای خونواده نصب کن - بعد مشکلی رخ داد - برو چکشون کن ببین هرکی چقدر مصرف کرده - مثلا ننه خودم از اون وقتی که موبایل براش خریدم (  😭 ) 24 یی تو شبکه های اجتماعی و و درحال بازی های آنلاین موبایل هستش؛ کلی هم دانلود میکنه! خودم همینکارو با موبایل ننم، موبایل خودم، و PC خودم!!! اینطوری آمار دسسته که هر سیستم چقدر مصرف کرده.

اینا رو رعایت کنی حل میشه فک کنم - این هم که بگیم شرکت فوق حجم نتمو میخوره و ... بعید میدونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...