رفتن به مطلب

MSI GTX 1080 TI LIGHENING X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

سوالی داشتم در مورد سنسورهای نصب شده بر روی این کارت های گرافیک لایتنیگ علاوه بر پردازنده گرافیکی ۵ سنسور دمای دیگه داره که مشخص نشده برای کجاست ؟!؟

و دمای چیپ های ddr5x 

تا چه حد مجاز هست بالا بره؟!؟ 

دمای نرمال حافظه ی گرافیکی برای کارت چقدر هست؟!؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، sina-92 گفته است :

سلام دوستان 

سوالی داشتم در مورد سنسورهای نصب شده بر روی این کارت های گرافیک لایتنیگ علاوه بر پردازنده گرافیکی ۵ سنسور دمای دیگه داره که مشخص نشده برای کجاست ؟!؟

و دمای چیپ های ddr5x 

تا چه حد مجاز هست بالا بره؟!؟ 

دمای نرمال حافظه ی گرافیکی برای کارت چقدر هست؟!؟

درود 
جایی خونده بودم که چیپ های DDR5x تا دمای 120 هم دوام دارند دمای چیپ گرافیکی هم زیر  75 نرمال هست تا 90 هم کار میکنه ولی دمای بالاییه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 
جایی خونده بودم که چیپ های DDR5x تا دمای 120 هم دوام دارند دمای چیپ گرافیکی هم زیر  75 نرمال هست تا 90 هم کار میکنه ولی دمای بالاییه 

سلام

درسته بالاترین دمای کاری 120 هستش اما ممکنه باعث کرش و مشکلاتی از این دست بشه که دما 105 رو به عنوان بالاترین دمای ایمن برای فعالیت و کار مداوم در نظر گرفتن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
On 2 آبان 1398 at 11:18 AM, Slasher said:

درود 

On 2 آبان 1398 at 1:54 PM, ASTS said:

سلام

درسته بالاترین دمای کاری 120 هستش اما ممکنه باعث کرش و مشکلاتی از این دست بشه که دما 105 رو به عنوان بالاترین دمای ایمن برای فعالیت و کار مداوم در نظر گرفتن

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...