رفتن به مطلب

کمک برای خرید Duplicator

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل

میخواستیم داپلیکیتور بخریم.

گفتم اول از دوستان یه نظری بگیرم ببینم این دستگاهها رو از کجا میشه تهیه کرد.

و آیا میشه مثل قطعات سیستم مادربرد و کنترولر رو جدا خرید؟

در ضمن یه دستگاه CD 1-11 هست.

نمیدونم میشه قطعاتش رو عوض کرد وفقط DVD رایتر خرید؟

اگر بخواهیم جدا تهیه کنیم یا ارتقاع بدیم چه مارک DVD رایتری برای رایت تعداد بالا مناسب هست؟

لینک به دیدگاه

داپلیکیتور رو میتونی از لیون تهیه کنی. فکر میکنم سیستم ها فرقی نداسته باشن . فقط رایترهای روشونه که فرق میکنه . احتمالا روی او داپلیکیتور CD1-11 به جای CD-RW یکیDVD-RW بذاری کارش رو انجام میده . البته مطمئن نیستم و برای اطمینان باید از یکی از دوستانم که داره سوال کنم . بهتره که رایتر هایی که میگیری با کیفیت باشن . چون کار اونها تو داپلیکیتور سنگینه . تعداد رایت بالا باعث میشه تا زودتر مستهلک بشن . رایتری بگیر که دوام بیشتری داشته باشه . به صدا و تکنولوژیهای اضافه توجه نکن . دوست من که داره ، از رایتر های پایونیر استفاده میکنه و راضیه . البته سری قدیمش بهتر بود . سری جدیدش زیاد جالب نیست . رایترهای اون حدودا 1 سال براش کار میکنن . الان از 5 تا رایترش 2 تاش خراب شده و میخواد عوض کنه . من بهش میگم پلکستور بگیر . اما خودش میگه پایونیر میخوام بازم . باید بورد رو هم نگاه کنی که HDE میخوره یا SATA .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ سریعتان

توی سایت رایان صبا دیدم که فقط سونی و سوزوکی رو داشتن.

من تا حالا هرچی دستگاه دیدم بی نام بوده غیر از چند تا دستگاه که ازهمون پایونیر با پنل براق بود.

وقتی پرسیدم گفتن رایتر ها راشون دونه 55 تموم شده وهرچی گشتم گیرم نیومد.

اگر جایی سراغ دارین که از اون دی وی دی رایتر های قدیمی پایونیر رو داره ممنون میشم راهنمایی کنین.

متشکر

لینک به دیدگاه

کنترلرشون سونی یا سوزوکی بوده . میتونید هر رایتری که خواستید روشون بذارید . جایی رو سراغ ندارم که رایترهای قدیمی پایونیر رو داشته باشه . سخت گیر میان . اون رایتر های پنل براق پایونیر از سری FX هستن و الان هم تو بازار هست . ولی گرونترن نسبت به معمولیها .

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...