رفتن به مطلب

noise

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این اولین تاپیک منه پس ببخشید اگه اشتباهی داره.
حدود دوساله سیستم رو بستم و از همون اولش موقع استفاده از میکروفون نویز شدیدی داره طوری که اصلا صدا نمیره فقط نویز داره با میکروفون های مختلف امتحان کردم  و روی دستگاه های دیگه میکروفون ها سالم هستند و هیچ مشکل نرم افزاری یا درایوری نیست تنظیمات همش چک شده تو همه حالات تست کردم.
وقتی دست میزنم به کیس نویز کم میشه وقتی هر دو دستم رو میزنم خیلی کمتر میشه کیس x3+ viper هستش سیم زمین رو هم تست کردم یه سیم افشان رو به کیس و یک سرش رو به چارچوب در پنجره شوفاژ وصل کردم و هیچ تغییری نکرد ولی هنوز وقتی دستم رو میزارم روی کیس نویز کم میشه ممنون میشم راه حلی بدید کیس رو هم جای دیگه روشن کردم پریز رو عوض کردم کابل پاور رو هم برعکس به دوشاخه زدم هیچ فرقی نکرد جاهای پیچ پاور که یکم رنگ کیس رفته بود رو با لاک پوشش دادم رسانا نباشه و بازم تغییری رخ نداد

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

با کارت صدای اکسترنال هم تست کردید؟ قیمت زیادی ندارن یه تست با اون هم بکن.

این مشکل اغلب به خاطر نویز یکی از دستگاه های ایجاد کننده نویز و تاثیر اون روی مدار صدا و نبود پروتکشن کافی روی بخش صوتی مین شماست.

پاور و گرافیک بیشترین نویز رو تولید میکنن و هر دو از عاملین ایجاد نویز روی منبع صوتی هستن.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

بله با کارت صدای usb اکسترنال هم تست کردم مشکل پابرجاست چجوری از از بخش صوتی بیشتر میتونم محافظت کنم? راهی نیست نویز رو کمتر کنم? سقف کیس یک فن 220mm نصب شده که حس میکنم خیلی غیر استاندارده ممکنه نویز زیاد از اون باشه? و در آخر ممکنه عمل نکردن سیم ارت بخاطر افشان بودن سیم باشه?

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، h4x0r گفته است :

بله با کارت صدای usb اکسترنال هم تست کردم مشکل پابرجاست چجوری از از بخش صوتی بیشتر میتونم محافظت کنم? راهی نیست نویز رو کمتر کنم? سقف کیس یک فن 220mm نصب شده که حس میکنم خیلی غیر استاندارده ممکنه نویز زیاد از اون باشه? و در آخر ممکنه عمل نکردن سیم ارت بخاطر افشان بودن سیم باشه?

سیم ارت باید کمترین مقاومت رو داشته باشه و به صفحه مسی توی گودالی مرطوب وصل بشه هرکدوم از این عوامل نباشه میتونه تاثیر گذار باشه.

خیر شما نمیتونید نویز رو کم کنید. ی بار بی گرافیک هم تست کنید با پاور دیگه هم تست کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...