رفتن به مطلب

درآمد حاصل از بازی warcraft

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

12 hours ago, maysamsina said:

تا حدودی متوجه شدم چی کنم . فقط میخام بدونم روزی 5 هزارتا مناسبه با 1200 ت ... 

اگر  wow bfa 

بازی کنی روزی ۱۰۰ هزار گلد لازم داری برای ماهی  ۱۵۰۰

اگر  wow classic 

بازی کنی روزی ۵۰ گلد لازم داری برای ماهی ۱۵۰۰

اون ۵ هزار هم ربطی به گلد نداره.

منظورش تعداد ایتمها بوده.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

گلدهامونو چجوری بفروشیم و از کجا به ریال تبدیلش کنیم؟؟؟ کلا یک توضیحی در این مورد بدید......من گلد فارم خوبی هستم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من میخواستم تو خونه بازی کنم بفروشم کجا میتونم بفروشم با قیمت بالا؟

توی جاهای مختلف گیمر استخدام می کنند ساعت کارش زیاده اون ها کجا اکانت یا چیز های جمع شده میفروشند 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

۱ سال بعد رو دیدین ؟؟بست دادین؟

سرچ کنین توی اینترنت بیدا کنین خودتون.

wow shadowland

گلدها مشتری نداره.اوضاح خرابه.

دنبال کار دیگه باشین/

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، amooo گفته است :

۱ سال بعد رو دیدین ؟؟بست دادین؟

سرچ کنین توی اینترنت بیدا کنین خودتون.

wow shadowland

گلدها مشتری نداره.اوضاح خرابه.

دنبال کار دیگه باشین/

داداش ریلکس.... خیلی وقت نیست که خبر دار شدم تو ایران هم میشه از راه گیم درامدزایی کرد سرچ کردم و این صفحه یکی از بیشمار بود که گوگل اورد

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، darksoules گفته است :

داداش ریلکس.... خیلی وقت نیست که خبر دار شدم تو ایران هم میشه از راه گیم درامدزایی کرد سرچ کردم و این صفحه یکی از بیشمار بود که گوگل اورد

داداش باید فارم کنی و ایتم ها رو توی اکشن هوس بزاری برای فروش و گلد ریخته میشه به حساب هیروت......

بعد با گلدی که جم کردی توکن میخری و اون توکن رو میفروشی به کاربران الان قیمتش 300 هزار تومنه.(هر توکن)

لینک به دیدگاه

دوستان نکنین این کارا رو,به فکر اون چشما و ستون فقرات بیچارتون باشین

با ماهی 1 تومن چقدر باید جمع کنین تا دوباره سلامتیتون برگرده

گیم واسه سرگرمیه نهایتا روزی یکی دو ساعت بیشتر باشه بیماریه جه واسه تفریح چه کار !

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، sepehr-reyzor گفته است :

داداش باید فارم کنی و ایتم ها رو توی اکشن هوس بزاری برای فروش و گلد ریخته میشه به حساب هیروت......

بعد با گلدی که جم کردی توکن میخری و اون توکن رو میفروشی به کاربران الان قیمتش 300 هزار تومنه.(هر توکن)

تو فارم و اکشن هاوس و گلد و اینا مشکل ندارم..مشکلم تبدیل اون به پول ایرانه.. چند نفر رو پیدا کردم که گفتن گلد میخرن ولی میگن الان اوضاع خرابه بعدا حتما ازت میخریم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

گیم واسه سرگرمیه نهایتا روزی یکی دو ساعت بیشتر باشه بیماریه جه واسه تفریح چه کار !

ولی با جیب و شکم خالی هم اصلا یکروز هم که نمیگذره... دراون مورد صحبت شما هم باید بگم تشکر و ما خودکشی نمیکنیم و جانب اعتدالو رعایت میکنیم و ورزش هم میکنم و سیستم نسبتا گیمینگ دارم که تو دلار 3400 تومنی خریدم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

پس این استریمر ها رو چی میگی ؟ یکیشون 33 میلیون واریزی داشته پلیس افتاده دنبالش که چرا مردم 33 میریزن حسابش

یکی دیگه 44میلیون تو یه ماه اینقدر پول باشه شما نمیری استریمر شی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پس این استریمر ها رو چی میگی ؟ یکیشون 33 میلیون واریزی داشته پلیس افتاده دنبالش که چرا مردم 33 میریزن حسابش

هنوز خیلی ها هستن که بازی رو فقط به چشم صرفا سرگرمی می بینن، در صورتی که خیلی وقته ازین حالت درومده و با اومدن یوتیوب و این همه شبکه های اجتماعی و اشتراک محتوا به یه صنعت پولساز شده و تولید محتوا ازش می تونه خیلی درآمدزا باشه، طبیعتا مثل هر کار یا شغل دیگه ای بدون شک هزینه ای هم داره که باید پرداخت، وقت صرفش می کنی یا ... وگرنه همه می دونن یه گیمر خوب یا استریمر خوب کم هزینه نمی کنه برای تولید محتوا. اونا هم چشمشون به 20-30 میلیونی هست که طرفدارها با رضایت خودشون اهدا کردن! دیگه بحث رو ادامه نمی دم تو این زمینه که همه می دونیم چه خبره و تهش با کجا میکشه! 😎

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

استریمر با فارم فرق داره،استریمر نمیاد روزی ۸ ساعت زل بزنه به مانیتور چشم و کمر خودشو به فنا بده واسه ماهی ۱ تومن

با ۵ روز کارگری هم میشه ۱ تومن درآورد ۱۰٪ خستگی و فشار فارم رو هم نداره

استریمر خوب میتونه درآمد خوبی داشته باشه ولی کار هرکسی نیست و رقابت هم زیاده و باید خلاقیت زیادی به خرج داد

هرکی جدی تمرکز کنه رو استریم من خودمم تشویقش میکنم،ولی نه فارم! بخاطر خودتون میگم وگرنه به من که مربوط نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

هنوز خیلی ها هستن که بازی رو فقط به چشم صرفا سرگرمی می بینن، در صورتی که خیلی وقته ازین حالت درومده و با اومدن یوتیوب و این همه شبکه های اجتماعی و اشتراک محتوا به یه صنعت پولساز شده و تولید محتوا ازش می تونه خیلی درآمدزا باشه، طبیعتا مثل هر کار یا شغل دیگه ای بدون شک هزینه ای هم داره که باید پرداخت، وقت صرفش می کنی یا ... وگرنه همه می دونن یه گیمر خوب یا استریمر خوب کم هزینه نمی کنه برای تولید محتوا. اونا هم چشمشون به 20-30 میلیونی هست که طرفدارها با رضایت خودشون اهدا کردن! دیگه بحث رو ادامه نمی دم تو این زمینه که همه می دونیم چه خبره و تهش با کجا میکشه! 😎

تولید محتوای ولی چه محتوایی منکه اصلا دونیت کردن به استریمر و این چیزا رو قبول ندارم چون آدمی که عقل سالم داشته باشه همچین کار نمیکنه جمع کنه خودش برو بازی کنه، تو منابع خارجی هم یه دلیل عقلانی برای این کار بیان نشده همشونم با رضایت پرداخت نکردن !!! فیشینگ هم بوده،یه مثلا بچه ها کارت مامان باباشونو برمیدارن دونیت میکنن بعدشم پلیس وارد جریان میشه استریمر هم اگه شرف داشت پول طرفو پس میداد،شما برو یه آدم نرمال رو متوجه کن دونیت کردن چه فایده ای داره چرا باید دونیت بشه چون مثلا استریمرای خارجی دونیت میشن بهشون یعنی کار درستیه...چه تولید محتوایی آخه مگه اورانیوم غنی سازی میکنن.............................استریمرا تمام و کمال یه مشت بچه پولدارن الانم که همشون رفتن ترکیه اصلا استریم هم نمیکنن زدن تو کار کلیپ +18تو یوتیوب

بخدا عقل مردم رو به زوال رفته برید کل داراییتونو بریزید تو حساب اینا

لینک به دیدگاه

البته ماهی یک تومن بیشتر میشه عزیز .من ۸ ساله این کارو میکنم.الان ورزن جدید ۳ هفته من ۷ میلیون در اوردم.

۸ ساعت هم کمه ...روزی ۱۲ ساعت باید وقت بزاری باش...البته الان کمر من داغون هست به لطف این بازی.

این بول هم همیشه ثابت نیست...

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستانی که میگن کمر رو داغون میکنه و چشم و ضعیف میکنه و ... سوالم اینه ازشون کلا کارهایی که با سیستم باید انجام بشه همشون تو همین رده هستن که! پس باید بزاریمشون کنار به خاطر این مشکلات جسمی؟ 

من خودم تدوینگر بودم و همین مقدار زمان رو باید هر روز وقت میذاشتم پای سیستم و استرس و مدت زمانه کار هم حتی بیشتر بود با این تفاوت که کلی هم حق خوری انجام میشد توسط کارفرما و کلی هزینه رفت و آمد و کرایه روزانه و استرس کرونا و هزار جور مشکل دیگه...

از بهترین مزایای درآمدزایی از بازی اینه که حداقل کار مال خودته و تو اتاق خودت داره انجام میشه و اصولا این یه سبک از درآمدزاییه همه جای دنیا که طرف تو استودیو شخصی خودش پول در میاره و با سرمایه گذاری مناسب به درآمدهای خوبی هم میرسه و فرق نداره کجای دنیا هستی چون اینترنت حد و مرز نمیشناسه و در آخر هم رو خودت و حرفه ای که بلدی سرمایه گذاری کردی و بهترین سرمایه گذاری همینه به نظرم.

در کل هم پای سیستم نشستن هم قانون و قواعد خودش رو داره برای اینکه طرف صدمه نبینه، مثلا برای چشم حتما باید عینک محافظ زده بشه و یا برای مشکلات کمر همونطور که تو مدرسه بین هر کلاس زنگ تفریح داشتیم الانم هر 45 دقیقه طرف 15 دقیقه باید پاشه راه بره که به مشکل نخوره.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام ببخشید من نسخه کلاسیک این بازی رو فقط برای سرگرمی و علاقه زیادی که وارکرافت و wow دارم میخوام بازی کنم نه برای درامد میخواستم بپرسم الان ماهانه برای wow classic باید چند تا گلد بدیم و اینکه اصلا این ماهانه چطوری هست؟ من نمیخوام درامد یا چیزه دیگه ای داشه باشم فقط میخوام سرگرم شم و بتونم ماهانه اش رو بدم که بیشتر پلی بدم اگه بشه توضیح بدین 

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، ALIREZAJAM۴۵ گفته است:

سلام ببخشید من نسخه کلاسیک این بازی رو فقط برای سرگرمی و علاقه زیادی که وارکرافت و wow دارم میخوام بازی کنم نه برای درامد میخواستم بپرسم الان ماهانه برای wow classic باید چند تا گلد بدیم و اینکه اصلا این ماهانه چطوری هست؟ من نمیخوام درامد یا چیزه دیگه ای داشه باشم فقط میخوام سرگرم شم و بتونم ماهانه اش رو بدم که بیشتر پلی بدم اگه بشه توضیح بدین 

باید گیم تایم بخرید که 2 ماهش 600 و خورده ای در میاد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ در ۱۶:۵۷، Mr.Devil گفته است:

باید گیم تایم بخرید که 2 ماهش 600 و خورده ای در میاد

تومن نه گلد توي بازي رو اخه ميتوني به جاي گيم تايم بدي گلدش اونقدره؟ چه قدر بازي كنم در ميارم نميخوام سود كنم ميخوام حال كنم و بازي كنم 

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، ALIREZAJAM۴۵ گفته است:

تومن نه گلد توي بازي رو اخه ميتوني به جاي گيم تايم بدي گلدش اونقدره؟ چه قدر بازي كنم در ميارم نميخوام سود كنم ميخوام حال كنم و بازي كنم 

تقریبا نزدیک 3000 گلد داخل بازی میشه که خب میتونید با فروشنده گیم تایم ترید کنید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ در ۱۵:۵۵، Mr.Devil گفته است:

تقریبا نزدیک 3000 گلد داخل بازی میشه که خب میتونید با فروشنده گیم تایم ترید کنید

3000 گلد چند ساعت طول میکشه و اینکه فروشنده گیم تایم منظورتون همون بلیزارده که 3000 تا رو بدم بهش؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...