رفتن به مطلب

AMD RYZEN بهترین ها برای رندر و کانورت ویدئو

Recommended Posts

باسلام دوستان عزیز طبق بررسی هایی که بنده انجام دادم پردازنده های AMD  بهترین ها برای رندر چه از نظر قیمت و چه از نظر کارایی هستن .

به نظر شما برتری اینتل در گیم به خاطر بهینه سازی بازیها برای پردازنده های اینتل هست ویا صرفا به خاطر فرکانس تک هسته بالای اون هست .

این هم لینک رندر"

https://techgage.com/article/amd-ryzen-7-3700x-ryzen-9-3900x-workstation-performance/4/

تو این تستها 9900K  ضعیفتر از 3700X  و همپای پردازنده 2700  AMD  هست .

3900 هم که خدایی میکنه  حالا 3950X  بیاد چی میشه :50_open_mouth:

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

باسلام دوستان عزیز طبق بررسی هایی که بنده انجام دادم پردازنده های AMD  بهترین ها برای رندر چه از نظر قیمت و چه از نظر کارایی هستن .

به نظر شما برتری اینتل در گیم به خاطر بهینه سازی بازیها برای پردازنده های اینتل هست ویا صرفا به خاطر فرکانس تک هسته بالای اون هست .

این هم لینک رندر"

https://techgage.com/article/amd-ryzen-7-3700x-ryzen-9-3900x-workstation-performance/4/

تو این تستها 9900K  ضعیفتر از 3700X  و همپای پردازنده 2700  AMD  هست .

3900 هم که خدایی میکنه  حالا 3950X  بیاد چی میشه :50_open_mouth:

در مورد پردازنده های نسل 2 و 3 نمیتونم اظهار نظر کنم ولی خودم رایزن1600x دارم احساس میکنم مثلا توی رندر سونی وگاس یا افتر افکت و یا رندر مثلا کتیا ضعیف عمل میکنه.

هر چند افتر تفکت و.. بیشتر گرافیک مهمه با اینحال سی پی یو هم استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

با سیلام

بنده از سوکت AM4 برای رندر استفاده نمیکنم و در حال حاضر از سوکت TR4 استفاده میکنم با سی پی یو 2950x که خواستم ارتقا به 2970wx بدم ولی  با دیدن نسل 3 سوکت جدید amd ;که میشه TRX40 و قیمت 3960wx که 24 هسته ای هست یا اینتل 10980xe که قیمت این مدل نزدیم به 1000 دلار هسا قیمت الان 2970wx هست 1000 دلار حدودا تصمیم گرفتم تا اومن این نسل های حدید فوق صبر کنم ......

ولی کلا رایزن ها عالی هست چه توی دما و عملکرد چند هسته ای .... من که خیلی راضی هستم

نرم افزار های یکه بنده کار میکنم 

3dmax

autocad 3d

revite

plugin render Vrya-Corona

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Naser.Morsali گفته است :

با سیلام

بنده از سوکت AM4 برای رندر استفاده نمیکنم و در حال حاضر از سوکت TR4 استفاده میکنم با سی پی یو 2950x که خواستم ارتقا به 2970wx بدم ولی  با دیدن نسل 3 سوکت جدید amd ;که میشه TRX40 و قیمت 3960wx که 24 هسته ای هست یا اینتل 10980xe که قیمت این مدل نزدیم به 1000 دلار هسا قیمت الان 2970wx هست 1000 دلار حدودا تصمیم گرفتم تا اومن این نسل های حدید فوق صبر کنم ......

ولی کلا رایزن ها عالی هست چه توی دما و عملکرد چند هسته ای .... من که خیلی راضی هستم

نرم افزار های یکه بنده کار میکنم 

3dmax

autocad 3d

revite

plugin render Vrya-Corona

عالیه بهترین کار ممکن رو میکنید نسل جدید هردو کمپانی برای ایستگاه کاری خیلی عالی میشه بخصوص برای AMD که هم معماریش جدیده هم رفته رو 7 نانو تازه یه سوکت بسیار حرفه ای تر از trx40  قراره بیاد میگن پرچمدارش 64 هسته ای هست حیف که مافقط اخبارشو میبینیم وتوان خرید هیچ کدومشو نداریم 😞

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...