رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امیدوارم بتونی بگیری 

من خودم اومدم بخرم از بس روش می کشیدن هیچ فرقی نداشت

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

گرافیک هیچی تخفیف نخورد ، قیمتهای ایگرد هم با داخل فرقی نداره قراره از عراق بگیرم ان شاءالله

داداش اشتباه نکن تو که میخوای پول بدی به یه چیز درست پول بده 1660ti میان رده زیاد مال نیست از 1070ti هم ضعیف تره

تو میتونی با پولت یه 1080 دست دو بگیری یا یکم بیشتر صبر کنی جمع کنی واسه 1080ti دیگ خیال خودتو از گرافیک راحت کنی

به نظرم این بهترین کاره بازم خودت میدونی 😁

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

امیدوارم بتونی بگیری 

من خودم اومدم بخرم از بس روش می کشیدن هیچ فرقی نداشت

قیمتشو آشنا در اورده گیگا 310 دلار 

گیمینگ msi حدود 320-325

حداقل یه تومن ارزونتر در میاد از اینجا میخواستم 2060 بگیرم که خیلی گرون میدن عراق

مدل معمولی 470 سوپر 490

درسته بازم از اینجا ارزونتر در میاد ولی خوب همین 1660ti برام کافیه با اون یه تومن هم یه پاوری چیزی میگیرم از دست گرین راحت بشم

لینک به دیدگاه

در در 1 آبان 1398 در 15:30، The.13east گفته است :

هر موقع که تخفیفی اعمال میشه عملا قیمت کالا میاد پایین و توی سایت مالتینا و ایگرد هم اعمال میشه

باید بشه خرید و من خودم هم قصد خرید 5700xt هم دارم در تخفیفات 

البته کارت های جدید تخفیف خاصی نخواهند خورد ولی کارتای قدیمی تر مثل ۵۸۰ باید تخفیف خیلی خوبی بخورن

آقا احتمالا از هشریت این کارت تو اتریوم اطلاعی داری؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قیمتشو آشنا در اورده گیگا 310 دلار 

گیمینگ msi حدود 320-325

حداقل یه تومن ارزونتر در میاد از اینجا میخواستم 2060 بگیرم که خیلی گرون میدن عراق

مدل معمولی 470 سوپر 490

درسته بازم از اینجا ارزونتر در میاد ولی خوب همین 1660ti برام کافیه با اون یه تومن هم یه پاوری چیزی میگیرم از دست گرین راحت بشم

از کجای عراق میخرید ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

47-50 mh

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

از کجای عراق میخرید ؟

اربیل 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

47-50 mh

پس فعلا صرف نداره. همون به جاش ۵۸۰ بخریم بهتر و بصرفه تر هست. 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

عدد نجومی ۴۸ هست تا جایی بنده اطلاع دارم 

البته اقا یوسف شما نگاه به مصرف هم نسبت به ۵۸۰ بکن 

برای ما ایرانیا مهم میست ولی کسی خارج از کشوره خیلی خوب میشه براش !

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.amazon.com/XFX-1750MHz-Express-Graphics-RX-57XL8LBD6/dp/B07XVMXBQW/ref=gbps_tit_m-6_0499_7c63a853?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=ee432437-8875-450e-b18e-32bd8c7a0499&pf_rd_s=merchandised-search-6&pf_rd_t=101&pf_rd_i=14611812011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=QF8KXKFCVK4NFNX6R4YP

50 دلار تخفیف خورده 

کارت 299 دلاری ایگرد میاره 6 تومن چه خبره آخه اینا بدتر از واردکننده ها و گارانتی ها بدون گارانتی کالا میاره اونم طی دو ماه با اون قیمت !

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

https://www.amazon.com/XFX-1750MHz-Express-Graphics-RX-57XL8LBD6/dp/B07XVMXBQW/ref=gbps_tit_m-6_0499_7c63a853?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=ee432437-8875-450e-b18e-32bd8c7a0499&pf_rd_s=merchandised-search-6&pf_rd_t=101&pf_rd_i=14611812011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=QF8KXKFCVK4NFNX6R4YP

50 دلار تخفیف خورده 

کارت 299 دلاری ایگرد میاره 6 تومن چه خبره آخه اینا بدتر از واردکننده ها و گارانتی ها بدون گارانتی کالا میاره اونم طی دو ماه با اون قیمت !

خوب عزیز شما حساب کن حمل چنین کالایی با پست هوایی از امریکا به ترکیه و از ترکیه به ایران چه هزینه سنگینی داره

البته مدت زمان تحویل هم دو ماه نیست در چندین خریدی که از ایگرد داشتم بین 25 روز تا 30 روز همشون بهم تحویل شدن فقط یک مورد بود که 35 روز طول کشید

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

50 دلار تخفیف خورده 

خوب عزیز شما حساب کن حمل چنین کالایی با پست هوایی از امریکا به ترکیه و از ترکیه به ایران چه هزینه سنگینی داره

البته مدت زمان تحویل هم دو ماه نیست در چندین خریدی که از ایگرد داشتم بین 25 روز تا 30 روز همشون بهم تحویل شدن فقط یک مورد بود که 35 روز طول کشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.amazon.com/XFX-RX-590P8DFD6-Radeon-1580MHz-Graphic/dp/B07JQDKNXS/ref=gbps_tit_m-6_0499_80c352bd?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=ee432437-8875-450e-b18e-32bd8c7a0499&pf_rd_s=merchandised-search-6&pf_rd_t=101&pf_rd_i=14611812011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=QF8KXKFCVK4NFNX6R4YP

اینم 50 دلار تخفیف خورده

در 18 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

با اون قیمت هیچ کس دیوانه نیست از ایگرد خرید کنه 700 میزاره روش از داخل میخره اونم سافایر که بهتر از xfx هستش

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/sapphire/sapphire-pulse-rx-5700-8g-gddr6-vga-card-222490.html

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب برادر هر چیزیو که ادم از ایگرد نمیخره واضحه که واردکننده ها خیلی براشون ارزون تر تموم میشه و اصلا اینکه ایگرد از داخل ارزون تر باشه غیر منطقیه نه بالعکسش

خرید از زمان فقط و فقط برای خرید هایی خوبه که یا کالا داخل کشور کلا موجود نیست و یا اینقدر قیمت دلاری کالا بالا هست که هزینه حمل روی اون سرشکن بشه و همچنان خریدش بصرفه و ارزون تر از داخل در بیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خوب برادر هر چیزیو که ادم از ایگرد نمیخره واضحه که واردکننده ها خیلی براشون ارزون تر تموم میشه و اصلا اینکه ایگرد از داخل ارزون تر باشه غیر منطقیه نه بالعکسش

خرید از زمان فقط و فقط برای خرید هایی خوبه که یا کالا داخل کشور کلا موجود نیست و یا اینقدر قیمت دلاری کالا بالا هست که هزینه حمل روی اون سرشکن بشه و همچنان خریدش بصرفه و ارزون تر از داخل در بیاد

قبل گرونی دلار evga gtx 1660ti 

قیمتش تو ایگرد 4 میلیون و 300 خورده ای میشد مدل گیگا که ارزونتر بود 4100 خورده ای همین evga الان 5 میلیون میشه

قبلا به صرفه تر بود الان نه که علت اصلیش قیمت دلاره ، قیمتهای داخل هم چون مشتری ندارن فعلا افزایش نداشتن که البته همین الانم قیمتاشون فضاییه

لینک به دیدگاه

به نظرم عجله نکن و ذره ذره پول جمع کن چیزی که میخوای از داخل بخر امازون به دردسرش نمیارزه قیمتش خیلی فرق نداره

ویرایش شده توسط Daniel Stark
لینک به دیدگاه

خداییش اونوریا حال می کننا. هم درآمدشون از ما بیشتره هم جنس رو خیلی ارزون تر از ما می خرن.

من قبلا کل سیستم رو فروختم یه لپتاپم داشتم گفتم بعدا لازم داشتم به روزش رو می خرم. الان دیگه خرید سیستم منتفیه. رفتم رم برای لپتاپ خریدم. اینم کل توانم برای ارتقا. البته الحمدالله خدا رو شاکرم.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قبل گرونی دلار evga gtx 1660ti 

قیمتش تو ایگرد 4 میلیون و 300 خورده ای میشد مدل گیگا که ارزونتر بود 4100 خورده ای همین evga الان 5 میلیون میشه

قبلا به صرفه تر بود الان نه که علت اصلیش قیمت دلاره ، قیمتهای داخل هم چون مشتری ندارن فعلا افزایش نداشتن که البته همین الانم قیمتاشون فضاییه

این سایتها به جای اینکه بلک فرایدی امسال ارزونتر حساب کنن نسبت به چند روز قبل بدتر گرونتر کردن هم اینکه دلار هم 10 درصد گرون شد این اواخر (جنسی که تا 20 روز پیش 1200 میزد الان زده 2 تومن).  هرچند امسال بلک فرایدی هم انچنان جالب نبود نمیدونم شاید بخاطر بهتر شدن وضعیت اقتصاد امریکاست که تخفیفات کمتر شده بود شاید فروشنده ها  به اندازه نیاز مشتری در طول سال داشتن رقبتی نداشتن انچنان تا تخفیفاتی جذب کننده مشتری بدن  ... من در زمینه دیگه دنبال خرید بودم البته امازون که امسال داغون بود تخفیفاتش حداقل تو زمینه مورد نیاز من ... حالا تا دوشنبه یا همون سایبر ماندی تخفیفات هست 

برای خرید بهتر در لوازم الکترونیکی بهتر بود  فروشگاههای تخصصیش چک میکردید مثل نیواگ و (کاری که من همیشه انجام میدمو اینجوری خرید میکنم) ... حداقل کد و کوپن تخفیف میدن هر سال در مناسبتهای خاص البته مشکلش اینه که هر سایتی خرید انجام نمیده غیر امازون

یکی از مناسبتهایی که کوپن تخفیف خوبی سایتهای امریکا میدن روز کار گر یا همون labour day هست که شهریور ماه هر ساله و معمولا کوپن تخفیف 20 درصدی میدادن

در ضمن این سایتهای خرید از امازون بارشون با پست هوایی نمیفرستن میدن شرکتهای باربری هوایی همون ایر کارگو که قیمتهایی خیلی مناسبتری نسبت به پست دارن ولی تو فاکتورشون موقع خرید هزینه حمل رو قیمت پست هوایی میزنن 

در کل برای اینجور خریدها باید یک نفر اشنا و مطمعن پیدا بشه این خریدها انجام بده  کارش هم واردات باشه که با کارگو جنس بیاره تا هزینه ها حداقل بشه نه مثل این سایتها که دولا پهنا حساب میکنن هزینه گمرک هم هر چی دلشون میخاد حساب میکنن  همین سایتها برای تبلیغ کارشون تو فروم همسایه اومدن تاپیک زدن بچه ها بد مچشون گرفتن نتونستن جواب درست بدن دیگه خبری ازشون نشد اونطرفها

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Daniel Stark گفته است :

به نظرم عجله نکن و ذره ذره پول جمع کن چیزی که میخوای از داخل بخر امازون به دردسرش نمیارزه قیمتش خیلی فرق نداره

یکم همچین کاری سخته که بخوای انجام بدی اینجا ! با این همه بالا و پایین قیمت ها ! البته بیشتر بالا !

نقل قول

برای خرید بهتر در لوازم الکترونیکی بهتر بود  فروشگاههای تخصصیش چک میکردید مثل نیواگ و (کاری که من همیشه انجام میدمو اینجوری خرید میکنم) ... حداقل کد و کوپن تخفیف میدن هر سال در مناسبتهای خاص البته مشکلش اینه که هر سایتی خرید انجام نمیده غیر امازون

آره ! واقعا نیواگ محشره ... همیشه راضی میشی ازش.

ویرایش شده توسط angel of death
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

مهم قیمتش نیست. اوونم بغل رو ببین. حالت قسطیشو .

بدون سود با پرداخت 70 دلار یکساله.

اگه اینو دیدی جایی تو ایران.

زیر قیمتش زده or

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

بجا اینکه برید کارت گرافیک بخرید ۵ملیون دوتا گیم بزنید

برین جنس خوب بخرید برید پا منقل ،اونطوری جوری میشه انگار داری vr میزنی،هم ارزونتر هم پاور گرینم نمیسوزونش،چون اصن کلا باید بسوزه تا جواب بده

😂

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم با شرایط من بهتر از این گیرم بیاد البته اشنای توی عراق میگه اومدنی میگیرم و با دلار اون زمان حساب میکنم بعد 2 ماه میاد منم  گفتم تا اون موقع دلار شد 15 تومن هم قیمتهای داخل میره بالاتر هم خارج که اینجوری نمیتونم کلا بخرم

گفتم الان بخر پولشم با دلار امروز حساب میکنیم نهایت تحویلش میمونه واسه هر وقت اومدی ایران وگرنه اینجوری از داخل بخرم بهتره

حالا با اکراه گفت میخرم ببینیم چی میشه ، همه چیمون فیلم شده !

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بجا اینکه برید کارت گرافیک بخرید ۵ملیون دوتا گیم بزنید

برین جنس خوب بخرید برید پا منقل ،اونطوری جوری میشه انگار داری vr میزنی،هم ارزونتر هم پاور گرینم نمیسوزونش،چون اصن کلا باید بسوزه تا جواب بده

😂

عجب جنسی داشتی خداوکیلی :| 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...