رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیمکارت

WINDOWS 8.1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده قصد خرید سیمکارت اعتباری همراه اول رو دارم. پس از مراجعه به دفتر پیشخوان دولت همونجا گفتن که میتونم شماره رو انتخاب کنم ، توی سایت همراه اول هم میشه شماره رو  انتخاب کرد وبعد برای تحویل به دفتر پیشخوان مراجعه کرد سوال بنده اینه که فرقشون چیه؟ ایا دفتر پیشخوان سیمکارت هایی با شماره های مشخص رو موجود داره یا اونم از همون سایت همراه اول شماره رو برامون انتخاب میکنه؟ تو سایت همراه اول نوشته با اولین تماس یا پیامک سیمکارت فعال میشه، اگه بنده یه گوشی نو بخرم باتوجه به اینکه سیمکارت هنوز فعال نشده ایا میشه گوشی رو با این شماره ثبت کرد وبعد سیمکارت رو فعال کرد؟

ویرایش شده توسط WINDOWS 8.1
.
لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر 

بله می‌تونید از طریق سایت ثبت‌نام کنید، شماره جدیدتون رو انتخاب و خریداری کنید! 

فقط توجه کنید یه کد فکر کنم 12 رقمی براتون ارسال می‌کنه بعد چند روز که رفتید دفتر پیشخوان باید اون کد رو بدید و سیم‌کارت رو تحویل بگیرید به همین راحتی :)

لینک به دیدگاه

در در 24 مهر 1398 در 15:12، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام بنده قصد خرید سیمکارت اعتباری همراه اول رو دارم. پس از مراجعه به دفتر پیشخوان دولت همونجا گفتن که میتونم شماره رو انتخاب کنم ، توی سایت همراه اول هم میشه شماره رو  انتخاب کرد وبعد برای تحویل به دفتر پیشخوان مراجعه کرد سوال بنده اینه که فرقشون چیه؟ ایا دفتر پیشخوان سیمکارت هایی با شماره های مشخص رو موجود داره یا اونم از همون سایت همراه اول شماره رو برامون انتخاب میکنه؟ تو سایت همراه اول نوشته با اولین تماس یا پیامک سیمکارت فعال میشه، اگه بنده یه گوشی نو بخرم باتوجه به اینکه سیمکارت هنوز فعال نشده ایا میشه گوشی رو با این شماره ثبت کرد وبعد سیمکارت رو فعال کرد؟

من سیمکارت آنلاین گرفتم،مامور پست اومد دم سیم رو تحویل داد گفت کپی کارت ملی رو بده من رفتم سری یه کپی زدم دادم بهش یکی دو روز بعد فعال شد،ایرانسل و رایتل که اینطوری بود

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

وقتی یه گوشی نو میخریم وسیمکارتی که هنوز فعال نشده رو داخلش قرار میدیم میشه اون سیمکارت رو با اون گوشی فعال کرد؟ برای ثبت یه گوشی نو با یه سیمکارت لازمه که سیمکارت داخل اون گوشی باشه؟ برای ثبت گوشی نو با اون سیمکارت میشه کد7777 رو از همون گوشی نو گرفت یا باید با یه گوشی دیگه گرفت؟

لینک به دیدگاه

وقتی یه گوشی نو میخریم وسیمکارتی که هنوز فعال نشده رو داخلش قرار میدیم میشه اون سیمکارت رو با اون گوشی فعال کرد؟ برای ثبت یه گوشی نو با یه سیمکارت لازمه که سیمکارت داخل اون گوشی باشه؟ برای ثبت گوشی نو با اون سیمکارت میشه کد7777 رو از همون گوشی نو گرفت یا باید با یه گوشی دیگه گرفت؟

لینک به دیدگاه

وقتی یه گوشی نو میخریم وسیمکارتی که هنوز فعال نشده رو داخلش قرار میدیم میشه اون سیمکارت رو با اون گوشی فعال کرد؟ برای ثبت یه گوشی نو با یه سیمکارت لازمه که سیمکارت داخل اون گوشی باشه؟ برای ثبت گوشی نو با اون سیمکارت میشه کد7777 رو از همون گوشی نو گرفت یا باید با یه گوشی دیگه گرفت؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...