رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از سایت egerd  کیبرد  Logitech G910 Orion Spark  را قیمت گرفتم چیزی حدوده  2.400.000 تومان قیمت داد و پیش خودم گفتم خیلی گران هست و به یکی از آشناهام گفتم مستقیم بخره بفرسته ترکیه که فقط 60 تا 80 دلار کرایه حملش بود و منصرف شدم در همین میان به سایت لیون سر زدم که ببینم داره و چه قیمتی میده دیدم نوشته  3.530.000 تومان که باز هم ارزش خرید نداره

قیمت کالا 90 دلار هست که با احتساب مالیات میشه 100 دلار.....کجا گیر کردیم نمیتونیم یه کیبرد هم بخریم

بعدش هم دوستانی که گارانتی میخوان باید بگم من کیبردی را که ایراد داشت بردم گارانتی آواژنگ برام تعویضش کرد و نوش را داد آوردم خونه دیدم همون مشکل را داره !!! نظرتون چی هست چه اتفاقی افتاده ؟

از نظر من شرکتها جنس کیفیت پایین را وارد میکنن و فقط ظاهرشون  همون جنس هست بعضی وقتها ارزش داره که جنسی را وارد کنید یا بگید برای شما بیارن

خودم بارها دیدم کالایی قیمتش در بازار داخلی پایین تر از قیمت همون جنس در بازار خارج از کشور هست ولی کیفیتش چی ؟ در همون حد هست یا نه ؟

آیا این سایتهایی که جنس وارد میکنن واقعا از اونجا میارن ؟ یا همینجا میخرن و تحویل میدن جنسی را که همینجا هم میشه تهیه کرد ؟ سوالات زیادی پیش میاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

image.png.e8abc0bd48b36ce0dff46372d5c65aa9.png

این یکی از قیمتهای کانالهای گرون فروش

تو رو خدا با این قیمتها کی میخره آخه !؟

از 1660ti داخل هم گرونتره ، بحث اعتبار  و گارانتی هم به کنار

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این یکی از قیمتهای کانالهای گرون فروش

تو رو خدا با این قیمتها کی میخره آخه !؟

از 1660ti داخل هم گرونتره ، بحث اعتبار  و گارانتی هم به کنار

همین ادم تو فروم همسایه اسم خودش رو گذاشته کبیر😁 گرافیک مبارکت باشه حسن جان دوست داشتم بودجت میرسید و یک کارت RTX 2060 super می خریدی انشالا دست و بالت در اینده باز میشه و کم کم میری سراغ پرچم دارا خرید از خارج زمانی که دلار قیمتش 12 تومن بود و فروشنده های داخلی اصرار به فروش کالا به دلار 30 تومنی داشتن صرفه داشت الان دیگه ارزش نداره کسی خودشو خسته کنه مگر برای موارد خاصی که وارد نشده  و مهمترین چیز حتما باید سبک باشه الان gtx 1650 super قیمتش زیر 3 میلیون میفته از egerd بخری ایران هنوز دارن rx 570 رو این قیمت میدن کارت سوپر 25 درصد قوی تره مصرفشم 100 وات هست پس کسی که عاقل باشه نمیاد کارت قدیمی تر و کندتر رو بخره اینجام بهت قول میدم تا عید وارد نکنن فعلا باید 1650 معمولی که وارد کردن رو بندازن به قیمت 3 میلیون انشالا بعد عید وارد میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز ممنون 

amd با سری 480 رسما کلاهبرداری کرد کارت خراب انداخت به ملت گارانتی ها هم اینجوری از زیرش شونه خالی میکنن

مثلا amd گرفتم که ساپورت طولانی مدت میکنه بگو کوتاه مدت برات میکنه طولانیش پیش کش

یه چیزی بخر یکی دو سال بی منت بی مشکل کار کنه بعدش عوض کن البته اون کرشی که بنده داشتم توی سری جیفورس هم دیده شده

امیدوارم این یکی بی مشکل کار کنه

دارم سعی میکنم پول پاور جور کنم و پاور هم عوض کنم

امیدوارم شما هم بتونی سریعتر کارتتو عوض کنی

البته بیشتر مشکلاتی که شما داری به خاطر ماین هستش 

انشاالله که واست بدون مشکل کار میکنه

نه داداش میگم که این گرافیک گیمینگ ایکس که الان دارم از همه لحاظی فوق العاده هست و ماین نشده

کلا ذات amd  میگم که دماش بالاس

منتهی نمیدونم چرا مثل اون 1060 اولی بهم حال نمیده

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

انشاالله که واست بدون مشکل کار میکنه

نه داداش میگم که این گرافیک گیمینگ ایکس که الان دارم از همه لحاظی فوق العاده هست و ماین نشده

کلا ذات amd  میگم که دماش بالاس

منتهی نمیدونم چرا مثل اون 1060 اولی بهم حال نمیده

سلام امان از شایعات دوستان و تیلیغات بیجا.

من هم دقیقا از دو سال پیش سه مدل مختلف 1060 داشتم  galax /gaming x/ g1  و ازشون هم کاملا راضی بودم. نه دمای انچنان بالا نه مورد خاصی. اما دوستان تو فروم مدام میگفتم  1060  اصلا ارزش نداره یه 570 الان هم اندازهش  فریم میده و...

تا اینکه تصمیم گرفتم و فروختم و یه  sapphier rx 570 pulse  گرفتم . الان که مقایسه میکنم میبینم واقعا 1060 از خیلی لحاظ ها کارت بهتری بود هم دماش هم فریم هم ساپورت نرم افزاریش. واقعا نمیدونم بعضی از دوستان چی میگن که این کارتها در یه سطحن.

خلاصه که الان پیشمونم و دنبال برگشت به nvidia  هستم. 

کیفیت رنگ تو انویدا خیلی بهتر از  amd  هست. سرعت فن بالا و دما که دیگه نگو.

لینک به دیدگاه

در در 1 آبان 1398 در 15:55، Slasher گفته است :

متاسفانه اینجا ایرانه و برادران دلال اجازه نمیدن که ما منفعت داشته باشیم حتی 1 روز که جمعه سیاه باشه... بعید میدونم خیلی قیمتارو بیارن پایین 

متاسفانه مشکل دلال هم نیست 

دلال رو باز می شد یه جوری دور زد 

مشکل وارد کنندست 

وارد کننده با استفاده از روابطی که داره رانت میگیره و فقط و فقط خودش حق داره یه کالایی رو وارد کنه 

تو قسمت واردات انجمن توضیح زیاد هست 

مثلا یه بنده خدا فامیلش از ژاپن براش کمتر از نصف قیمت ایران مادربورد خرید فرستاد ولی برادرا کارشون رو بلدن انقدر بیچاره رو بالا و پایین کردن که قیمتش 3 برابر شد 

می گفت به بهونه اینکه این مادربورد نیست و تجهیزات نظامی و خرابکاریه و این داستان ها نمی زاشتن مادربود رو بگیره 

می گفت یک ماه کامل کارش این بود که بره این ور اون ور وقتی اطمینان پیدا کردن که چند برابر هزینش شد و دیگه از این کارا نمی کنه راحت ولش کردن و مادربورد رو دادن بهش 

اینجا ایرانه کشور رانت

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

سلام امان از شایعات دوستان و تیلیغات بیجا.

من هم دقیقا از دو سال پیش سه مدل مختلف 1060 داشتم  galax /gaming x/ g1  و ازشون هم کاملا راضی بودم. نه دمای انچنان بالا نه مورد خاصی. اما دوستان تو فروم مدام میگفتم  1060  اصلا ارزش نداره یه 570 الان هم اندازهش  فریم میده و...

تا اینکه تصمیم گرفتم و فروختم و یه  sapphier rx 570 pulse  گرفتم . الان که مقایسه میکنم میبینم واقعا 1060 از خیلی لحاظ ها کارت بهتری بود هم دماش هم فریم هم ساپورت نرم افزاریش. واقعا نمیدونم بعضی از دوستان چی میگن که این کارتها در یه سطحن.

خلاصه که الان پیشمونم و دنبال برگشت به nvidia  هستم. 

کیفیت رنگ تو انویدا خیلی بهتر از  amd  هست. سرعت فن بالا و دما که دیگه نگو.

570 از 1060 ضعیف تره 

580 8GB هم قدرت 1060 هست

سرعت فن و سر صدای کارت هم دیگه بستکی به مدلی که می گیرید داره 

گیمینگ ایکس ام اس ای و آستریکس ایسوس بی صدان 

خلاصه اینکه شما کارت اشتباهی خریدید 

اونی هم که بهتون گفت 570 هم قدرت 1060 6GB هست احتمالا فن بوی بوده 

RX580 8GB هم قدرت 1060 6GB هست 

البته توی RDR2 بخواطر درایور انویدیا که هنوزم درست نشده RX580 8GB الان هم قدرت 1070 هست

احتمال زیاد بزودی فیکس بشه ولی دیگه پاسکال برای انویدیا مهم نیست 

تمام تمرکزشون الان روی تورینگه

لینک به دیدگاه

در در 10 آذر 1398 در 12:16، Hassan.SK گفته است :

نهایت تا فردا صبر میکنم اگه نگرفت مجبورا از همین داخل میخرم !

سلطان امروز فردا نکن هر چه سریعتر بخر 

الان سال نو میلادی و چینی و ایرانی به ترتیب همینجوری پشت هم تموم میشن شرکت ها برای تصفیه حساب نیاز به دلار دارن بخواطر همین قیمت دلار بصورت کاذب‌ تا خود خرداد می ره بالا بیچاره میشی

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Royal گفته است :

1:کجا گیر کردیم نمیتونیم یه کیبرد هم بخریم

2:خودم بارها دیدم کالایی قیمتش در بازار داخلی پایین تر از قیمت همون جنس در بازار خارج از کشور هست ولی کیفیتش چی ؟ در همون حد هست یا نه ؟

1:در جایی دور از بلاد کفر

2:تا آن جا که من اطلاع دارم این مسئله در مواردی مربوط به پول شویی های س.....ی(به تعداد نقطه دقت شود) ست که توضیح بیشترش اسباب زحمت و خطر(تحریم لیونی) ست و نمونه اش را در یک سری ساعت های کاسیو و ضربان سنج های طبی دیده ام

شما فکرش را بکن یک ضربان سنج مچی 150 دلار قیمت داشته باشد و با احتساب دلار قدیم(سه هزار و خورده ای)باید قیمتی بیش ازپانصد هزار تومان را به رخ می کشید لکن تنها و فقط دویست هزار تومان به فروش می رفت

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کلا amd دیگه نمیخرم بعد از کلاهبرداری 480 که ازم کرد وگا هم دست کمی از 480 نداره کلی مشکل داره 

بیخود نیست فروش نداره که با همچین قیمتی گذاشتن

والا من دارم استفاده میکنم دماش که بیشتر از 65 نمیره توی رد دد Ultra Texture و تنظیمات ترکیبی Ultra و High فیکس 60 فریم میده توی فیفا هم ازش رزولیشن 4k میگیرم  60 فریم فیکس 😅

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

والا من دارم استفاده میکنم دماش که بیشتر از 65 نمیره توی رد دد Ultra Texture و تنظیمات ترکیبی Ultra و High فیکس 60 فریم میده توی فیفا هم ازش رزولیشن 4k میگیرم  60 فریم فیکس 1f605.png

سری 480 کلا مشکل معماری داشتن amd عوض جمع کردنش انداخت تو پاچه خریدار

دمای کارت خودم تو روزهای داغ تابستان بیشتر از 68 نمیشد الان اگه بود 63 اینا بود ولی فریم کلی مهم نیست فریم تایم هم مهمه مخصوصا تو دایرکس 11 میبینی یه دفعه فریم میاد پایین و لگ بدی میده به خاطر ضعف معماری و درایور بهینه

همونن موقع که 480 خرید میکردم دو دل بودم قضیه ماینینگ شروع شد خواستم بفروشم و 1060 بخرم که ارزونتر از 480 بود ولی ماینرها قیمت مفت میخواستن منم ندادم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فریم تایم هم مهمه مخصوصا تو دایرکس 11 میبینی یه دفعه فریم میاد پایین و لگ بدی میده به خاطر ضعف معماری و درایور بهینه

تنها بدی AMD همینه توی Forza Horizon 4 اصلا لگ نداره یعنی یه نیم ثانیه هم فریم دراپ نمیشه ولی توی Gears 5 واقعا مشکل داره و فریم تا 55 دراپ میشه حتی تا 49 مجبورم گرافیکو بزارم رو High 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

کیفیت رنگ تو انویدا خیلی بهتر از  amd  هست. سرعت فن بالا و دما که دیگه نگو

😐 کیفیت رنگ تو انویدیا بهتره؟ انگار رنگ روغن زدن به بوم البته اگه خیره بشی

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mَd گفته است :

😐 کیفیت رنگ تو انویدیا بهتره؟ انگار رنگ روغن زدن به بوم البته اگه خیره بشی

رنگ توی AMD زنده تره 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

رنگ توی AMD زنده تره 

تا اونجا که میدونم انویدیا به دلیل فشرده سازی رنگ ها برای انتقال با پهنای باند کمتر باعث شده رنگاش حالت روغنی طور بگیرن یعنی جزیات حفظ نمیشه 

@MojArch این دوستمون باید تایید کنن بیشتر در جریانن

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

والا من دارم استفاده میکنم دماش که بیشتر از 65 نمیره توی رد دد Ultra Texture و تنظیمات ترکیبی Ultra و High فیکس 60 فریم میده توی فیفا هم ازش رزولیشن 4k میگیرم  60 فریم فیکس 1f605.png

480 دارید شما؟

دما چقدره کدوم مدلشو دارید؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، mَd گفته است :

480 دارید شما؟

دما چقدره کدوم مدلشو دارید؟

480 که روی 4k نمیتونه 60 فریم بده 😅 وگا 64عه کارت مدل Gaming Oc گیگابایت دمای کارت معمولا بالاتر از 65 نمیره البته توی رد دد 68 میشه درضمن تهویه کیس هم مناسبه 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، mَd گفته است :

1f610.png کیفیت رنگ تو انویدیا بهتره؟ انگار رنگ روغن زدن به بوم البته اگه خیره بشی

نمیدونم والا ولی از نظر من که  nvidia  توی رنگ بهتره.

من تعصب ندارم روی کارت که بگم  nvidia  فن بوی هستم. ولی  nvidia  طبیعی تره.

قبلا من از هر دو برند کارت میخریدم ولی طی 5 سال قبل بیشتر  nvidia  داشتم. الان که دوباره  amd  گرفتم  این مقایسه رو که میکنم و صرفا تجربه شخصیمه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

تا اونجا که میدونم انویدیا به دلیل فشرده سازی رنگ ها برای انتقال با پهنای باند کمتر باعث شده رنگاش حالت روغنی طور بگیرن یعنی جزیات حفظ نمیشه 

@MojArch این دوستمون باید تایید کنن بیشتر در جریانن

والا چی بگم

زنده تر یه چیز کیفی هست و برای هر شخصی فرق میکنه

باید دید این تصویری که ایشون دیده از چه پهنای رنگ و چه نوع زیر سمپلی بهره برده و روی چه مدل مونیتوری با چه مشخصاتی(مثل Delta E و فریم و روشنایی و غیره) دیده شده تا شاید ما هم در شرایط مشابه بتونیم متوجه بشیم منظور از زنده بودن دقیقا چی هست

پ.ن: اصلا و ابدا رد کردن حرف دوستمون مد نظر نیست بیشتر اشاره به عواملی که میتونه برای هر شخص متفاوت باشه هست

مثلا یه مثال جالب بزنم: شما اگر یه تصویر HDR رو روی یه صفحه نمایش SDR ببینید در کمال تعجب مشاهده خواهید کرد که رنگ ها کاملا رنگ رو رفته هستند و انگار اصلا کیفیت نداره، حالا اگر همون تصویر رو روی یک مونیتور HDR ببینید در کمال تعجب اینبار همه رنگ ها شدت و زنده بودن خودشونو دارن!

به همین راحتی فقط و فقط با تفاوت یه فن‌آوری تصویر تغییر تقریبا ۱۸۰ درجه ای میکنه. حتی توی یک برند یکسان(مثلا دوتا کارت ایسوس یا هر برند دیگه) به خاطر پروفایل های متفاوتشون رنگ های باز تولیدی زمین تا اسمون فرق دارن) دیگه از تفاوت سیستم عامل و غیره نگم دیگه😄

در آخر اینکه با روش هایی میشه نتایج رو شبیه به هم کردولی باید دردسر کالیبره کردن صفحه نمایش را به جون بخرید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور هم میخوام بگیرم

این مدل مدنظرمه 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-tuf-gaming-edition-psu-556386.html

پیشنهاد بهتری دارید؟

@ARMIN @HeX 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور هم میخوام بگیرم

این مدل مدنظرمه 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-tuf-gaming-edition-psu-556386.html

پیشنهاد بهتری دارید؟

سلام حسن جان این پاور استاندارد 80 پلاس برنز داره و قیمتشم بالاست ارزش خرید نداره در این مدل ها خبری از خازن های 105 درجه با کیفیت ژاپنی نیست و .... کلا از سروته پاور زدن می دونم چشم دیدن گرین رو نداری😁 پس گرین هم پیشنهاد نمی دم به نظرم این مورد خوبیه https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-mwe-gold-650-full-modular-power-supply.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن جان این پاور استاندارد 80 پلاس برنز داره و قیمتشم بالاست ارزش خرید نداره در این مدل ها خبری از خازن های 105 درجه با کیفیت ژاپنی نیست و .... کلا از سروته پاور زدن می دونم چشم دیدن گرین رو نداری1f601.png پس گرین هم پیشنهاد نمی دم به نظرم این مورد خوبیه https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-mwe-gold-650-full-modular-power-supply.html

اون برنز که فقط مصرف برقش بیشتره ، کجا نوشته خازنهاش ژاپنی نیست و موردی که پیشنهاد دادین هست ؟ اگه بنده رو روشن کنین عالی میشه

600 گرین از همین گرونتره ، بحث ناراحتیش نبود بازم تو لیست انتخابم نبود ماشاءالله ارز دولتی واسه واردات میگیرن ، به اسم تولید داخل وام میگیرن و نمیزارن برند های دیگه وارد بشن اونم قیمتهاشون !

اونی هم که پیشنهاد دادین مدنظر داشتم ولی بودجم نمیرسه

همینم بخرم جیبم خالیه خالی میشه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اون برنز که فقط مصرف برقش بیشتره ، کجا نوشته خازنهاش ژاپنی نیست و موردی که پیشنهاد دادین هست ؟ اگه بنده رو روشن کنین عالی میشه

600 گرین از همین گرونتره ، بحث ناراحتیش نبود بازم تو لیست انتخابم نبود ماشاءالله ارز دولتی واسه واردات میگیرن ، به اسم تولید داخل وام میگیرن و نمیزارن برند های دیگه وارد بشن اونم قیمتهاشون !

اونی هم که پیشنهاد دادین مدنظر داشتم ولی بودجم نمیرسه

همینم بخرم جیبم خالیه خالی میشه

پاوری که شما انتخاب کردی به قطع یقین همون مدل MasterWatt 650 هست که یه برچسب یا بگیم رنگ زرد tuf خورده اینم عکس خدمت شما خازن 85 درجه شرکت teapo هست که فک کنم این شرکت تایوانی هست مدل گلد رو هم می گردم انباکس شدش رو پیدا می کنم میزارم ولی کلا عرف اینه که در پاورای گلد معمولا و در پاورای پلاتینوم قطعا خازن های 105 درجه میزارن از شرکتای معظم و مشهور nippon یا mij

L1002780.jpg

لینک به دیدگاه

اما پیشنهاد من فارغ از اینکه من پاورم گرین هست خداییش تعصبی به این برند ندارم چون اصلا ساخت ایران نیست که همش از تایوان میاد و اگر بپرسین چرا گرین خریدی برات دلیل منطقی میارم با تست های خود سایت 80plus این مورد هست هم قیمتش مناسب قیمت گذاری شده هم فناوری های به روزی داره و هم قطعات با کیفیتی در اون استفاده شده تنها نکته منفیش اینه که ماژولار نیست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650a-uk-plus-gaming-psu-222465.html

GREEN-GP650A-UK-PLUS-OV-25b68e40812cd27e3.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...