رفتن به مطلب

خریدار Xim Apex یا Xim4 در صورت لزوم مشاوره برای خرید پلاس باکس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام هر کی این محصولو داره یه خبر به ما بده، دو ساله خفه شدیم با این کنترلرهای PS4 تو شوترها

اگر کسی از پلاس باکس و مکس شوتر وان هم استفاده کرده خوشحال میشم تجربشو در اختیارم بزاره

ممنون

ویرایش شده توسط PC Baz
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، PC Baz گفته است :

سلام هر کی این محصولو داره یه خبر به ما بده، دو ساله خفه شدیم با این کنترلرهای PS4 تو شوترها

ممنون

درود 
شما پولی که میخوای به Xim  بدی رو موس کیبورد Hori بگیر 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

درود 
شما پولی که میخوای به Xim  بدی رو موس کیبورد Hori بگیر 

Hori به دردم نمیخوره دوست عزیز، وقتی موس و کیبورده گیمینگ برای کنسول دارم دیگه نیازی به دستگاهه Hori ندارم. Hori صرفا فقط همون موس و کیبورده که حالا در راه رضای خدا به کنسول هم وصل میشه. در ضمن هوری زمانبندیه خوبی نداره اونطور که صدها ویدیو در باب مقایسه در یوتیوب دیدم تو این یک سالی که دنباله مبدل برای کنسول هستم دستکم با زیم تفاوته قابله لمسی داره. و اینکه مبدلها این اجازه رو به آدم میده که خودت تصمیم بگیری از چه کیبورد و موسی استفاده کنی که هوری صرفا محدود به اجزای خودشه و در صورته خرابی دیگه فایده ای نداره.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

سایت PSPro داره Xim Apex رو میتونی تهیه کنی 

آره دیدم اونو، متاسفانه قیمتش خیلی بالاست، بهشون در تماس تلفنی هم گفتم خیلی بی انصافی میکنید که قیمتتون با واسطه هایی مثل مالتینا که از آمازون خریداری میکنن یکی باشه!!! در صورتی که شما اصلا معلوم نیست از کجا و به چه قیمتی خریدید البته امثاله مالتیناها هم مشخص نیست چطوری و از کدوم آمازون خریداری میکنه اجناسش رو.   و در صورتی که شما تحت نام واسطه کار نمیکنید و قیمتتون باید بدون احتساب ارسال مرسوله از کشور مبداء و مالیات و عوارض گمرک و... باشه. و از کجا معلوم هست که شما از طریقه شخص و به شکل مسافری وارد نکرده باشی  وبه قیمته گزاف تو پاچه ملت بکنی.  

جوابشون این بود که ما محصول رو با پست سریعتر از خرید از آمازون که یک ماه طول میکشه دو سه روزه به دستتون میرسونیم پس این دلیل میشه که قیمتمون با واسطه یکی باشه. 

وطنم جرّو واجرّ شد تنم

لینک به دیدگاه

محصول آکبند خریداری شد به قیمت 1.540

با تشکر

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...