رفتن به مطلب

مشاوره نهایی جهت انتخاب گرافیک با بودجه 6 الی 7 ملیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سیستم من :

اینتل 9700 k ... مادربورد Asus z390 tuf pro gaming .... پاور 850 کولر مستر ... رم 16 گیگ  3200 کورسر ... اس اس دی 970  evo plus و کیس هم z4 گرین و مانیتورم هم ایسوز  VX229H  

با بودجه 6 یا 7 تومن چه کارت نو یا دست دومی می تونید پیشنهاد بدید .. خودم با تحقیق فراوان به این کارت ها رسیدم

1070 ti آکبند حدود 5 تومن

1660 ti آکبند 4400

1070 دست دوم گارانتی دار حدود 3500

1080 دست دوم بدون گارانتی ماین نشده 4400

1080 دست دوم ماین شده با گارانتی 4900

1080 ti دست دوم ماین شده 6400

در حال حاظر خرید کدوم کارت عاقلانه تر است و بیشتر توصیه می شه ؟

لینک به دیدگاه

سلام.

1080 ti دست دوم از فرد مطمئن یا خریدن یک rx 5700 xt آک بنظرم بهترین انتخابه.

لینک به دیدگاه

سلام. مانیتور که FHD هست.

خوبی که کارتای آکبند دارن اینه که شما خیالت از بابت خیلی چیزا راحته ولی بین گزینه هایی که نوشتید مورد سومی یعنی کارت 1070 دست دوم گارانتی دار به نظرم گزینه مناسبیه از هر نظر(لبته چک کنید ماین شده یا خیر). چون شما حدودا 4 تومن هم ذخیره میکنید واسه سال آینده که میخواید کارت عوض کنید. مانیتور شما فعلا فول اچ دی هست و به نظرم هزینه کردن بیشتر میتونه پول هدر دادن باشه. درسته فکر آینده هم هستید ولی هیچکس از تغییرات بازی ها در سال آینده و میزان قدرت مورد نیاز واسه اجرا شدنشون در رزولوشن 4K نداره. اما اگر حالا و در همین زمان میخواید 4K بازی کنید انتخابی جز 1080Ti ندارید.

آکبند هم خواستید تهیه کنید یا 1070Ti یا 2060s تهیه کنید. فعلا گزینه معقول بین اینا همین مورد سومی 1070 دست دومی هست که گفتم.

ویرایش شده توسط airoonia
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، yebordi گفته است :

دوستان سیستم من :

اینتل 9700 k ... مادربورد Asus z390 tuf pro gaming .... پاور 850 کولر مستر ... رم 16 گیگ  3200 کورسر ... اس اس دی 970  evo plus و کیس هم z4 گرین و مانیتورم هم ایسوز  VX229H  

با بودجه 6 یا 7 تومن چه کارت نو یا دست دومی می تونید پیشنهاد بدید .. خودم با تحقیق فراوان به این کارت ها رسیدم

1660 ti آکبند 4400

درود Rx 5700XT 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، yebordi گفته است :

دوستان سیستم من :

1660 ti آکبند 4400

بستگی به کارتون داره. اما با توجه به مورد های دیگه ای که ذکر کردید حتما 1080 براتون قدرتش کافی هست پس نیازی به TI نیست.

من پیشنهادم 1080 دست دوم ماین نشده ولی ترجیحا با گارانتی و کم کارکرد هستش. حتی اگه از 4.400 که فرمودید یکم بیشتر در بیاد.

آکبند هم به نظرم خواستید بگیرید 1660 TI بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، airoonia گفته است :

خوبی که کارتای آکبند دارن اینه که شما خیالت از بابت خیلی چیزا راحته ولی بین گزینه هایی که نوشتید مورد سومی یعنی کارت 1070 دست دوم گارانتی دار به نظرم گزینه مناسبیه از هر نظر(لبته چک کنید ماین شده یا خیر). چون شما حدودا 4 تومن هم ذخیره میکنید واسه سال آینده که میخواید کارت عوض کنید. مانیتور شما فعلا فول اچ دی هست و به نظرم هزینه کردن بیشتر میتونه پول هدر دادن باشه. درسته فکر آینده هم هستید ولی هیچکس از تغییرات بازی ها در سال آینده و میزان قدرت مورد نیاز واسه اجرا شدنشون در رزولوشن 4K نداره. اما اگر حالا و در همین زمان میخواید 4K بازی کنید انتخابی جز 1080Ti ندارید.

آکبند هم خواستید تهیه کنید یا 1070Ti یا 2060s تهیه کنید. فعلا گزینه معقول بین اینا همین مورد سومی 1070 دست دومی هست که گفتم.

1070 مدل ساده است و ti نیست .... 1070 ti آکبند رو حدود 5 تومن پیدا کردم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

درود

1070 دست دوم

الکی هم هزینه نکن برادر. 

فاصله قیمت بین  1070 گارانتی دار و 1080 گارانتی دار ( فرض بگیرید هر دو ماین شدند ) حدود 1 تومن  ... آیا 1080 ارزش 1 تومن بیشتر رو نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

این کارت مدل ایسوس مدل RX5700-8G در ایران حدود 6400 است

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بدون شک rx 5700xt 

در 11 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

سلام.

1080 ti دست دوم از فرد مطمئن یا خریدن یک rx 5700 xt آک بنظرم بهترین انتخابه.

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود Rx 5700XT 

در 52 دقیقه قبل، FakhaR گفته است :

درود

1070 دست دوم

الکی هم هزینه نکن برادر. 

در 49 دقیقه قبل، AlirezaGT86 گفته است :

بستگی به کارتون داره. اما با توجه به مورد های دیگه ای که ذکر کردید حتما 1080 براتون قدرتش کافی هست پس نیازی به TI نیست.

من پیشنهادم 1080 دست دوم ماین نشده ولی ترجیحا با گارانتی و کم کارکرد هستش. حتی اگه از 4.400 که فرمودید یکم بیشتر در بیاد.

آکبند هم به نظرم خواستید بگیرید 1660 TI بگیرید.

در 32 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

vega 64 آکبند 5 تومن ارزش داره ؟

لینک به دیدگاه

دوست من vega 64 توی گیمهای جدید قدرتش از 1080 بیشترهست ولی احتمالا موردی که شما پیداکردید باید از مدلهای رفرنس باشه که اصلا توصیه نمیشه.

به نظرمن بهترین و به صرفه ترین کارت برای خرید درحال حاضر کارت 5700xt هست  که با سیاستهای ای ام دی آینده خوبی رو هم خواهد داشت.

ویرایش شده توسط mojtaba7
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yebordi گفته است :

این کارت مدل ایسوس مدل RX5700-8G در ایران حدود 6400 است

سری پالس Saphhire از Egerd میوفته 6,370 اونم معمولی نه XT 

لینک به دیدگاه

مانیتور VX229H  رفرش ریت 56-76 داره، اگ قصد ارتقا مانیتور در آینده نداری  این گرافیکا هزینه اضافیه 

پیشنهاد من: 580 ، 570 ، 1070

لینک به دیدگاه

1080TI ZOTAC AMP موجوده

بسیار تمیز  {فوق العاده} بدون حتی یک ثانیه ماین با ضمانت !

مصرف 4کی گیمینگ

ino3d1080 هم موجوده با گارانتی که کارت مال خوده بندست در تاریخ تیر 97 خریداری شده از لیون الان چند ماهه تو کارتن اکبند !! بدون حتی یه ثانیه ماین

لینک به دیدگاه

نقل قول

1070 مدل ساده است و ti نیست .... 1070 ti آکبند رو حدود 5 تومن پیدا کردم.

نقل قول

فاصله قیمت بین  1070 گارانتی دار و 1080 گارانتی دار ( فرض بگیرید هر دو ماین شدند ) حدود 1 تومن  ... آیا 1080 ارزش 1 تومن بیشتر رو نداره ؟

بله میدونم ، همون مدل بدون Ti منظورم بود. سومیه که نوشتید.

ببینید شما قرار هست روی رزولوشن FHD بازی کنی. حداقل تا یکسال آینده اینطوریه (طبق گفته خودتون). با توجه به مانیتور واسه اینکه روی همه بازی ها 75 فریم رو ثابت بگیرید بهترین کارت واسه این موارد 1070 هست.

خیر پیشنهاد نمیشه مگر اینکه سال بعد نخواید ارتقا بدید. در اونصورت 1080Ti آینده نگرانه ترین گزینه هست. در خصوص ماین هم سعی کنید از فروشنده ای خریداری کنید که کارتش ماین شده نیست.

هیچکس از سال بعد و اتفاقاتی که قراره بیفته خبر نداره ولی ما سال آینده سری جدید کارتهای ناوی AMD و سری بی نظیر امپر انویدیا رو در پیش خواهیم داشت که ممکنه همه معادلات رو به هم بزنن و از اونجایی که شما برنامه ارتقاتون واسه یک سال آینده هست ، واسه همین پیشهاد میشه فعلا کارت 1070 تهیه کنید و سال بعد که احتمالا کارت های سری 2000 با تخفیف خوبی هم همراه شدن ، یکی از اونا خریداری نمایید.

لینک به دیدگاه

vega 64 گزینه خوبی هست از 1080 هم بهتره اینده بهتری هم داره اگرم مدل رفرنسش گیرت اومد بگیر ولی باید حواست به دماش باشه.!

لینک به دیدگاه

درود با اینکه کارت فعلیم vega 64 هست بهت توصیه نمی کنم بخری این مورد رو شما rx 5700 بخر 10 درصد از vega 64 قوی تر هست و قیمتش هم  مناسب پات میفته نکته دیگش اینه بعدا می تونی با یک فلش ساده 10 درصد پرفورمنس دیگم بگیری ازش و بکنیش 5700xt  و اما در مورد ارزش کارت vega 64 اگر ماین شده و رفرنس باشه به هیچ وجه بالای 3500 ارزش خرید نداره من خودم خریدم 2900 بوده گفتم که بدونین و الکی پولتون رو هدر ندین موفق باشید

لینک به دیدگاه

یک مورد دیگم اینکه خرید 1080ti الان اشتباه محض هست چون من دیدم قیمتش این روزا هنوز فضایی هست شما گول اون 11 گیگ رم رو نخور 1080ti  الان دیگه از 2070s ضعیف تر هست فک کنم حدود 5 درصد و تقریبا هم قدرت 5700xt محسوب میشه

1440p.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، FakhaR گفته است :

درود

1070 دست دوم

الکی هم هزینه نکن برادر. 

در 15 ساعت قبل، airoonia گفته است :

در 10 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است :

مانیتور VX229H  رفرش ریت 56-76 داره، اگ قصد ارتقا مانیتور در آینده نداری  این گرافیکا هزینه اضافیه 

پیشنهاد من: 580 ، 570 ، 1070

در 15 ساعت قبل، airoonia گفته است :

اساتیدی که با 1070 موافق بودم ....

واقعیت به این نتیجه رسیدم که تا زمانی که بتونم با رزلوشن 1080 الترا یا high بازی کنم بعدش در صورت نیاز به ارتقا تا یکی دو سال دیگه مانیتور و گرافیک رو با هم ارتقا بدم

حال بعد از گشت و گذار به 3 انتخاب رسیدم

مورد اول 1070 ti دست دوم بدون گارانتی 1 فن از 2 فن معیوبه ولی کارت گویا خنکه با قیمت 3 تومن

https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1070-Ti-ARMOR-8G

مورد دوم 1070 دست دوم گارانتی تا ماه سوم سال 2020 با قیمت 3350

https://www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1070-O8G/

مورد سوم 1070 دست دوم گارانتی تا آخر سال 99 با قیمت حدود 3600 تا 3700

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1070G1-GAMING-8GD-rev-10

مورد چهارم کارت 1070 ti آکبند با گارانتی 18 ماهه حدود 5 تومن

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N107TWF2-8GD

جالبه این کارت های ti فرکانس ضعیف تری نسبت به 1070 گیگا دارند  ولی cuda core بیشتری دارند

حال سوالات من

آیا فن فابریکی مورد اول قابل تعویضه ؟ می شه یه فن همینجوری با پیچ روکار بهش نصب کنم ؟ این کارت قطعا ماین شده که این وضعیته فن هاشه

مورد دوم و سوم ماین نشدند ( به گفته فروشنده ها ... آیا cuda core بیشتر کارت های ti ارزش هزینه بیشتر رو برا من دارند ؟

آیا نویز کارت های سه فنه بیشتر از 2 فنه است و الویت با خرید کارت دو فنه است یا من اشتباه می کنم ؟

ویرایش شده توسط yebordi
لینک به دیدگاه

سلام داداش

شما بزرگترین اشتباهت اینه که با وجود این بودجه خوب میخوای کارت دست دوم بخری اونم ماین شده

شما الان به راحتی میتونی یه rx5700 بگیری و چند سال باهاش زندگی کنی

از من بی تجربه به شمای با تجربه نصیحت

حدالامکان قطعات حساس مثل گرافیک رو آکبند تهیه کنید خیلی خیلی بهتره

مگر اینکه فروشنده اون کارت دست دوم رو بشناسید و قبولش داشته باشید که داره کارت سالم بهتون میده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...