رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور هم میخوام بگیرم

این مدل مدنظرمه 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-tuf-gaming-edition-psu-556386.html

پیشنهاد بهتری دارید؟

@ARMIN @HeX 

سلام

پاور Rosewill 1600W Modular از طرف سایت wfcctch معرفی شده بود که تو newagg تخفیف خورده(یه کد تخفیف معرفی کرده بود) و شده ۸۰ دلار ظاهرا میگفت ۸۰ پلاس طلایی هست و کیفیت خوبی هم داره

اینم یه نگاه بنداز میدونم پاور اورکیلی هست ولی خوش قیمته

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

سلام

پاور Rosewill 1600W Modular از طرف سایت wfcctch معرفی شده بود که تو newagg تخفیف خورده(یه کد تخفیف معرفی کرده بود) و شده ۸۰ دلار ظاهرا میگفت ۸۰ پلاس طلایی هست و کیفیت خوبی هم داره

اینم یه نگاه بنداز میدونم پاور اورکیلی هست ولی خوش قیمته

درود داداش خرید پاور از اونور به دلیل وزن زیادی که داره دلاری 30 تومن میفته که میشه ناقابل 2میلیون و 400 هزار تومن احتمالا افر برای بلک فریدای بوده هنوز کد تخفیف گذاشتن ولی 30 دلار هست و قیمت پاور رنج 110 دلار میفته این قیمت برای خارجی ها فوق العادست منتها اینجا اینقد قیمت جانبی میاد روی کالا که از داخل بخری خیلی به صرفه تره

newegg.PNG

ویرایش شده توسط matrix.trixx
توضیح دقیق تر
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود داداش خرید پاور از اونور به دلیل وزن زیادی که داره دلاری 30 تومن میفته که میشه ناقابل 2میلیون و 400 هزار تومن احتمالا افر برای بلک فریدای بوده هنوز کد تخفیف گذاشتن ولی 30 دلار هست و قیمت پاور رنج 110 دلار میفته این قیمت برای خارجی ها فوق العادست منتها اینجا اینقد قیمت جانبی میاد روی کالا که از داخل بخری خیلی به صرفه تره

newegg.PNG

ممنون از سرعت عمل شما😉

این کد افرش با اونی که من دیده بودم فرق داره(کدشو دارم) و فک کنم اون افر تموم شد وگرنه ۸۰ دلار بود و قیمت خود پاور هم قبل اف ۱۷۰ دلار بود. حالا اگه ۲۴۰۰ هم بیوفته برای یه پاور ۱۶۰۰ وات ارزشمنده چون مثلا کورسیر AX1600i که خودم دارم برام بیش از ۷ تومن افتاد 

اما این فقط یه پیشنهاد بود که دوست عزیزمون میتونن بررسی کنن و اگر به شرایطشون نمیخوره بذارن کنار

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اما پیشنهاد من فارغ از اینکه من پاورم گرین هست خداییش تعصبی به این برند ندارم چون اصلا ساخت ایران نیست که همش از تایوان میاد و اگر بپرسین چرا گرین خریدی برات دلیل منطقی میارم با تست های خود سایت 80plus این مورد هست هم قیمتش مناسب قیمت گذاری شده هم فناوری های به روزی داره و هم قطعات با کیفیتی در اون استفاده شده تنها نکته منفیش اینه که ماژولار نیست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650a-uk-plus-gaming-psu-222465.html

GREEN-GP650A-UK-PLUS-OV-25b68e40812cd27e3.jpg

سری uk کلی فاجعه آتیش سوزی داشته چند تاشو تو همین انجمن دیدم که نمایندگان سریع جمع و جورش کردن و بعضی تاپیکها رو هم قفل طبق معمول !

چجوری کیفیتش بالاست این همه سابقه آتش سوزی داره ؟

سری مستروات هم قبلا 5 سال گارانتی میکرد آواژنگ به تازگی کرده 3 سال که خود کولرمستر 5 سال گارانتی میکنه

از اون پروتکشن های امنیتی چیزی سرم نمیشه و همون تاف 6 تا داره که بقیه مدلهای نزدیک اون 5 یا 4 تا 

به اون گلد هم فکر نکنم پولم برسه اگه رسید از همون میگیرم

پاور خودم چقدر قیمت میخوره واسه فروش ؟ green 600hp سالم و پلمپ

ممنون از وقتی که میزاری 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

سری uk کلی فاجعه آتیش سوزی داشته چند تاشو تو همین انجمن دیدم که نمایندگان سریع جمع و جورش کردن و بعضی تاپیکها رو هم قفل طبق معمول !

چجوری کیفیتش بالاست این همه سابقه آتش سوزی داره ؟

سری مستروات هم قبلا 5 سال گارانتی میکرد آواژنگ به تازگی کرده 3 سال که خود کولرمستر 5 سال گارانتی میکنه

از اون پروتکشن های امنیتی چیزی سرم نمیشه و همون تاف 6 تا داره که بقیه مدلهای نزدیک اون 5 یا 4 تا 

به اون گلد هم فکر نکنم پولم برسه اگه رسید از همون میگیرم

ممنون از وقتی که میزاری 

حسن جان این مدل پلاسش هست برادر من چرا قیمه رو میریزی تو ماستا این مدل 3 ماه نشده اومده تو بازار اصلا هنوز کسی درست و حسابی نخریده گرین قبل از این طرح تحولش حقیقتش پاوراش اکثرا بنجل بودن این 2 3 سال اخیر با طراحی هایی که کرده و به روز هم هستن خودشو بالا کشیده البته که انتخاب با تو هست و من صرفا راهنمایی می کنم ظاهر بیرونیش هم خوشکل شده تا حدودی

GREEN-GP650A-UK-PLUS-OV-18d3e1f10d86549d9a.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور خودم چقدر قیمت میخوره واسه فروش ؟ green 600hp سالم و پلمپ

پاور شمام فک کنم گارانتیش که تمومه حقیقتش من کارشناس خوبی نیستم ولی فک کنم 450 تا 500 بیرزه الان نوی 700 واتش که گارانتیش تموم شده رو تو فروم 950 میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

حسن جان این مدل پلاسش هست برادر من چرا قیمه رو میریزی تو ماستا این مدل 3 ماه نشده اومده تو بازار اصلا هنوز کسی درست و حسابی نخریده گرین قبل از این طرح تحولش حقیقتش پاوراش اکثرا بنجل بودن این 2 3 سال اخیر با طراحی هایی که کرده و به روز هم هستن خودشو بالا کشیده البته که انتخاب با تو هست و من صرفا راهنمایی می کنم ظاهر بیرونیش هم خوشکل شده تا حدودی

امیدوارم خریداران جدید به مشکلات پاور قبلی برنخورن

مفتم بده نمیخرم یکسال منو آدم حساب نکردن هی رفتیم اومدیم عوض اینکه کارمو راه بندازن برچسب احمق زدن بعدش دستور دادن بعد اونم کلی برچسب تازه ، تهدید ...

آدم دیوانه از اینا نمیخره من حتما احمق دیوانه باید باشم که تو چاهی با این بزرگی دوباره بیوفتم

البته الان قطعاتم داره گارانتی آواژنگ میشه امیدوارم هیچ کدومشون به مشکل برنخورن که دوباره راه رفته رو تجربه نکنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

اما پیشنهاد من فارغ از اینکه من پاورم گرین هست خداییش تعصبی به این برند ندارم چون اصلا ساخت ایران نیست که همش از تایوان میاد و اگر بپرسین چرا گرین خریدی برات دلیل منطقی میارم با تست های خود سایت 80plus این مورد هست هم قیمتش مناسب قیمت گذاری شده هم فناوری های به روزی داره و هم قطعات با کیفیتی در اون استفاده شده تنها نکته منفیش اینه که ماژولار نیست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/green/green-gp650a-uk-plus-gaming-psu-222465.html

GREEN-GP650A-UK-PLUS-OV-25b68e40812cd27e3.jpg

سری uk جز پاور های های اند گرین نیست

سری oc pt گرین خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مفتم بده نمیخرم یکسال منو آدم حساب نکردن هی رفتیم اومدیم عوض اینکه کارمو راه بندازن برچسب احمق زدن بعدش دستور دادن بعد اونم کلی برچسب تازه ، تهدید ...

آدم دیوانه از اینا نمیخره من حتما احمق دیوانه باید باشم که تو چاهی با این بزرگی دوباره بیوفتم

البته الان قطعاتم داره گارانتی آواژنگ میشه امیدوارم هیچ کدومشون به مشکل برنخورن که دوباره راه رفته رو تجربه نکنم

موافقم من هم با پاورهای گرین کنار نمیام.

میرم کارکرده خارجی میخرم ولی اکبند داخلی نه. تا کاربری چوبش را نخوره متوجه نمیشه که حتی شاید بگن خودت مشکل داری

من پاوری را که لیون کامپیوتر عزیز به من هدیه داده بود را فروختم و کمی هم سر دادم و یک عدد پاور RM1000X  خریدم در حد اک فقط یکی از کابلهای برق ساتاش کم بود ولی ارزش داشت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

گلد معمولا و در پاورای پلاتینوم قطعا خازن های 105 درجه میزارن از شرکتای معظم و مشهور nippon یا mij

چرا راه دور میری همین سری hp هم از nippon استفاده کردخ با خازن 110

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سری uk جز پاور های های اند گرین نیست

سری oc pt گرین خیلی خوبه

درود oc pt هم های اند گرین نیست الان oc dg هست دوستمون بودجش محدود بود دلیل پیشنهاد این بود

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

چرا راه دور میری همین سری hp هم از nippon استفاده کردخ با خازن 110

سری hp نسبت به به سری uk plus میشه گفت معماریش کمی قدیمی تر هست دلیل پیشنهادم این بود جدیدترین رو بخره

لینک به دیدگاه

بحث nvidia و amd جالبه بود😁

به شخصه دیگه هرگز nvidia نمیخرم

یه نگاه به بنچمارک RDR2 بندازین توجه میشین

nvidia قدرت سخت افزاری کمی داره یا همون RAW power و بیشتر از طریق درایور بهینه میکنه و وقتی نسل جدید میاد نسل قبلی رو فراموش می کنه یا به قصد ضعیفشون میکنه!

همین که 580 با 1070 برابری میکنه و 1060  به خاک و خون کشیده گواه بر این موضوع که خیلی هم جنجال کرده

5700 در مقابل 2060 که دیگه بماند😂

لینک به دیدگاه

حقیقتش خیلی نمی خوام وارد بحث های حاشیه ای بشم دوتا چارت میزارم اونایی که باید بگیرن قضیه رو میگیرن

hx1200.PNG

oc dg.PNG

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور هم میخوام بگیرم

این مدل مدنظرمه 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/cooler-master/cooler-master-masterwatt-650-tuf-gaming-edition-psu-556386.html

پیشنهاد بهتری دارید؟

@ARMIN @HeX 

پاور خوبیه، فقط خازن هاش چینیه.

مورد منفی خاصی درش نیست. اگر پاور با خازن ژاپنی بخوای، بهتره سراغ سری V گولد کولر مستر بری که خوب، گرون تر هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

بحث nvidia و amd جالبه بود1f601.png

nvidia قدرت سخت افزاری کمی داره یا همون RAW power و بیشتر از طریق درایور بهینه میکنه و وقتی نسل جدید میاد نسل قبلی رو فراموش می کنه یا به قصد ضعیفشون میکنه!

همین که 580 با 1070 برابری میکنه و 1060  به خاک و خون کشیده گواه بر این موضوع که خیلی هم جنجال کرده

5700 در مقابل 2060 که دیگه بماند1f602.png

با یک بنچ مارک !؟ مشکلات amd به کنار ، فریم تایم هیچ کس توجه نمیکنه و فقط فریم نهایی میبینن که ممکنه همین فریم بالاتر ، هی بالا پایین بشه و لگ بدی ایجاد کنه و بازی رو زهر مار کنه (تجربشو داشتم)

amd هم کارت نداره بزاره انویدیا همون قدیمیها که مصرف زیادی دارن بهینه میکنه تا amd میخواد تکونی بخوره انویدیا سری جدید لانچ میکنه !

دلیل بهینه بودن اینه که معماری همشون یکین و یه درایور بیرون میده و همه کارتها بهینه میشن

سری فیوری و دوستاش که به گل نشستن البته بنچمارکهای جدیدو ندیدم و مال چند ماه پیش نظر میدم

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من میگم تو از گرین بدت میاد تو میگی نه خوب یک کلام بگو و خلاص عزیز من توی رنج بودجت نگاه کردم اینا خوبن هر کدوم رو دوست داشتی می تونی برداری

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/silverstone/silverstone-et750-g-gold-750w-psu-778198.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec--high-current-gamer-gold-series-650w-power-supply.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

پاور خوبیه، فقط خازن هاش چینیه.

مورد منفی خاصی درش نیست. اگر پاور با خازن ژاپنی بخوای، بهتره سراغ سری V گولد کولر مستر بری که خوب، گرون تر هستند.

پاور بهتری تو اون رنج سراغ دارین؟ نهایت تا 1400

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، matrix.trixx گفته است :

من میگم تو از گرین بدت میاد تو میگی نه خوب یک کلام بگو و خلاص عزیز من توی رنج بودجت نگاه کردم اینا خوبن هر کدوم رو دوست داشتی می تونی برداری

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/silverstone/silverstone-et750-g-gold-750w-psu-778198.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec--high-current-gamer-gold-series-650w-power-supply.html

دمت گرم تا 1400 هم پیشنهاد بده خودمو یه تکونی میدم بلکه جور شد پولش

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پاور بهتری تو اون رنج سراغ دارین؟ نهایت تا 1400

پاور کولرمستر MWE Gold 650 Full Modular

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پیشنهاد ارمین رو نمیدم که تکراری نشه اینم چیز جالبیه مخصوصا طراحیش خازنم rubycon گذاشتن و طراحی مدار وام گرفته از پاورهای seasonic هست

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply/antec/antec-edg750-80plus-gold-full-modular-psu.html

DSCF3530.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

این خازنها ژاپنیه ؟ بهترینه تو رنج خودش؟

شرمنده خودم حواسم سرجاش نیست این روزا ، پول قطعاتم از شکم زدم جور شده

6800 دادیم به دو تا قطعه ! متوسط

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

آخر بخریم تو بلک فرایدی یا نخریم؟ |: سوال منم هست

بحثم کلا کشوندید به پاور

@ARMIN @Hassan.SK

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

سلام به دوستان عزیز

آخر بخریم تو بلک فرایدی یا نخریم؟ |: سوال منم هست

بحثم کلا کشوندید به پاور

@ARMIN @Hassan.SK

بلک فرایدی تموم شد ، سایتهای واسطه اونقدر کشیدن رو قیمتها اصلا صرفه نداشت و تو گرافیک فقط دو کارت 5700 و 590 تخفیف 50 دلار خورد که خوب بود ولی با هزینه واسطه و حمل قیمت ایران در میومد !

خودم گیگا 1660t iسفارش دادم احتمالا فردا برسه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

بحث nvidia و amd جالبه بود😁

5700 در مقابل 2060 که دیگه بماند😂

یعنی فقط و فقط میخوای بشینی RDR2 بازی کنی دیگه؟

تو هر بازی دیگه ای اوضاع کاملا متفاوته

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجوری تا ۶۵۰ وات گلد کولر مستر هم میتونی بگیری

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/power-supply.html?lion_612=26335&price=0-1410809

دیگه انتخاب با خودت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...