رفتن به مطلب

مزایده سیستم گیمینگ با قیمت عالی AM3+

Recommended Posts

1 hour ago, moid said:

با سلام خدمت دوستان و مدیران انجمن

این خرید که از این بنده خدا داشتم گرفته بعضی قطعات برداشته و بعضی به دروغ معرفی کرده لطفا شما قضاوت کنین

بنده سیستم از ایشون خریدم گرفته کولر سیپیو که روی سیستم بوده برداشته...رفتهسرخود فابریک گذاشته و کولر تاپیک دیگ گذاشته واسه فروش...عکس کیس و لینک فروششم گذاشتم

یه چیز جالب تر مینش یه مدل حرفه ای معرفی کرده در حالی که مینش مدل ضعیف شده یعنی M5A97 LE R2 هستش که به جای اینکه 8پین برق برا اورکلاک بخوره یه 4پین میخوره و هیت سینک نداره...که اینم عکس گرفتم گذاشتم

نکته بعدش پاور هستش که با لنت سیمهاش گرفته وصله زده...این مورد اگر پاکر مورد داشت باید داخل تاپیک بیان میشد

با همه این تفاصیر بنده بهش میگم این مشکلات داره یا پول من بده برگشت بزنم یا مابه تفاوت بده...که اصلا نمیفهمه و قبول نمیکنه...بعد بهش میگی کلاه برداری این کار بهش برهم میخوره!!

جهت اطلاع دوستان تا اطلاع ثانوی خرید از این دوستمون نکن چون تا موقع که این داستان حل نشده ایشون کلاهبردارن

عکس ها هم اضافه شد

IMG_20191028_184318_010.thumb.jpg.18081a109b1df538379c99ab066c2c0d.jpgIMG_20191028_184320_383.jpgIMG_20191028_184322_788.jpg

ایشون سیستم از بنده خریدن که صددرصد مطابقت داره با نوشته هام تاکید میکنم صددرصد . فن سی پی یو نوشتم روش نیست هم تو پرشن تولز و هم اینجا نوشتم فقط همون قطعاته(درواقع ما تو تلگرام معامله کردیم که من آدرس اینجا و پی تی رو دادم که خوب مطالعه کنن).تو تلگرام پیام منو دیدن و من هم آگهی اینجا رو بهشون دادم هم پی تی اینکه کامل نخوندن فکر نمیکنم اشکال از من باشه

1490885352_.thumb.png.ec15c3dc21990656906caaa08e3cfbfd.png

1-  مادربرد هم دقیقا همونی که نوشتم براش ارسال شده همونی که عکس دادم و اسمشو نوشتم .

عکس خود ایشون هم اینو اثبات میکنه

2- سیم پاور هم تو عکسم دقیقا مشخصه

3- فن هم هم اینجا نوشتم فقط همون قطعاته و هم تو پی تی نوشتم روش نیست

ببینید ایشون میخواد مقابله به مثل کنه چون من میخوام ازش شکایت کنم برای فحاشی خودش گفته نمیذاره خرید و فروکنم تو سایتا و گروها

چهارشنبه هم عکس از برگ دادسرا براش میفرستم که بدونه با عربده کشی نمیتونه  پول زور از من بگیره. تیپاکس چند روز تاخیر کرد بجای پیگیری از تیپاکس  شروع به فحاشی به من کرد! که چرا با اتوبوس نفرستادی! من 4 5 ساعت این ترمینال اون ترمینال میرفتم که یه جا برای ایشون ارسال کنه و آخر سر مشخص شد 80 90 تومن میشه هزینه ترمینال که زنگ زدم خود ایشون گفت بده تیپاکس

چون میدونه میخوام براش دردسر درست کنم گفت نمیذارم تو سایتا و گروها معامله کنی! فکر کرده شهر هرته و لیون قانون نداره

فقط همیناس.png

ویرایش شده توسط RedDragonA
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

پناه بر خدا

جالبه طرف اصلا نمیخاد بفهمه و قبول کنه...یه بچه 17 18 ساله که فکر میکنه زرنگه...جواب تلفنم نمیده

لینک به دیدگاه

50 minutes ago, moid said:

جالبه طرف اصلا نمیخاد بفهمه و قبول کنه...یه بچه 17 18 ساله که فکر میکنه زرنگه...جواب تلفنم نمیده

جواب تلفن؟! جطور روت میشه!!!!

کلی به من فحاشی کردی بخاطر تیپاکس بعد الان به تلفنت جواب بدم بهت گفتم من با قانون بهت جواب میدم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RedDragonA گفته است :

ایشون سیستم از بنده خریدن که صددرصد مطابقت داره با نوشته هام تاکید میکنم صددرصد . فن سی پی یو نوشتم روش نیست هم تو پرشن تولز و هم اینجا نوشتم فقط همون قطعاته.تو تلکرام پیام منو دیدن و من هم آگهی اینجا رو بهشون دادم هم اونجا اینکه کامل نخوندن فکر نمیکنم اشکال از من باشه

1490885352_.thumb.png.ec15c3dc21990656906caaa08e3cfbfd.png

مادربرد هم دقیقا همونی که نوشتم براش ارسال شده همونی که عکس دادم و اسمشو نوشتم .

چهارشنبه هم برگ دادسرا براش میفرستم که بدونه با عربده کشی نمیتونه  پول زور از من بگیره. تیپاکس چند روز تاخیر کرد بجای پیگیری از تیپاکس  شروع به فحاشی به من کرد! که چرا با اتوبوس نفرستادی! من 4 5 ساعت این ترمینال اون ترمینال میرفتم که یه جا برای ایشون ارسال کنه و آخر سر مشخص شد 80 90 تومن میشه هزینه ترمینال که زنگ زدم خود ایشون گفت بده تیپاکس

من نوک ناخون کوتاهی ندم

پسرم چجوری 100% مطابقت داره؟؟؟....گجا یا من تو لین اینچیزا صحبت کردی ؟ تو خودت نمیفهمی چیزی که تو تاپیک اعلام کردی یهی چیز دیگس.....بزار خود کاربرا با ادمینا قضاوت میکنن...یا پول بنده میدی ....یا مابه تفاوت

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، RedDragonA گفته است :

جواب تلفن؟! جطور روت میشه!!!!

کلی به من فحاشی کردی بخاطر تیپاکس بعد الان به تلفنت جواب میدم بهت گفتم من با قانون بهت جواب میدم

الان اینارو داری میبافی که چیو اثبات کنی؟ دروغ پروغا پشت هم چیزی اثبات نمیکنه و کسیو از اصل مطلب منحرف نمیکنه

اگرم بخای مقابله بیخودی بکنی کسی ازت ادم کلاه بردار خرید نمیکنه و خودتم محروم میشی

چه تو لیون چه پی تی چه گروه های تلگرام ...ادمیناش همین بچه ها و دوستان پی تی و لیون هستن

ویرایش شده توسط moid
لینک به دیدگاه

48 minutes ago, moid said:

پسرم چجوری 100% مطابقت داره؟؟؟....گجا یا من تو لین اینچیزا صحبت کردی ؟ تو خودت نمیفهمی چیزی که تو تاپیک اعلام کردی یهی چیز دیگس.....بزار خود کاربرا با ادمینا قضاوت میکنن...یا پول بنده میدی ....یا مابه تفاوت

عکس گذاشتم که نوشتم فن سی پی یو روش نیست!

اول تاپیک هم گفتم قطعات کلا ایناست

شما کامل نخوندی مشکل از منه؟!

47 minutes ago, moid said:

الان اینارو داری میبافی که چیو اثبات کنی؟ دروغ پروغا پشت هم چیزی اثبات نمیکنه و کسیو از اصل مطلب منحرف نمیکنه

اگرم بخای مقابله بیخودی بکنی کسی ازت ادم کلاه بردار خرید نمیکنه و خودتم محروم میشی

چه تو لیون چه پی تی چه گروه های تلگرام ...ادمیناش همین بچه ها و دوستان پی تی و لیون هستن

من کوچکترین اشتباهی نکردم چون میخوام ازت شکایت کنم بخاطر فحاشی هات اومدی برام دردسر درست کنی. حرف خودته

اگه راست میگی یه مدیر رو بیار وساطت کنه ببین حق رو به کی میده و طرف مقابل هم بن بشه

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

ببینید دوستان نمیخوام قاضی بشم ولی چند نکته:

1) دوست عزیز وقتی چیزی میخواید بفروشید باید کامل جزئیات رو هم به صورت عکس و متن ارائه بدید!این که پاور چند سیمش چسب شدست رو باید هم مینوشتید و هم عکس دقیق ازش میزاشتید!

2) اگه چیزی توی عکس هست و نمیخواید بفروشید بنویسید قطعات همیناست, اون فن ارسال نمیشه!شما نوشتید که گرافیک ارسال نمیشه,فن رو هم مینوشتید!

3)همیشه وقتی به امید خدا خریدار میخواد پول رو واریز کنه دوباره بگید چی ارسال و چگونه ارسال میشه

امیدوارم مشکلتون حل شه

ویرایش شده توسط _abbas_glv
لینک به دیدگاه

19 minutes ago, _abbas_glv said:

بسم الله الرحمن الرحیم

ببینید دوستان نمیخوام قاضی بشم ولی چند نکته:

1) دوست عزیز وقتی چیزی میخواید بفروشید باید کامل جزئیات رو هم به صورت عکس و متن ارائه بدید!این که پاور چند سیمش چسب شدست رو باید هم مینوشتید و هم عکس دقیق ازش میزاشتید!

2) اگه چیزی توی عکس هست و نمیخواید بفروشید بنویسید قطعات همیناست, اون فن ارسال نمیشه!شما نوشتید که گرافیک ارسال نمیشه,فن رو هم مینوشتید!

3)همیشه وقتی به امید خدا خریدار میخواد پول رو واریز کنه دوباره بگید چی ارسال و چگونه ارسال میشه

امیدوارم مشکلتون حل شه

ممنون ازینکه وقت گذاشتید 

ببینید اصلا قضیه این نیست. ایشون برای تاخیر تیپاکس به من فحاشی کرد من گفتم  ازت شکایت میکنم و گفت نمیذارم خرید و فروش کنی تو سایتا و کروها!! الان اومده داره اینکارو میکنه

فن سی پی یو عکس گذاشتم که نوشته شده رو قطعات نیست و اینجا هم نوشتم قطعات همون چند تیکه ست که ذکر کردم

چسب پاور هم تو عکسا هست 

میبینید مشکل چیز دیگه س

من زودتر به ادمینا پیام میدم که یا من رو بن کنن یا ایشون حق با هرکس که هست

فردا هم برگ دادسرا رو میفرستم برای ایشون که بدونن مردم نوکرش نیستن 

عکس هارو لطفا ببینید

Screenshot_2019-10-28-17-49-58-18.png

Screenshot_2019-10-29-12-01-12-97.png

پ ت.png

فقط همیناس.png

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیز با بررسی هایی که انجام شد ، تصمیم به این شکل گرفته شد :

کاربر moid به دلیل فحاشی و توهین اخطار گرفته و به مدت 2 هفته دسترسی ایشون به فروم بسته میشه .

کاربر RedDragonA به دلیل عدم توضیح درست کالا ، دادن مدل اشتباه بابت مادربورد و عدم توضیح در مورد پاور ، در فروم ممنوع المعامله میشن ، تا موقعی که رضایت کابر moid رو جلب کنن . ایشون گفتن که تو عکسها مشخصه که مدل مادربورد چیه و پاور چطوره که من تو عکسهای اولین پست ایشون چیزی ندیدم که مشخص کننده این موارد باشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...