رفتن به مطلب

اولین نتایج عملکرد پردازنده نسل بعدی اینتل Core i9-10980XE ، ممکن است شما را نا امید کند!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

Untitled5361edead82b3bff6f9f.png

کمپانی intel جزء شرکت هاییست که به ندرت ، اطلاعات دقیقی را قبل از معرفی رسمی محصولات خود ، در اختیار رسانه ها قرار میدهد.یک وب سایت رومانیایی به نام Tudor موفق به تست اولین نمونه از پردازنده Core i9-10980XE  شده است.پردازنده جدید از نسل Cascade Lake-X  بوده که بر روی یک پلتفرم X299 به همراه 32 گیگ حافظه DDR4 3200  آزمایش شده است.این پردازنده مجهز به تعداد 18 هسته پردازشی است و در تست های رندرینگ و شبیه سازی، تنها چند درصد بهتر از پردازنده 12 هسته ای Ryzen 9 3900X  ظاهر شده است.

109805d0412f7aba5cee3.jpg

پردازنده مذکور با 18 هسته و 36 رشته پردازشی ، مجهز به فرکانس پایه 3.00 و بوست فرکانس 4.60 گیگاهرتز و در مجموع 24.75 مگابایت حافظه کش سطح 3 است.در این نسل تعداد مسیر های  PCI-Express 3.0 به 72 افزایش یافته و پیکربندی حافظه نیز از نوع چهار کاناله با فرکانس اسمی DDR4-2933 مگاهرتزی است.با توجه به مشخصات  ، توان حرارتی نیز حدود 165وات TDP اعلام شده است.این پردازنده سطح بالا با پردازنده پلتفرم مصرف کننده  AMD Ryzen 3900X  از سوی AMD مقایسه شدو در کمال تعجب با توجه به اینکه پردازنده AMD از لحاظ تعداد هسته حدود 50 درصد هسته کمتری در اختیار دارد و از حافظه های دو کاناله پشتیبانی میکند ، عملکردی بسیار نزدیک به پردازنده جدید اینتل دارد.

10980XE6636f27e3030ff08.jpg

عملکرد پردازنده AMD در نگه داشتن فرکانس توربو برای مدت زمان طولانی نسبت به پردازنده اینتل ، ستودنی است.برای بازیها ، پردازنده های اینتل پیشتاز هستند. گرچه i9-10980XE یک پردازنده بازی نیست ، ولی باز هم پردازنده ای مثل 9900K همچنان میدرخشد.البته این نتیجه گیری زود و کمی ناقص است ، چرا که هنوز AMD پلتفرم Threadripper 3000  را هنوز منتشر نکرده است.شما اکنون میتوانید اولین تست های مربوط به این پردازنده را مشاهده کنید.

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

اسمش اشتباه شده به نظرم این همون 7980ksهست فقط 2 سال دیر به بازار اومده خخخخ

لینک به دیدگاه

این هندی ها چه بلایی سر اینتل آوردن 

فقط به فکر پول و مفت خوری ان چون جهان سومی ان 

اینتل‌ جزو بزرگ های صنعت هادی های نیمه رساناست باید فکرش نو آوری و پیشرفت باشه اون وقت پول خودش میاد 

ولی این هندی ها جهان سومی اومدن گند زدن به اینتل 

اینا فقط مفت خوری بلدن

برعکس چین که فقط کار میکنن و اهل مفت خوری نیستن  و هیچ ادعایی هم ندارن

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

این هندی ها چه بلایی سر اینتل آوردن 

فقط به فکر پول و مفت خوری ان چون جهان سومی ان 

اینتل‌ جزو بزرگ های صنعت هادی های نیمه رساناست باید فکرش نو آوری و پیشرفت باشه اون وقت پول خودش میاد 

ولی این هندی ها جهان سومی اومدن گند زدن به اینتل 

اینا فقط مفت خوری بلدن

برعکس چین که فقط کار میکنن و اهل مفت خوری نیستن  و هیچ ادعایی هم ندارن

داداش چیکار به هندی ها داری.

هندی ها پرتلاش و باهوشند و همین هفته گذشته 3 تا از برترین مدیرهای سال 2019 از دیدگاه مجله هاروارد از هندی ها بین صد مدیر برتر سال معرفی شدند!

https://hbr.org/2019/11/the-ceo-100-2019-edition

شانتانو ناریان مدیر عامل ادوب نفر ششم که همیشه جز پولدار ترین و بهترین مدیران در زمینه کسب درآمد در دنیا بوده و هست، آجیپال بانگا مدیرعامل مسترکارد نفر هفتم و سایتا نادلا مدیرعامل مایکروسافت نفر نهم که بسیار بهتر از استیو بالمر عملکرد داشته ...

اونا که به فکر پول و مفت خوری هستند حاشیه خلیج تشریف دارن.

اتفاقا چینی ها کپی کار و به نسبت هندی ها بی  استعداد هستند و هیچ خلاقیتی هم در محصولاتشون نیست. مشتی رباط برنامه ریزی شده ...

پ ن :

اصن از زمانی که پیارنکا با پیتبال فیت کرد و با نیک جوناس رل زد من دیدم نسبت به هندی ها عوض شد.😅😂

لینک به دیدگاه

اصلا باور کردنی نیست ...بعد از کلی انتظار امیدوارم این نتایج اشتباهی باشه

چون من قبلا core19-7900X داشتم و بدلیل کارهای سنگین رندر و بخاطر هسته بیشتری که نیاز داشتم  و قیمت مناسب amd رفتم سیستم TR4  خریدم 2950X گرفتم با 16 هسته که در مقابل 16 هسته ای اینتل دقیقا 2.5 برابر پایین تر بوده و انصافا هم راضی بودم  حتی می خواستم برم یه 24 هسته ای 2970WX همین سوکت رو بخرم  چون با قیمت های سری 9 اینتل که 18 هسته ایش نزدیک 30 میلیون شد بود دیگه قید خرید اینتل رو زده بودم  ولی وقتی دیدم اینتل سری دهم CORE-X رو به نصف کاهش داده خیلی خوشحال شدم از خرید AMD صرفه نظر کردم و منتظر سری دهم موندم که 18 هسته ایش 1000 دلار بوده و توی اخبار های حوزه آی تی ام دیدم مدیر عامل اینتل قول دوبرار کارایی نسبت به قیمت رو داده دیگه شک ام برطرف شده منتظر خرید همین 10980 بودم ولی ظاهرا بنچ مارک ها باز داره به سمت ای ام دی میره تازه نسل سوم TR4 نیومده و اونا بیاد کلا سری دهم اینتل هیچ حرفی برای گفتن نداره ....!

چرا اینتل اینجوری شده ......!!!!؟؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

داداش چیکار به هندی ها داری.

هندی ها پرتلاش و باهوشند و همین هفته گذشته 3 تا از برترین مدیرهای سال 2019 از دیدگاه مجله هاروارد از هندی ها بین صد مدیر برتر سال معرفی شدند!

https://hbr.org/2019/11/the-ceo-100-2019-edition

شانتانو ناریان مدیر عامل ادوب نفر ششم که همیشه جز پولدار ترین و بهترین مدیران در زمینه کسب درآمد در دنیا بوده و هست، آجیپال بانگا مدیرعامل مسترکارد نفر هفتم و سایتا نادلا مدیرعامل مایکروسافت نفر نهم که بسیار بهتر از استیو بالمر عملکرد داشته ...

اونا که به فکر پول و مفت خوری هستند حاشیه خلیج تشریف دارن.

اتفاقا چینی ها کپی کار و به نسبت هندی ها بی  استعداد هستند و هیچ خلاقیتی هم در محصولاتشون نیست. مشتی رباط برنامه ریزی شده ...

پ ن :

اصن از زمانی که پیارنکا با پیتبال فیت کرد و با نیک جوناس رل زد من دیدم نسبت به هندی ها عوض شد.1f605.png1f602.png

اتفاقا دقیقا برعکسن 

تنبل و خنگن 

چینی های با تلاش و باهوشن

هند 17 درصد جمعیت جهان رو داره اینکه 2 درصد مدیران برتر جهان هندی بودن خیلی عدد پایینی هم هست

چینی ها فقیرا ولی خیلی کار می کنن و کشورشون ساختن و هر روز دارن همه چیز رو بهتر می کنن

اما هندی های گاو پرست خودشون رو با شرایط تطبیق میدن بجای اینکه شرایط رو تغییر بدن

تمام ادارات و کشور و دستگاه قضایی و وزیر و وکیلشون با رشوه کار می کنن 

برعکس چین

تو چین مردم واقعا کار و تلاش می کنن

اما هند با هرچی دارن قناعت می کنن و اصلا اهل تغییر و ساختن نیستن 

بخواطر همینه که همه چین ساخت چینه و چیزی ساخت هند نیست

هندی ها مفت خورن 

عادت دارن با هرچی که دارن سر کنن 

اقوام مختلف هم سر دین های مسخرشون باهم جنگ دارن

روستا های کوچیک هر از چند گاه به اسم دین های مختلف همدیگرو قتل عام میکنن

تو چین 60 درصد مردم اصلا نمی دونن دین چی هست 

خودشون تلاش می کنن و می سازن

اما هند از خر و گاو و سنگ و چوب می‌خوان که براشون کشورشون روبسازه بجای اینکه خودشون تلاش کنن 

چین و هند هردو کشور در جمعیت و فقیری بودن ولی چین تلاش کرد و خودش رو ساخت اما هند بقدری تنبلی کرد که تازه سال 2016 اینترنت پرسرعت در دسترس مردمش قرار گرفت

آیین بودایی که خیلی هاشون به این دین هستن خر و گاو و سنگ و چوب رو می پرستن ولی با معلولین و ناتوان های جسمی به شدت بد برخورد می کنن چون معتقد هستند اینا تو زندگی قبلیشون کار بدی کردن که تو این زندگی معلول شدن

تصورات شما از هند از کجا نشأت می گیره من نمی دونم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

تنبل و خنگن 

هندی های گاو پرست

هندی ها مفت خورن 

اقوام مختلف هم سر دین های مسخرشون باهم جنگ دارن

اما هند از خر و گاو و سنگ و چوب می‌خوان که براشون کشورشون روبسازه بجای اینکه خودشون تلاش کنن 

درود

معنای کامل نژاد پرستی رو میشه از نوشتار شما دید.

اگر شما مخالف فرقه گرایی و دین ستیزی هستید پس چرا هندی هارو گاوپرست و سنگ پرست خطاب میکنید؟

درست نیست که اینگونه جمع میبندید و همه رو با این الفاظ خطاب میکنید. شاید توی این جمع یه نفر اصالت هندی داشته باشه یا نسبتی با یه فرد هندی داشته باشه و باعث ناراحتی بشه.

گویا ما ایرانی ها Master Race هستیم در حالی که اگر اینچنین بود وضعمون هم این نبود!

پ.ن : تاپیک در مورد سی پی یو های نسل 10 هست و نه مذهب و میزان تلاش سایر کشورها . از استارتر عزیز عذرخواهی میکنم 🌹

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

اتفاقا دقیقا برعکسن 

تنبل و خنگن 

چینی های با تلاش و باهوشن

ببین عزیز بنده توی سرورهای گیم مخصوصا دوتا  چینی زیاد دیدم و هم هندی.

هندی ها طوری انگلیسی چت میکنن . که اگر ازشون چیزی نپرسی و مجبور نشن بگن im from india فکر میکنی از اروپا یا آمریکا هستن ولی چینی ها مثل روسها انگلیسی تعطیلن. این یک 

دو اینکه چینی ها اکثرا قسی القلب هستن. اگر گشنشون بشه و در تنگنا قرار بگیرن گوشت بچه انسان میخورن. سه اینکه چینی ها به شدت نژاد پرستن.

البته اینهایی که گفتم 100% نیست توی هر نژاد و هر کشوری خوب و بد وجود داره منتها کفه ی ترازو برای چینیها روبه  صفات بد سنگینی میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

البته اینهایی که گفتم 100% نیست توی هر نژاد و هر کشوری خوب و بد وجود داره منتها کفه ی ترازو برای چینیها روبه  صفات بد سنگینی میکنه

👍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

اگر شما مخالف فرقه گرایی و دین ستیزی هستید پس چرا هندی هارو گاوپرست و سنگ پرست خطاب میکنید؟

درست نیست که اینگونه جمع میبندید و همه رو با این الفاظ خطاب میکنید. شاید توی این جمع یه نفر اصالت هندی داشته باشه یا نسبتی با یه فرد هندی داشته باشه و باعث ناراحتی بشه.

گویا ما ایرانی ها Master Race هستیم در حالی که اگر اینچنین بود وضعمون هم این نبود!

پ.ن : تاپیک در مورد سی پی یو های نسل 10 هست و نه مذهب و میزان تلاش سایر کشورها . از استارتر عزیز عذرخواهی میکنم 1f339.png

یکی دو نفر از همشهری های بنده اصالتا هندی هستند و اینجا فعالیت دارند. کاش دوستمون یخورده مراعات کنه در پست دادن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

پ.ن : تاپیک در مورد سی پی یو های نسل 10 هست و نه مذهب و میزان تلاش سایر کشورها . از استارتر عزیز عذرخواهی میکنم 1f339.png

والا من فحش نمی‌ دم اینا جدی جدی تو قرن 21 گاو و سنگ و اینا می پرستن

از ایرانی ها هم به شدت بدشون میاد 

توی یه مستند درمورد دانشجو های ایرانی تو هند دیدم 

به شدت ناراحت بودن می گفتن خصوصا تو ادارات اگه بفهمن ایرانی هستی خیلی بد برخورد می کنن

باید بگی عرب هستی که باهات نرمال رفتار‌ کنن

وقتی اون مستند رو دیدم خیلی ناراحت شدم 

و یه مستند دیگه که در مورد ادیان هند بود 

اون واقعا ناراحتم کرد معلولین و ناتوان های جسمی و فکری رو پدر مادر ها رها می کردن و به عبارتی مینداختن دور و مردم عادی هم به شدت باهاشون بد برخورد می‌کنن چون بسیاری از ادیانشون کسی که الان مشکل جسمی داره چون تو زندگی قبلیش گناهان بسیار بدی کرده 

ما ایرانی هستیم 

قومی که هیچ وقت تو تاریخ بت پرست و حیوان پرست نبوده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب اونطور که به نظر میرسه پردازنده مورد نظر  در رندر پردازنده خوبی هست:

https://www.tomshardware.com/news/intel-core-i9-10980xe-reviewed-amd-ryzen-9-3950x-threadripper-3000-series

در رندرگیری در 3ds Max 2020 خیلی خوب عمل کرده. در بازیها هم در تعدادی از بازیها خوب بوده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

ببین عزیز بنده توی سرورهای گیم مخصوصا دوتا  چینی زیاد دیدم و هم هندی.

هندی ها طوری انگلیسی چت میکنن . که اگر ازشون چیزی نپرسی و مجبور نشن بگن im from india فکر میکنی از اروپا یا آمریکا هستن ولی چینی ها مثل روسها انگلیسی تعطیلن. این یک 

دو اینکه چینی ها اکثرا قسی القلب هستن. اگر گشنشون بشه و در تنگنا قرار بگیرن گوشت بچه انسان میخورن. سه اینکه چینی ها به شدت نژاد پرستن.

هند چون سال ها تحت استعمار انگلیس بوده و زبان اداریش انگلیسیه و اینکه زبان هندی خیلی زبان ناقصیه مردم هند انگلیسی صحبت می کنند و بهش مسلط هستند ولی موقع صحبت به قدری لهجه غلیظ دارند اصلا متوجه نمی شید چی میگن خیلی هم لغات فارسی دارن 

درمورد نژاد پرستی چینی ها اطلاعی ندارم ولی اینکه قسی القلب هستن کاملا درسته

کشور هایی که نیازمند کشور های دیگه نیستن و دستشون جلوی کشور های‌ دیگه نیاز نیست و خودکفا هستن و همسایه انگلیسی زبان ندارن انگلیسی رو بلد نیستن 

مثلا ژاپن و کره و چین 

ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها اصلا انگلیسی بلد نیستن

ولی کشور هایی که یخورده فقیرن مثل تایلند و تایوان و مالزی اینا خیلی خوب انگلیسی بلدن 

یه علت دیگه اینکه چینی ها انگلیسی بلد نیستن اینکه کشورشون کمونیستیه و خیلی از سایت ها و سرویس های خارج چین براشون کاملا فیلتره و دسترسی ندارن و ارتباطشون با دنیای خارج چین قطعه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، HeX گفته است :

یکی دو نفر از همشهری های بنده اصالتا هندی هستند و اینجا فعالیت دارند. کاش دوستمون یخورده مراعات کنه در پست دادن.

چشم هرچی شما بگید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...