رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام داداش قضیه کارت گرافیکت چی شد تاپیکو بستن نفهمیدم اخرش عوض کردن یا نه؟ الان موقع مناسبی برای خرید کارت گرافیک نو نیست ولی بازم هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه دست دوم از جای مطمعن بگیری خیلی بهتر هست 

سلام گفتن گرافیک 580 استاندارد پیدا نکردیم به جاش مبلغ 3300 دادن 

کارت دست دو هم اکثرا ماینی هستن کارت و قیمت مناسب هم پیدا نمیشه

اگه تخفیف قابل ملاحظه ای داشته باشه از امازون میگیرم اگه نباشه هیچ یا نو میگیرم یا دست دو 1070ti

در 2 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. با عرض معذرت، آیا میشه ازسلامت کامل گرافیک بعد از پیمودن نصف کره ی زمین!، اطمینان خاطر داشت؟ توی مسیر، آسیب نمیبینه؟ 1f914.png

,خودم اولین بارمه دارم اینجوری خرید میزنم که اونم 100% نیست ولی همین قطعات داخل هم اینجوری میان همگی از چین و تایوان و کشورهای همسایشون

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 57 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام گفتن گرافیک 580 استاندارد پیدا نکردیم به جاش مبلغ 3300 دادن 

کارت دست دو هم اکثرا ماینی هستن کارت و قیمت مناسب هم پیدا نمیشه

اگه تخفیف قابل ملاحظه ای داشته باشه از امازون میگیرم اگه نباشه هیچ یا نو میگیرم یا دست دو 1070ti

خیلی خوشحال شدم حداقل تونستین به ذره ای از حق خودتون بعد از اون همه ناراحتی کشیدن برسین اینجا ایران خیلی حق پایمال میشه دیدم که میگم! کارتای پاسکال خوبن خودم هم 1070 هم 1080ti دستم بوده فقط یه پیشنهاد از طرف من کارت 3 فن بگیر با کولر بزرگ چون توربو بوست کلا وابسته به خنک کنندست خودم توصیم کارتای amp extreme یا rog strix هست اگر بتونی گیر بیاری در حالت عادی می تونی روی 2 گیگاهرتز حساب کنی اگر دلت کشید یک شیطنتی کنی و کمی اورکلاک کنی تا 2150 هم شدنی هست در اخر انشالا هر کارتی که خریدی فنش برات سالیان سال بچرخه

ویرایش شده توسط matrix.trixx
new word
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خیلی خوشحال شدم حداقل تونستین به ذره ای از حق خودتون بعد از اون همه ناراحتی کشیدن برسین اینجا ایران خیلی حق پایمال میشه دیدم که میگم! کارتای پاسکال خوبن خودم هم 1070 هم 1080ti دستم بوده فقط یه پیشنهاد از طرف من کارت 3 فن بگیر با کولر بزرگ چون توربو بوست کلا وابسته به خنک کنندست خودم توصیم کارتای amp extreme یا rog strix هست اگر بتونی گیر بیاری در حالت عادی می تونی روی 2 گیگاهرتز حساب کنی اگر دلت کشید یک شیطنتی کنی و کمی اورکلاک کنی تا 2150 هم شدنی هست در اخر انشالا هر کارتی که خریدی فنش برات سالیان سال بچرخه

🥰

خودم همیشه کارتهای بلند دوست داشتم 3 فنه ها ولی بعدش فهمیدم نویزشون بیشتره  ، به خاطر فنهای بیشتر ولی کولینگشون بهتره ولی خوب کارتهای دو فنه اگه طراحی خوبی داشته باشن کولینگ خوبی دارن و البته نویز کمتر مثل evga که همیشه کارتهاش دو فنه هستش یا msi به غیر از سری لایتینگ که مخصوص اور هست دو فنه میزنه ، مشکل طول کارت هم دارم کیسم 29 سانت ساپورت میکنه ، زمانیکه کیس x3 gaming گرفتم توی مشخصاتش نوشته بود اسلات اول تا 40 سانت پشتیبانی میکنه ولی بعد اینکه کارت بلند خواستم بندازم دیدم جا نمیشه و کابل برق هم نمیشه زد ! فقط واسه تبلیغات این حرکتو زده بود گرین واسه فروش بیشتر ! چون میخواستم ایسوس بگیرم که به خاطر طول 31 نتونستم و msi گرفتم

1070 یا 1070ti تمیز و خوب با گارانتی گیگر بیاد احتمالا بگیرم ولی خوب تا جمعه سیاه صبر میکنم ببینیم چی میشه 

لینک به دیدگاه

علاوه بر امازون سایتهای walmart , new egg , micro center , best buy هم هستن که بیشترین موارد تخفیف کالاهای الکترونیکی در بلک فرایدی میذارن

3 روز بعد بلک فرایدی سایبر ماندی هم هست که تخفیفات خوبی میخوره اجناس

تخفیف ها احتمال زیاد بیشتر روی نسل قبل کارتها باشه مثل سری پاسکال و روی نسل جدید کارتها خیلی جزئی باشه

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

علاوه بر امازون سایتهای walmar , new egg , micro center , best buy هم هستن که بیشترین موارد تخفیف کالاهای الکترونیکی در بلک فرایدی میذارن

3 روز بعد بلک فرایدی سایبر ماندی هم هست که تخفیفات خوبی میخوره اجناس

تخفیف ها احتمال زیاد بیشتر روی نسل قبل کارتها باشه مثل سری پاسکال و روی نسل جدید کارتها خیلی جزئی باشه

مشکل اینجاست که سایتهای واسطه فقط از امازون خرید دارن یا مثل ایگرد از علی بابا هم داره

الان موجودی امازون توی گرافیک نسل جدید خیلی کمه و مورد مناسبی نیست

روی پاسکال هم باشه مشکلی نیست هر چقدر 1070ti یا 10880 کاهش عملکرد داشته باشه بهتر از 1660 هستش 

فقط سایت واسطه ای معتبری میشناسید معرفی کنید برای خرید از سایتهایی که اشاره کردید

تشکر +1

لینک به دیدگاه

سلام. حسن آقا، یکی از دوستان در همین انجمن، 1080 رو میفروشه 4400ت. @CREATIVE در مورد سلامت و شرایط گرافیک، ازشون میتونی سوال کنی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. حسن آقا، یکی از دوستان در همین انجمن، 1080 رو میفروشه 4400ت. @CREATIVE در مورد سلامت و شرایط گرافیک، ازشون میتونی سوال کنی.

سلام مورد خوبی هستش فعلا مقداری از بودجم بالاتره البته بحث پاور هم مطرحه که باید پاور 650 تهیه کنم (مصرف 1080 بالاست) الان گرین 600 دارم طولشم زیاده تو کیسم جا نمیشه باید کیس هم عوض کنم که خرجش بالا میره ،  ولی اولویتم خرید کارت نو هستش بازم ببینیم چی میشه اگه کارتهای جدید یا حتی سری قدیم تخفیف خوبی بخورن از اونا میگیرم نشد تاپیک خرید میزنم فروشنده ها پیشنهاد میدن

ممنون از پیشنهادتون

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام مورد خوبی هستش فعلا مقداری از بودجم بالاتره البته بحث پاور هم مطرحه که باید پاور 650 تهیه کنم (مصرف 1080 بالاست) الان گرین 600 دارم طولشم زیاده تو کیسم جا نمیشه باید کیس هم عوض کنم که خرجش بالا میره ،  ولی اولویتم خرید کارت نو هستش بازم ببینیم چی میشه اگه کارتهای جدید یا حتی سری قدیم تخفیف خوبی بخورن از اونا میگیرم نشد تاپیک خرید میزنم فروشنده ها پیشنهاد میدن

ممنون از پیشنهادتون

بله، دقت نکردم. اون موارد هم هست. إن شاء الله یه دونه گرافیک درست و حسابی پیدا کنید. 💐

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکل اینجاست که سایتهای واسطه فقط از امازون خرید دارن یا مثل ایگرد از علی بابا هم داره

الان موجودی امازون توی گرافیک نسل جدید خیلی کمه و مورد مناسبی نیست

روی پاسکال هم باشه مشکلی نیست هر چقدر 1070ti یا 10880 کاهش عملکرد داشته باشه بهتر از 1660 هستش 

فقط سایت واسطه ای معتبری میشناسید معرفی کنید برای خرید از سایتهایی که اشاره کردید

تشکر +1

والا سایتی که از کل سایتهای خارج از ایران اللخصوص امریکا بخره هست  مثل لک لک یا pde و ... یا مگر شخصی پیدا کنید که مطمعن باشه و خرید از امریکا انجام میده(البته الان مدت زمان تحویل سفارشات بیشتر از قبل هست)

درباره جا نگرفتن گرافیک 3 فن داخل کیستون هم میتونید  از سری اکستریم یا ائوروس گیگابایت بخرید که طولشون 28 29 سانت بیشتر نیست

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

تو سایت ایبی میتونید موارد خیلی خوبی پیدا کنید ... مثلا یکوقت هست یکی یک جنسی خریده پشیمون شده با قیمت خوب میذاره ایبی میفروشه .

اینم فقط فروشندش اعتبار بالایی نداره . منظورم خرید فروشش کم بوده

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد رو پسندیدم الان سفارش بدم 4420 میشه

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

در رابطه با سایتهای واسطه کدوم پیشنهاد میدید ؟ مالتینا که نظرات منفی توی نت زیاده ، ایگرد چطوره ؟

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من بهتره 1070ti دست دوم بخری
مصرف 580 از 1080 بیشتره

image.thumb.png.b92323894ad06b76f67e9ccb847231a5.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

https://www.amazon.com/EVGA-GeForce-Ultra-Gaming-06G-P4-1667-KR/dp/B07RJGK1PW/ref=sr_1_1?keywords=06G-P4-1667-KR&qid=1558385259&s=gateway&sr=8-1&th=1

در رابطه با سایتهای واسطه کدوم پیشنهاد میدید ؟ مالتینا که نظرات منفی توی نت زیاده ، ایگرد چطوره ؟

ایگرد که هیچ حرفی برای گفتن نمیزاره ولی بنده به طور مستمر خرید های زیادی از مالتینا داشتم و ابدا مشکلی نداشتم نمیدونم اون حرفا از کجا میاد ولی به کلا ایگرد بهتر هست ولی مالتینا هم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

درود

به نظر من بهتره 1070ti دست دوم بخری
مصرف 580 از 1080 بیشتره

داداش جسارت نشه این چارت اعتبارش از بیخ و بن ساقط هست امکان نداره شما بالای 225 وات از یک کارت vega 64 در حالت عادی بگیری فقط در صورتی میشه به بالای 300 وات رسید که پاور لیمیت رو روی 50 درصد قرار داد کلا این سایت یک بار محصولی رو بررسی می کنه و همون اطلاعات رو تا ابد الدهر توی بقیه چارت ها میاره که کاملا کار اشتباهی هست به نظرم من الان کارت vega 64 دستم هست پس می دونم چی به چیه اینجا هم اومده زده avg مصرف 292 وات که بازم غلط هست و کلا کارتای  64 vega به دو محدوده 200 و220 وات محدود شدن در حالت نرمال اورکلاک یک بحث دیگست و میشه تا 330 وات هم به خورد این کارت داد حرفم اینه مصرف کارتای amd خیلی پایین تر از این حرفاست  با بهینه سازی های درایورها تو این اواخر منتها این سایت هنوز اطلاعات سال 2017 رو تو چارت 2019 میاره!!!

power-gaming-average.png

لینک به دیدگاه

در در 2 آبان 1398 در 14:26، Rasoul.A گفته است :

سلام. با عرض معذرت، آیا میشه ازسلامت کامل گرافیک بعد از پیمودن نصف کره ی زمین!، اطمینان خاطر داشت؟ توی مسیر، آسیب نمیبینه؟ 1f914.png

بقیه قطعات پس چطور میان؟ :))) تکی احتمال آسیب دیدنش هم بخاطر وزنش کمتره 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

حسن جان چرا با این قیمت یه 1080 یا 1070ti دست دو نمیگیری !؟ هم دردسر خرید از آمازون نداری هم 30-40 روز زمانت گرفته نمیشه ! هم کارت قوی تریه !!

راستش من اگه بودم یه 1080 دست دو میخریدم ! من از آمازون خرید داشتم واقعا زمان بره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام

حسن جان چرا با این قیمت یه 1080 یا 1070ti دست دو نمیگیری !؟ هم دردسر خرید از آمازون نداری هم 30-40 روز زمانت گرفته نمیشه ! هم کارت قوی تریه !!

راستش من اگه بودم یه 1080 دست دو میخریدم ! من از آمازون خرید داشتم واقعا زمان بره .

1080 با پاورم سازگار نیست باید یه 650 نو بگیرم باید 1200 واسه اون پیاده بشم که بودجش نیست مطلب دوم اینکه با کارت دست دو حال نمیکنم ولی قدرت 1080 خیلی خوبه ولی خوب مشکل اصلی پاور هستش حالا بحث کیس به کنار که 29 سانت گرافیک ساپورت میکنه اگه توی جمعه سیاه تخفیف بخورن شاید 1070ti گرفتم

یک ماه هم چاره ای نیست مگر اینکه با 4500 یه 1660 بخرم که نمیخوام پول تو شکم این گشنه ها بکنم که موقع گارانتی جون میدن 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، noname گفته است :

بقیه قطعات پس چطور میان؟ :))) تکی احتمال آسیب دیدنش هم بخاطر وزنش کمتره 

با پست پیشتاز! :D

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

درود

دلیلش اینه که کالا به صورت مزایده برای فروش گذاشته شده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

با پست پیشتاز! :D

😂😂😂👍

............................‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کلا ریسکش زیاده، کالا آکبندش  هم میتونه معیوب باشه اگه حتی با گارانتی اصلی هم خریداری بشه بازم خیلی زمانبر و سخته مرجوعیتش.

به نظر منم 1080/ 1070ti/1070 با حداقل ۱ سال گارانتی بهترین گزینه هست .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، noname گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f44d.png

............................‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کلا ریسکش زیاده، کالا آکبندش  هم میتونه معیوب باشه اگه حتی با گارانتی اصلی هم خریداری بشه بازم خیلی زمانبر و سخته مرجوعیتش.

به نظر منم 1080/ 1070ti/1070 با حداقل ۱ سال گارانتی بهترین گزینه هست .

😁
- - -

بله. برای بنده هم پیش اومده. رم 1600 نو و آکبند خریدم، خراب بود. فرستادم گارانتی ماهان انفورماتیک، اونا هم رم خراب فرستادن برام! در نهایت هم یه دونه رم 1333 تحویل دادند بهم! 😂

ظاهرا گارانتی داریم تا گارانتی!

ایشون برای خرید گرافیک 1080، باید 2ت دیگه هم برای پاور و کیس و دیگر لازمات هزینه کنند.

ویرایش شده توسط Rasoul.A
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

خرید از ایبای دوستان تجربه دارن ؟ مثلا اونایی که برگشت قبول نمیکنن اصلا میتونیم از این گزینه استفاده کنیم اونایی که برگشت قبول میکنن ؟ راهنمایی دیگه ای تو خرید از ایبای ندارید؟

تخفیفهای جمعه سیاه شامل حال ایبای میشه یا بستگی به فروشندش داره؟

https://www.ebay.com/itm/EVGA-GeForce-GTX-1660-Ti-SC-ULTRA-GAMING-06G-P4-1667-KR-6GB-GDDR6-Dual-Fan-M/303165488628?epid=22032787069&hash=item4696123df4:g:yo4AAOSwkktc57-J

https://www.ebay.com/itm/MSI-NVIDIA-GeForce-GTX-1660-Ti-VENTUS-XS-6GB-GDDR6-HDMI-3DisplayPort-pci-e/323763489004?_trkparms=aid%3D1110001%26algo%3DSPLICE.SIM%26ao%3D2%26asc%3D20160323102634%26meid%3D3f1c9e3b695841ab83947bc623e0fc09%26pid%3D100623%26rk%3D5%26rkt%3D6%26mehot%3Dpp%26sd%3D192919992737%26itm%3D323763489004%26pmt%3D0%26noa%3D1%26pg%3D2047675&_trksid=p2047675.c100623.m-1

موجودی امازون که تموم شده چیزی نداره

ایبای هم داره تموم میشه نکنه خبریه ؟!

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خرید از ایبای دوستان تجربه دارن ؟ مثلا اونایی که برگشت قبول نمیکنن اصلا میتونیم از این گزینه استفاده کنیم اونایی که برگشت قبول میکنن ؟ راهنمایی دیگه ای تو خرید از ایبای ندارید؟

تخفیفهای جمعه سیاه شامل حال ایبای میشه یا بستگی به فروشندش داره؟

https://www.ebay.com/itm/EVGA-GeForce-GTX-1660-Ti-SC-ULTRA-GAMING-06G-P4-1667-KR-6GB-GDDR6-Dual-Fan-M/303165488628?epid=22032787069&hash=item4696123df4:g:yo4AAOSwkktc57-J

https://www.ebay.com/itm/MSI-NVIDIA-GeForce-GTX-1660-Ti-VENTUS-XS-6GB-GDDR6-HDMI-3DisplayPort-pci-e/323763489004?_trkparms=aid%3D1110001%26algo%3DSPLICE.SIM%26ao%3D2%26asc%3D20160323102634%26meid%3D3f1c9e3b695841ab83947bc623e0fc09%26pid%3D100623%26rk%3D5%26rkt%3D6%26mehot%3Dpp%26sd%3D192919992737%26itm%3D323763489004%26pmt%3D0%26noa%3D1%26pg%3D2047675&_trksid=p2047675.c100623.m-1

موجودی امازون که تموم شده چیزی نداره

ایبای هم داره تموم میشه نکنه خبریه ؟!

سلام حسن عزیز تخفیف های جمعه سیاه اکثرا شامل ebay نمیشه چون فروشنده ها خود مردمن و نه شرکت ها یه چیزی مثل بازارچه لیون و پرشین تولز اما خیلی گسترده تره

دقیق بودجت رو برای چه مقدار تنظیم کردی؟ و سوال اخر اینکه پاورت چند وات هست و چندتا 8 پین داره؟

امازون رو نگاه کردم اتفاقا موجودی داره همه کارتای رنج 5 میلیون رو که

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن عزیز تخفیف های جمعه سیاه اکثرا شامل ebay نمیشه چون فروشنده ها خود مردمن و نه شرکت ها یه چیزی مثل بازارچه لیون و پرشین تولز اما خیلی گسترده تره

دقیق بودجت رو برای چه مقدار تنظیم کردی؟ و سوال اخر اینکه پاورت چند وات هست و چندتا 8 پین داره؟

امازون رو نگاه کردم اتفاقا موجودی داره همه کارتای رنج 5 میلیون رو که

4 تومن الان دارم حدود یک هفته دیگه یه 400 تومنی هم میاد دستم

گرین 600 دو 8 پین 

امازون 280 دلار 1660ti evga بود که اکثرا کارتهای 1660ti ناموجود شدن

شاید انویدیا میخواد 1660 تی آی سوپر هم بیرون بده چون موجودیش تقریبا صفره توی امازون البته امازون دبی چک نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...