رفتن به مطلب

مشکل تصویر ندادن کارت 5870

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان درود

من یه کارت 5870 دارم که فنش صدا میداد یه فن زالمن براش خریدم تا فن رو عوض کردم و بستم رو مین دیگه تصویر نداد هیچ بوقی هیچ نشونه ای که کارت از کار افتاده باشه رو نشون نمیده دوستان کسی تعمیر کاری کسی که واقعا کاربلد باشه رو سراغ ندارید من بفرستم واسه تعمیر

من شهرستانم دوستان تهرانی جایی سراغ ندارید اگه تهران تعمیرکار نداشته باشه شهرهای دیگه مرخصن

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد درست نبستین و و مدارات و چیپ ها گرم شده و سوخته.

دقیقا بلایی که سر کارت من اومد. 5870 با فن زالمن! یکی از پایه های نگه دارنده جدا شد و گرما باعث سوختن کارت شد.

به چند نفر فرستادم واسه تعمیر ولی درست نشد. حتی تهران!

لینک به دیدگاه

یک بررسی بکن ببین موقع تعویض فن، روی برد قطعی ایجا د نشده و یا قطعه ای کنده نشده. ؟ دلیلش باید یک هم چنین چیزی باشه.

یک مقدار صبر کن پوریا جان به فروم سر بزنند. ایشون احتمالا سراغ دارند.

لینک به دیدگاه

این فن زالمن فن بسیار خوبیه ولی بستن یک دنیا سخت تره از خود فن استاک هستن. فن استاک چون بلور هست اگر پایه سفت هم نباشه بار خنک میکنه ونحوه بستنشم راحته ولی فن زالمن اگر یک پیچشم درست صفت نشه درست روی پ جی پی یو سوار نمیشه و هیت سینک اتصال برقرا نمیکنه !!! باید خیلی دقیق باشید. تعمیر کار برای این مسئله نیست چون فقط نمایندگیهای واقهی امکاناتشو دارن که اونم تو ایران نیست. در کل مکانیزم فن استاک طوری هست که هر کسی راحت میتونه باز کنهو ببنده ولی برای بقیه فنها خیلی باید دقیق باشید !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کمک کنید لطفا پس اینهایی که گارانتی میکنن اگه همچین اتفاقی برای محصولات گارانتی شدشون بیفته چیکار میکنن تعویض که نمیکنن براشون نمی صرفه که

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل از گارنتی کنند ها نیست.. طبق قوانین خود شرکت های خارجی هم نسب کولر مجزا گارنتی رو باطل میکنه. شما بهتره کولر استاک رو بزاری سرجاش و مثل اول ببندیش و بعدش ببری گارنتی بگی یکهو کارت دیگه تصویر نداد. اصلا لازم نیست بگی کولر جدا بستی !! فقط باید دقیق مثل اولش باشه که معلوم نشه چیزی غیر از کولر استاک بستی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سالار عزیز مشکل اینه که گارانتی یونیکام هسست و گذشته از اون تاریخ گارانتی تموم شده من الان فن استوکش روش بستست

لینک به دیدگاه

همه ی هیت سینک های قرمز رنگ رو چسبونده بودین روی مموری ها؟

بعد هر چهار پایه رو چفت بسته بودین؟

کارت همون لحظه اول که روشن کردید تصویر نداد یا مثلا بعد از یک دقیقه؟

لینک به دیدگاه

کدوم شهرستان هستی؟ من میتونم واست یه نگاهی بندازم و اگر قابل درست شدن باشه واست درست میکنم

من انزلی هستم

شماره منم 09111855906

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...