رفتن به مطلب

سوال در مورد batman arkham city

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من این بازی رو گرفتم ودارم بازی میکنم ولی وقتی تنظیمات رو روی اخر مییارم بازی بشدت افت فریم دارهفقط بعضی جاها خیلی کم بازی میره روی 30 و خورده ای فرم ولی بیشتر زیره 25 هست.

میخواستم ببینم این فریم ریت (0 تا 25 ) درسته برای این تنظیمات؟ کارتم هم 6970 سافایر هست.

post-9224-0-40493900-1326793465_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خیلی کمه . شما باید به طور متوسط 60 فریم داشته باشی . درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن . رم و پردازنده اگر به نسبت گرافیک ضعیف باشن میتونن افت فریم ایجاد کنن .

لینک به دیدگاه

خیلی کمه . شما باید به طور متوسط 60 فریم داشته باشی . درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن . رم و پردازنده اگر به نسبت گرافیک ضعیف باشن میتونن افت فریم ایجاد کنن .

این از ورژنش که بازم اپدیت میکنم فقط میخوام ببینی ورژن فعلی رو

post-9224-0-28676900-1326802436_thumb.jpg

این از تنظیمات کاتالیست

post-9224-0-61678800-1326802484_thumb.jpg

اینم از مشخصات سیستم

post-9224-0-35432700-1326802524_thumb.jpg

روی رزولیشن 1920*1080 بازی میکنم

البته بعضی جاها اونم خیلی کم و در محیط های بسته فریم میره روی 40 50

خود بازی هم که بنچمارک داشت زدم کلا بیشترینش شد 40 کمترین 0 متوسط هم شد 23

ویرایش شده توسط Ashkan.teh
لینک به دیدگاه

سیستم که خوبه . البته رم اگر بیشتر بود بهتر میشد . روی این تنظیمات کمی ممکنه اذیت کنه . البته نه اینقدر . من زیاد تو تنظیمات کاتالیست وارد نیستم و آشنایی ندارم . یکی از دوستانی که با این کارتها کار میکنه باید برای تنظیماتش نظر بده . ولی درایور رو آپدیت کن . احتمالش زیاده که خوب بشه .

لینک به دیدگاه

بنده کارتم ASUS GTX 560 Ti TOP DCUII هست و میانگین 30 فریم دارم ...

60 فریم میانگین برای SLI کارت من و شما هست ... بیشتر از این فریم نمیده دوست عزیز ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت ایشون 6970 هست ، نه 6870 . کارت بین 570 و 580 هستش . نمیتونید با 560 مقایسه کنیدش .

لینک به دیدگاه

خوب طبیعی هست 6870 بیشتر از این نمیتونه توی بتمن فریم بده

بنده یه 5870 داشتم و یک 275 واسه فیزیک تنظیمات هم مثل شما, منتها اون پایینتر یه گزینه واسه physx هم داره (اگه اون رو فعال کرده باشی که واویلا :excl: )توی محیط های خلوت تا 60 فریم هم داشتم ولی توی محیط های شلوغ به 20 هم میرسید

درسته بتمن ار انریل3.5 استفاده میکنه ولی شرکت سازنده(بتزدا) اون رو کاملا تغییر داده و میبینیم که بتمن اولین بازی با موتور انریل هست که از dx11 پشتیبانی میکنه.

در کل بتمن یک بازی بسیار سنگین هست حتی درصورتی که کارت انویدیا هم داشته باشید باز هم باید یه کارت دیگه فقط برای پردازش فیزیک داشته باشید.

ولی یه نکته اگه شما گزینه v-sync روغیر فعال کنید عملا 10 فریم به فریم ریت بازیتون اضافه میشه و تو گرافیک کلی فرقی نمیبینید.v-sync در واقع رفرش افقی تصویر هست که رو گرافیک هیچ تاثیری نداره(البته با فعال نکردن این گزینه شما شاهد خطهای افقی روی تصویر هستید که زیاد هم به چشم نمیاد) @};-

لینک به دیدگاه

هه

شرمنده منم فکر کردم 6870 هستrolling%20on%20the%20floor.gif :wub:

ولی اگه physx رو فعال کرده باشی طبیعی هست :p

لینک به دیدگاه

خوب طبیعی هست 6870 بیشتر از این نمیتونه توی بتمن فریم بده

بنده یه 5870 داشتم و یک 275 واسه فیزیک تنظیمات هم مثل شما, منتها اون پایینتر یه گزینه واسه physx هم داره (اگه اون رو فعال کرده باشی که واویلا :excl: )توی محیط های خلوت تا 60 فریم هم داشتم ولی توی محیط های شلوغ به 20 هم میرسید

درسته بتمن ار انریل3.5 استفاده میکنه ولی شرکت سازنده(بتزدا) اون رو کاملا تغییر داده و میبینیم که بتمن اولین بازی با موتور انریل هست که از dx11 پشتیبانی میکنه.

در کل بتمن یک بازی بسیار سنگین هست حتی درصورتی که کارت انویدیا هم داشته باشید باز هم باید یه کارت دیگه فقط برای پردازش فیزیک داشته باشید.

ولی یه نکته اگه شما گزینه v-sync روغیر فعال کنید عملا 10 فریم به فریم ریت بازیتون اضافه میشه و تو گرافیک کلی فرقی نمیبینید.v-sync در واقع رفرش افقی تصویر هست که رو گرافیک هیچ تاثیری نداره(البته با فعال نکردن این گزینه شما شاهد خطهای افقی روی تصویر هستید که زیاد هم به چشم نمیاد) @};-

دوست گرامی تو پست بالا هم عرض کردم که کارت ایشون 6970 هست ، نه 6870 .

ضمنا v-sync به معنی هماهنگی ویدئویی هستش . کارش اینه که رفرش ریت یا فرکانس مانیتور رو با فریم ریت گرافیک 3 بعدی هماهنگ میکنه .

85Hz. = 85 FPS

100Hz. = 100 FPS

و الی آخر

در واقع نمیذاره که فریم بازیها از فرکانس مانیتورتون بالاتر بره . چون در این صورت شما فریم ها رو نمیبینید و فقط دارید کار اضافه از کارت میکشید . اگر میخواهید بازی کنید بذارید روشن باشه تا تصویر روانتری بگیرید . اگر میخواهید بنچمارک بگیرید خاموشش کنید تا حداکثر فریم رو بگیرید . تو مانیتورهای LCD و LED عادی که اکثرا فرکانسشون روی 60Hz هست با فعال کردن v-sync فریم بازی از 60 بالاتر نمیره . اگر کارت زیر این مقدار فریم بگیره ، v-sync اصلا تاثیری نداره .

لینک به دیدگاه

من الان درایور 11.12 رو گرفتم حالا باید رویه قبلی بریزم یا اول قبلی رو پاک کنم بعدش بریزم؟

لینک به دیدگاه

درسته اما با غیر فعال کردن این گزینه تعداد فریم بازی بالاتر میاد

درسته که با فرکانس مانیتور هماهنگ میشه اما تا حدی هم از فریم ریت بازی کم میکنه چون کارت باید یه قسمتی از پردازشش رو واسه رفرش کردن افقی تصویر خرج کنه

بهترین کار یه بنچمارک از بازیها با یا بدون v-sync هست که کلا 15 دقیقه هم وقت نمیگیره

لینک به دیدگاه

من الان درایور 11.12 رو گرفتم حالا باید رویه قبلی بریزم یا اول قبلی رو پاک کنم بعدش بریزم؟

بهتره که قبلی رو پاک کنی و بعد از اینکه سیستم رو ریست کردی ، جدیده رو نصب کنی .

لینک به دیدگاه

خب

الان من درایور رو ریختم بعد بنچمارک گرفتم البته بدون v sync

post-9224-0-75556200-1326814520_thumb.png

post-9224-0-49186300-1326814627_thumb.png

post-9224-0-58258800-1326814747_thumb.png

لینک به دیدگاه

خیلی پایینه . فیزیکس که روشن نیست ؟ احتمالا رم برات محدودیت ایجاد میکنه .

لینک به دیدگاه

خیلی پایینه . فیزیکس که روشن نیست ؟ احتمالا رم برات محدودیت ایجاد میکنه .

تنظیمات همونیه که تو عکس اول صفحه گذاشتم هست فقط vsync خاموش هست . فیزیکس هم خاموش هست دیگه چون ati هست.

کلا هر بازی رو چند فریم کم تر میخونه اصلا 90 درصد بازی ها با بنچ مارکا مطابقط ندارند برا من

کلا حالا چیکار کنم؟ :-? ~x( :(

راستی این بازی پچی چیزی نداره بریزیم بهتر بشه؟

ویرایش شده توسط Ashkan.teh
لینک به دیدگاه

دوستان شما چطور هم از ati و هم از NVIDIA استفاده میکنید ؟!!!!

دوستمون تو پست های بالاتر اینطور ذکر کرد :

بنده یه 5870 داشتم و یک 275 واسه فیزیک تنظیمات هم مثل شما

یعنی دو کارت رو با هم استفاده میکرد بر روی مین ؟!!!! چطوری شده ؟!

لینک به دیدگاه

برادر من این بازی رو با کارت 5750 انجام داد . تنظیماتش البته خیلی بالا نبود . ولی پایین هم نبود . حداقل از حالت دیفالت بالاتر بود. بدون مشکل بازی کرد . پچی هم ندیدم براش . مگر اینکه تو فروم های ATI بتونی در موردش چیزی پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

دوستان شما چطور هم از ati و هم از NVIDIA استفاده میکنید ؟!!!!

دوستمون تو پست های بالاتر اینطور ذکر کرد :

بنده یه 5870 داشتم و یک 275 واسه فیزیک تنظیمات هم مثل شما

یعنی دو کارت رو با هم استفاده میکرد بر روی مین ؟!!!! چطوری شده ؟!

ببخشید کسی جواب سوال من رو نمیده ؟؟؟

استفاده ی نرمال از کارت ATI و استفاده از NVIDiA به عنوان PhysX یعنی چی ؟!!!

لینک به دیدگاه

خوده بازی یکمی هم مشکل داره

اگه dx11 روشن خاموش کنید که روشن بودنش اصلا فرقی رو ایجاد نمی کنه

لینک به دیدگاه

ببخشید کسی جواب سوال من رو نمیده ؟؟؟

استفاده ی نرمال از کارت ATI و استفاده از NVIDiA به عنوان PhysX یعنی چی ؟!!!

برای دریافت جواب سوالتون میتونید در فوروم آدرس زیر به قسمت تراشه های گرافیکی مراجعه کنید

hotoverclock.com

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خودم کاربر اون فروم هستم ...

میخوام بدونم چطوری میشه هر دو نوع کارت رو همزمان استفاده کرد ...

لینک به دیدگاه

سلام من یه پچ پیدا کردم برا بتمن از تو سایته دانلودها پیدا کردم هنوز دانلودش نکردم ولی تغییراتی که ایجاد میکنه رو تو این سایت ببینین

http://www.legitreviews.com/article/1798/3/

لینک به دیدگاه

بهتر شده . بقیه اون به خاطر محدودیت رم باید باشه .

لینک به دیدگاه

بهتر شده . بقیه اون به خاطر محدودیت رم باید باشه .

یعنی رمم کمه؟

اگه کمه میخوام بفروشم اینا رو بعد یه رم دیگه بگیرم با باس 1600

بنظرت چی بگیرم که دیگه تا 2 یا 3 سال دیگه عوضش نکنم و برای بازی خوب باشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...