رفتن به مطلب

مشاوره خرید گیم پد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

اساتید جهت انجام بازی فیفا و pes می خواهم یک گیم پد دو قلوی خوب تهیه کنم .... آیا لازمه حتما گیم پد وایرلس تهیه کرد یا گیم پد سیم دار رو می شه براش افزایش طول سیم usb گرفت ؟

حقیقتا فکر کنم فقط برای فوتبال مصرف داشته باشم .... از قدیم ( زمان پنتیوم 2 ) عادت داشتم با موس و کیبورد بازی می کردم و بعید می دونم برای بازی های اکشن بتونم با گیم پد ارتباط برقرار کنم ... شاید مورتال کمبات هم نیاز به گیم پد داشته باشه ... سقف هزینه هم برای گیم پد 1 ملیون تومان است ... ( اگر واقعا نیاز باشه هزینه کنی )

لینک به دیدگاه

سلام

شما دوتا اپشن برای حالت plug and play دارید

یا دسته های xbox one که دوتاش از ۱ملیون میزنه اونور تر

یا دسته های سیمی logitech 310 که ویبره ندارن و کیفیتشونم به xbox نمیرسه اما کاملا کار راه اندازن دونه ای 200

اپشن های دیگه ای هم هستن مثل دسته ps3 حتی ps2 و دسته های کنسولی xbox 360 که برای دسته های ps نیاز به برنامه و تنظیمات دارید،برای دسته xbox هم نیاز به گیرنده دارید اونو باید جدا بخرید

من دوتا f310 دارم کار راه اندازن ،برای dark souls استفاده کردم هیچ مشکلی ندارن 

برای ویبره هم از لرزش میز با کوبش بیس اسپیکر استفاده میکنم:)

لینک به دیدگاه

درود

گیم پد xbox one s عالیه

دونه ای الان حدودا 500ت برات میوفته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...