رفتن به مطلب

خرید گرافیک توی بلک فرایدی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

گواهی 80 پلاس تضمین میکنه که 80 درصد برق ورودی به پاور رو تحویل سیستم میده یا به عبارتی مثلا اگر پاور 1000 وات دارید مصرف برق شهریش بیشتر از 1200 وات نیست

این گواهی هیچ ربطی به میزان توان ورودی سیستم به تنهایی نداره و صرفا بیانگر بهینه بودن میزان مصرف برق شهری هست

خیر, 80PlusPlatinium حدود 93 در صد و Gold حدود 90 درصد بازده داره که بر اساس میزان لود میتونه 2 درصد تغییر کنه نه 80 درصد

ویرایش شده توسط Persian Assassin
لینک به دیدگاه

• ارسال 361
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حسن جان.چطوری ؟

خوشحالم واقعا که کارت جدید خریدی اونم nvidia

من خودم به شخصه تو این چندسال چندتا کارت amd و چندتا nvidia تو دستم اومده و رد شده که حقیقتا به نظرم کارتای nvidia بهترن

کارتای amd که داشتم شامل 5770 و gigabyte r7 360 و asus strix rx 470 و sapphire rx 480 بوده

کارتای nvidia هم کارت asus strix 1070 و کارت الانم asus strix 1080 بوده

کارتای amd که داشتم درسته به نسبت قیمتشون خوب بودن ولی متاسفانه سری rx واقعا کیس رو جهنم میکرد ! قشنگ موقه بازی دست میزدم به در کیس.داخل کیس داغ میشد با اینکه کیسم تهویه خوبی داشت(3تا فن کولر مستر جت فلو داشتم اون موقه)  حالا جدا ازمشکلات وگا که بماند ! کلا amd تو گرافیک هنوز خیلی کار داره ! ولی تو پردازنده من رایزن هارو دوس دارم

قطعا کارت بعدی من nvidia خواهد بود.فقط بچه هارو در جریان این کارت جدیدت بذار ! تو گیما و این داستانا دما رو بگو

امیدوارم فن هاش برات بچرخه و اتفاقات گذشته برات تکرار نشه برادر

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

ما حاضریم برای نشان دادن حسن نیت و جبران برخی از مشکلاتی که برای شما ایجاد شده به صورت کاملاً رایگان پاور فعلی شما رو با جدیدترین و مدرن ترین پاور میان رده حال حاضر گرین (GP650A-UK PLUS) تعویض کنیم.

به نظرم  این اسمش حسن نیت نیست, حق السکوت دادن بابت اشتباهی هست که به هیچ وجه حاظر نیستید زیر بارش برید ! به شخصه توسط گارانتی ها (البته تا به حال گذرم به گرین نخورده) کم چزونده نشدم, این کارا هم برای حفظ اعتبار ساختگی خودتونه, نه اهمیت دادن به مشتری

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

قفل شدن تاپیک ها تصمیم تیم مدیریت لیون کامپیوتر بوده. ما هیچ دسترسی برای قفل شدن و یا حذف تاپیک ها نداریم.

مشکل ایشون مربوط به نویز صوتی فن پاور بود. یک بار براشون فن پاور تعویض شده ولی کماکان ناراضی بودند. برای همین خدمتشون عرض کردیم که برای اینکه خیالتون راحت باشه بنده پاورتون رو با یک مدل نو عوض می کنیم. ما هیچ گاه حرفی در مورد تاپیک و پست و ... به ایشون نزدیم. می تونید از خودشون سوال کنید.

محافظ های برق شهر تحت هیچ شرایطی در برابر surge  و پیک های لحظه ای ولتاژ عملکرد مناسبی ندارند. این نوع محافظ ها تغریباً در اکثر کشورهای دنیا شناخته شده نیستند و استفاده نمی شوند.

جناب آقای عسگری عزیز همانطور که قبلا همکاران بنده خدمت شما عرض کردند مشکل کارت گرافیک شما مشکل خاص و نادری بود که در نهایت بابت مشکل ایجاد شده از شما عذرخواهی شده و مبلغ معادل کارت گرافیک نو برای شما واریز شده. 

ما حاضریم برای نشان دادن حسن نیت و جبران برخی از مشکلاتی که برای شما ایجاد شده به صورت کاملاً رایگان پاور فعلی شما رو با جدیدترین و مدرن ترین پاور میان رده حال حاضر گرین (GP650A-UK PLUS) تعویض کنیم.

اگر این افتخار رو به ما میدید لطف کنید از طریق پیغام خصوصی با ما مکاتبه کنید.

درود. چرا قیمت خمیر جی تی اینقدر رفته بالا؟ تا چند روز پیش 40 تومن بود الان شده 64 تومن!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

درود. چرا قیمت خمیر جی تی اینقدر رفته بالا؟ تا چند روز پیش 40 تومن بود الان شده 64 تومن!

یه زمانی میگفتن دلار !!! هر روز یه حرف الکی تحویل مردم میدن،زمان دلار19تومن ارزونتر بود تا الان

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mَd گفته است :

یه چیزیو درک نمیکنم

شرکتی که خودش مونتاژ کاره ،چرا باید ازمایشگاه طراز اول دنیا باید اصلا برای مصاحبه راه بدنش؟ من باشم حتی ایمیلشم جواب نمیدم

کار به کیفیت و ... ندارم ولی خیلی بعیده شرکتی که هیچ گواهی استاندارد رسمی از لابراتوری 80 پلاس نداشته باشه اصلا بهش نگاهی بندازن بله رو پاور های شما لیبل های گلد و. .. خورده ولی معلوم نیست کی لیبل زده! شما یه منبع معرفی کن زده باشه پاور گیرین فلان گواهی رو از ما کسب کرده

من خودمم گیرین دارم ولی واقعیت هارم باید پذیرفت

به نکته جالبی اشاره کردید. اجازه بدید کامل براتون شرح بدم.

نقل قول

شرکتی که خودش مونتاژ کاره ،چرا باید ازمایشگاه طراز اول دنیا باید اصلا برای مصاحبه راه بدنش؟ من باشم حتی ایمیلشم جواب نمیدم

با افتخار عرض می کنم  گرین تنها شرکت مونتاژ کننده منابع تغذیه سوئیچینگ ATX در خاورمیانه محسوب میشه. 

تمامی پاورهای گرین همواره توسط مهندسین ما بهینه سازی می شوند و برخی مدل ها  با بهترین کیفیت ممکن و با مجهز ترین و مدرن ترین دستگاه های روز در ایران تولید می شوند.

آیا شما که منتقد ما هستید از این اطلاع دارید که برند گرین بیش از 20 ساله که پاور به بازار ایران عرضه میکنه؟ 

آیا می دانستید بسیاری از برندهای معتبر خارجی که شما از اون ها حرف می زنید سابقه به مراتب کمتری در عرضه پاور نسبت به گرین دارند؟

آیا می دانستید از ابتدا تا کنون حدودا بیش از 4 میلیون عدد پاور با برند گرین به بازار ایران عرضه شده؟

آیا شما که گرین رو فقط یک مونتاژ کار می دونید اطلاع دارید بسیاری از برندهای معتبر که شما ازشون حرف می زنید حتی یک کارخانه کوچک برای تولید پاور ندارند؟ آیا می دانید حتی برچسب مشخصات فنی بسیاری از برندهای معتبر جهانی در کارخانه های مادر تولید کننده پاور بر روی محصولات درج میشه؟ 

اینجا  می تونید شرکت های مادر تولید کننده پاورهای بسیاری از برندهای جهانی رو مشاهده کنید.

نقل قول

کار به کیفیت و ... ندارم ولی خیلی بعیده شرکتی که هیچ گواهی استاندارد رسمی از لابراتوری 80 پلاس نداشته باشه اصلا بهش نگاهی بندازن بله رو پاور های شما لیبل های گلد و. .. خورده ولی معلوم نیست کی لیبل زده! شما یه منبع معرفی کن زده باشه پاور گیرین فلان گواهی رو از ما کسب کرده

قبلا بارها عرض شده دوست عزیز. برای بار n ام عرض می کنم خدمت شما کاربر محترم:

موسسه plugloadsolutions صادر کننده استانداردهای 80PLUS ملیت آمریکایی داره. گرین سال های پیش مثل همه برندهای دیگه در این وب سایت صفحه اختصاصی داشت و گواهینامه های 80PLUS پاورهای  گرین در این بخش ثبت می شد. ولی با دور اول تحریم ها این کمپانی پروفایل گرین رو حذف کرد و در ادامه نیز حاضر به تست پاورهای گرین نشد.این مورد رو می تونید با یک ایمیل به این موسسه جویا بشید.

به همین دلیل برای کسب استاندارد 80PLUS برخی از پاورهای گرین به ناچار از صفحه کمپانی مادر طراح پاورها یعنی High Power Electric Co استفاده می کنیم.

با بال و پر گرفتن آزمایشگاه جدید اروپایی cybenetics هم فعلا دو نمونه از پاورهای سری OCDG برای کسب استاندارد ETA  این آزمایشگاه ارسال شده و این کار در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

میتونم بپرسم چه گرافیکی خریدین که 7 تومن هزینه کردین ؟ و پاور انتخابیتون چیه ؟  @Hassan.SK

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

خیر, 80PlusPlatinium حدود 93 در صد و Gold حدود 90 درصد بازده داره که بر اساس میزان لود میتونه 2 درصد تغییر کنه نه 80 درصد

مضمون اصلی حرف بنده اصلا کاری به این درصد ها نداشت و صرفا مفهوم اصلی این گواهی رو توضیح دادم

ضمن اینکه 80 درصدی که گفتم مربوط به گواهی استاندارد هست و اشاره ای به گواهی های سطح بالاتر مثل گلد یا پلاتینیوم نکردم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بخش پاور فروشگاه از دسترس خارج شد !

سلام حسن جان حقیقتش بخش پاور که با همت دوستان از دسترس خارج شد! اما اینکه چی بخری یا چی نخری به سلیقه خودت بر می گرده شما با توجه به بودجت سعی کن پاورت حتما گلد باشه استانداردش فول ماژولار باشه خازن هاش تمام ژاپنی باشه و کیفیت ساخت و لحیم کاری قطعات داخلیش هم مناسب باشه چیزی که من از باز شده اون پاورای دیشبی دیدم به نظرم اون انتک 750 وات گزینه معقول تری بود گامادیاس هم مشخصات رو کاغذش خوب بود و استاندارد 80 پلاس گلد رو هم پاس کرده ولی کلا برند خیلی مشهوری نیست و من بررسی درست و حسابی ازش ندیدم کولر ماستر قطعات داخلیش یه رده پایین تر هست و به نظرم دلیلی نداره شما پاور با خازن چینی و تایوانی بخری به قیمت پاوری که تمام خازناش ژاپنی باشه یک جایی خوندم که عمر خازن ژاپنی 4 برابر خازن تایوانی هست شاید خیلیا به پاور اهمیت ندن چون به اون شدتی که به گرافیک و پردازنده سیستم توجه میشه و ازشون بنچمارک گرفته میشه به پاور توجه نمیشه ولی پاور قلب تپنده سیستم هست و باید چیز درست و حسابی خرید

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Persian Assassin گفته است :

به نظرم  این اسمش حسن نیت نیست, حق السکوت دادن بابت اشتباهی هست که به هیچ وجه حاظر نیستید زیر بارش برید ! به شخصه توسط گارانتی ها (البته تا به حال گذرم به گرین نخورده) کم چزونده نشدم, این کارا هم برای حفظ اعتبار ساختگی خودتونه, نه اهمیت دادن به مشتری

دوست عزیز بنده عرض کردم هزینه کارت گرافیک نو به ایشان پرداخت و توسط همکاران بنده از ایشون عذرخواهی شده  قبلا.

حالا هم در تاپیک عمومی و حضور تمامی کاربران جهت جبران مشکلی که برای ایشون پیش اومده داریم این پیشنهاد رو به ایشون میدیم.

این طرز نگارش شما به هیچ وجه شایسته نیست. کجای دنیا حق السکوت در ملع عام داده میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، hosin گفته است :

میتونم بپرسم چه گرافیکی خریدین که 7 تومن هزینه کردین ؟ و پاور انتخابیتون چیه ؟  @Hassan.SK

گرافیک giga gtx 1660ti aorus  5250

پاور هم اگه بخوام کولرمستر v 750 بگیرم 1720

حالا پیشنهاد گرین هم فکر میکنم که خرج پاور میمونه تو جیبم

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

سلام حسن جان حقیقتش بخش پاور که با همت دوستان از دسترس خارج شد! اما اینکه چی بخری یا چی نخری به سلیقه خودت بر می گرده شما با توجه به بودجت سعی کن پاورت حتما گلد باشه استانداردش فول ماژولار باشه خازن هاش تمام ژاپنی باشه و کیفیت ساخت و لحیم کاری قطعات داخلیش هم مناسب باشه چیزی که من از باز شده اون پاورای دیشبی دیدم به نظرم اون انتک 750 وات گزینه معقول تری بود گامادیاس هم مشخصات رو کاغذش خوب بود و استاندارد 80 پلاس گلد رو هم پاس کرده ولی کلا برند خیلی مشهوری نیست و من بررسی درست و حسابی ازش ندیدم کولر ماستر قطعات داخلیش یه رده پایین تر هست و به نظرم دلیلی نداره شما پاور با خازن چینی و تایوانی بخری به قیمت پاوری که تمام خازناش ژاپنی باشه یک جایی خوندم که عمر خازن ژاپنی 4 برابر خازن تایوانی هست شاید خیلیا به پاور اهمیت ندن چون به اون شدتی که به گرافیک و پردازنده سیستم توجه میشه و ازشون بنچمارک گرفته میشه به پاور توجه نمیشه ولی پاور قلب تپنده سیستم هست و باید چیز درست و حسابی خرید

اره خودم حساسیت زیادی تو بخش پاور دارم قلب سیستمه ایراد بده یه جای سیستمو ناکار میکنه

قبلا بهم پیشنهاد پاور uk+ دادین ، گفتم مفت نمیخرم 😅 اما الان پیشنهادش روی میزه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

به نکته جالبی اشاره کردید. اجازه بدید کامل براتون شرح بدم.

با افتخار عرض می کنم  گرین تنها شرکت مونتاژ کننده منابع تغذیه سوئیچینگ ATX در خاورمیانه محسوب میشه. 

تمامی پاورهای گرین همواره توسط مهندسین ما بهینه سازی می شوند و برخی مدل ها  با بهترین کیفیت ممکن و با مجهز ترین و مدرن ترین دستگاه های روز در ایران تولید می شوند.

آیا شما که منتقد ما هستید از این اطلاع دارید که برند گرین بیش از 20 ساله که پاور به بازار ایران عرضه میکنه؟ 

آیا می دانستید بسیاری از برندهای معتبر خارجی که شما از اون ها حرف می زنید سابقه به مراتب کمتری در عرضه پاور نسبت به گرین دارند؟

آیا می دانستید از ابتدا تا کنون حدودا بیش از 4 میلیون عدد پاور با برند گرین به بازار ایران عرضه شده؟

آیا شما که گرین رو فقط یک مونتاژ کار می دونید اطلاع دارید بسیاری از برندهای معتبر که شما ازشون حرف می زنید حتی یک کارخانه کوچک برای تولید پاور ندارند؟ آیا می دانید حتی برچسب مشخصات فنی بسیاری از برندهای معتبر جهانی در کارخانه های مادر تولید کننده پاور بر روی محصولات درج میشه؟ 

اینجا  می تونید شرکت های مادر تولید کننده پاورهای بسیاری از برندهای جهانی رو مشاهده کنید.

قبلا بارها عرض شده دوست عزیز. برای بار n ام عرض می کنم خدمت شما کاربر محترم:

موسسه plugloadsolutions صادر کننده استانداردهای 80PLUS ملیت آمریکایی داره. گرین سال های پیش مثل همه برندهای دیگه در این وب سایت صفحه اختصاصی داشت و گواهینامه های 80PLUS پاورهای  گرین در این بخش ثبت می شد. ولی با دور اول تحریم ها این کمپانی پروفایل گرین رو حذف کرد و در ادامه نیز حاضر به تست پاورهای گرین نشد.این مورد رو می تونید با یک ایمیل به این موسسه جویا بشید.

به همین دلیل برای کسب استاندارد 80PLUS برخی از پاورهای گرین به ناچار از صفحه کمپانی مادر طراح پاورها یعنی High Power Electric Co استفاده می کنیم.

با بال و پر گرفتن آزمایشگاه جدید اروپایی cybenetics هم فعلا دو نمونه از پاورهای سری OCDG برای کسب استاندارد ETA  این آزمایشگاه ارسال شده و این کار در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ببخشید بنده اصلا کاری به مسائل ندارم فقط دو نکته که گفته بودین برام جالب بود

اینکه گفتین خیلی از شرکت های معروف سازنده پاور سابقه کمتری نسبت به گرین دارن  - سابقه اصلا و ابدا چیزی نیست که قابل استناد باشه شاید همین امروز یه شرکت افتتاح بشه و پاوری بزنه که بهترین در دنیا باشه !

همون برند های معروف که سابقه کمتری نسبت به گرین دارن میدونستین بیشتر از 10 ها میلیون عرضه جهانی داشتند ؟

یعنی شما فکر میکنید اگه این شراید نبود هنوز هم این فروش داشتید ؟ مطمئن باشید اگه شرایط ایران عادی بود شما فروشتون به 500 هزار تا هم نمیرسید  از این 4 میلیون هم قطعا 3 میلیون پاور هاتون برای شرکت ها و اداره های دولتی و همون پاور های 330 واتتون هستش یعنی اگه این حمایت از تولید ملی این چرندیات نبود همین فروش رو هم نداشتین

من به بقیه کار ندارم اما اگه شرایط عادی بود قطعا برند هایی مثل بیتفینیکس - سیسونیک - کورسیر - انکت و ... خریداری میکردم و حتی از 100 کیلومتری گرین هم عبور نمیکردم

چیزی که الان معلومه اینکه گرین از این شرایط کشور بسیار بسیار سود کرده و الانم پاور هاش هم قیمت رقبای خارجی و بسیار بسیار با کیفیت تر از گرینه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سایت plugloadsolutions یا همون 80 پلاس خودمون بدون شیلتر شکن بالا نمیاد یه تست فان دیدم که حتی برند گرین رو برنداشتن و همون رو دوستان امریکایی تست کردن خخخ

700HP+.PNG

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اره خودم حساسیت زیادی تو بخش پاور دارم قلب سیستمه ایراد بده یه جای سیستمو ناکار میکنه

قبلا بهم پیشنهاد پاور uk+ دادین ، گفتم مفت نمیخرم 1f605.png اما الان پیشنهادش روی میزه 

پاور خوبیه به نظرم اقتصادی ترینه همه اون چیزیم که من به عنوان استاندارد حداقلی برای یه پاور خوب در نظر دارم داره اینکه سر قضیه گرافیک اذیت شدی قبول ولی ادم نباید برای یک مشکل همیشه چشمشو روی حقیقت ببنده و موضع قدیمیش رو حفظ کنه ببخش و از گذشته بگذر داداش

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hosin گفته است :

ببخشید بنده اصلا کاری به مسائل ندارم فقط دو نکته که گفته بودین برام جالب بود

اینکه گفتین خیلی از شرکت های معروف سازنده پاور سابقه کمتری نسبت به گرین دارن  - سابقه اصلا و ابدا چیزی نیست که قابل استناد باشه شاید همین امروز یه شرکت افتتاح بشه و پاوری بزنه که بهترین در دنیا باشه !

همون برند های معروف که سابقه کمتری نسبت به گرین دارن میدونستین بیشتر از 10 ها میلیون عرضه جهانی داشتند ؟

یعنی شما فکر میکنید اگه این شراید نبود هنوز هم این فروش داشتید ؟ مطمئن باشید اگه شرایط ایران عادی بود شما فروشتون به 500 هزار تا هم نمیرسید  از این 4 میلیون هم قطعا 3 میلیون پاور هاتون برای شرکت ها و اداره های دولتی و همون پاور های 330 واتتون هستش یعنی اگه این حمایت از تولید ملی این چرندیات نبود همین فروش رو هم نداشتین

من به بقیه کار ندارم اما اگه شرایط عادی بود قطعا برند هایی مثل بیتفینیکس - سیسونیک - کورسیر - انکت و ... خریداری میکردم و حتی از 100 کیلومتری گرین هم عبور نمیکردم

چیزی که الان معلومه اینکه گرین از این شرایط کشور بسیار بسیار سود کرده و الانم پاور هاش هم قیمت رقبای خارجی و بسیار بسیار با کیفیت تر از گرینه

موفق باشید

دوست عزیزم همین الان هم هیچ محدودیتی برای عرضه پاور در کشور وجود نداره. محدودیت ایجاد شده تنها برای کیس هستش که خود گرین هم از این امر متضرر شده. خودتون می تونید چک کنید که ماه هاست کیس های رده بالای گرین ناموجود شده.

اینو می تونید از مراجع ذی صلاح استعلام کنید.

تاکید می کنم در حال حاضر هیچ محدودیتی برای وارادات منبع تغذیه ATX در کشور وجود نداره و تمامی وارد کنندگان بدون مشکل در حال وارادات محصولات خود هستند.

ضمنا پیشنهاد می کنم این پست رو مشاهده بفرمایید.

ویرایش شده توسط GREEN Support
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز کسی که انتقاد می کنه شرکت گرین باید با فراغ بال انتقادش رو قبول کنه ولی متاسفانه چیزی که من می بینم همش تخریبه اینجا کلا ما ایرانیا عادت داریم مرغ همسایه رو غاز بدونیم بابا به والله این پاورا از تایوان وارد میشن و کیفیتشون نسبت به قیمتشون ارزندست البته انتقاد میشه کرد خود من پاورم 2 میلیون  پام اب خورد ولی دریغ از یک تغییر ظاهری اومدن همون شکل و شمایل قدیمی که در سری پاوری oc+ بود رو عینا اینجا استفاده کردن پس من هم به جاهایی انتقاد دارم طراحی باید زیباتر می بود و فن هم باید rgb میزاشتن برای یک محصول گران قیمت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

قبلا بهم پیشنهاد پاور uk+ دادین ، گفتم مفت نمیخرم 1f605.png اما الان پیشنهادش روی میزه 

مبارک باشه

اما گزینه های بسیار بهتری نسبت به این گرافیک عجیب غریب داشتین

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

شما که منتقد ما هستید از این اطلاع دارید که برند گرین بیش از 20 ساله که پاور به بازار ایران عرضه میکنه؟

کیفیت مهمه یا سابقه؟  من بازی با عدد گول نمیخورم 

مونتاژ یعنی چی؟  تولید یعنی چی؟ خیلی بین این 2تا تفاوت هست

اون تحریم و این داستانا هم چک میکنم ولی پاور oc که فرستادین  راندمان 80 درصد گرفته گواهیش چیبود؟ یه ذره خارج از محدوده گواهیش نیست؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، hosin گفته است :

مبارک باشه

اما گزینه های بسیار بهتری نسبت به این گرافیک عجیب غریب داشتین

ممنون

تو کارت آکبند گزینه بهتری نبود مگر اینکه دست دو میگرفتم که به خاطر ماین سراغش نمیرم 

در 48 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام حسن جان.چطوری ؟

خوشحالم واقعا که کارت جدید خریدی اونم nvidia

من خودم به شخصه تو این چندسال چندتا کارت amd و چندتا nvidia تو دستم اومده و رد شده که حقیقتا به نظرم کارتای nvidia بهترن

کارتای amd که داشتم شامل 5770 و gigabyte r7 360 و asus strix rx 470 و sapphire rx 480 بوده

کارتای nvidia هم کارت asus strix 1070 و کارت الانم asus strix 1080 بوده

کارتای amd که داشتم درسته به نسبت قیمتشون خوب بودن ولی متاسفانه سری rx واقعا کیس رو جهنم میکرد ! قشنگ موقه بازی دست میزدم به در کیس.داخل کیس داغ میشد با اینکه کیسم تهویه خوبی داشت(3تا فن کولر مستر جت فلو داشتم اون موقه)  حالا جدا ازمشکلات وگا که بماند ! کلا amd تو گرافیک هنوز خیلی کار داره ! ولی تو پردازنده من رایزن هارو دوس دارم

قطعا کارت بعدی من nvidia خواهد بود.فقط بچه هارو در جریان این کارت جدیدت بذار ! تو گیما و این داستانا دما رو بگو

امیدوارم فن هاش برات بچرخه و اتفاقات گذشته برات تکرار نشه برادر

سلام علی جان ، شکر خدا خوبم

عزیزی برادر

حتما اگه شد چند تا بنچمارک  میگیرم البته چند روز پیش به بچه ها میگفتم سنمون گذشته حوصله بازی هم نیست چرا این همه خرج میکنم خودم موندم ! 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

فارغ از بحث های احساسی دوستان بنده یک انتقاد به فن های گلف که در پاورهای رده بالاتون استفاده میشه دارم خواهشا در اینده برید سراغ فن هایی که نویز معقول تری داشته باشن در هر 2 سری 750b oc ,و 1200 OC DG به نظرم نویز فن بالاتر از حد استاندارد بود که اینجا هم طبق تست سایت techpowerup همین موضوع اثبات شدست

avg_noise.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون

تو کارت آکبند گزینه بهتری نبود مگر اینکه دست دو میگرفتم که به خاطر ماین سراغش نمیرم 

سلام علی جان ، شکر خدا خوبم

عزیزی برادر

حتما اگه شد چند تا بنچمارک  میگیرم البته چند روز پیش به بچه ها میگفتم سنمون گذشته حوصله بازی هم نیست چرا این همه خرج میکنم خودم موندم ! 

من که بودم قطعا دست دوم میخریدم گزینه های بدون ماین هم پیدا میشد

اما اکبند هم شما میتونستید 2060 و یا 1070ti اکبند تهیه کنید

https://emalls.ir/مشخصات_GeForce-GTX-1070TI-GAMING-X-8G~id~1358597

https://emalls.ir/مشخصات_ASUS-TUF-RTX2060-O6G-GAMING-Graphics-Card~id~2578082

اما پاور

https://www.erfanrayaneh.ir/cooler-master-v750-semi-modular-computer-power-supply

https://fafait.net/product/power/green-gp750b-ocpt?id=8138&http://price_fafait_net/listpricehtmlw?utm_source=emalls&utm_medium=af-product

https://meghdadit.com/product/65049?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

https://....ir/internal-hardwares/psu-antec-high-current-gamer-650w-gold

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin گفته است :

اما اکبند هم شما میتونستید 2060

سلام دادا.با کمال احترام سری tuf گرافیک ایسوس یه شوخی ترسناکه :| حتی اونایی ک بررسی کردم هم همین حرفو میگن

ایسوس کلا پولکیه فقط و فقط برای سری استریکسش سنگ تموم میذاره مابقی مدل هاش  فقط از اسم برندش پول میگیره ! مثلا یه موس 4000DPI میزنه یه لوگو ROG میذاره روش هم قیمت g pro لاجیتک روش قیمت میذاره

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mَd گفته است :

کیفیت مهمه یا سابقه؟  من بازی با عدد گول نمیخورم 

اون تحریم و این داستانا هم چک میکنم ولی پاور oc که فرستادین  راندمان 80 درصد گرفته گواهیش چیبود؟ یه ذره خارج از محدوده گواهیش نیست؟ 

در بحث تولید، بهینه سازی و عرضه منابع تغذیه سوئیچینگ سابقه بسیار مهم هست. بیش از 20 سال تجربه در سنجش کیفیت، سنجش عیار واقعی قطعات، بررسی و تحلیل آمار خدمات پس از فروش،  تست بیش از صدها پلتفرم و توپولوژی مختلف  منابع تغذیه سوئیچنگ که توسط بیش از 10 شرکت تولید کننده مادر پاور ساخته شده اند و از همه مهم تر تیم فنی و R@D قدرتمند که طی این سال ها حسابی آب دیده شده اند تنها بخشی از نقاط قوت این سابقه ارزشمند هستند.

نقل قول

شما فرمودید مونتاژ بنده عرض کردم که این امر مونتاژ نیست صرفاً. پاورهای گرین توسط تیم فنی و R&D بهینه سازی و برخی مدل ها در ایران تولید می شوند.

همین مونتاژ که برای شما بی ارزش محسوب میشه توسط اکثر برندهای جهانی انجام نمیشه چون کارخانه ای برای انجام این کار ندارند.

نقل قول

کدوم پاور و در کدوم سایت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ali.king گفته است :

سلام دادا.با کمال احترام سری tuf گرافیک ایسوس یه شوخی ترسناکه :| حتی اونایی ک بررسی کردم هم همین حرفو میگن

ایسوس کلا پولکیه فقط و فقط برای سری استریکسش سنگ تموم میذاره مابقی مدل هاش  فقط از اسم برندش پول میگیره ! مثلا یه موس 4000DPI میزنه یه لوگو ROG میذاره روش هم قیمت g pro لاجیتک روش قیمت میذاره

بله درسته هم ظاهرش زشته و هم کارت داغی هستش 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hosin گفته است :

میتونستید 2060 و یا 1070ti اکبند تهیه

سری تاف 2060 یه اشغال به تمام معناست

دما 82 درجه با فن 50 درصد

1070ti هم از رده خارج حساب میاد هرچند کارت 1660 تو عناوین قدیمی پایین ت ازش بوده ولی تو عناوین جدید خوب بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...