رفتن به مطلب

هارد دیسک

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز ببخشید یه سوال داشتم کدام یاز هاردیسها ی زیر بهتره منظورم سرعت و کارایی است

western digital 2t blue

western digital 2t balck

segate baracude 2t

لینک به دیدگاه

نسخه بلک از برند وسترن دیجیتال از لحاظ طول عمر و کارایی بهتر از دوتای دیگه هست و معمولا واسه استفاده های حرفه ای تر استفاده میشه.

من تجربه عملی از نسخه بلک ندارم ولی نسخه بلو داشتم که خب معمولی بود و کاراییش خوب بود. ولی بلک رو دوستانم استفاده کردند از کاراییش خیلی راضی بودن (البته نسخه های جدیدتر رو خبر ندارم همون کیفیت قدیم رو دارن یا خیر چون جدیدا استفاده نکردیم)

لینک به دیدگاه

📚 #آموزش

🛠 #ترفند

راهنمای انتخاب رنگ هارد وسترن ( western digital )

■ رنگ سبز : مناسب برای ذخیره اطلاعات به مدت طولانی ( آرشیو فیلم و موزیک و … ) . کم مصرف و ارزون . سرعت 5400 دور.

■ رنگ آبی : مناسب برای استفاده روزمره و کارهای عادی کامپیوتری ( نصب ویندوز ) – رده متوسط – سرعت 5400 تا 7200 دور. قیمت متوسط.

■ رنگ مشکی : عملکرد عالی . مناسب برای گیمر ها و نرم افزارهای محاسباتی – سرعت 7200 دور . قیمت بالا .

■ رنگ قرمز : مناسب برای استفاده در شبکه ( واحد NAS یا واحد حافظه متصل به شبکه ) . رنگ قرمز برای استفاده در کامپیوتر خانگی مناسب نیست .

■ رنگ بنفش : مناسب برای سیستم های حفاظتی مثل دوربین مدار بسته که باید همیشه روشن باشند .

■ رنگ طلایی : مناسب برای دیتا سنتر که باید همیشه روشن باشن و ماندگاری و سرعت بالا داشته باشند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام دوستان عزیز ببخشید یه سوال داشتم کدام یاز هاردیسها ی زیر بهتره منظورم سرعت و کارایی است

western digital 2t blue

western digital 2t balck

segate baracude 2t

درود بر شما

دو تا هارد Segate baracuda 2t  و Western digital Black 2t هر دو عالی هستن ولی خب طبق تجربه دوستان سری Black وسترن دیجیتال بیشتر توصیه میشه ولی خب تا جایی که خبر دارم قیمت بالاتری هم داره؟!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سری سیاه رو بیخیال ... 

اگر کم صدا بودن براتون مهم تره wd blue

ولی اگه سرعت میخواین باراکودای سیگیت

...............

سری باراکودا سیگیت تکنولوژی ساختش بروز تر از wd blue هست، گرون ترم هست خارج از ایران

لینک به دیدگاه

دوست من سری بلک وسترن فوق العادست بنده خودم یدونه سه ترای بلک دارم واقعا سرعت و عملکرد فوق العاده ای داره.البته الان قیمتش خیلی بالارفته متاسفانه.اگرمحدودیت بودجه ندارید فقط بلک .

لینک به دیدگاه

من سیگیت باراکودا دارم.عالیه

لینک به دیدگاه

سری بلک وسترن دیجیتال بی شک بهتره ولی با قیمتش ابدا ارزش خرید نداره

لینک به دیدگاه

این هارد رو بگیر واقعا عالیه ، سرعت رید و رایت حدود 200 مگ بر ثانیه ، کاملا بی صدا 

mhgz_screenshot_2019-10-09-01-10-39.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...