رفتن به مطلب

سیاه شدن ناگهانی صفحه مانیتور

B3HI13
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
من یه مانیتور BENQ مدل GW2270 دارم. چند وقتیه که نقل مکان کردم، وقتی یخچال خونه اتومات میکنه، یا یکی از لامپای خونه خاموش یا روشن میشه مانیتور یه لحظه کلا سیاه میشه دوباره اوکی میشه. این قضیه برا موقعی که اسپیکر سیستم رو خاموش و روشن میکنم هم اتفاق میوفته. محافظ برق گذاشتم برا سیستم ولی بازم همچینه. کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل چیه؟ چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

از اتاق دیگه ای برق بگیرید ببینید چطوره

قبلا همین مشکل یکی از کاربرا داشت مشکل از فیوز اتاقش بود فک کنم

لینک به دیدگاه

مشکل از برق کشی خونه هست بنده همین مشکل رو داشتم زمانی که لامپ دستشویی سوخت این مشکل بوجود اومده بود ولی بعد از اینکه لامپ دستشویی عوض شد مشکل برطرف شد 

لینک به دیدگاه

خب چطوری حل شد؟ لامپ رو عوض کنم؟

در 52 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

مشکل از برق کشی خونه هست بنده همین مشکل رو داشتم زمانی که لامپ دستشویی سوخت این مشکل بوجود اومده بود ولی بعد از اینکه لامپ دستشویی عوض شد مشکل برطرف شد 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، B3HI13 گفته است :

سلام دوستان
من یه مانیتور BENQ مدل GW2270 دارم. چند وقتیه که نقل مکان کردم، وقتی یخچال خونه اتومات میکنه، یا یکی از لامپای خونه خاموش یا روشن میشه مانیتور یه لحظه کلا سیاه میشه دوباره اوکی میشه. این قضیه برا موقعی که اسپیکر سیستم رو خاموش و روشن میکنم هم اتفاق میوفته. محافظ برق گذاشتم برا سیستم ولی بازم همچینه. کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل چیه؟ چیکار باید بکنم؟

اول از همه تعداد دستگاه‌های روی پریز مونیتور چند عدد است؟

از جای دیگه برق بگیرید ببینید باز هم تو شرایط مشابه مونیتور سیاه میشه یا نه؟

اگر این مورد بالا بازم با پریز دیگه تکرار شد مونیتور ممکنه در حال مرخص شدن باشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، B3HI13 گفته است :

خب چطوری حل شد؟ لامپ رو عوض کنم؟

کلا سییم کشی مشکل داره باید کسی که سیم کشی خونه رو انجام داده بیارید ببینید کجا مشکل داره 

مشکل من بخاطر نحوه سیم  کشی دست شویی و اتاق من بود که باعث میشد وقتی  لامپ دستشویی به مشکل میخوره این مشکل پیش بیاد حالا مشکل شما مربوط به کل خونه هست

امتحان کنید ببینید با کدوم کلید های خونه این مشکل پیش میاد 

لینک به دیدگاه

دقیقا مشکل سیم کشی منزل شماس،بنده نیز مشکل شما رو داشتم و با سیمکشی از یک انشعاب دیگه مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...