رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به قول آقا آرمین بحث این مسائل جاش داخل این تایپیک نیست 

ولی بازم واجب دونستم با این همه انتقاد این موضوع رو هم بگم خالی از لطف نیست

بنده حدود 9سال پیش یه پاور گیرین gp535a گرفتم با گارانتی 37ماهه

بنده این پاور رو حدود 8سال استفاده کردم. اونم همیشه حداکثر توانش استفاده میشد

فقط گرافیک هایی که روی سیستم بود واستون نام میبرم

Zotac gt9600

Gts250 

Gtx560ti

Hd7790

Gtx1060 6gb

Aorus rx580 8gb

تو این چند سال استفادم به خداوندی خدا حتی یه بار تعمیرگاه نرفت. حتی   ذره ایی اذیت نکرد (کم آوردن. صدا دادن. دور زیاد و کم شدن ناگهانی فن) 

الانم حدود 7ماه عوضش کردم (قرار بود vega64 بگیرم که جور نشد) دادمش به دوستم هنوزم عین ساعت کار میکنه 

من واسه مشکل داداش حسن خیلی هم ناراحت شدم و حق رو هم بهش دادم

ولی الانم دارم خوبی های این محصولشون رو میگم و حق بهشون میدم که تمام قد ازش دفاع کنن

همیشه خوبه آدم هم خوبی ها رو ببینه و هم بدی ها و به یه مورد اکتفا نکنه 

یا علی 

لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

حرف از محافظ برق شد بهتره این ویدیو رو ببینید!

https://www.aparat.com/v/2mAP4/تفاوت_کارکرد_محافظ_برق_با_ترانس_اتوماتیک

حالا ی سوال ،دور از بحث تاپیکم هست ببخش صاحب تاپیک

بخای یدونه از اینا بزاری دقیق جلوی ورودی برق خونه چقدی باید هزینه کرد؟اهوازیم،تابستونم کولرا باز دوتا کولر یکی دوتیکه،یکیم پنجره ای،وسایل دیگم هستن یخچال فریزر تلویزیون،لامپا،دوتا کامپیوتر یکی گیم یکی اداری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام

یا علی 

سلام دوست عزیز بحث تاپیک از خرید گرافیک اوردیم توی خرید پاور و خدمات گرین و مشکلی نیست دوستان راحت باشین

خودم 600hp دارم قبلا ازش تعریف کردم الانم میکنم اون موقع که خریدم باور کنید مدلهای مقابلش کورسیر و کولرمستر محصول درست حسابی نداشتن و حداقل روی کاغذ گرین بهتر بود و خریدمش و الان بعد نزدیک 5 سال مشکلی نداشته تا حالا حتی فروردین هم فرستادم واسه تست کلی که سربلند بیرون اومد ، ناراحتی بنده از بخش گرافیک گرین بود که سهل انگاری و ناهماهنگی دلایلش بود و هر چی بود تمام شد رفت

گرین هم بهم پیشنهاد تعویض پاور داد که قبول کردم و شنبه یا یکشنبه قراره برام ارسال کنن امیدوارم این پاور هم مشکلی براش پیش نیاد و سالیان سال ازش استفاده کنم

در 31 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بخای یدونه از اینا بزاری دقیق جلوی ورودی برق خونه چقدی باید هزینه کرد؟اهوازیم،تابستونم کولرا باز دوتا کولر یکی دوتیکه،یکیم پنجره ای،وسایل دیگم هستن یخچال فریزر تلویزیون،لامپا،دوتا کامپیوتر یکی گیم یکی اداری

راحت باشید دوستان بنده گرافیکمو گرفتم پاور هم داره تعویض میشه

لینک به دیدگاه

...
ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

دقت کن که برای یک لامپ و اونم تا میزان مشخصی کاهش داد ولتاژ رو, به شخصه حتی مطمعن نیستم برای 2 تا لامپ هم نتیجه مشابه بده وای مطمعنم 10 تا از اینا هم برای استفاده ای که گفتید کافی نیست و در این اندازه صرفا جهت کارای آزمایشگاهی کاربرد داره نه صنعتی و خانگی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

ما حاضریم برای نشان دادن حسن نیت و جبران برخی از مشکلاتی که برای شما ایجاد شده به صورت کاملاً رایگان پاور فعلی شما رو با جدیدترین و مدرن ترین پاور میان رده حال حاضر گرین (GP650A-UK PLUS) تعویض کنیم.

سلام,خسته نباشید!

میشه حسن نیتتون رو به ما هم نشون بدید؟؟؟:D

چاکرتون هم هستم😀

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، _abbas_glv گفته است :

سلام,خسته نباشید!

چاکرتون هم هستم1f600.png

بیخیاااااااااااااااااااااااال 😶

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

در 2 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام

به قول آقا آرمین بحث این مسائل جاش داخل این تایپیک نیست 

ولی بازم واجب دونستم با این همه انتقاد این موضوع رو هم بگم خالی از لطف نیست

بنده حدود 9سال پیش یه پاور گیرین gp535a گرفتم با گارانتی 37ماهه

بنده این پاور رو حدود 8سال استفاده کردم. اونم همیشه حداکثر توانش استفاده میشد

فقط گرافیک هایی که روی سیستم بود واستون نام میبرم

Zotac gt9600

Gts250 

Gtx560ti

Hd7790

Gtx1060 6gb

Aorus rx580 8gb

تو این چند سال استفادم به خداوندی خدا حتی یه بار تعمیرگاه نرفت. حتی   ذره ایی اذیت نکرد (کم آوردن. صدا دادن. دور زیاد و کم شدن ناگهانی فن) 

الانم حدود 7ماه عوضش کردم (قرار بود vega64 بگیرم که جور نشد) دادمش به دوستم هنوزم عین ساعت کار میکنه 

من واسه مشکل داداش حسن خیلی هم ناراحت شدم و حق رو هم بهش دادم

ولی الانم دارم خوبی های این محصولشون رو میگم و حق بهشون میدم که تمام قد ازش دفاع کنن

همیشه خوبه آدم هم خوبی ها رو ببینه و هم بدی ها و به یه مورد اکتفا نکنه 

یا علی 

دوست عزیز در این دوران که گرافیکها را تعویض کردی و ارتقا دادی آیا هارد درایو هم تعویض کردی ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

https://www.digikala.com/search/category-power-strip/?q=استابلایزر&sortby=21

تو توضیحات هر محصول نوشته برای چه مصارفی

اینجا فاراتل 6000 دارن یه خونه با اسپیلت 24000 رو جوابه...بهتره از برقکار مجرب بپرسید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _abbas_glv گفته است :

سلام,خسته نباشید!

چاکرتون هم هستم1f600.png

اگه به گسایی که پاور گرین بالای 10 سال دارن یدونه 1050 وات بدن منم هستم😅

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، GREEN Support گفته است :

نتقادات سازنده و حتما قدردان خواهیم بود

طراحی پاور و قطعات و مدارات کار شرکت گیرینه؟ 

اگه اره که خوب در اصل میشه تولید چون فقط قطعه رو از اونور میارید

ولی اگه طراحی با شرکت جای دیگست و فقط شما قطعات رو روی اون الگویی که به شما میدن مچینید این مونتاژه خالصه یه چیزی مثل glx و گوشی ایرانی 🙂 بعد گندش درمیاد که گوشی مال فلان شرکته فقط یه اندرویدشو دستکاری کردن و پشتت با لیزر glx چاپ کردن

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اگه به گسایی که پاور گرین بالای 10 سال دارن یدونه 1050 وات بدن منم هستم1f605.png

من به ۵۰۰ وات هم راضیم

کیس green shiny رو هم دارم که عتیقست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اگه به گسایی که پاور گرین بالای 10 سال دارن یدونه 1050 وات بدن منم هستم1f605.png

زنبیل بزارید نفر اول خودمم 😎🤣

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

زنبیل بزارید نفر اول خودمم 1f60e.png🤣

من کمتر از یه ماه پیش کارت گرافیک و مادربرد پرچمدار ام اس آی رو  با گارانتی گرین خریدم, تنها چیزی که روش دادن یه ساک مقوایی دسته دار برای هر کدام (جمعا 2 ساک) بود (حتی اون بازی یا بازی ها که همه جای دنیا کدش رو روی 2080TI میدن رو هم بهم ندادن), نمیدونم چرا یهو حسن نیتشون گل کرده! به هر حال خدا کنه برا شما صرفا حرف نباشه و عمل کنن, رسید حتما عکس بزار که فکر نکنن مردم دوست دارن فقط بدیشون رو ببینن و خوبیاشونم اگه ببینن همه جا میگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

من کمتر از یه ماه پیش کارت گرافیک و مادربرد پرچمدار ام اس آی رو  با گارانتی گرین خریدم, تنها چیزی که روش دادن یه ساک مقوایی دسته دار برای هر کدام (جمعا 2 ساک) بود (حتی اون بازی یا بازی ها که همه جای دنیا کدش رو روی 2080TI میدن رو هم بهم ندادن), نمیدونم چرا یهو حسن نیتشون گل کرده! به هر حال خدا کنه برا شما صرفا حرف نباشه و عمل کنن, رسید حتما عکس بزار که فکر نکنن مردم دوست دارن فقط بدیشون رو ببینن و خوبیاشونم اگه ببینن همه جا میگن

بنده از مشتریهای قدیمی گرین هستم سر جریان گرافیک خیلی اذیت شدم ، این حرکت گرین هم به این دو دلیله

رسید حتما چند تا عکس میزارم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام دوست عزیز بحث تاپیک از خرید گرافیک اوردیم توی خرید پاور و خدمات گرین و مشکلی نیست دوستان راحت باشین

خودم 600hp دارم قبلا ازش تعریف کردم الانم میکنم اون موقع که خریدم باور کنید مدلهای مقابلش کورسیر و کولرمستر محصول درست حسابی نداشتن و حداقل روی کاغذ گرین بهتر بود و خریدمش و الان بعد نزدیک 5 سال مشکلی نداشته تا حالا حتی فروردین هم فرستادم واسه تست کلی که سربلند بیرون اومد ، ناراحتی بنده از بخش گرافیک گرین بود که سهل انگاری و ناهماهنگی دلایلش بود و هر چی بود تمام شد رفت

گرین هم بهم پیشنهاد تعویض پاور داد که قبول کردم و شنبه یا یکشنبه قراره برام ارسال کنن امیدوارم این پاور هم مشکلی براش پیش نیاد و سالیان سال ازش استفاده کنم

بله کاملا حق با شماست

انشاالله به خوشی استفاده کنی 

هم گرافیک و هم پاور 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز در این دوران که گرافیکها را تعویض کردی و ارتقا دادی آیا هارد درایو هم تعویض کردی ؟

فقط 1بار

500گیگ وسترن سبز داشتم

کردمش 1ترا وسترن سبز 

اونم حدود 5سال پیش 

وضعیتم خیلی خیلی خرابه درسته😂

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

فقط 1بار

500گیگ وسترن سبز داشتم

کردمش 1ترا وسترن سبز 

اونم حدود 5سال پیش 

وضعیتم خیلی خیلی خرابه درسته1f602.png

این را گفتم چون تا زمانی که پاور گرین داشتم هردهایی که میخریدم بعد از مدتی هر Error ی که بگی  میداد و آخرش هم ----------^^^^^^  و تمام میرفتم یه هارد دیگه میگرفتم و بعد از اینکه پاور را عوضش کردم دیگه این مشکل پیش نیومد 

البته کیفیت سری جدید پاورهای گرین عالی هست ولی من باز هم ریسک نمیکنم از پاورهای گرین استفاده کنم 

بعضی وقتها فکر میکنم یک بار دیگه امتحان کنم ولی باز پشیمون میشم همینطور با دیدن تصاویری  که دوستان از کابلهای سوخته PCI-E پاورها میزارن توی انجمن

به دیگران هم پیشنهاد نمیکنم و اگر خودشون خواستن بگیرن ولی باز پاورهای سری آخر گرین را قبول دارم کیفیت قطعات به کار رفته داخلشون خیلی بالا هست

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Royal گفته است :

این را گفتم چون تا زمانی که پاور گرین داشتم هردهایی که میخریدم بعد از مدتی هر Error ی که بگی  میداد و آخرش هم ----------^^^^^^  و تمام میرفتم یه هارد دیگه میگرفتم و بعد از اینکه پاور را عوضش کردم دیگه این مشکل پیش نیومد 

البته کیفیت سری جدید پاورهای گرین عالی هست ولی من باز هم ریسک نمیکنم از پاورهای گرین استفاده کنم 

بعضی وقتها فکر میکنم یک بار دیگه امتحان کنم ولی باز پشیمون میشم همینطور با دیدن تصاویری  که دوستان از کابلهای سوخته PCI-E پاورها میزارن توی انجمن

به دیگران هم پیشنهاد نمیکنم و اگر خودشون خواستن بگیرن ولی باز پاورهای سری آخر گرین را قبول دارم کیفیت قطعات به کار رفته داخلشون خیلی بالا هست

اوکی 

والا نمیدونم چی بگم

من الانم کولر مستر دارم تازه ورژن قدیمی هم هست (حدود 5سال پیش) ولی ماشالله عین ساعت کار میکنه

یادش بخیر من پاور گیرین که داشتم 535a 

50 هزارتومان آکبند تهیه کردمش به 37 ماه گارانتی

این کولر مستر قبل گرونی 

200تومن خریدمش دست دوم ولی در حدGx750

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این باندل چقدر قیمت میخوره ؟ فعلا پول تعویضش نیست فقط حساب کتاب میکنم

i5 4460

gigabyte z97 ud3h bk

gskill trident x 2400cl10 2*4g

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

i5 4460

gigabyte z97 ud3h bk

حول و حوش 1.9 تومن 200  کمتر/ بیشتر چون قیمت رم رو ندارم کمیابه 

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

i5 4460

gigabyte z97 ud3h bk

گرافیک مبارکت باشه حسن جان پردازنده رو تعویض کن به 4770k و می تونی باهاش سر کنی حداقل تا 2 سال دیگه فعلا چیزی نخر تا عرضه zen3 و پردازنده های نسل 11 اینتل خودم روی 5820k حالا حالاها موندگارم😁

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

i5 4460

gigabyte z97 ud3h bk

به نظرم سی پی رو بفروشید+ رم ها و یکدونه 4770 بگیریدو دوتا 8 گیگ.البته رم 8 الانم بسه هنوز تو اکثر بازی ها فکر نمی کنم سال دیگم مشکلی باشه !

ویرایش شده توسط angel of death
لینک به دیدگاه

در در 13 آذر 1398 در 19:21، GREEN Support گفته است :

دوست عزیز بنده عرض کردم هزینه کارت گرافیک نو به ایشان پرداخت و توسط همکاران بنده از ایشون عذرخواهی شده  قبلا.

حالا هم در تاپیک عمومی و حضور تمامی کاربران جهت جبران مشکلی که برای ایشون پیش اومده داریم این پیشنهاد رو به ایشون میدیم.

این طرز نگارش شما به هیچ وجه شایسته نیست. کجای دنیا حق السکوت در ملع عام داده میشه؟

بنده فکر میکردم استارتر خدماتی از بابت گارانتی نگرفته😮حال انکه هزینه یه گرافیک آکبند شرکت شما به ایشون پرداخت کرده ولی شما قبلا اشاره ای به این موضوع نکرده بودین و استارتر محترم هم طوری پست میدادن که اینگونه برداشت میشد هیچگونه خدماتی نگرفتن 🙄طوری که تصمیم داشتن بدون گارانتی از کشور عراق تهیه کنن🤔

لطفا در اینگونه موارد نتیجه رو به اشتراک بزارین تا مشتریان در جریان خدمات ارائه شده  قرار بگیرن. 

لینک به دیدگاه

در در 14 آذر 1398 در 13:56، mَd گفته است :

طراحی پاور و قطعات و مدارات کار شرکت گیرینه؟ 

اگه اره که خوب در اصل میشه تولید چون فقط قطعه رو از اونور میارید

ولی اگه طراحی با شرکت جای دیگست و فقط شما قطعات رو روی اون الگویی که به شما میدن مچینید این مونتاژه خالصه یه چیزی مثل glx و گوشی ایرانی 1f642.png بعد گندش درمیاد که گوشی مال فلان شرکته فقط یه اندرویدشو دستکاری کردن و پشتت با لیزر glx چاپ کردن

بحث در این مورد بسیار مفصله. پیشنهاد میکنم در تالار محصولات گرین تاپیک جدید ایجاد کنید.

در 56 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

بنده فکر میکردم استارتر خدماتی از بابت گارانتی نگرفته1f62e.pngحال انکه هزینه یه گرافیک آکبند شرکت شما به ایشون پرداخت کرده ولی شما قبلا اشاره ای به این موضوع نکرده بودین و استارتر محترم هم طوری پست میدادن که اینگونه برداشت میشد هیچگونه خدماتی نگرفتن 1f644.pngطوری که تصمیم داشتن بدون گارانتی از کشور عراق تهیه کنن1f914.png

لطفا در اینگونه موارد نتیجه رو به اشتراک بزارین تا مشتریان در جریان خدمات ارائه شده  قرار بگیرن. 

سلام. در انتهای تاپیک مربوطه خود ایشون و نماینده محترم msi به این نکته اشاره کرده بودند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...