رفتن به مطلب

مشاور براي خريد 64 گيگ رم سرعت بالا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

قصد خريد 64 گيگ رم سرعت بالا دارم. در حال حاضر از 32 گيگ رم جي اسکيل ريپ جاور استفاده ميکنم که فرکانسش 3200 هست ولي تا 3400 اورکلاک شده و بيشتر از اون سيستم پايدار نيست. البته 3466 هم جواب ميده ولي برا احتياط روي 3400 گذاشتم.

. ماژول رم 16 خوب ميخوام که هم خوب اورکلاک بشه هم قيمتش مناسب باشه. بودجه محدوده. هر چي ارزونتر بهتر

نظرتون راجع به اين رمها چيست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-memory/ddr4/teamgroup/teamgroup-vulcan-z-gaming-32gb-16gbx2-3200mhz-cl16-ddr4-222324.html

آيا خوب اورکلاک ميشند؟

مادربردم  Asus z370p هست.

ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

يک ايده ديگه هم دارم نميدونم چقدر جواب ميده و ممنون ميشم کمک کنيد و اون استفاده از اس اس دي سرعت بالا به جاي رم هست. يه تست نصفه نيمه انجام دادم ظاهرا جواب ميده.

ویرایش شده توسط MicroSystem
لینک به دیدگاه

یه قیمت رم های team group نگاه نکن شاید خوب باشه ولی تجربه بدی از گارانتیش دارم 

لینک به دیدگاه

بله رم های تیم گروپ رم های خوبی هستن ، ولی پیشنهاد اولم استفاده از رم های Corsair و در وهله دوم هم Geil هست.

در خصوص برند TeamGruop سری Trident Z Exculibur بهترین هستن (طبق تجربه).

قبل از خرید رم دقت زیادی به مشخصات شرکت گارانتی کننده و بازخورد کاربران ، اصلی یا تقلبی بودن تراشه + قابلیت اورکلاکینگ رم داشته باشید.

ویرایش شده توسط airoonia
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...