رفتن به مطلب

مزایده سیستم گیمینگ با قیمت عالی AM3+

Recommended Posts

درود

دوستان سیستم جدید گرون و خفنم فردا میرسه و اینو برای فروش میذارم:

سیستم اینه:

مادربرد M5A97 R2

که سرچ کنید بهترین مادربرد های سوکت (ای ام3 پلاس)  میاره براتون

سی پی یو FX-8300

(که 8 هزارتا بنچ مارک داره. اندازه آی7 نسل 4 هستش و قولیه برای خودش و من باهاش سنگین ترین بازی هارو بازی میکردم. (پابجی رینبو فورت نایت...

رم 2تا 4 گیگ 8 گیگ

پاور 530 گرین 

کیس گرین هیوا

وسایل فقط همیناس

کارتن سی پی یو  مادربرد و کیس هم موجوده(باید باز چک کنم)

قیمت شروع مزایده: 2 تومن 

قیمت فروش فوری 2600 

گام 50 تومن

پایان مزایده 4 شنبه شب 12 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

قیمت هارو منصفانه گذاشتم همونطور که میبینید تو سایت پره از قیمت های فضایی کلا بازار خرید و فروش سایتا خراب شده آی5 8400 دست2 رو هم قیمت آک میفروشن. سی پی یو رو گذاشتن 2200-2500!! 2 سال هم کارکرده. سی پی یو  آی7 نسل 4 رو گذاشتن 1500!! 

الان روش گرافیک 1050  تی آی هست که نمیخوام بفروشم و میذارم رو سیستم جدیدم شما یه هارد و گرافیکی نیاز دارید. هارد 500 هست تو سایت 150 تومن و گرافیک هم نسبت به

نیازتون تهیه کنید. البته یه 750 گالاکس هم هست برای دوستمه 700 میفروشه

ارسال هم پسکرایه تیپاکس میکنم

سپاس

Image-892.jpg

Image-3754.jpg

Image-4488.jpg

Image-9457.jpg

ویرایش شده توسط RedDragonA
لینک به دیدگاه

ببینید سی پی یو چه قدرتی داره که پابجی داره اینقد فریم میده. پابجی هم کمترین بویی از بهینه بودن نبرده و شدیدا سی پی یو میخوره

Image-8403[1].jpg

لینک به دیدگاه

جناب سی پی یو ومینبورد معاوضه دارید بقیه رو سر بدم cpu fx6100.   Main msi 970a g46.  

لینک به دیدگاه

فقط فروش هست دوستان

بالا نوشتم من سیستم جدید خریدم

لینک به دیدگاه

درود

نه متاسفانه بعدش کیس و مادربرد رو دستم میمونه

لینک به دیدگاه

50 minutes ago, mmdreza said:

سلام

لطفا قیمت تفکیک شده قطعات رو قرار بدید

درود

قطعات بطور جدا فروخته نمیشه

قطعات جدا رو محاسبه کردم با دقت به اینکه چقد کارکرده هرقطعه و کمترین عدد 2330  درمیاد و حداکثر 2670 درمیاد

باز اگر نیاز بود خصوصی کنید براتون بفرستم

لینک به دیدگاه

.

لینک به دیدگاه

تو پی وی باز یه پیشنهاد 2 تومن اضاف شد
اگر پیشنهاد بیشتری از بالاترین پیشنهاد، داده بشه بعد از 12 ساعت پیشنهاد بهتری نبود تایید میشه

لینک به دیدگاه

2 minutes ago, moid said:

من بودم داخل تلگرام گفتم 2ت...کی میخاد مزایده تموم بشه ؟

درود

گفتم که چندتا پیشنهاد بالاتر هست  تو پرشن تولز

پایان مزایده جمعه شبه یا اینکه پیشنهاد مناسبی بیاد درجا ببندمش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RedDragonA گفته است :

درود

گفتم که چندتا پیشنهاد بالاتر هست  تو پرشن تولز

پایان مزایده جمعه شبه یا اینکه پیشنهاد مناسبی بیاد درجا ببندمش

پیشنهاد بالاتر داری چرا نمیفروشی؟

سیستمت بیشتر از 2ت نمیرزه

لینک به دیدگاه

Just now, moid said:

پیشنهاد بالاتر داری چرا نمیفروشی؟

سیستمت بیشتر از 2ت نمیرزه

باشه

لینک به دیدگاه

دو تومن دارم میدم مشتری دست به نقد

پیشنهاد های 2100 تومنی  گویا چند روز دیگه پول دستشون میاد!!ازین به بعد باید حتما ذکر کنم فقط کسایی پیشنهاد بدن که دست به نقد هستن!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، RedDragonA گفته است :

دو تومن دارم میدم مشتری دست به نقد

پیشنهاد های 2100 تومنی  گویا چند روز دیگه پول دستشون میاد!!ازین به بعد باید حتما ذکر کنم فقط کسایی پیشنهاد بدن که دست به نقد هستن!

درود دوست من

من هم همین مشکل رو پیدا کرده بودم

حتما باید ذکر بشه اولویت با فروش نقدیه

ببخشید بابت اسپم

لینک به دیدگاه

1 hour ago, mortezak87 said:

درود دوست من

من هم همین مشکل رو پیدا کرده بودم

حتما باید ذکر بشه اولویت با فروش نقدیه

ببخشید بابت اسپم

بله متاسفانه کلا اینجور شده 4تا پیشنهاد بالای ۲تومن داشتم هرکدوم به نحوی دارن امروز فردا میکنن!

یه دوستی هستن دست به نقدن گویا هرچند ۲تومن خیلی پایینه ولی به پول نیاز دارم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن

این خرید که از این بنده خدا داشتم گرفته بعضی قطعات برداشته و بعضی به دروغ معرفی کرده لطفا شما قضاوت کنین

بنده سیستم از ایشون خریدم گرفته کولر سیپیو که روی سیستم بوده برداشته...رفتهسرخود فابریک گذاشته و کولر تاپیک دیگ گذاشته واسه فروش...عکس کیس و لینک فروششم گذاشتم

یه چیز جالب تر مینش یه مدل حرفه ای معرفی کرده در حالی که مینش مدل ضعیف شده یعنی M5A97 LE R2 هستش که به جای اینکه 8پین برق برا اورکلاک بخوره یه 4پین میخوره و هیت سینک نداره...که اینم عکس گرفتم گذاشتم

نکته بعدش پاور هستش که با لنت سیمهاش گرفته وصله زده...این مورد اگر پاکر مورد داشت باید داخل تاپیک بیان میشد

با همه این تفاصیر بنده بهش میگم این مشکلات داره یا پول من بده برگشت بزنم یا مابه تفاوت بده...که اصلا نمیفهمه و قبول نمیکنه...بعد بهش میگی کلاه برداری این کار بهش برهم میخوره!!

جهت اطلاع دوستان تا اطلاع ثانوی خرید از این دوستمون نکن چون تا موقع که این داستان حل نشده ایشون کلاهبردارن

عکس ها هم اضافه شد

IMG_20191028_184318_010.thumb.jpg.18081a109b1df538379c99ab066c2c0d.jpgIMG_20191028_184320_383.jpgIMG_20191028_184322_788.jpg

ویرایش شده توسط moid
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، moid گفته است :

با سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن

این خرید که از این بنده خدا داشتم گرفته بعضی قطعات برداشته و بعضی به دروغ معرفی کرده لطفا شما قضاوت کنین

بنده سیستم از ایشون خریدم گرفته کولر سیپیو که روی سیستم بوده برداشته...رفتهسرخود فابریک گذاشته و کولر تاپیک دیگ گذاشته واسه فروش...عکس کیس و لینک فروششم گذاشتم

یه چیز جالب تر مینش یه مدل حرفه ای معرفی کرده در حالی که مینش مدل ضعیف شده یعنی M5A97 LE R2 هستش که به جای اینکه 8پین برق برا اورکلاک بخوره یه 4پین میخوره و هیت سینک نداره...که اینم عکس گرفتم گذاشتم

نکته بعدش پاور هستش که با لنت سیمهاش گرفته وصله زده...این مورد اگر پاکر مورد داشت باید داخل تاپیک بیان میشد

با همه این تفاصیر بنده بهش میگم این مشکلات داره یا پول من بده برگشت بزنم یا مابه تفاوت بده...که اصلا نمیفهمه و قبول نمیکنه...بعد بهش میگی کلاه برداری این کار بهش برهم میخوره!!

جهت اطلاع دوستان تا اطلاع ثانوی خرید از این دوستمون نکن چون تا موقع که این داستان حل نشده ایشون کلاهبردارن

عکس ها هم اضافه شد

IMG_20191028_184318_010.thumb.jpg.18081a109b1df538379c99ab066c2c0d.jpgIMG_20191028_184320_383.jpgIMG_20191028_184322_788.jpg

پناه بر خدا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...