رفتن به مطلب

آیا این کیبورد و ماوس خوبه برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من میخوام کیبورد biostar  gk3  و ماوس  g 403 رو بگیرم .

لطفا نظراتتان رو بگید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mmmk84 گفته است :

g 403

این موس رو تازه خریدم (2 هفته) تا این جا عالی بوده برای گیم

لینک به دیدگاه

اگر با شکل موس مشکلی نداری ، تنها ایراد دیگه ای که میشه بهش گرفت کابل ضخیمشه وگرنه از هر نظر دیگه ای خیلی حرفه ایه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

این موس رو تازه خریدم (2 هفته) تا این جا عالی بوده برای گیم

با اجازه البته، این موسش تو دست راحته ؟ الان g300s دارم و اصلا راحت نیست، بیچاره کرده منو.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، micpet گفته است :

با اجازه البته، این موسش تو دست راحته ؟ الان g300s دارم و اصلا راحت نیست، بیچاره کرده منو.

سلام.

سبک طراحیش نزدیک به deathadder هست بدون اینکه کپی مستقیم باشه و برای سایز دست متوسط و بزرگتر و سبک در دست گرفتن palm یا claw که ماوس رو با پنجه یا دست خوابیده روی ماوس استفاده کنین بسیار راحت و ارگونومیک طراحی شده.درواقع درکنار سنسور بسیار خوبش بزرگترین مزیتش همین ارگونومیک بودنش هست.

لینک به دیدگاه

مقایسه ظاهری g403 در کنار razer mamba  (طراحی بسیار شبیه deathadder) و g903

20170624_121054.jpg

20170624_121233.jpg

20170624_121200.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

سنسورش  عالیه

جنس بدنه عالیه فقط کیلیک غلطک وسط سفته

راحت هم هست تو دست

به طورکلی  من  هر موسی که سمت راستش باله نداشته باشه برای انگشت کوچیک باهاش راحت نیستم ولی به طور کلی از بقیه موس هایی که داشتم تا حالا این راحت تر بوده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

سبک طراحیش نزدیک به deathadder هست بدون اینکه کپی مستقیم باشه و برای سایز دست متوسط و بزرگتر و سبک در دست گرفتن palm یا claw که ماوس رو با پنجه یا دست خوابیده روی ماوس استفاده کنین بسیار راحت و ارگونومیک طراحی شده.درواقع درکنار سنسور بسیار خوبش بزرگترین مزیتش همین ارگونومیک بودنش هست.

نمیدونستم این موارد رو هم سایت ها بهش اشاره میکنن، من واسه ی این g300s همه چیز رو بررسی کردم غیر از palm یا claw، حالت دست من claw هست.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mmmk84 گفته است :

من میخوام کیبورد biostar  gk3  و ماوس  g 403 رو بگیرم .

لطفا نظراتتان رو بگید

درود 
موس 403 فوق العاده هستش کیبورد هم سوییچ های Blue هست و بستگی داره به خود شما چون سوییچ های Blue کمی سفت تر از Red و Brown هستن و  Clicky تر 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

نمیدونستم این موارد رو هم سایت ها بهش اشاره میکنن، من واسه ی این g300s همه چیز رو بررسی کردم غیر از palm یا claw، حالت دست من claw هست.

اگه توجه کنین داخل عکس هایی که گرفتم مشخصه که پشت g403 نسبت به mamba و deathadder که کاملا مختص palm grip طراحی شدن کمی برآمده تر هست و همین باعث میشه با claw grip بیشتر از deathadder سازگار باشه و راحت تر باشه برای claw grip .از روی فرم و سایز ماوس میتونین متوجه بشین برای چه سبک استفاده ای طراحی شده. به عنوان مثال از ماوس کوچکتری مثل g pro میشه بصورت fingertip هم استفاده کرد اما برای g502 که طراحی کشیده ای داره نمیشه. شخصا  بصورت palm grip ماوس رو دستم میگیرم و هم با g403 و هم mamba و deathadder کاملا راحت بودم اما g903 در استفاده ی بلند مدت موجب ناراحتی مچ دستم میشد که به همین خاطر فعلا  ازش استفاده نمیکنم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

اگه توجه کنین داخل عکس هایی که گرفتم مشخصه که پشت g403 نسبت به mamba و deathadder که کاملا مختص palm grip طراحی شدن کمی برآمده تر هست و همین باعث میشه با claw grip بیشتر از deathadder سازگار باشه و راحت تر باشه برای claw grip .از روی فرم و سایز ماوس میتونین متوجه بشین برای چه سبک استفاده ای طراحی شده. به عنوان مثال از ماوس کوچکتری مثل g pro میشه بصورت fingertip هم استفاده کرد اما برای g502 که طراحی کشیده ای داره نمیشه. شخصا  بصورت palm grip ماوس رو دستم میگیرم و هم با g403 و هم mamba و deathadder کاملا راحت بودم اما g903 در استفاده ی بلند مدت موجب ناراحتی مچ دستم میشد که به همین خاطر فعلا  ازش استفاده نمیکنم.

من الان توی تصویر تفاوت ها رو بین fingertip و claw  و palm  متوجه شدم، حالت دست من fingertip  هست :)

الان توی اینترنت سرچ کردم برای موس های مناسب برای fingertip حالا از بین این مدل ها کدوم بهتره ؟

BenQ ZOWIE ZA13 - Logitech G Pro  -  SteelSeries Rival 100

من تاپیک استارتر رو گرفتم شرمنده.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، micpet گفته است :

من الان توی تصویر تفاوت ها رو بین fingertip و claw  و palm  متوجه شدم، حالت دست من fingertip  هست :)

الان توی اینترنت سرچ کردم برای موس های مناسب برای fingertip حالا از بین این مدل ها کدوم بهتره ؟

من تاپیک استارتر رو گرفتم شرمنده.

ریوال 100 قدیمی شده برو سراغ مدل های بالاتر که کلیک هاش بهترم هست

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، koala گفته است :

ریوال 100 قدیمی شده برو سراغ مدل های بالاتر که کلیک هاش بهترم هست

من تو emalls مدل بهتری ندیدم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، micpet گفته است :

من تو emalls مدل بهتری ندیدم

دادش برای همون fingertip  هم سایز دستت   باید معلوم باشه    اگه  دستتون کوچیکه همین   g  403    یا  zowie  fk  یا ss rival 110 یا  ss  Sensei Ten   یا ..

download.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، violent1992 گفته است :

دادش برای همون fingertip  هم سایز دستت   باید معلوم باشه    اگه  دستتون کوچیکه همین   g  403    یا  zowie  fk  یا ss rival 110 یا  ss  Sensei Ten   یا ..

همون سایز توی عکس.

جالبه قیمت maltina کمتر از ایرانه !!! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

g pro با توجه به Low profile بودنش کاملا مناسبه برای fingertip grip (البته توجه داشته باشین ماوس نسبتا کوچکی هست و مناسب دست های بزرگ نیست) اما با توجه به اینکه ظاهرا ماوس قبلیتون موجب ناراحتی دستتون شده و سلامت مچ دست براتون اهمیت داره به شما هم همون g403 رو پیشنهاد میکنم بصورت palm grip  استفاده کنین  که کف دستتون کاملا روی ماوس قرار بگیره و وزن کمتری روش باشه یا حداقل claw و نگران نباشین در مدت نسبتا کوتاهی عادت میکنین.شخصا به هیچ کس finger tip grip رو پیشنهاد نمیدم با وجود اینکه ممکنه تغییر سبک کمی موجب افت کاراییتون بشه بخصوص اوایل، اما خودم به عنوان مثال قبلا که سطح مسابقاتی بازی میکردم  ماوس هایی مثل mx518 رو بصورت claw استفاده میکردم اما چندسالی هست ماوس هایی مثل deathadder رو بصورت palm استفاده میکنم و تفاوت آنچنانی حس نکردم از لحاظ کارایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...