رفتن به مطلب

تغییر کردنletter درایوها بعد از نصب ویندوز

WINDOWS 8.1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  بنده وقتی قبلا با فلش و rufus ویندوز نصب میکردم بعد از نصب ویندوز letter درایوها تغییر میکرد و راه حلش این بود که بعد از restart اول, فلش رو جدا کنیم .الان خوندم که در ویندوز 10 اینطوری نمیشه وفقط ویندوز 8.1 اینطوریه .دوستانی که با فلش و rufus ویندوز 10 نصب میکنن ایا بعد از نصب ویندوز letter درایوهاتون تغییر میکنه؟ جدا کردن فلش بعد از restart اول مشکلی نداره؟ ممنون

لینک به دیدگاه

سلام. تو ویندوز ده هم همینطوری هست. معمولا درایوی که ویندوز توش هست بعنوان درایو سی شناسایی می شه. بعد از اون فلش رو برای شما به عنوان درایو D می شناسه و بعد بقیه درایوها رو اسم گذاری می کنه. حالا اینکه بعد از ری استارت کردن این مشکل تو ویندوز ده رفع می شه یا نه رو تست نکردم. من همیشه این مشکل رو از دیسک منیجمنت حل می کنم. فلش رو درمیارم و اونجا لترها رو تغییر میدم. 

لینک به دیدگاه

درایوی که ویندوز نصب بشه میشه Cبقیه درایو ها اسمشون تغییر نمیکنه🙄

فرضا که تغییر بکنه با نرم افزار MiniTool Partition Wizardراحت اسمشو تغییر بده

از طریق Disk Managmentخود ویندوز 10 هم میشه

لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1398 در 17:40، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام  بنده وقتی قبلا با فلش و rufus ویندوز نصب میکردم بعد از نصب ویندوز letter درایوها تغییر میکرد و راه حلش این بود که بعد از restart اول, فلش رو جدا کنیم .الان خوندم که در ویندوز 10 اینطوری نمیشه وفقط ویندوز 8.1 اینطوریه .دوستانی که با فلش و rufus ویندوز 10 نصب میکنن ایا بعد از نصب ویندوز letter درایوهاتون تغییر میکنه؟ جدا کردن فلش بعد از restart اول مشکلی نداره؟ ممنون

:30_no_mouth:

تا حالا همچین چیزی ندیدم(البته ویندوز 8 رو مدت طولانی  نداشتم)

تو ویندوز 10 همچین اتفاقی نمیفته(من همیشه با فلش نصب میکنم) تازه بشه هم به قول دوستان خیلی ساده میشه درستش کرد

البته دقت کنید ویندوز 10  اسم درایو ها رو بر اساس محل فیزیکیشون روی درایو مشخص میکنه، اگه شما به اون ترتیب نخواید،  مجبورید عوضشون کنید

ویرایش شده توسط MojArch
علائم نگارشی
لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1398 در 20:37، Negrasombra گفته است :

سلام. تو ویندوز ده هم همینطوری هست. معمولا درایوی که ویندوز توش هست بعنوان درایو سی شناسایی می شه. بعد از اون فلش رو برای شما به عنوان درایو D می شناسه و بعد بقیه درایوها رو اسم گذاری می کنه. حالا اینکه بعد از ری استارت کردن این مشکل تو ویندوز ده رفع می شه یا نه رو تست نکردم. من همیشه این مشکل رو از دیسک منیجمنت حل می کنم. فلش رو درمیارم و اونجا لترها رو تغییر میدم. 

ممنون پس windows 10 هم همینطوریه ولی نمیدونم چرا دو کاربر دیگه گفتن اینطوری نیست!به نظرتون اینکه بعد از restart اول وقبل بالا اومدن ویندوز  فلش رو جدا کنیم مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

ممنون پس windows 10 هم همینطوریه ولی نمیدونم چرا دو کاربر دیگه گفتن اینطوری نیست!به نظرتون اینکه بعد از restart اول وقبل بالا اومدن ویندوز  فلش رو جدا کنیم مشکلی نداره؟

من ماهی حداقل بیست بار (نه برای خودم) ویندوز ده می زنم. برای هز کسی با فلش می زنم این قضیه پیش میاد و از همون دیسک منیجر درستش می کنم موردی هم پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...