رفتن به مطلب

خرید دستگاه PS4 Slim 500GB or 1TB

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

راجب سرصدا و دما زیاد موافق نیستم

راجب مصرف برق درسته ولی خوب نهایت ۱۰-۱۵ واته دیگه فکر نمیکنم زیاد نیاز باشه با خرید کنسول فت، نگران قبض برقتون باشید 1f610.png1f610.png1f610.png

باشه ممنونم از تمام دوستان منتظر پیشنهادهاتون هستم

لینک به دیدگاه

سلام من یه ps4 دارم اسلیم یک ترا دو دسته اسکین دار با کابل و غیره دارم قیمت ندارم برام پخ کن

ویرایش شده توسط amiralixx96
لینک به دیدگاه

سلام

گفتم یه چندتا نکته رو ذکر کنم فکر کردم به کارتون بیاد

1- اول از همه اینه شما تو شهر خودتون خرید نمیکنید بعد انتظار دارید بتونید راحت انلاین اونم از شهر های دیگه خرید کنید؟ بد برداشت نشه نمیگم خرید اینتر نتی نکنید بلکه شما شهر خودتون امکان دسترسی فیزیکی دارید که خب میتونه خیلی مفید باشه قیمت هم فک نمیکنم خیلی ارزون تر براتون بیفته (هزینه کنسول و ارسال و غیره) + همونطور که شما سخت اعتماد میکنید که مبلغ بپردازید افراد دیگه هم سخت اعتماد میکنند تا کنسول رو بفرستند(منظور شخص خود شما نیست یه حالت کلی میگم باید اعتماد سازی کنید)

2- بین فت و اسلیم از نظر توان پردازشی هیچ تاکید میکنم هیچ تفاوتی نیست. تنها تفاوت اونها فیزیکی یعنی بدنه کنسول هست و البته اینکه دوستان میگن فت زیاد صدا میده که باید بگم اینطور نیست(من فت(پسر خاله) در کنار پرو (خودم)تست کردم و فت صدای عجیب غریب نداشت) هرچند به شخصه طراحی اسلیم رو بیشتر میپسندم(از اون بخش براق فت خوشم نمیاد)

3- دست دوم گرفتید پیشنهاد میشه حتما خاک گیری کنید چون 90 درصد مواقع افراد کنسول رو تو پذیرایی و روی میز تلویزیون با یه فاصله زیر 1 متر از زمین میذارن که احتمال جذب پرز های فرش و غیره زیاده. اونهایی هم که کلا با کنسول بد رفتاری میکنن که جای خود

4- اگه 4K بازی نمیکنی پرو برات خیلی معنی دار نخواهد بود مگر اینکه بازی اول شخص شوتر زیاد بازی کنی که اگه بازی ساپورت کنه فریم ریت بالاتر میگیری(بعضی بازیها فریم بالا تر و یا بعضیا کیفیت بالاتر روی 1080p پیشنهاد میکنن)

خرید خوبی داشته باشی

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

گفتم یه چندتا نکته رو ذکر کنم فکر کردم به کارتون بیاد

1- اول از همه اینه شما تو شهر خودتون خرید نمیکنید بعد انتظار دارید بتونید راحت انلاین اونم از شهر های دیگه خرید کنید؟ بد برداشت نشه نمیگم خرید اینتر نتی نکنید بلکه شما شهر خودتون امکان دسترسی فیزیکی دارید که خب میتونه خیلی مفید باشه قیمت هم فک نمیکنم خیلی ارزون تر براتون بیفته (هزینه کنسول و ارسال و غیره) + همونطور که شما سخت اعتماد میکنید که مبلغ بپردازید افراد دیگه هم سخت اعتماد میکنند تا کنسول رو بفرستند(منظور شخص خود شما نیست یه حالت کلی میگم باید اعتماد سازی کنید)

2- بین فت و اسلیم از نظر توان پردازشی هیچ تاکید میکنم هیچ تفاوتی نیست. تنها تفاوت اونها فیزیکی یعنی بدنه کنسول هست و البته اینکه دوستان میگن فت زیاد صدا میده که باید بگم اینطور نیست(من فت(پسر خاله) در کنار پرو (خودم)تست کردم و فت صدای عجیب غریب نداشت) هرچند به شخصه طراحی اسلیم رو بیشتر میپسندم(از اون بخش براق فت خوشم نمیاد)

3- دست دوم گرفتید پیشنهاد میشه حتما خاک گیری کنید چون 90 درصد مواقع افراد کنسول رو تو پذیرایی و روی میز تلویزیون با یه فاصله زیر 1 متر از زمین میذارن که احتمال جذب پرز های فرش و غیره زیاده. اونهایی هم که کلا با کنسول بد رفتاری میکنن که جای خود

4- اگه 4K بازی نمیکنی پرو برات خیلی معنی دار نخواهد بود مگر اینکه بازی اول شخص شوتر زیاد بازی کنی که اگه بازی ساپورت کنه فریم ریت بالاتر میگیری(بعضی بازیها فریم بالا تر و یا بعضیا کیفیت بالاتر روی 1080p پیشنهاد میکنن)

خرید خوبی داشته باشی

با تشکر از شما 

گردخاک گیری رو خودم میتونم انجام بدم ؟

میشه توضبح بدید 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

با تشکر از شما 

گردخاک گیری رو خودم میتونم انجام بدم ؟

میشه توضبح بدید 

بسته به توان (به قولی) مهندسی شما داره

من از سایت ifixit نگاه کردم چطور کنسولم باز میشه بازش کردم گرد و خاک گیری کردم(یه پیچ گوشتی مخصوص میخواد اون موقع من 8 تومن گرفتمش الان نمیدونم چنده) برای تمیز کردن هم اگر دمنده دارید که هیچ ندارید سشوار (باد سرد مگه گرمم میشه به اینا زد؟:8_laughing:) که بعضا یه سری متمرکز کننده دارن اون خوبه البته دمنده خیلی خیلی بهتره و تایید میشه

فقط طی مراحل باز کردن مراقب باشید به چیزی اسیب وارد نکنید.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

بسته به توان (به قولی) مهندسی شما داره

من از سایت ifixit نگاه کردم چطور کنسولم باز میشه بازش کردم گرد و خاک گیری کردم(یه پیچ گوشتی مخصوص میخواد اون موقع من 8 تومن گرفتمش الان نمیدونم چنده) برای تمیز کردن هم اگر دمنده دارید که هیچ ندارید سشوار (باد سرد مگه گرمم میشه به اینا زد؟:8_laughing:) که بعضا یه سری متمرکز کننده دارن اون خوبه البته دمنده خیلی خیلی بهتره و تایید میشه

فقط طی مراحل باز کردن مراقب باشید به چیزی اسیب وارد نکنید.

من یه ویدیو دیدم با اسپری گردوخاک گیرنده تمیز میکرد از این اسپری ناهید خشک 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Game World گفته است :

اونم میشه من یه راست با دمنده تمیز کردم خودمو راحت کردم

البته وقتی کنسول رو  بازش کنی از شدت دقیق بودن و پک بودنش تعجب میکنی

لینک به دیدگاه

در در 21 مهر 1398 در 14:55، Game World گفته است :

کار سختی نیست اگر پیچ گوشتی و حوصلشو داشته باشی! یسری پیچ های خیلی ریزی اون داخل داره نباید قاطی کنین!

اگر نتونستین منم بلدم میتونم براتون انجام بدم لیبل گارانتیشم خراب نمیشه 😅

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

کار سختی نیست اگر پیچ گوشتی و حوصلشو داشته باشی! یسری پیچ های خیلی ریزی اون داخل داره نباید قاطی کنین!

اگر نتونستین منم بلدم میتونم براتون انجام بدم لیبل گارانتیشم خراب نمیشه 1f605.png

تشکر داداش فعلا دنبال یه PS4 فت هستم به نظرم بهتره نسبت به اسلیم

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Game World گفته است :

تشکر داداش فعلا دنبال یه PS4 فت هستم به نظرم بهتره نسبت به اسلیم

پیچ گوشتیه رو دیروز یه جا دیدم 32 تومن زده بود

فک کنم ایسام بود

لینک به دیدگاه

موجود دارمslim  سلام. داداش  

ps4 slim 1tb +game 2020+ 2 daste 3.000.000 t

ps4 slim 500gb 2daste 2.750.000 t

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم میخوام بدمش بره

فت۵۰۰ گیگ سری ۳، جیلبرک تک دسته

قیمت ۲۶۰۰ هزینه ارسالم با خودم

لینک به دیدگاه

دوستان بیرون از فروم کنسوله خریداری شد ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...